MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Gunclub.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Droideka
Totaalne lumememm, noh!^.^
Droideka


Male Postituste arv : 266
Age : 26
Asukoht : Fiery Flames of Hell

Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime21/8/2009, 18:41

Mingi imelik jutt. Eks vaadake ise.

Prologue.

6. ja 7. tänava nurgal peatus must BMW, millest väljus mustas mantlis mees, kes läks kõrval olevasse baari. Mees kõndis läbi baari suitsu ja tuikuvate inimeste ning läks lifti.

Lift avanes 4. korrusel. Mees väljus ning kõndis üle õla vaadates koridori lõpus oleva ukse poole. Tuba oli tühi, kui välja arvata pruun kirjutuslaud keset tuba. Mees pani oma kohvri lauale ning kõndis akna juurde. All tuli BMW-st välja teine mees, vaatas üles ja noogutas. Üleval olev mees läks kohvri juurde ja võttis välja snaiperi.

Snaiperimees (kelle nimi on Drake) kükitas ja võttis aknast paistva tänava sihikule. All sõitis BMW nurga taha ja sealt väljusid kaks teist mees. Üks oli neeger, kellel olid valged juuksed. Teine oli ka neeger, kellel oli punane punkarihari. Mõlemal oli must mantel ja mõlemad võtsid ühekorraga mantlipõuest kaks MicroUzit ning jäid nurga taha valvesse.

Drake liikus sihikuga tänava algusesse ja jäi ootama. 10 minuti pärast oli tänav ikka sama tühi ja Drake võttis raadiosaatja.

"Aeg on juba möödas."
All lausus harjaga neeger: "Miski on valesti. Keegi on rääkinud."
Teine mees (kelle nimi on Marlon) kähvas vihaselt: "Kes oleks seda teha saanud? Ainult meie teame sellest."

Punahari lausus: "Just seda ma mõtlengi."

Drake pani ohates raadiosaatja käest ja keskendus uuesti teele. Veel 7 minutit jõudis mööda minna, kui ta jälle närviliseks muutus. Mees võttis raadiosaatja ja ütles: "Miski on lahti. Ma arvan, et ta ei tule." Vastust saamata küsis ta: "Halloo?"

"Halloo?"
Drake vaatas aknast alla, kuid õues ei paistnud olevat midagi kahtlast. Ta pani snaiperi maha ja küsis veel: "Halloo?"

Kui keegi ei vastanud, jooksis ta toast välja, lifti juurde. Sajatades ootas ta lifti. Miski oli valesti ja tema oli kogu aeg üleval passinud. Drake tundis kuidas ta vihaseks hakkas muutuma.

Lift tuli ja Drake sisenes kiiresti, vajutades 1. korruse nuppu. Lift hakkas sujuvalt liikuma ja oli peagi kohal. Drake silus juukseid, võttis välja Uzi ja kortsutas murelikult kulmu. Uksed avanesid ja Drake silmadele avanes verine vaatepilt.

Baaris oli toimunud täielik veresaun. Piljardilaual olid verised tombud, baarilett oli verepritsmeid täis. Kogu põrand oli laipe täis. Drake vaatas hirmuga ringi. Ainult ühed olendid on selleks võimelised. Agendid, mõtles Drake vastikusega. ta tormas välja.

Välja olles ruttas Drake kohta, kus oleksid pidanud olema ta abilised. Marlon vedeles maas, kõhus haigutamas haav. Punahari ja BMW olid kadunud. Drake kummardus Marloni kohale ja küsis:
"Mis kuhtus?"
Marlon köhis ja hingeldas. "See persevest on Agentide poolel. Sital on hea reaktsioon. Lasi kõhtu nii kiiresti, et ei jõudnud midagi tehagi."
"Mis sa arvad miks ta meid reetis?"
"Jänes kardab Agente. Nende poolel olla, on ainus võimalus ellu jääda."
"Sitapea. Nägid, kuhupoole ta sõitis?"
"Sadamate. Kurat, valutab." Marlon köhis veel ja ütles: "Jäta mind siia. Suren niikuinii."

Drake heitis veel viimase pilgu köhivale Marlonile ja jooksis lähema auto juurde. Ta murdis luku lahti ja istus sisse. Ta käivitas auto (mis oli Mercury Grand Marquis) ja kadus kummide vilinal.
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime21/8/2009, 19:06

Vääääääääääääääääääga hea jutt. Lase samas vaimus edasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime21/8/2009, 19:16

Oh, not bad. Vägagi meeldib. Uut ! =)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime22/8/2009, 12:26

Vigu oli nagu sigu sulus, aga mõte on iseenesest hea.

Leidsin ka mõned seavead..
* Drake, Drake'i, Drake'i, Drake'ile, Drake'ilt jne - ingliskeelsete nimede käändumised tuuakse välja ülakoma abil. See lause "Uksed avanesid ja Drake'i silmadele avanes verine vaatepilt." sisaldab pisikest viga. Märkisin paranduse punasega.
* Kas "snaiper" pole mitte "täpsuslaskur" ehk elav olend? Kasutasin Wiki, Tomahoogi ja Google'i abi, seal viidatakse "sniper gun'i" kohta sõnaga "rifle" ehk "vintpüss". ÕS'is oli see hoopis "täpsuspüssi" nime all.
* Siis... Kogu põrand oli laipe täis. Mitte "laipe", vaid "laipasid". See on üks mõnus ortograafiline näpukas, mida mina pole õnneks kunagi teinud, XD
* Paaris kohas on suur algustäht ununenud.
* Mm... Mulle isiklikult on sulud lause keskel pinnuks silmas. Kasvõi, Ta käivitas auto (mis oli Mercury Grand Marquis) ja kadus kummide vilinal. saaks kirjutada ka nii: Ta käivitas auto, mis oli Mercury Grand Marquis, ja kadus kummide vilinal.
* Häiris ka "ja", "ja", "ja". St, igas liitlauses on sees ainult "ja". Soovitan mustrit "ja", "ning", "ja", seda on lihtsam lugeda, lugejad ei tüdine ära.
* Loomulikult ka sünonüümide kasutamine. Selle asemel, et kirjutada "Drake", "Drake", "ta", "ta", kirjuta nt. "Drake", "ta", "mees" jne. Vaata sünonüümisõnastikke, ÕS'i ja mujalt.


I know, sa mõtled, et "ta teeb seda jälle". Sorri, aga ma ei saa lihtsalt muudmoodi, kui pean vead välja tooma. Ma olen oma juttudega ju ka paras junn. Razz

Ku ku.. Ma ei oska nüüd öelda, oled sa selle lõik-tühi rida-lõik-mustri minu käest külge saanud või omaalgatuslikult, aga mulle see meetod meeldib. Keep up the good work!

Ja of course..

UUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
Droideka
Totaalne lumememm, noh!^.^
Droideka


Male Postituste arv : 266
Age : 26
Asukoht : Fiery Flames of Hell

Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime22/8/2009, 16:44

Ma mõtlesingi "ta teeb seda jälle", aga nojah. Eks sul ole ju õigus. Vaatan mis teha saab. Ja uut ei tule enne, kui arvuti on jälle normaalsel positsioonil.
Tagasi üles Go down
Droideka
Totaalne lumememm, noh!^.^
Droideka


Male Postituste arv : 266
Age : 26
Asukoht : Fiery Flames of Hell

Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime15/9/2009, 19:27

Okey, people. Üle pika aja siis ka uus osa, aga kuna arvutitoas käis remont, siis jah... Seni pole saanud.


Chapter I

Rémi ja Ricco kõndisid kooli poole. Poisid olid väga sarnased. Mõlemal olid mustad juuksed, päevitunud nahk ja tumedad silmad, aga oli silmaga näha, et iseloomud on erinevad.

Ricco alustas vestlust: "Kindlasti on klassis ilusaid tüdrukuid." Oli kohe näha, et Ricco on tüdrukutest mõnel viisil huvitatud. Alles olid nad Itaaliast USA-sse kolinud, kui tema juba mõtleb tüdrukutele. Rémi selline ei olnud.

"Mis siis kui ongi?" Rémi vaatas tuimalt enda ette. Tema poleks Itaaliast ära tulnudki, aga vanemad käisid ju peale.
"See on ju lahe. Mis siis kui keegi on meist huvitatud?" Ricco vaatas kooliõuel suurte silmadega ringi.
"Mind see ei huvita," tähendas Rémi väsinult. Ta lükkas koolimaja uksed lahti ja kõndis pikkade sammudega direktori kabineti poole, Riccot endaga kaasa vedades.


******


Tunnid olid läbi ja poisid olid kappide juures. Nad olid ilma suuremate raskusteta sisse saanud ja kohe esimestes tundides käinud. Ricco oli rõõmus.

"Nägid? Mary vaatas mind imeliku pilguga. Mis sa arvad, kas ta on minust huvitatud?"
"Loodetavasti mitte. Muidu ei saa ma jälle öösiti magada," porises Rémi ja pani oma uued tossud jalga.
"Sina ei saa magada? Sina, kes sa oled kõige suurem magaja üldse?"
"Mina jah. Ja ma ei kavatsegi uuesti öid unetuna veeta." Rémi kortsutas kulmu ja väljus koolimajast.

Kooli ees olevas bussipeatuses oli grupp tüdrukuid, kes hakkasid naeru kihistama, kui nägid Riccot. Noormees naeratas tüdrukutele magusalt. Rémi pööritas silmi.
"Miks sa pead koguaeg nii käituma?"
Ricco ohkas. "Ja miks sina koguaeg virised? See on minu asi kuidas ma käitun."
Ta istus tüdrukute kõrvale ja alustas vestlust. Rémi vaatas bussiaega, lubas endale veel ühe ohke ning asus jälgima möödasõitvaid autosid.

Üks Mercury käitus väga imelikult. See sõitis täiskiirusega koolimaja taga olevale tänavale, peatus seal ning masinast väljus musta mantliga mees.Mees vaatas kiiresti ringi ja jooksis mööda seina koolimaja katusele.

Rémi vaatas seda ülima imestusega. Kuidas saab inimene midagi sellist teha?Poiss läks Ricco juurde.
"Tule korraks."'
Ricco tõusis, kehitas tüdrukutele õlgu ja läks eemale.
"Mis siis nüüd?"
Rémi vaatas ringi ja ütles: "Veame kihla, et sa pead mind hulluks, aga ma nägin, kuidas üks mees jooksis mööda seina üles kooli katusele."
"Kuule mees. See pole võimalik, sa kujutasid seda endale ette."

Ricco läks tagasi tüdrukute juurde. Rémi kiristas hambaid. Mitte kunagi ei õnnestu midagi selgitada. Noormees vaatas uuest sinnapoole. Mercury oli sealsamas, mees oli arvatavast katusele jäänud või kuidagi sisenenud.
Rémi keskendus asja üle mõtisklemisele.

"Hei! Buss on kohal." Ricco sõnad äratasid Rémi mõtisklustest. Ta astus bussi ja asus asja edasi vaagima. See, mida ta nägi oli lihtsalt võimatu. Vähemalt tema arvates.
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime15/9/2009, 19:33

Laheeeeeeeeeee. Lase edasi.
Tagasi üles Go down
Droideka
Totaalne lumememm, noh!^.^
Droideka


Male Postituste arv : 266
Age : 26
Asukoht : Fiery Flames of Hell

Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime15/9/2009, 19:33

Küllap lasen.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime15/9/2009, 19:42

Huvitav, UUT!
:)
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime16/9/2009, 19:35

Võtsid sõnast suust Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Gunclub. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gunclub.   Gunclub. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Gunclub.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Ulme (vanemad)-
Hüppa: