MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kevadkvartali EKSTRA

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime1/7/2009, 22:32

EKSTRA: Intervjuu Audrey’ga


Audrey, tohib küsida, mis su pärisnimi on?
- Tohib küll, aga ma jään ikka Audrey'ks. Vihjeks ütlen, et mu pärisnimi algab E-ga.

Millest algas sinu kirjutamine?
- Igavusest Wink Mul keerles peas idee, mida tahtsin üles kirjutada, kuid mul ei tulnud see üldse nii hästi välja. Kuidagi kiirustades kirjutasin esimese jutu valmis. Üldiselt. Soovisin mõtted endast välja kirjutada aga ei osanud. Igatahes mu esimene jutt sattus mu venna kätte, kes luges selle oma tüdrukule ette. Mul oli nii häbi Very Happy

Miks?
- See jutt rääkis, kuidas mingi tüüp jalutab läbi lumetormi ja näeb eemal tuld, mis annab talle lootust ja jõudu edasi minna. tegelasel mingit nime polnud.. Kasutasin kogu aeg tema, ta jne...

Kui vana sa siis olid?
- 12 või 13

Ning mis ajendas sind edasi kirjutama?
- Ma leidsin snlhmn'i. Kommentaarid. See, et kellelegi äkki isegi meeldib see, mida ma kirjutanud olen.

Mida sa foorumist arvad?
- Foorum on super.

Kuidas sa foorumi leidsid?
- Ma ei mäletagi :) Kirjutasin vist kuhugi otsingusse omalooming jne ja lõpuks sattusin siia. Käisin siin jutte lugemas ja varsti tegin kasutaja. Mõtlesin, et olgu mu jutud nii naeruväärsed kui tahes- nagunii keegi ei tunne mind siin Very Happy:D

Kuid ometi sa tuled kokukale, eks ole? Very Happy
- Ma vist ei saa tulla. Pean tööl olema. Täiega kahju on, tahaks siiski teisi ka näha. Lahe oleks.

Kus tööl sa käid, et see nii palju aega võtab ja tööandja ühtegi vaba päeva ei anna?
- Tegelikult ma ei taha seda öelda :) Aga tööd on palju ja ta loodab mu peale (Jube armas, eks ole?)

Kas sa tõesti asendajat ei leiaks?
- Ei.

Et sa oled suvel *mingiarvtunde*/7 tööl?
- Jah. See nädalavahetus on chill, sest endal laupäev sünna.

Kuidas seda kavatsed tähistada?
- Noh, pisike basseinipidu oleks okei Very Happy Pere, sõbrad...

Alkoholi tarvitad? Very Happy
- Mis küsimus Wink Jah, aga mitte üldse palju....Very Happy kergelt hakkab pähe...

Millist muusikat sa eelistad?
- Mm, veidi kergem rock, natuke pop rocki, r'n'b, hip hop... David Cook meeldib näiteks. Taylor Swift ka. Ja veel palju muud... Üldiselt kuulan kõike. Lemmiklugu on hetkel Pitbull'i "I know you want me"

Kuidas oli reageering Jacksoni surmale?
- Noh, kohvitassi pidin maha pillama küll. Ma olin sel hommikul suhteliselt uimane. Kui raadiost öeldi, et maailm leinab popikooni, siis mõtlesin küll, et kes suri. Korra lõi peast läbi Britney. Ma ei tea miks. Kuid Jacko... Ma ütlen ausalt, et ma ei kuulanud tema muusikat palju, kuid ta tegi oma asja ülihästi. Kahju on küll.

Kui ta oleks turneega Eestisse tulnud, oleksid läinud?
- Kui keegi kaasa oleks tulnud äkki tõesti :)

Milliseid raamatuid sa eelistad lugeda?
- Põnevaid. Mingi... verevennad (Nora Roberts oli vist autor) esimene raamat, mis ajas mulle hirmu nahka.

Et horror läheb peale?
- Mitte just horror. Armastusjutud näiteks meeldivad ka... Aga varem ei meeldinud fantaasia.

Kuid nüüd meeldib?
- JAA! Videvik on ju ka tegelikult fantaasia.

Nimeta paar lemmikautorit (kohalikku ja väljamaist)
- Eestist polegi lemmikuid... Välismaalt Kevin Brooks ja Stephenie Meyer raudselt.

Mida sa Tolkieni loomingust arvad?
- Pole eriti lugenud tema loomingut, seega ei oska hinnangut anda.

Rowlingu?
- Pole väga suur Potteri fänn aga nii palju kui filme olen näinud on päris hea, huvitav...

Milliseid jutte sa ise eelistad kirjutada?
- Armastusest vist kõige rohkem. Praegu tegelen kõige rohkem jutuga "need pisiasjad" . Kõige südamelähedasem lihtsalt- ma ei saa üle ega ümber sellest mütsust, millest see lugu alguse sai. Esialgu oli plaan armastus sellest välja jätta, kuid nüüd kahtlen selles. Isegi Sydney jutt, oli kavas kirjutada armastusjutuna, kuid mingil ajal muutus see põnevusjutuks. Kirjutan seda ka hetkel ringi.

Kuid miks just armastusest?
- Võibolla on sellest kõige lihtsam kirjutada..?

Kas sa loed endakirjutatud jutte tihti? Või kui oled mingi osa ära kirjutanud, loed uuesti läbi?
- Hea küsimus Wink Loen küll. Täna lugesin Cafe Momo't ja kuulasin muusikat, et saada mõtteid. See jutt saab varsti otsa kah, ehk. Üldiselt kui olen näiteks 2 wordi lehekülge kirjutanud, loen selle läbi alles mõne päeva pärast. Siis on emotsioonid teised ja parandan mõned nõrgad kohad ära.

Kas oled kunagi mõtelnud ka täispika raamatu (romaani) kirjutamisest?
- Jaa. Sellised plaanid on tegelikult jutuga "Need pisiasjad". Kirjutan oma mõtted ära ja kunagi äkki saab seda kohendada selle jaoks. Samas tunnistan üles, et ma põen rambipalavikku ja see takistab mind väga paljudes asjades...:S

Mis su kirjutisi innustab?
- Ma ei tea. Pole. Ma mõtlen kõik ise välja...
.
Milliseid filme sulle vaadata meeldib?
- Lihtne vastus: Häid Very Happy Sellised hullud melodraamad ja armastusfilmid, kus iga natukese aja tagant nutetakse või öeldakse " Ma armastan sind" on tõesti liig. Igatahes kui filmis on Tom Cruise, siis olen teleka ees. Muidugi "Videvik" ja näiteks "härra ja proua Smith"

Sooviksid kedagi tervitada?
- Hah, Sind loomulikult, Liinat, SixxStradlin'it,Looret, Jackleyn Perez't (lemmikud hetkel foorumist) ja teisi ka keda ei nimetanud. Very Happy Ja Pingut. Wink

Nendega suhtledki kõige rohkem?
- Sinuga vist praegu kõige rohkem aga nemad on ka lahedad. Nende jutud meeldivad kõige rohkem... Pingut tervitan juba selle pärast, et selline foorum olemas on. Very Happy

Soovid ise veel midagi lisada?
- Ma oska niimoodi midagi öelda Sad See on lause mis mind alati segadusse ajab :) Keskasse sissastumisel küsiti sama. Ma vaatasin direktorile närviliselt otsa: "Mul pole midagi tarka öelda. Ma tahan vaid keskkooli sisse saada ja koju minna." Suhteliselt feil... Very Happy

Kuid ma tänan sind selle intervjuu eest ning... Palju inspiratsiooni edasiseks kirjutamiseks :)
- Tänud. Wink
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime1/7/2009, 23:02

Kus tööl sa käid, et see nii palju aega võtab ja tööandja ühtegi vaba päeva ei anna?
- Tegelikult ma ei taha seda öelda :) Aga tööd on palju ja ta loodab mu peale (Jube armas, eks ole?)


Eriti hea vastus ikka :)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime1/7/2009, 23:03

Very Happy kui sanii arvad Very Happy kuid ma olen ikka su tööandja peale pahane -.-
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 10:40

Et ma ei saa kokkutulekule tulla? Muide kui homme oleks kokkutulek saaksin tulla :) Mul kolmapäev-pühapäev vaba Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 10:42

homme on laulupeo proov. :/ ja siis laulupidu.
aga jah, ikka selle pärast.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 10:44

Sa oled ka seal?
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 10:45

ofc. patrioot siiski. teen sinna pääsemiseks näo, et oskan laulda ja kae, saingi. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 10:49

Okei :) Ega mul vist erilist lootust telekast sind näha pole Cool
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 10:51

XD kahtleksin selles Very Happy aga kui rongkäiku ka näidatakse, siis isegi on Wink
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 10:53

Ma vist kunagi käisin Pärnu laulupeol (või mingi sarnane üritus). Tantsisin... laulsin vist ka. Aga ma ütlen ausalt, et see polnud üldse lahe
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 10:58

ma olin üleelmine aasta noortelaulupeol ja see küll meeldis. aga nüüd tuleb õige ja palju vägevam. rahvariietega ja puha :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 11:02

Seal lauldakse isamaalisi laule ka?

Mul on siiamaani meeles kui tõnis mägi kutsuti tagasi ja ta laulis laulu veel kord.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 11:09

laulupeol ju selliseid lauldaksegi Very Happy teisel päeval on neid rohkem, esimesel on paremad lood. :Det soovitan telekastki vähemalt jälgida :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 11:51

Ma mõtlesin kui postitasin selle, et ajuvaba küsimus.
Mida muud ikka seal laulda.

"Eestimaa, eestimaa, oled mu kodumaa...." see rahulik laul on mu lemmik. Seda ma olen kooriga isegi laulnud. Nii sügava sisuga või ma ei tea.
Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 11:53

see oli mul juba oma 4a tagasi peas Very Happy nüüdseks on nii üle visanud. ja meie vist ei peagi seda laulma Very Happy mulle meeldib "Laulu Algus" ja Sisaski lood "Preludium"ist "Maal" ja "Asujad", vist. eniveis, need kolm lugu on täielikud lemmikud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 11:55

Ja loomulikult ma vaatan, mu ema tahab ka seda näha. Elan kaasa :)
Laulmine on palju-palju parem, kui tantsimine.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 12:06

kui oskad ühte nendest teha, siis see on aprem Very Happy mulle meeldivad mõlemad. sellepärast ma jacksoni järgi tantsingi Very Happy seal saab ka lauld aXD
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 13:09

Awww, Audrey. Kui armas. Very Happy Tervitan sind ka siis, Very Happy Heihei!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 21:24

Jackleyn Perez: Thank you :)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 21:32

i'z lol'ing Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime2/7/2009, 21:37

Noh, okei Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime3/7/2009, 23:07

Shhhh!
Muide on jah :)

Ma lugesin kuskilt sünnikuupäevade raamatust, et 4.juulil sündinud inimesed on maailma ühed õnnelikumad. Minu puhul on see tõsi :)
Nii et... pea püsti Griffu Very Happy

EDIT: Maiu küsis palju asju ja ma ise olen ka jutukas Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime4/7/2009, 00:30

-.- fain, ja minule ei võinud ütelda. Sad

ma jätsin nii palju küsimata, et tee või uus intervjuu.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime6/7/2009, 20:48

Vol. 2?
Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime7/7/2009, 00:05

viitsiksid? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Sponsored content





Kevadkvartali EKSTRA Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevadkvartali EKSTRA   Kevadkvartali EKSTRA Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kevadkvartali EKSTRA
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Ajakirjad :: Fenomenaalne realiteet-
Hüppa: