MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Hannah Montana staarielu."

Go down 
4 posters
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime20/3/2009, 10:38

Uus jutt siis.
Ja ma loodan, et teile see meeldib ja head lugemist!
PS:Vabandan lühikese osa pärast.


"Ma sain kuulsaks, siis kui esinesin ühes telesaates."Räägib maailma kuulus ning noortele eeskujuks Hannah Montana."Luges tüdruk ajalehte ning viskas selle kohe käest nagu mingisugust räpast mänguasja."Ning noortele eeskujuks."Korrutas tüdruk omaette seda artikklit mõnitades."Hannah, kellega sa seal räägid."Päris tüdruku ema."Mmm.Omaette, jälle need nõmedad ajalehe artikklid minukohta."Vastas tüdruk närveerides."Hannah.Ma olen sellega juba harjunud."Ütles tüdruku ema tüdrukule."Mina ka!"Karjus Hannah ning läks oma tuppa.


Oma toas tegi tüdruk omale kerge meigi ning pani kenamad riided selga."Ma lähen."Ütles Hannah ning läks välja.Ukse ees ootas teda limusiin koos kahe ihukaitsjaga.Autojuht tegi Hannahile ukse ahti ning tüdruk astus uhkelt sinna sisse.Tema järel ka ihukaitsijad.


***


Limusiin jäi peatuma Hannahile peaaegu igapäevase maja ette, milleks oli Vercasie moemaja.Autojuht tegi kolmele inimesele ukse lahti.Kõigepealt astusid ihukaitsjad ja nende järel kaunis Hannah.Tüdruk ning kaks ihukaitsijad astusid majja, kus pandi Hannahile Vercasie valge kleit ning sama firma valged saapad.


Edasi liiguti juuksuri juurde, siis maniküüri juurde ja lõpuks jõuti ka meikari juurde.Sealt liiguti omakorda Hannahi esinemispaika, kus alles pandi näiteks trumme, migrofoni ja selliseid asju paika.


Pool tundi hiljem.


"HouHou!Ma tahan harjutama hakata."Nõudis Hannah."Pr-Pr-Preili Hannah.Kaks minutikest veel."Kokutas trummi aika pania."Aaaaappppiiiii!Esinemiseni on tund aega."Karjus Hannah paika pandud mikrofoni."Pr-Pr-Preili Hannah.Võite harjutama hakata."Kokutas trummi paika pania jällegi."So GREAT!"Karjus Hannah ning hakkas harjutama.




ARVAMUSI!?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime20/3/2009, 13:11

Eeh, vigu on kohutavalt palju Very Happy
Ma ei tea, millegi pärast ma ei usu, et Hannah Montana selline on. Praegu käitub ta sinu jutus nagu ennasttäis siga. Sorri.
Aga muidu ma usun, et loetav. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime20/3/2009, 13:13

Murtagh võttis mult sõnad ära! Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime20/3/2009, 15:12

Heh^^

Aga ee... Kui sa pahaks ei pane, siis ma ütleksin veel ühte asja. Et kui sa kirjutad Hannahist. Tema rääkimist ja kõike, siis ürita olla võimalikult tavaline, mitte et "Kuule sul läks liiga kaua aega, tõmba lesta!" ja "Nagu kamoon! Millal ma harjutama saan?" vaid sedasi tavaliselt. Et küsid viisakalt, kas läheb kaua aega või mida iganes, mitte ei hakka esimese pisiasja peale karjuma. Ja need ajakirja/ajalehe jutud, need käivad kuulsusega kaasas. Need on täiesti tavalised asjad ja ma ei usu et ta iga päev vinguks nende pärast Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime20/3/2009, 15:18

Esimese komentaari kohta ütlen seda, et mai kirjutagi päris temast, vaid panen oma fantaasia tööle.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime20/3/2009, 15:30

Sa paned fantaasia tööle, aga jutt peaks jääme tõetruu. Ma võin ka kirjutada Inglise kuningannast nii, nagu sa kirjutad praegu Hannahist, aga see ei oleks huvitav. Kujuta ette, kui sa lähed Hannahi konserdile ja see sul seal laval muudkui möliseb selle pärast, et te olete tema fännid.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime20/3/2009, 18:28

Sul on õigus!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime20/3/2009, 23:51

ma tahtsin küsida, kas see vale alafoorumi all ei ole? Sa kirjutad ju kuulsusest. Fanfiction ( vms ) all ei peaks olema ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime21/3/2009, 07:56

See on ka tõsieluline...^^
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime21/3/2009, 11:12

No las ta siis olla nüüd siin kui ta on!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





"Hannah Montana staarielu." Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Hannah Montana staarielu."   "Hannah Montana staarielu." Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Hannah Montana staarielu."
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: