MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Täiesti täisealine.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Täiesti täisealine. Empty
PostitaminePealkiri: Täiesti täisealine.   Täiesti täisealine. Icon_minitime3/4/2009, 20:31

Uus jutt on see.
Jutt on päevikuvormis :)
Loodan, et meeldib!
Kriitikat! & kommentaare!
Head lugemist!
Ker.


1999 3.juuli.

Olen juba lennukis ning reisin kuhugile,kuhugile, kus asub mu töö ja uus perekond.Uues perekonnas on viis liiget.Ema,isa ja kolm last.Nimesid ma veel ei tea, aga olen pabinas ning õhinas, sest mulle hakkab kindlasti seal meeldima.Niiet otseselt ma ei tea kuhu ma lähen, aga igatahes Prantsusmaale.Prantsusmaal pole ma aboluutselt käinud, aga tean, et seal on ilus kuna mu õde Mariett käis seal,näitas pilte ja jutustas mulle sealsetest tegemistest kommetest ja loodusest.


Muide, kui ma just kella vaatasin olen ma juba tundaega sõitnud ning kell on alles kaheksa hommikul, kohale jõuan alles õhtul.Käskisin ka ettekandjatel mulle toitu tuua.Niiet jah, ma olen täielikus õhinas.Mai tea isegi kui palju mu palk on,mida ma tegema pean jne.Närvis olen nh.Ja muide läks mul koolitusel hästi hakkama, muiduma sinna tööle ei saaks ju.Aga jah, ega see mingi hullult raske töö polegi.Kõigest lapsehoidja ja koduabiline kaksühes.Ohoo.Mu toit jõudis kohale.Friikartulid,viinerid,coca,salat ja kaste.Mämm.Ma hakkan nüüd sööma ja tellin ühe burgsi ka.Muide:söömise ajal kirjutan ma ka!Tubli eks??


Oiih.Ma pole ennast tutvustanudki.Olen Mary,kaheksateistkümne aastane,tubli,töökas ja tark täiesti täis ealine täiskasvanu.(Ma kugistan toitu niiet mul on viinerid kurgus kinni.Hahahahah)Oehjah.Mul on nüüd toit kugistatud ja kurgus kinni.Ma niiväga loodan, et seal on loomad, keda toita,kelle eest hoolitseda,keda kammida jne.Üldiselt meeldivad mulle kõik loomad,(Tean, et ilmelik)Mai suuda enam.Ma hakkan vist päriselt kaa ropsima, sest mul on toit kurgus kinni.


Okeiii.Okeii.Päris ropsima ma nüüd küll ei hakka, aga tahaks ikka juba sinna Prantsusmaale jõuda.Kolm tundi veel ja olengi mu super,hüper,extra Prantsusmaa.Ausalt öeldes olen ma väga vasinud sellest lennuki sõidust, et tahaks magama jääda, aga ikka ei taha ka.Embakubma?Ma ei saa absoluutselt praegu aru ka mida ma siia kirjutan.


Loodan, et selle perekonna lapsed ülbed pole, sest ma ei saaks nendega lihtsalt hakkama.Koolis olid ka mul klassikaaslased ülbed ning ma ei käinud seepärast kellegiga läbi ja olin oolis kurb,istusin omaette,jalutasin omaette jne, sest nagu ma juba ütlesin olid kõik ülbed ning arvasid, et mis minul hoopis viga on?Ma olen täiesti tavaline täisealine.


Vaatasin just minut tagasi lennuki pisikesest aknast välja ja teate mis ilm on?Ei te..Ma kohe ütlen,...Ilm on päikeseline ja soe.Isegi pilvi polnud siin taevakõrgustest näha, mida ma muidugi lootsin näha.Muide on mul hamburger ka söödud, mis mulle eriti ei maitsenud ..


Mõned inimesed lennukis lihtsalt:vaatavad aknast välja,loevad rammatut/ajakirja või ajalehte,magavad ja norskavad,söövad ning räägivad juttu, aga mina??Eriline tüdruk Proua Exstra Super Hüper Mary lihtsalt täidan päevikut oma väärakate mõtetega.Ma hakkan nüüd asju kokku panema, sest lennuk hakkab viie minuti pärast maanduma.



ARVAMUSI?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Täiesti täisealine. Empty
PostitaminePealkiri: Täiesti täisealine. /2   Täiesti täisealine. Icon_minitime3/4/2009, 20:35

Teine osa.
NÕUAN:Kriitikat ja kommentaare.
Loodan, et meeldib!





1999 4.juuli

Olen enda nagu arvatagi juba sisseseadnud, olen perega nüüd juba tuttavaks saanud,olen kohustused ning käsud kätte saanud jne.Sain teada, et perekonna isa nimi on Wiaaliam (40),perekonna ema nimi on Charlotte (37).Lapsed on poiss Will (10),tütarlaps Rene (16) ning tütarlaps Charlott (6).Olen perega juba harjunud ning täiesti rahul.Lähen nüüd tööle.



***TÖÖPÄEVA LÕPUS***

Nii tööpäev on lõppenud ning kõik läks hästi.Ainuke asi mis sassi läks oli see, et mulle ei jäänud need nimed pähe.Jaaaaa..Jee....Neil ongi loomad ja kohe paljupalju.Kümme hobust,üks koer,kaks hamstrit ja üks kass.Wowww, kui palju ikka.Okei ma koristasin,tegin süüa,hoidsin Charlotti,hoolitsesin loomade eest jpm.


Muidugi olen ma ju väsinud ka, aga elab üle, ex?!Ma pole ,lais, aga kui sa oled suure perekonna koduabiline, siis jah...Võhm läheb täiesti välja...Huuuu...Aaaah..Mhmm.Täna on, siis jamh minu esimene tööpäev.Oli, õigemini.Ning selgus ka hull värk nad on perekond Diva“d.Hullud puhtuse friigid nagu ma ise.Hahehaheh.


Muide1On see maja hiiglama suur.Kaks korust ja üheksa tuba!Apii.Tegelikult oli mul täna-esimest korda elus raskusi, inimeste majast üles leidmisega, sest nende maja on HIIGLASLIK.Sorri, et ma jälle oma mingisuguseid väärakaid ja arusaamatuid värke kirjutan Xd


Mis te/sa muidu arvad mida ma süüa perekond Diva“le tegin??Kuna nad toituvad võimalikult tervislikult, siis tegin ma värskelt pressitud apelsini mahla ja kapsa-salati salatit.Neile see igatahes maitses(Loomulikult maitseb/maitses mulle ka)



Ma mõtlen siin juba lõpetamisele, et võiks jah juba lõpetada kuna ma pean veel Charloti ära vannitama,ise pesema minema ja hamstrite puuri puhastama.Igatahes täna oli lahe päev ja ma nüüd lähen !




ARVAMUSI?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Täiesti täisealine. Empty
PostitaminePealkiri: Täiesti täisealine. /3   Täiesti täisealine. Icon_minitime4/4/2009, 09:51

Kolmas osa!
Loodan, et ikka meeldib!
Kommentaare & kriitikat!
Aitäh!
Head lugemist!
Ker.

1999 5.juuli


Päeva alguses käisin ma pesemas ning tõelist päeva võtan ma vastu oma päevikus, mu päevik.Kui ma poleks siia Prantsusmaale tulnud, oleks mul Ameerikas praegu iseseisvumis päev.Ahjaaa.Ja emale helistasin ka ning soovisin talle head vabariigi aastapäeva.Muidugi igatsen ma veel oma ema, sest ma olen kaugel ära ja see prantsuse aksent ajab naerma.


Pererahvas veel magab, sest kell on viis hommikult.Ma pean vara ärkama, sest ma pean maja korda seadma jne.Ma pean pererahva kell seitse üles ajama, sest nad palusid seda teha no ja ma pean ju muidugi käske täitma.Kust ma muidu palka ja kiitust saan?


Mida, siis veel kirjutada, kas sellest, kuidas eilsel hamstri puuri puhastamisel üks plehku pani?Just sellest ma siis räägingi.Kust ma ta leidsin,kuidas juhtus jne.


Tegin puuriukse lahti,võtsin loomad välja ning panin nad ämbrisse.Ämbri kaas oli lahti jäänud ning üks nendest jooksis välja.Mai oska öelda kumb, aga igatahes pärast seda pool tundi hiljem leidsin ta külmikust juustu kallalt.Ja ma ei tea siiamaaani, kuidas ta sinna sai, aga arvatavasti tegi seda Charlotte.


Oli vast naljakas.Mida veel kirjutada??Kas oma pasast elust või midagi sellist??Või hoopis ma ei tea millest??Või eilsest minu vannis käigust??Hmmm...Just..Räägingi sellest mis juhtus eile, kui ma käisin vannis.


Läksin vanni, panind viirukeid ja küünlaid äärele kaunistuseks ja lõõgastumiseks.Ning jäin peaaegu magama.Ma tukkusin, kuid mu vesi käis ning vahutas kaua aega.Kuni Diva“de perekonna ema tuli vaatama mis toimub, vaatas, et vett tuleb vannitoast ja muukis ukse lahti ning ajas mu üles, siis võtsin kähku rätiku ümber ja tulin siia-oma tuppa.


Mida, siis veeeeeeel??Kell on juba pool seitse ning ma pean hakkama vist tasapisi sättima, et mitte üles äratamisega hiljaks jääda.Mmm....Ma räägin veel oma vormist kaa:)......


Vormis on tanu,kleit,põll jne.Põll on mul valge, kleit on mul sinine, tanu äär on mul valge aga tanu muidu on sinine.Papud on ka mingid sinised.Mulle tegelt suht meeldib see.Ja tsau nüüd, sest ma lähen neid äratama.



ARVAMAUSI?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Täiesti täisealine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti täisealine.   Täiesti täisealine. Icon_minitime14/5/2009, 16:37

Vahepeal läheb tibiks kätte . Kõik need : Võhm läheb täiesti välja...Huuuu...Aaaah..Mhmm.Täna on, siis jamh minu esimene tööpäev.Oli, õigemini.Ning selgus ka hull värk nad on perekond Diva“d.Hullud puhtuse friigid nagu ma ise.Hahehaheh.
uh ahid jms , on nõmedad . Vahepeal on tekst arusaamatu. Üks asi häirib vägavägaväga . Sa kirjutad sõna-punkt-sõna . Aga tuleks kirjutada sõna-kirjavahemärk-tühik-sõna. Tühikud jäävad alatasa vahele ja see teeb lugemise raskeks.

Muidu .. Üsna segane ja ei meeldinud . Sad
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Täiesti täisealine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti täisealine.   Täiesti täisealine. Icon_minitime23/12/2010, 00:16

Mm. Tƶƶ on lapsehoidmine, lapsehoidja on amet. Wink
oli kirjavigu, tƵsi aga mingil pƵhjusel mida ma ei oska seletada, tekitas huvi. Mulle ei jƤƤnud segaseks, ma olen taibukas inimene.Very Happy
Tagasi üles Go down
-mariliis
Võlur
-mariliis


Female Postituste arv : 63
Age : 29

Täiesti täisealine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti täisealine.   Täiesti täisealine. Icon_minitime24/12/2010, 12:12

Lugesin esimese osa vaevaga läbi, teistele viskasin korraks vaid pilgu peale. Vigu oli oma miljon ja kui ma su vanust vaatan, siis imestan ikka sajaga. Ma saaks aru kui sa 10 oled ja niimoodi kirjutad, aga 16.
Paar märkust ka, et koma, punkti, küsimärgi ja hüüumärgi järel käib tühik, ära seda unusta. Ära venita sõnu, näiteks "Mida, siis veeeeeeel??" Jutus ei käi smailid. Väga jäid silma ka need "wow" ja "hahahehehe," häirivad jubedalt, samuti ka need uuh ja aah värgid.
Jutt jäi täiesti segaseks ja isu lugeda kadus kohe kui vigu märkasin. Palun võta neid märkusi kuulda ning ennem siia postitamist, loe oma jutt 10 korda läbi. Wink
Tagasi üles Go down
http://styleofmimi.blogspot.com/
Sponsored content





Täiesti täisealine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Täiesti täisealine.   Täiesti täisealine. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Täiesti täisealine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: