MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Aprill 2009

Go down 
+4
ThatsMe
Diana.
spring
Kärolyn
8 posters
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime25/4/2009, 19:41

¤DIAMOND¤


Sisu:
*Uudised
*Horoskoop
*Intervjuu
*Koomiks
*Confessions of a Diamond


Uudised:

Kevadilmad möllavad täies hoos ja õhus on juba suvelõhna. Täna toimus ka 12. klassi kirjandi kirjutamine ning varsti on kõigil eksamid läbi ja aeg puhata. Täna oli (siin vähemalt) kraade koguni 19, mis ületas isegi ennustatu. Lubatakse, et soojad ilmad jätkuvad. Vähemalt lund ei tohiks enam maha küll tulla! Kui just Ilmataadil jälle hulluhood peale ei tule. Wink Seniks, nautige päikest! :)



Horoskoop:

Werewolf Took leiab enda riiulist veidra käekella ning haihtub nädalaks. Tagasitulles on tal mälukaotus ja ta soiub, et ta käis minevikus. Puhta hull.
Liina läheb Werewolf'i otsima ning sattub hoopis tulevikku, kus kõik on homod!
Lammas leiab enda maja tagant imeilusa rohelise aasa ja veedab seal päevi, süües koos teiste lammastega muru.
Nasicc hakkab tihemini liinibussi kasutama ja leiab sealt uut inspiratsiooni oma jutu jaoks.
Diana hakkab hispaaniakeelseid lasteraamatuid kirjutama ja läheb neid siis lasteaedadesse tutvustama.
Pingu jääb kogemata troonil magama ning libiseb sealt maha, potsatades meie, tavainimeste sekka.
Spring sattub loomingulainele ning kirjutab Electrale veel palju järgesid. Need avaldatakse sarjana ning saavad kuulsamaks kui Videviku saaga.
Audrey näeb tänaval inglit ning jookseb talle järele, et paluda luba temast kirjutada. Teel takerdub ta koerarihma ning saab lumepalliga piki pead. Ingel kaob tal muidugi silmist. Ikka juhtub!


Intervjuu:


Kes sa oled?

Kirsti olen. Laisk kaelkirjak nimega Griffu. (:

Millega sa vabal ajal tegeled?
Üldiselt tühja passimisega. Aga nüüd on soojemad ilmad-vaba aeg hakkab sõpradega väljas olemiseks kuluma. (:

Miks sulle selline nimi pandi?
Sest emme arvas, et on tore mulle siuke nimi panna Very Happy

Ja kui tihti sulle Kirsti asemel Kristi öeldakse? Very Happy
Täpselt nii tihti kui ma eesti keele tunnis käin ja võõrasse seltskonda satun. Ja vahest juhtub, et muudel õpsidel läheb ka keel sõlme. Ja siis kui tädi politsei tuleb, siis temale ka ei jõua kohale, et i on enne r´i Very Happy

Kellega sa foorumist suhtled ja kellega kõige paremini läbi saad?
Swessu, Pingu, Kirzz´i, Diana ja Liinaga saan kõige paremini läbi. Enne oli teisi ka, kellega rohkem rääkisin, aga nad on kuidagi tahaplaanile jäänud.

Kuidas hindad meie Jumalannat – Pingut?
ee...kümnepallisüsteemis hindaks teda kolmesajaga. Wink

Kas sa sooviksid midagi foorumi juures muuta?
Ei. Ja kui oleks midagi, siis ma oleks sellest juba ammu Pingule rääkinud Very Happy

Missuguseid jutte sa siit loed?
Enamjaolt armastusjutte. Need on nii masendavad Very Happy Otseselt ühtegi juttu välja ei tooks, aga Brit ja SixxStradlin võiksid kiiremini osi lisada küll (aa)

Aga millised erilised lemmikud on? *Ignoreerib sujuvalt Kirsti soovi otseselt ühtegi juttu mitte välja tuua*
*teeb näo, et ei näinud seda küsimust*

Missuguseid jutte sa ise tavaliselt kirjutad?
Igavaid.

Kuidas sinust moderaator sai?
Siis kui see foorum veel proboardis oli..no sellest ajast on mul Pingu MSN. liitusin forumotioniga kohe päris kolimise algul ja siis nägin teemat, et Pingu tahab moderaatorit. Ja siis ma käisin talle MSNnis pinda veits..ja ta halastaski Very Happy

On sul veel midagi öelda?
Pmst ei ole, aga PALUN, ärge minult kriitikat oodake Very Happy ma olen admin, mitte kriitika-automaat (:

Aitäh!^^
Aga palun ;D


Koomiks:
Aprill 2009 Coffee

Confessions of a Diamond:

Eilne õhtu oli täiesti pöörane... Ma käisin oma sõbrannadega, olgu nad J ja F, klubis. Algul ei lastud meid sissegi.. Passisime pool tundi vähemalt järjekorras. Lõpuks vahetus uksehoidja ja no.. ju me siis olime tema maitse. Wink J läks kohe baari ja tellis joogid ära, me F-iga võtsime taha laua. Ja siis tulid mingid kutid sebima. Purupurjus olid. Osad tundsid mind ära ka, aga enamus ei teadnudki veel, et ma juuksed süsimustaks värvisin. Eks see jõuab homsesse lehte nüüd. Ajasime siis need kutid minema. J jõudis ka jookidega tagasi. Jõudsime veidi tantsida ka ja siis tuli turva ja põhimõtteliselt vedas meid jõuga välja. Mitte üht sõna ei öelnud ka kui ma talle näkku kriiskasin, kellega tegu. Ja siis ta julges veel öelda, et ma teesklevat! Ma juba helistasin oma advokaadile. Ta võib kohtukutset oodata. Edasi läksime me järgmisesse klubisse. Sealt meid välja ei visatud ja no.. pidu läks veidi käest ära. Mina jään enda arvamusele kindlaks, et keegi sokutas mu joogi sisse mdiagi. Mulle ei hakka alkohol nii kergesti pähe! Aga pidu lõppes igatahes sellega, et politsei kutsuti kohale ja kõik viidi jaoskonda. Mu verest avastati kokaiini (see oli kohe kindlasti sokutatud) ja mind jäeti sisse. Hommikul tuli mu advokaat ja lunastas mu kautsjoni vastu vabaks. Esimese asjana kui jaoskonnast välja jalutan (pärast seda kui ma paparazzidest läbi trügisin) nägin ma muidu hommikust lehte, enda pildiga esikaanel. Mulle üldiselt meeldib kaanel olla, aga mitte narkootikumide pärast. Ja nüüd peitun ma kodus, oodates kuni paparazzid lahkuvad, ning kirjutan päevikusse.. Kuulsus on keeruline.

Don't forget, Diamonds are a girls best friends.

D.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime25/4/2009, 22:16

Uhh. Seda loomingulainet oleks vaja jah... Very Happy
Koomiks oli vahva. ( Ma olen hullunud Garfieldi fänn. Very Happy)
Jaaa... Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime28/4/2009, 15:41

Oujeah.
Hispaaniakeelsed lasteraamatud?
Ahsoo.
Endal oli mul plaan õppida hispaania keelt ning kuskil lasteaiakasvataks ning siis minna Hispaaniasse lasteaiakasvatajaks Very Happy
Koomiks oli super. Ühinen Springiga Very Happy:D
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime28/4/2009, 17:43

I laik it , rilli , rillllii laik it . Maybe I'm lovin it . Yeah .. ^^
Aganoo .. : d Ma tahaks ka horoskoopi .
Garfield laksab kõik ära (hh) .

Jaah .. Väga-väga-väga-väga-vga-väga-väga-väga-väga-väga[ mulle kohe meeldib seda kirjutada ] Hea .

Ma tahan Uut .. Kuigi , tõenäoliselt ma seda ei saa . : d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Külaline
Külaline




Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime28/4/2009, 22:58

Heaa. Ma hakkasin horoskoobi peale hullult irvitama. ^^
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime2/5/2009, 14:03

Haha. Very Happy
Mõnus. ^^
Liinibussi saab ka ehk... kunagi. Very Happy (6)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime6/5/2009, 21:01

Superhea oli :)
Horoskoop ... ajas naerma Very Happy
Väga-väga hea.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime7/5/2009, 23:32

Hea!!

Horskoop oli tõeliselt hea, naerda sai.

Gotta love Garfield Very Happy

Ja muidugi, oleks soov uut lugeda!
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime28/5/2009, 17:19

otseselt ma küll ei horoskoobi üle ei naernud, aga muigasin ikka Very Happy
lahe ajakiri, jätka! Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime24/7/2009, 12:36

*waiting for the new one*
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Sponsored content





Aprill 2009 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aprill 2009   Aprill 2009 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Aprill 2009
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Aprill-Mai.
» Aprill/ Mai .
» Bubble #2 (aprill-mai)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Ajakirjad :: ¤Diamond¤-
Hüppa: