MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kurjad inglid.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kurjad inglid. Empty
PostitaminePealkiri: Kurjad inglid.   Kurjad inglid. Icon_minitime29/3/2009, 14:44

Uuz järjejutt, ziiz.
Zoovitan lugeda,kommida,ja kritizeerida.
Niiet, head lugemizt!
Ker.

Trrrrr-trrrrrrr.Helises koolikell tundi.Õpilased istusid rahulikult edasi, kuni tulid õpetajad.Muidugi oli meie õpetaja jälle viimane, kes tuli ja meil hakkas tund hoopis viisteist minutit hiljem.Vedas.Täpsemini algas, siis geograafia tund ning me kõik jalutasime klassi sisse, õpetaja meie järel.
"Lapsed alustame tunniga."Ütles õpetaja Õunapuu ning õpilased tõusid püsti."Palun istuge."Oli õpetaja teine käsk.


Meie-õpilased kuuletusime ning istusime pinki."Võtke õpikud lahti leheküljelt 109."Laiutas õpetaja kulmukortsutades käsi.Mina nagu tavaliselt kuulasin tunnis jalad laua peal I PodŽist musa."Õpilane Silvia-Maria!
Jalad laualt ja muusika kuulamine lõpetada!"Karjus õpetaja Õunapuu prille sättides.Mul olid ju klapid peas ja ma lihtsalt kogemata ei pannud tähele.Läks natuke aega mööda, kui õpetaja jalutas mu poole, lükkas mu jalad laualt maha ja tiris klapid peast.


"Anna päevik siia!"Ulatas õpetaja oma käe."Ekool on ju ka.Pista see sinna."Ütlesin õpetajale ükskõikselt ning terve klassi tähelepanu läks järsult õpetaja Õunapuule, sest ta andis mulle ikka suht kõva kõrvakiilu.Õpetaja vaatas piinlikult tervet klassi ja siis eelkõige mind."Anna andeks.Ma ei pane sulle seeeest märkust kah."Püüdis õpetaja mind lohutada ja end süüst välja pühkida.


Vaatasin õpetajale põske paitades altkulmu otsa."Keri end klassi ette nüüd!"Karjusin ta peale näpuga klassiette osutades.Õpetaja läks klassi ette."Mkmmm....On teil õpikud nüüd lahti?Kui on siis pange kinni, sest tund saab viie minuti pärast läbi."Ütles õpetaja Õunapuu."Kirjutame õppimise, siis ka ära."Lisas ta veel."Nii teil jääb homseks geograafia tunniks selle veerandi õpitu, sest homme tuleb teil geograafias kontroltöö!Ja kõik, siis."Ütles õpetaja Õunapuu.
Nüüd helises kell vahetundi.


Jalutasin oma parima sõbranna Merily juurde."Tsau!"Ütlesin talle."Nh miks nii sügne.Nooh, tavaliselt oled ka, aga täna ......"Jõudis ta öelda."Et, siis täna eriti eks?See on kõik selle õpetaja Õunapuu süü.Ta andis mulle tunnis kõrvakiilu!"Röökisin talle öeldes."Eeem.Direle tuleb seda öelda."Ütles Merily hullult tarka mängides."Kitupunn ma nüüd küll pole.Teeme nii, et see jääb minu klassi "SINU", minu ja õpetaja Õunapuu vahele."Ütlesin talle.Merily noogutas ning kell helises taas tundi."Pärast tunde näeme."Ütlesin talle.Taas Merily noogutas.


Eesti keele õpetaja Piim jalutas klassi juurde ning keeras klassi ukse lahti.Õpilased läksid sisse õpetaja meie-õpilaste järel."Istuge!Teil on täna viimane tund, eks?"Küsis õpetaja.Klass noogutas."Tore.Teie Eesti keele ehk, siis viimane tund on lühendatud, kuna ma pean ära sõitma."Ütles õpetaja."Et teeme siis kiirelt.Lugege Eesti keele õpikust leheküljed 106 kuni 108 läbi."Ütles õpetaja ning õpilased hakkasid lugema.


"Aeg on lõpetada.Kümme minutit on kaheksanda klassi jaoks küll piisavalt pikk aeg."Ütles õpetaja Piim.Meie ehk õpilaste pilgud tõusid klassi ette õpetajale."Nonii.Kuna tund hakkab tasapisi lõppema, siis jääbki teile homseks vastata neile küsimustele pluss seda jutustama õppida."Laiutas õpetaja Piim oma käsi.Varsti heliseski tunni kell.


"Tsau!"Hüüdsime me Merilyga üksteisele."Oeeh."Ohkas Merily.Jalutasime Merilyga kodude poole."Kuule Silvia.Saame õhtul jälle seal kokku?"Küsis Merily mu käest."Oota.Kus?"Pärisin ma."Kurjade inglite majas."Vastas ta mulle.Ma nõuatusin temaga ning me läksime oma kodudesse.


Arvamusi, siis?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kurjad inglid. Empty
PostitaminePealkiri: Kurjad inglid ./2   Kurjad inglid. Icon_minitime29/3/2009, 15:33

Teine oza.
Kriitikat ja kommimist.
Head lugemist!
Ker.

Jalutasin oma pealtnäha jubetasse ja lagunenud hurtsikusse.See oli minu koduks.Mu vanemad surid kui olin kolme-nelja aastane ja olin vanaema kasvatuses, kes ka alles hiljuti suri.Okei räägime, siis edasi.Et see lagunenud hurtsik oli mu kodu.Nagu juba rääkisin oli see pealtväha väga jube, aga seest oli see nagu kuninga loss.Astusin, siis oma nii nimetatud "lossi" sisse ning viskasin kooli koti otse esikusse ning läksin kööki sööma.


Kui ma olin võileivad ära söönud läksin ma suurde tuppa ning helisatsin tavaka pealt Merilyle."Tsau.Et tule, siis kohe meile?"Küsisin talt."Eeem...Jah, aga mul läheb natuke aega, sest ma söön."Ütles Merily ja pani toru ära."Oeeeh.Kohe-kohe peaks ta jõudma."Ohkasin sügavalt ning vaatasin kella.Kell oli kolm päeval.


Kõndisin elutoas edasi-tagasi ja ootasin paaniliselt Merilyd, kes parasjagu ei tahtnud kuidagi kohale jõuda.Kõndisin veel natuke mööda elutuba ringi ning, siis juba heliseski uksekell.Jooksin kähku ukseni ning tegin ukse lahti."Tsau Meku!"Ütlesin Merilyle ning tema vastas samaga."Miks sul nii kaua läks?"Pärisin talt."Sest ma püüdsin end ära tappa, aga ei õnnestunud, sest isa sattus peale."Naeris Meily."Aga päriselt?"Pärisin talt veel."Päriselt-päriselt...."Ütles Merily mulle.


"Kes õhtul veel tulevad?"Pärisin Merilylt veel midagi."Ääääääm-eeeeeem.....Hannah,Andu,Karl,Birgit.Elys tuleb ka.Vist."Vastas Merily mulle."Okei, et siis 1,2,3,4,5 tükki?"Pärisin Merilylt.Merily noogutas."Kurjade inglite klubist tuleb keegi välja saata.Seda saame ainult meie sinuga teha, sest mie oleme ju bossid.Kes siis välja läheb?"Küsisin Merilylt ning me istusime elutoa diivanile asju arutama.


"Poisid lähvad küll välja, sest mõtle ise ka Merily.Poisid ja inglid.Hannah ja Elys on meie sarnased,sünged,tugevad ja kenad.Et, siis Birgit läheb välja?Äkki?"Arutlesin ma."Mhmmm...Jamh.Sest ta pole üldse meie sarnane ega sünge.Justt!"Karjus Merily."Nõus?"Küsisin ma."Nõus!"Karjus Merily vastu ning me lõime Merilyga käed.


Vahepeal oli kell juba pool viis saanud ning varsti oli aeg minema hakata."Et teeme, siis selle teatavaks?"Küsisin Merilylt."Ofcooooors."Vastas Merily mulle."Kums seda ütleb?"Küsis Merily vastupidiselt minu käest."Mina, sest mina olen seal kõige suurem boss.Nõustud minuga?"Ütlesin ning küsisin talt."Ma nõustun sinuga Silvia."Oli Merily muga täiesti nõus.


"Sobin ma üldse selliste riietega tulla?"Küsisin Merilylt."Ofcooors, et sobib."Vastas Merily mulle jällegi oma nõmeda"OfcoorsŽiga"Räägin siis nati oma riietest ka.Mul olid seljas must katkine pluus ning pikk musta värvi seelik ning jalas tanksaapad.Jakiks oli mul mingisugune musta värvi pool mantel.Merily riietus erines selle poolest, et tal ei olnud pikka seelikut ega katkist pluusi.



Arvamusi?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kurjad inglid. Empty
PostitaminePealkiri: Kurjad inglid ./3   Kurjad inglid. Icon_minitime30/3/2009, 15:19

Kolmaz oza!

Kell oli paar tundi edasi tiksunud ning meie Merilyga hakkasime minema.Me jalutasime ja jalutasime, kuni jõudsime metsa.Metsas jalutasime veel edasi kuni jõudsime päris paksu metsa, kus asus jällegi pealtnäha jube maja.Me Merilyga astusime sisse ning läksime oma ruumidesse.


Oma ruumis panim ma end valmis teatama, et Birgit ära läheb.Istusin oma ruumis ning teatasin migrofoni:"Kurjad inglid!Ootan teid suures saalis viie minuti pärast ütlesin ma tarka mängides ning lõpetasin migrofoni kõne.Läksin korra veel peegieest läbi,sättisin ning lakitasin juukseid ja muud sellist mida dualett laua juures tehakse.


Läks viis minutit mööda, kui ma olin oodanud Andreast ja näiteks Karli, keda polnudki enam meie seas.No järelikult ootasin ma Birgitit,Hannahi ja Merilyd.Jalutasin natuke pabinas saali ning nad olidki kohal.Laiutasin natuke käsi.


"Mkmmm....Tore, et te siia tulite, kuid täna pean ma selle teatavaks tegema.Oehh...Meie seast lahkub...Lahkub Birgit."Ütlesin siis."Väga tore!Ma tahtsingi juba ammu teie-imelikke seast lahuda.Suurimad tänud!"Karjus Birgit ning jooksis pisarad voolamas minema ning kõik vaatasid teda imelikult.


"Eeee.....Lähme tegutsema.Nüüd kus meie nõrgim lüli "BIRGIT" on minema saadetud."Sain mõned sõnad suure-suure vaevaga suust kätte."Palun tähelepanu!Mu kurjad inglid, kes on meie tänane ohver?"Küsisin Kurjadelt inglitelt.Natukese aja pärast jalutas ohver koos Merilyga sisse.


"Merily, lükka ta saali-ette!"Käsutasin Merilyd.Merily kuuletus ning lükkas ohvri saali tte ehk minu juurde."Vaata, aga vaata, kui kena lapsuke meil siin on."Ütlesin niiet ohver tõmbus tagasi."Mis su nimi on?"Küsisin ohvrilt kurjalt.Tüdruk vaatas imestunult mu poole ja ütles:"Carmen.""Okei."Ütlesin talle naerdes vastu."Boss!Kas ma viin ohvri kuuri?"Päris Merily mult.See peale ma nooguasin ning Merily hakkas ohvriga kuuri poole kõmpima.


"M-m-m-Mida te minuga teete?"Küsis ohver kartlikult."Praeme pannil ära ja sööme ära."Näeris Merily talle vastu.Natukese aja pärast jõudsid plikad kuuri.Merily tegi kuuri ukse lahti ning lükkas ükskõikselt ohvri sisse."Oota!"Karjus ohver Merilyle."Miks ma peaks?Olen ma sulle mingi sõber vä?"Päris Merily ükskõikselt ning hakkas juba minema.


"Eei.Ole sa mulle sõber, aga võiksid saada?"Naeratas tüdruk oma särav valgete hammastega."Mul on ainult "NULL" sõpra ja ma rohkem ei tahagi...Vähemalt sinusuguseid."Ütles Merily ning tuli meie juurde tagasi Kurjade inglite majja.


ARVAMUSI?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Kurjad inglid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurjad inglid.   Kurjad inglid. Icon_minitime30/3/2009, 22:59

ok, suht imelik jutt.. kirjavead ja nii, AGA samas huvitav, niiet tahaks edasi lugeda :)
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Kurjad inglid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurjad inglid.   Kurjad inglid. Icon_minitime30/3/2009, 23:25

kirjeldused tunduvad imelikud...vahel sõnastus kaa...
kirjavigu on...aga kõige rohkem häirib roosa tekst... pig raske on lugeda...
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kurjad inglid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurjad inglid.   Kurjad inglid. Icon_minitime31/3/2009, 16:30

Aitähh !
Võtan, siis arvesse Twisted Evil
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kurjad inglid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurjad inglid.   Kurjad inglid. Icon_minitime31/3/2009, 19:10

Heaaaa (a) Aga see "mina" oleks võinud ikkagi jääda sinna kampa =) ^^
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kurjad inglid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurjad inglid.   Kurjad inglid. Icon_minitime1/4/2009, 14:05

A.
Selge, et su nimi on Birgit vää?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kurjad inglid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurjad inglid.   Kurjad inglid. Icon_minitime16/9/2009, 22:19

Esiteks meenutas selle jutu sisu yhte minu enda kirjutatud juttu. Kui sa veel m2letad veel mu Charlei Inglite juttu, mis oli segaselt kirjutatud. xdxd
Kolmas osa meenutas mulle minu enda Bulletproofi.
Ja kuna me sinuga oleme nagu s6brad ja sul on kalduvusi teisi natukene ahvida, arvan ma et need ongi justnimelt minu jutude j2rgi tehtud. Aga suva sellest.
Silvia-Maria ja kaheksas klass. Kus on Anu? Kus on Liisa? Naerma ajas.
6pside nimed olid supper naljakad. Piim xdxd
Jaa, kas ma v6in selle jutu Silvia-Mariale saata, anonyymselt muidugi.
V2hemalt sain ma veidikene naerda.
Niiet. Uut!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kurjad inglid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurjad inglid.   Kurjad inglid. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kurjad inglid.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kui inglid langevad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: