MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D]

Go down 
3 posters
AutorTeade
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D] Empty
PostitaminePealkiri: Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D]   Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D] Icon_minitime23/3/2009, 17:13

Hei!
Bubble'i esimene number jõuab juba natu-natukese aja pärast siia (täpsemalt siis, kui ma olen oma kodused tööd valmis saanud. Very Happy) Aga ma tahaks, et te natuke asjasse süveneks, enne kui ma teid oma soperdise kallale lasen. Very Happy
Esiteks: Bubble on minu ajuvaba leiutis ja suuremal osal sellest ei ole MINGIT seost reaalsusega.. No, võib-olla natuke. Very Happy Ainsaks erandiks on rubriik "Hei, meie oleme...", mille koostamisel on abiks kõigi suurim sõber Wikipedia. Niisiis, ärge mind tapma tulge.. mu kujutlusvõime lendab. Very Happy
Teiseks: Nagu varsti näha saab, olen ma visuaalse küljega pisut vaeva näinud.. Kõik märkused sellel teemal on oodatud. Very Happy
Kolmandaks: Kuna Bubble'is leidub hunnikutes sellist materjali, millest paljud vb ei teagi, siis annan siia mõned lingid. Ehk saate aimu, millest ma räägin ja ehk hakkab isegi meeldima. Razz
Bring Me The Horizon - Chelsea Smile
Metro Station - Shake It
Forever The Sickest Kids - Whoa Oh
Escape The Fate - Something
Rusko Star - Attention Whore
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D]   Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D] Icon_minitime23/3/2009, 17:15

Juba tudvustusest ootan uut Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D]   Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D] Icon_minitime23/3/2009, 17:16

Ootan! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D]   Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tutvustus. [loe palun enne läbi, kui esimese numbri kallale ronid. :D]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ma pole enam see, kes enne! /1
» Mida sa teha tahad, enne kui sured?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Ajakirjad :: Bubble-
Hüppa: