MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!

Go down 
+3
Murtagh
Helen
Miley Cyrus
7 posters
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Empty
PostitaminePealkiri: Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!   Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Icon_minitime13/4/2009, 20:15

LÜHIJUTT!



Jõudsin siis saali, kus minuga interviud hakati tegema.Saal, oli suur ja kaunistatud igasuguse kulla ja karraga."Nii...Lady GaGa.Siin hakkab sinu interviu."Rääkisin sosinal iseendaga ning juba jalutas interviueeria saali:"Tere GaGa!"Naeratas noormees oma lumivalget naeratust, mis pani mind lummusesse ning vastasin talle samaga."Nonii GaGa.Kas oled valmis?"Küsis interviueeria mu käest, noogutasin ning me hakkasime pihta.



"GaGa, mida arvate te oma laulja nimest?"
"Eeeem...Ma ei saa aru kui loll küsimus see on?!Muidugi meeldib.Ma poleks seda ju valinud, kui see mulle ei meeldiks.Lady, mis tähendab daami ja GaGa, mis tähendab minu mõtetes oskus/osavus või midagi sellist.Daami Osavus .Okei, see oli väike nali, aga jah see nimi meeldib mulle.See on kuidagi teistsugune nagu ma ise olen."



"GaGa, kas see vastab tõele, et te töötasite kaheksateistkümne aastaselt stripparina?"
"Kohe tõsiselt vastab.Panin kodust kaheksateistkümnendal eluaastal minema ja see sellepärast, et ma tahtsin end maksma panna ja iseseisev olla.Otsisin endale tööd ja see jäi lihtsalt silma.Proovisin ja hakkas isegi natuke meeldima.Okei see selleks.Vähemalt ma pole enam strippar vaid laulja mis mulle vägagi meeldib."



"GaGa, rääkige oma praegusest tööst."
"Lauljatari elust vä?See on suht keeruline.Igaüks ju selleks ei saa?!Selleks peab olema annet ja nii edasi.Mulle meeldivad mu laulud väga ja lulu stiil vägavägaväga.Mõnikord, kui ma lihtsalt kodus loen või toietan panen alati oma Poker face või Just dance´i raadiolt käima."



"GaGa, rääkige oma eraelust."
"No mehega pole mul just kõige paremad lood, sest see minu lauljatari elu häirib teda tema öeldes ja ma ei saa sellele pihta.Kuna oleme saates ei hakka ma oma eraelust rohkem küll rääkima!"



"Gaga, miks rohkem?"
"Sest tereve see interviu on olnud mu eraelust.Kõik need strippari värgid,lauljatari elu ja nii edasi.See on ju ka minu ISIKLIK elu!






Arvamusi..Ja tean, et imelik jutt!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!   Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Icon_minitime27/4/2009, 20:53

ma ei taha midagi halvasti öelda, aga ..
ma ei näe selle jutu põhimõtet. ja ma ei usu, et ta nii vastaks neile küsimustele. .
mai tea, midaiganes.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!   Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Icon_minitime11/5/2009, 18:56

Nagu ka Helen, ei näe ma selle jutu põhimõtet. Selles suhtes et... Pealkiri on ju Lady GaGa kohutav elu eksole. Aga sellest jutust küll välja ei loe, et see kohutav oleks. Töötas stripparina, siis töötas, mida ta arvab enda praegusest tööst, kardetavasti see meeldib talle, sest muidu ta ei tegeleks sellega. Elu enda mehega, keda ikka huvitab?

Et sellel ei ole põhimõtet...
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!   Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Icon_minitime13/5/2009, 16:51

Nagu Helen ja Murtagh ei näe ma põhimõtet . Oleks võinud seda elu siis hullemaks teha . Ja üldse, segane tekst oli . Sorry. Ei meeldinud . bounce
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!   Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Icon_minitime28/5/2009, 16:52

esiteks- intervjuu ei kirjutata i-tähega, sorry, et tähenärija olen, aga see häiris.
teiseks- ei olnud jah, põhimõtet
kolmandaks- kuulsad inimesed mõtlevad enne vastuse andmist pikalt ja vastavad siis väga pikkade ja õigete lausetega, mitte ei hakka okeitama jne.
arenemisruumi on ikka:D
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!   Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Icon_minitime13/8/2009, 11:38

Appikene! See on tõesti Lady GaGa eraelu ja ükski endast lugupidav lauluja-näitleja-vms ei räägi nii rahulikult ja suvaliselt niimoodi ja mõtet ka polnud.
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!   Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Icon_minitime13/8/2009, 11:59

muuseas, lugesin hiljuti, et Gaga rääkis, et tema mees on neeger ja laavib gaga musa. veel rääkis ta, et ta kirjutab oma lood ise ning et teda inspireerivad ainult seks ja surm Razz sorry kui teie arvates offtopicuks läks Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!   Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Icon_minitime15/8/2009, 17:31

Btw, mul on Popcorni see number, kus GaGa on meikimata ja koos oma bf-ga. Ta näeb meigita kole välja^^
Ja GaGa nimi tuleb hoopis sellest, et tema lemmiklugu on Queeni "Radio GaGa" ja ega tal ei jäänudki muud üle, kui muuta see Lady GaGa'ks.
Tagasi üles Go down
Droideka
Totaalne lumememm, noh!^.^
Droideka


Male Postituste arv : 266
Age : 26
Asukoht : Fiery Flames of Hell

Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!   Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Icon_minitime15/8/2009, 18:24

Mõttetu jutt. Lihtsalt mingi intervjuu ja pealegi ebanormaalne.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!   Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lady GaGa kohutav elu.SEE ON LÜHIJUTT!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» GO GAGA ( 8 osa! )

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: