MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hawaii maffia.

Go down 
+3
Britney
Miley Cyrus
kurmzu
7 posters
AutorTeade
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

Hawaii maffia. Empty
PostitaminePealkiri: Hawaii maffia.   Hawaii maffia. Icon_minitime6/4/2009, 21:49

Ma ei tea kas see käib siia alla , kuid ma topin ikkagi siia ! ;D .

1.
Oli jälle õhtu kätte jõudnud ja ma oma õe Annaliisaga üritasime Hawais klubidesse sisse saada. Trügisime järjekorras ja andsime massi kuis saime. Turvamees hakkas meiega mölisema, Annaliisa andis talle molli ja turvamees andis vastu. Tormasime Annaliisaga mõlemad talle kallale, Annaliisa väänas ta käsi, üks vist isegi murdus, haha. Ma sikutasin talt juukseid peast ära. Tagusime teda jalgadega ja kaikaga, mille klubi juurest leitsime. Tüüp lamas maas vigasena, kuid meie tagusime edasi, rahvamass sattus ka hoogu ja tuli meile appi. Me Annaliisaga saime nüüd mis tahtsime, suundusime kluppi, teised jäid turvat klobima, kes oli juba poolsurnu. Läksime tüdrukute vetsu, pilve tõmbama, et hea tantsida oleks. Saalis tõmblesime kui segased, käed ja jalad lendasid, kraksusid. Lendasime põrandale ja tõusime püsti. Klobisime mõnda vahepeal, keda sai jalaga taotud, keda sai klubi teisse otsa visatud. Oujeaaa, me olime lahedad.
Kui klubi kinni pandi, suundusime edasi pidutsema. Kutsusime kõik rahva kokku ja panime linnapeal piduu. Annaliisa oli juba niii laksu all, et jäi keset kõnniteed magama, mul oli pohh, suundusin teistega edasi. Viru valge ühes käes, teisel pool kari rahvast. Annaliisa kisas seal maas, tont oli üles ärganud korraga, jooksis jalad ristis järgi.
Mingi kell kuus hommikul jõudsime koju, mõlemad olime jumala läbi. Jõudsime ukse lahti teha ja kukkusime sinna samma põrandale magama.

Hommikul olime ikka veel laksu all. Naersime selle üle, et meil sõrmed olid ja mida nendega teha saab.
" Miks mul, ää ooot.. üks, kaks, kolm, neliii? jah , miks mul neli , ei oot kuus sõrme on? " vaatas Annaliisa mulle ühe lahtise silmaga otsa ja hammustas oma sõrmi, et äkki saab neid süüa ka.
" Sest sa oled tulnukas, ma näen su peas sada sarve, need on erk kollased ja räägivad minuga, ära sega mind, " vastasin, üritades püsti tõusta, kuid kukkusin põrandale tagasi ja silmitsesin Annaliisa peas olevaid sarvi. Annaliisa naeris oma sõrmede üle, kes olevat ka temaga kaasa naernud. Kuulsime varsti telefoni helinat. Annaliisa vastas.
" Äää, jou mis tahad? " venitas ta, siiani oma sõrmi uurides ja neist aru saades.
" Omg, kes hetkel telefoniga räägib? " küsis üks ülima tibi häälega t¹ikk.
" Phhh, Annaliisa kel on 6 sõrme, " naeris ta talle.
" Ja mul ongi napakad poolõed. Ma täna teile pidu panema, nägemist friiik, " ja lõpetas kõne.
" Kes oli? Mu sarvedest sõbrad, kes su peas elavad? " küsisin vaipa uurides.
" Mingi faking poolõde. Kas tal on ka 6 sõrme? Oiiii, peab olema, ma niitahan sõrmede moodi olla, " vatras Annaliisa, kelle sarved mind hõivasid. Ma ei saanud arugi mida ta ütles, et kes helistas ja mind ei huvitanud ka hetkel, mul oli tegemist sarvedega.

Õhtuks olime juba natuke selgemad, suutsime aru saada mida me teeme. Mingi kella 11 paiku õhtul kutsusime rahva meile, et pidutseda. Pidu käis täies hoos, pooled olid ära klobitud, pooled magasid basseinis ja osad olid üleval tubades ma ei tea mida tegemas.
Mingi ühe paiku öösel kuulsime kopteri häält. See maandus täpselt meie hoovi.
" Oooo vauuu! Tulnukaaad röövivad meid, laheeeee. " laulis Annaliisa, kes oli end juba nii kasti joonud, et vaevu seisis püsti. Ma seisin kuskil laua peal ja vaatasin taevasse, tulnuka saabumist.
Kopter maandus ja sealt astus välja üks blond, pikkade kontsade ja kunstküüntega tibi. Tema tagant tuli veel kari mustas ülikonnas mehi ja üks jäi selle tibi kõrvale seisma.
" Ooooo, tulnuka perekond, " seletas Annaliisa edasi.
" Kas te tulite meid rööööövima? " kokutas Annaliisa, selle tibi käest küsides.
" Ooo mai gaad, kes te veel olete? " päris see blond, meid imelikult vaadates, tahtes meile kallale tulla.
" Me oleme kaks kõige lahedamat ever, " tõmblesin ma ta nina all ja lõin vastu õlga teda, tervituseks. Tüüp sai nii vihaseks, tormas minu poole. Tahtis vist läbi klobida, kuid ma ei saanudki seda teada, sest kuulsime suurt müra, mis meenutas pigem traktorit. Ja sealt tuligi üks kõige suuremaid traktoreid, mida ma elus näinud olen. See sõitis täpselt meie hoovi ja peatus seal.
Sealt astus välja üks suur paks musklis mees, oi ei ups see oli ikka naine. Mingi sitane ruuduline pluus oli seljas, traksipüksid jalas, üks traks rippus ees, mis oli katki ja ka kummikud olid jalas mis olid ka omakorda lõhki, varbad paistsid välja. Ta hakkas seal mölisema.
" Hai tuba jumba mida siin toimuma, hahahaahahahaha saamama mina kullail tahan teadaa äö, " karjus too üle hoovi. Selle tibi mees läks käed rusikas sellle ukraina naise juurde, kelle nimeks oli kadri. Võttis püssi välja pani talle selle lõua alla, et ta vait jääks.
" MINA OLEN HAWAI OMANIK, " lärmas ta otse kadrile näkku, nii et kadri nägu oli pärast tatti täis. Kadri hakkas sea häält tegema ja võttttis oma mingi friiigi asendi sisse ja andis märku, et ta ründab teda, kuid just siis tuli see tibi, Leana, oma kunstküüntega, hüppas kadrile kallale, kriiipis ta näo kriimuliseks ja krookis ühe silmamuna välja.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Hawaii maffia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hawaii maffia.   Hawaii maffia. Icon_minitime8/4/2009, 18:25

Hehheee...
Jätka, jätka.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

Hawaii maffia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hawaii maffia.   Hawaii maffia. Icon_minitime8/4/2009, 23:14

2.

Kadri hakkas sea häält tegema ja võttttis oma mingi friiigi asendi sisse ja andis märku, et ta ründab teda, kuid just siis tuli see tibi, Leana, oma kunstküüntega, hüppas kadrile kallale, kriiipis ta näo kriimuliseks ja krookis ühe silmamuna välja.

Kadri kukkus maha ja Leana võttis ta silmamuna, mis maha oli kukkunud ning andis oma mehele, hawaii maffia bossile.
Meie Annaliisaga naersime, mitte midagi aru saades.
" Hahahahahaahaaa... tulnuka sõda, hahahaa.. ma.. juala muli mu sõrmeluu murdus, " uuris Annaliisa oma sõrme, sikutas selle siis ära ja läks Leana juurde sellega.
" Tee musii sellele, " Leana võttis selle sõrme, ning sõi ära. Annaliisa hakkas nutma ja tõmbles omaette.

Varsti tõusis Kadri ka maast püsti, ta nägi aind ühe silmaga, ta karjus.
" Situ see silm nüüd välja, " karjus ta Leanale, kes oli selle ära söönud. Peale selle lausumist jooksis ta oma traktori juurde, kuid vahepeal juhtus nii paljutki, kui ta sinna jõudis. Kui ta jooksma hakkas, rebenes ta üks kummikutest katki ja varbad lohisesid mööda maad, silmast hakkas aju välja tulema juba ja verd voolas. Üks "tulnukatest" jooksis järgi, see oli Leana mees Max, ta hüppas Kadrile selga, võttis ta ühele käele ja viskas vastu ta traktorit. Kadri oigas seal ja sai püsti ning võttis traktorist oma suure supikulbi, see oli ikka tohutult suur ja hakkas sellega teda vehkima. Teised maffia vennad tulid oma püstolitega ja hakkasid kadrit kõmmutama, kadri üritas oma supilusikaga minu juurde tulla, et mul pea maha lüüa sellega, kuid ta kukkus ennem, kui minuni jõudis. Ta lamas seal, aju oli peaaegu silmast välja tulnud, kuid me ei saanud tal selliseks jääda, viisime ta haiglasse, kus paigaldati talle klaassilm. Haiglast helistati kadri õele ukrainasse, et tal ühte silma pole enam, tüüp naeris arstile telefonis näkku, isegi tatti lendas läbi telefoni ta kõrva nii et ta viskas telefoni maha.

Haiglast ära minnes, ootasid Leana ja ta maffia mees max ikka meie juures ja nende teised mehe olid ka seal. Kurat kadri polnud meie vastutusel, hüpaku nüüd oma traktorisse ja kobigu minema.
" Sa võid nüüd ära minna, " seletasin ma ukrainalasele kadrile,
" Ärge unistagegi, ma annan kohtusse teid muidu, et te mulle kallale tulite, ma jään siia ja kõik, " karjus kadri leanale otsa, kuigi rääkis minuga. Leana võttis oma saapa jalast, millel olid väga teravad kontsad ja ähvardas teise silma ka välja torgata kui ta vait ei jää.
Lubasime tal siis siia jääda, seni kuni ta paraneb, panime ta külaliste tuppa. Me Annaliisaga võtsime talle asjad, et ta tuppa viia, kuid me polnud veel eriti kained ja unustasime seda teha ning istusime keset tuba ja rääkisime tulnukatest ja maamatsist kes meile elama tuli.

Kuulsime hommikul ukse koputust. Annaliisa ärkas selle peale köögi laua alt ja hakkas ukse juurde kõndima, kui ta jalg vääratas ja jalaluu murdus, kuid ta kõndis sellega edasi, lihtsalt see lohises järgi, hahahaahahaa.
" ma sooviks süüa, tehke nüüd ja kohe, marss kööki, " karjus leana annaliisale näkkku, kelle kael venis selle peale ja pea kragises.
" mis sa siin veel teed? " küsis annaliisa oma jalga korda sättides, et parem käia oleks, kuid see polnud võimalik ja ta lihtsalt murdis selle täielikult ning viskas pool jalga diivanile. Ta hüppas ühel jalal.
" me ostsime kõrvalmaja, hahaa, me oleme terve elu teie kukil. HAKAKE NÜÜD SÜÜA TEGEMA! " karju leana jälle. See ukrainalane oli üles ärganud ja kui leanat nägi hüppas uksest välja oma ühe silmaga ja läks traktorisse, käivitas selle ja sõitis meie majja sisse. Leana jäi traktori alla, ainuke asi mis tal kannatada said, oli kunstküüned ja ta hakkas sõnaotseses mõttes kisamaaaaa. Ta maffia bossist mees kuulutas täna õhtuks kakluse Hawaii suurimas klubis, et asjad klaariks saada. Kaklus toimus Ukrainalase Kadri ja Leana vahel, ning Annaliisa ja Kadri vahel ja minu ja maffia bossi vahel. Nagu omgggg, verinee õhtu tuleb, klubis ei jää küll keegi elama.

Varsti oli õhtu käes, me olime Annaliisaga end juba jälle pilve tõmmanud.
" Ei tea kuidas koerad maitsevad? " naersin ma seda kurja naeru. Annaliisa tiirutas kuskil kännnu peal, mille ta oli tuppa vedand, et tal äge oleks sinna peale kukkuda ja seljaluu murda.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Hawaii maffia. Empty
PostitaminePealkiri: lugu   Hawaii maffia. Icon_minitime28/5/2009, 16:47

hehe, mis mulle ei meeldi on segased laused ja eriti see, et koguaeg üks peksmine ja pidutsemine käib. Noorte elu koosneb ka muust. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Hawaii maffia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hawaii maffia.   Hawaii maffia. Icon_minitime8/8/2009, 13:58

Imelik. Väga üle pakutud jutt. Ma ei tea. Very Happy
Esimene osa oli naljakas Very Happy
Teine enam nii palju naerma ei ajanud.
Tagasi üles Go down
StripedMämmu
Võlur
StripedMämmu


Female Postituste arv : 59
Age : 27
Asukoht : Jõhvi

Hawaii maffia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hawaii maffia.   Hawaii maffia. Icon_minitime13/12/2009, 19:58

Jätka:)
See tõesti hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hawaii maffia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hawaii maffia.   Hawaii maffia. Icon_minitime28/5/2010, 18:25

Absurdne. Kubiseb vigadest *püüab silmi peast välja kukkumast hoida* Mul on valus lugeda. Ja midagi, mis on liiga ülepaisutatud. Vägivald ja uimastid EI OLE naljakas. Vabandust, kui solvasin, aga face the fact, dear.
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Hawaii maffia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hawaii maffia.   Hawaii maffia. Icon_minitime31/5/2010, 21:16

Mind ajas rohkem naerma selle jutu absurdsus kui sisu. :)
Raske oli lugeda ka.
Aga tore:)
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Hawaii maffia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hawaii maffia.   Hawaii maffia. Icon_minitime25/12/2010, 23:56

Karm huumor vms see nüüd oli.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hawaii maffia. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hawaii maffia.   Hawaii maffia. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hawaii maffia.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Huumor-
Hüppa: