MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]

Go down 
+11
EITC.
ThatsMe
SixxBitch
Kärolyn
padjanägu, [h]
Krissu
Pharaoh
Diana.
nasicc
Disaster
bbrit .
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime26/8/2008, 19:07

hehh xD
äge vend, see peategelase silmarõõm xD
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime28/8/2008, 23:32

ÜKSTEIST Very Happy

Tore, nüüd olen ma kindel, et ma ei saa seda kutti küll mitte kunagi endale. Talle ei meeldi see tüdruk ja ta ikkagi käib temaga? Daah, mehed on sead, ma ei saa neist aru. Aga nagu ta juba ütles, see on meestevärk, ma ei peagi aru saama. Milline siis tüdrukute värk on? Nojah, meil on ka muidugi selliseid vaidlusi sõbrannadega, kellel nunnum kutt on. Kelle kutil kenamad kõhulihased ja kenam tagumik. Meestel on ilmselt siis nii, et kellel bitchim tüdruk on. Suuremad rinnad, rohkem meiki ja pringim tagumik?


„Mis mõtled?“ küsis ta minult järsku. Ma vaatasin teda oma suurte silmadega ning muigasin. „Midagi,“ ütlesin talle ning läksin venna toast välja, enda tuppa ning oma voodisse, kus ma magama vajusin. Arvutisse ma ju ei saanud...

Kell oli seitse hommikul, kui ma oma silmad avasin. Getu oli ka ennast millalgi minukõrvale magama vedanud ja nüüd ta seal magas, kõhuli, käed padja all ja suu lahti. Pilt oli üsna naermapanev.

Igastahes, ma liikusin alla korrusele , kus diivanil magasid Hanna ja Kevin, tugitoolis põõnas keegi Sander ja teisel diivanil oli superkuti t¹ikk ja mingi emovälimusega tüdruk.

Köögis magas veel kaks inimest ja see oligi vist kõik. Ülejäänud olid öösel ära läinud. Mind muidugi huvitas see ka, et kas superkutt oli siia jäänud or not. Jooksin kähku venna tuppa ning avastasin ta arvuti taga magamast. Pea arvuti laua peal kätele toetatud.

Muigasin tema üle ning korjasin mingid tühjad pudelid venna toa põrandalt üles ja panin vessari kokku.

Vessari viisin jälle enda garderoobi , tühjad pudelid viisin aiast välja, kellegi võõra konteinerisse.

Jälle toas olle, otsustasin enda toa ka üle vaadata, ka seal olid tühjad pudelid. Korjasin need üles ja viisin need sinna samasse konteinerisse. „Tore, kui neid konteinereid tabalukuga kinni ei panda..“ pobisesin ma rõõmsalt, sest võti on ainult meie vanematel.

Toas panin koerale ja kassile süüa ning otsisin endale külmkapist apelsini mahla välja. Keegi oli selle peaaegu tühjaks joonud , nii, et ma sain sellest ainult pool klaasi.

Istusin köögi laua taha ja panin teleka käima. Kell seitse kolmkümmend teisipäeva hommikul. Multifilmiid. Tore, nüüd meenutame lapsepõlve, mõtlesin rõõmsalt ning seadsin ennast köögi laua taga paremini sisse.

Kell kaheksa lõppesid multikad ära ning seebikad võtsid võimust. Võtsin puldi ning hakkasin nagu eelmine hommik, tujutult neid kanaleid klõpsima. Lõpuks vahtisin jälle Mtv’d . Ma ei saa aru, miks neid kanaleid peab nii palju olema, niikui nii need ei näita ju sittagi.
Poole tunni pärast astus kööki superkutt. Kõhust käis jõnks läbi ja ma pidin kohe apelsini mahla saama. Jõin viimase tilga enda klaasist ära ning vaatasin teda. Ta sasis armsalt oma lokkis juukseid ja haigutas siis. Tema padjanägu oli võrratu. Ma oleks tahtnud teda kohe ja praegu suudelda. Oehh, oleks ta vaid minu.

„Kuule, sul midagi süüa on?“ küsis ta ning liikus külmkapi poole. „Sa juba tead, kus külmkapp on, võta sealt midagi,“ laususin talle ning hakkasin jälle pulti klõpsima.
Ta võttis kapist ainult ühe tomati ning istus laua äärde.
„Ära klõpsi ja jäta mingi kanali peale lõpuks,“ ütles ta mulle, kui ma seda klõpsimist olin paar minutit teinud. „Palun,“ vastasin talle ja jätsin seisma just seebikate koha pealt.
„Ohh, Marina,“ naeris ta ning tõusis püsti, et endale kraanist vett võtta.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime28/8/2008, 23:45

Mhh , see oli lühike ! Sad
Edasii .
Siuke piinaja oled , noh .
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime28/8/2008, 23:49

irvv xD 'ohh, marina !'

hea Very Happy aga nüüd võiks seal midagi TOIMUDA kaa eksole Very Happy
ma olen juba küllalt kanalite klõpsimist ja arvutis istumisest lugend, aitab kaa Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime29/8/2008, 00:00

Meeldib jätkuvalt! :)
OOtan uut. Wink
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime29/8/2008, 00:03

to: padjanägu, [h]: Nojah, eks ma teen siis kiire lõpu ? ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime29/8/2008, 00:08

mh, mitte LÕPU Very Happy !
ikka pikalt edasi eksole Laughing
Ma lihtslat ütlen, et sa oled selle 11 osaga .. 2 päeva tegevuse kirjutand ?
ma ka täpselt ei tea, aga see pidu venib suht Very Happy (arvestades seda, et nad seal peol eriti midagi ei tee Very Happy)
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime29/8/2008, 10:30

Edasiiiii! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime30/8/2008, 10:23

Mai tea mis kiiks minul siis on, aga minule see küll pinda ei käi, et tegevus venib Very Happy
Aga no mina olen veider ka Very Happy
Just on hea, et ei karga kohe kaela teineteisele Very Happy
Aga uut tahan Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime30/8/2008, 11:43

Nii, see osa ja nohh järgmine ka veel , venib, sorry (a) Rolling Eyes

„Sa harrastadki hommikuti seebikaid vaadata?“ küsisin temalt kulmu kortsutades.
„Jaa, ma igapäev ärkan spetsiaalselt, et Marinat näha. Nohh õhtul ei jõua ju,“ sõnas ta .
„Normal,“ ütlesin ma ohates.

Ta on nii armas..

Me vahtisime seal kahekesti telekat ja ta rääkis mulle päris palju Marinast. „Oota sa nagu päriselt vaatad seda või?“ küsisin temalt , kuna see tundus väga kahtlane, et ta sellest kõike teab.

„Ei preili Sandra, mõnikord satun lihtsalt peale. Ja kuule, kõik seebikad on ühesugused, ma panin terve selle teksti jummala lampi,“ lausus superkutt.

Ma ei tea siiamaani ta nimegi, daah , valus jobu.



Ma hakkasin selle peale naerma ning nägin Hannat, kes ennast diivanil natuke sirutas ja siis uuesti Kevini kaissu vajus.

„Ma ei saa sind kahjuks härra keegiks kutsuda, sest ma ei tea su nimegi,“ üritasin ta nime kuidagi välja pressida.
„Ah, sorry, Karl olen,“ lausus ta lõpuks.

Oeeh, lõpuks on see nimi käes, ma ei pea teda enam superkutiks kutsuma, Karl. Nüüd oli see käes.

„Kuule, sa tahtsid süüa saada, aga praegu oled sa ära söönud ainult ühe tomati,“ laususin Karlile ning jõllitasin taaskord telekat.
„Mulle aitab, mul ei ole kõht tühi, mul niigi pask olla,“ lausus ta ning ta suundus vetsu poole.

“Mine pane jahh ropsi , aga ära mööda ropsi,“ ütlesin talle, lootes, et ta vihaseks ei saa.

Ta hakkas selle peale ainult naerma ning kadus nurga taha.

Viie minuti pärast saabus kööki Getu, sasides oma juukseid ning mind lolli näoga vahtides. „Miks sa nii vara üleval oled?“ küsis ta mult ning istus sinna, kus Karl enne istus. „Ma ei tea niisama, vahtisime Karliga seebikaid siin,“ ütlesin ning ulatasin Getule õunamahla paki.

„Karliga? Kes ta on?“ küsis Getu segaduses olles.
„mm, mis sa ise arvad?“ küsisin naerma pursates.
„ÜÜÜÜ!“ ütles Getu naerma pursates ning mulle käega väikest semu müksu tehes.
Ma hakkasin selle peale ainult naerma, muud ma öelda ei osanud. See jutuajamine oli lihtsalt mingi sõbralik olnud. Ma ei usu eriti, et ma temas mingit muljet avaldasin. Nohh, tore, kui alguses heaks sõbrakski saab.

Varsti tuli Karl tagasi, nägu mitte enam nii padi ja juuksed ka enamvähem korras. „Ma ei tea, seal vannitoas oli teil mingi kamm, ma veits kasutasin seda,“ lausus ta ning haigutas.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime30/8/2008, 11:49

Edasii ! :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime30/8/2008, 12:48

Niii heaaaaaaaa
Pane uus osa juba Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime30/8/2008, 17:33

Palun uut! cheers
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime30/8/2008, 17:34

VägaVägaVäga hea !* Very Happy
Uut!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime30/8/2008, 19:26

Ma ei tea, ma ei oska kirjutada :d See venib, ja asi kisub mõtetuks :d

13.

Umbes poole tunni pärast tõusis Hanna Kevini kaisust ning tuli unisena kööki. Tema näole ilmus irve, kui ta nägi, et Karl meiega köögis oli. Õnneks ta midagi mainima ei hakanud. Selle eest ma veel tänan teda...

Ta kõndis sõnagi lausumata külmkapi juurde ning võttis sealt õunamahla paki välja, asetas paki suu juurde ning jõi pakist üsna suure isuga.

„Kuule, su tüdruk on veel siin, miks sa temaga koos ei ole?“ küsis Hanna, kui ta oli joomise lõpetanud.
„Ta on siin?“ küsis Karl püsti karates ja jooksis elu tuppa.
„Ja,“ mainisin ka mina midagi vahele.
„Täitsa pees,“ lausus ta ning istus oma kohale laua ääres tagasi.
„Ta on su tüdruk, mida sa vingud?“ küsis Hanna talle totakalt otsa vaadates.
„Tema vingub, mitte mina. Ma ei viitsi seda kuulata,“ seletas Karl Hannale samamoodi nagu ta oli seda mulle seletanud.
„Miks sa teda siis maha ei jäta?“ küsis Hanna sama küsimuse mida mina küsinud olin.
„Te tüdrukud olete ikka kõik samasugused. Ma siis ütlen sulle samamoodi nagu ma Sandrale ütlesin ( Hanna saadab ühe irvitava pilgu minu poole, ) ma ei jäta teda maha, sest ta on seksikas. See on poistevärk ja te ei peai aru saama.“

Ma ei suutnud Hannale otsa vaadata, sest ma oleks lihtsalt naerma pursanud. See nägu , mida ta tegi jälle, suutis mind vägapalju naerma ajada. Ja sellepärast vahtisin ma Getule otsa, mis ka ei aidanud ja me mõne hetke pärast kahekesi naerma purskasime.

„Mehed on ikka totaalsed jobud,“ oli kõik, mis Hanna suust paari minuti pärast välja tuli. Ta pani mahlapaki lauale ning kõndis toast välja, Kevinit äratama.

Kümne minuti pärast tulid Hanna ja Kevin käsikäes kööki ja nende taga Karli t¹ikk, kes koheselt talle sülle hüppas. „Tsauu musii, kus sa olid eile koguaeg?“ küsis tsikk oma beibe häälega, mis mul südame pahaks ajas. Ma jõllitasin neid ülbelt nii kaua, kuni Getu mulle oma küünarnukiga ribidesse tonksas ja sosistas: „Ära vahi neid nii, see on kahtlane.“

No kurat, mida ma teha saan? See kutt on ikka totaalne jobu, et ta selle beibe endale välja valis. Ma ei suuda neid vaadata, paha hakkab lihtsalt.

Võtsin laualt õunamahla paki, mille Hanna sinna enne pannud oli ning hakkasin jooma, et midagigi teha. Lihtsalt seista ja jõllitada oli väga imelik.

„Musi mis me täna teeme?“ kuulsin ma jälle seda häält, mis okserefleksi tekitab.
„Ma ei tea veel,“ vastas poiss talle oma armsa häälega.

Tüdruk tõusis poisi sülest püsti ning võttis Karli käest kinni. Poiss tõusis samuti toolilt ning t¹ikk ütles ülbelt: „Me nüüd lähme ära.“
Karl muigas ning ütles kõigile tsau. Mõne minuti pärast kõndisid nad juba bussipeatuse poole.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime30/8/2008, 21:22

Õh. Ma lootsin, et Sandra ja Karl hakkavad ikka peol sebima ja värki, aga sa tegid kõik nii teistmoodi :/ Nüüd tuleb järgmine pidu v ? Very Happy
Edasii :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime30/8/2008, 22:29

Muig. Very Happy
(Kiiisule)

Aga jah. Hea oli. (YYY) :)
ootan uut!
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime31/8/2008, 11:13

Uuuuut Very Happy Mehed on tõprad ikka Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime31/8/2008, 17:12

Ma ei oska seda juttu kuidagi ära lõpetada, :d ma tean mis lõpus peab olema, aga nii ei saa :d Äkki keegi annab mõtteid ? Rolling Eyes Very Happy


Hanna pööras ennast minu poole ning hakkas kõva häälega kommenteerima.
„Isver, ma ei saa aru, miks ta selle t¹ikiga käib. Jube!“
„See on poistevärk, me ei pea ju aru saama,“ tegi Getu Karli järgi.
„Ära tee, Sannu solvub,“ mõnitas Hanna mind.
„Daah, te olete nii jobud,“ ütlesin ning hakkasin naerma.

Mõni sekund vaikust, kui Hanna kiljus: „Isver, kes need siin on, ma oleks talle otsa astunud praegu!“

Getu hakkas naerma. „Sa mängisid eile nendega pudelit, kuidas sa ei mäleta, kes need on?“

Hanna vaatas neid kahte , kes köögis nurgas magasid. „Kuule, kas see kahtlane ei ole, et meie kiljume siin, aga nemad magavad?“ küsis Hanna paari sekundi pärast.
„Ma ei tea, ma ajan nad üles,“ laususin ning tonksasin üht õrnalt jalaga. Ta liigutas ennast ning vaatas mulle vihaselt otsa.

„Mis sul viga on ä?“ küsis ta oma beibe häälega.
„Õu, äkki tõused üles ja aja oma sõbranna ka üles, kes su kõrval magab,“

Tibi vaatas mind, nagu ma oleks mingi eriti loll ning ajas siis oma sõbranna üles, kes kohe ärgates õue läks ja oksendas.

„Isver, tal on vist küll paha olla,“ arutles tüdruk enda ette ning jooksis sõbrannale järgi.
„Totaalne jobu,“ mainisin ma ning me kõik kolm naersime.

Emo välimusega tüdruk tuli kööki ja võttis kapist aspiriini. Ilmselt tihe läbutseja siin majas, teab kus aspiriin on ja värki.. mõtlesin ma ning suu venis naerule.
„Mida sa irvad?“ küsis ta ülbelt, võttis kraanist vett ning lahkus majast.

„Ei , see venna kamp on ikka üks imelik seltskond,“ arutlesin ma valjult ning Hanna noogutas õhinal kaasa.

„Nad on jummala vinged tüübid ju,“ segas Kevin vahele.
„Mhm, lihtsalt joovad siin ja siis magavad ja tõmbavad uttu,“
„No mida nad siin veel tegema peaksid?“ küsis Kevin ning surus ühe musi Hanna huultele. Hanna oli jälle nagu seitsmendas taevas. Mulle tekitas see ainult masendust juurde.

Kurat, ma pean kuidagi selle Karli selle tibi käest ära saama.


„Sandraa!“ äratas Getu mu mõtetest.
„Mh, mida?“ küsisin tema poole vaadates.
„Mis me teeme nüüd?“ küsis Hanna.
„Ma ei tea,“ kehitasin hooletult õlgu.

„Kuule, kas sa käid ka Hannaga sellepärast, et ta on seksikas, mitte selle pärast, et ta sulle päriselt meeldiks?“ küsisin ühe totaka küsimuse oma venna käest.
Vend vaatas mind imelikult ning hakkas naerma. „Ei , peaks?“ küsis ta.
„Ma ei tea, see Karl käib oma t¹ikiga selle pärast, et ta on seksikas, aga tegelt ei meeldi talle üldse see tibi,“
„See on meeste värk nohh, te ei pea ju aru saama sellest,“ kinnitas Kevin seda, mida me juba kaks korda kuulnud olime.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime31/8/2008, 17:16

Irv. Very Happy
Edasi. :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime31/8/2008, 17:22

Haah, jällegi üks hea osa. Lõpp oli eriti hea.
Aga sa ei tohi seda ära lõpetada.
UUT Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime31/8/2008, 18:28

Sjuuper!
UUUTT! Wink
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime31/8/2008, 18:45

Ootan kärsitult uut Very Happy Mis lõpust sa räägid, eieieiei Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime31/8/2008, 22:25

Muig.
Lõpp oli tõesti (Y). Very Happy
Ega´s midagi, ootan edasi! Wink
Eks nende suhe võiks vaikselt edasi areneda... Alguses vbl lihtsalt koos hängida armastavad sõbrad ja siis edasi midagi... Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime5/9/2008, 23:07

joujoujouu ! viisteist juba !! ;d

15.

Tunni aja pärast väljusime me kõik majast. Hanna ja Kevin läksid kahekesi kinno, ma saatsin Getu ära.

„Tead mis, Sandra?“ küsis Getu, kui me olime natuke aega vaikuses olnud.
„Noo?“ küsisin ma nägu naerul.
„Jälle sa naerad,“ lausus Getu ning me mõlemad naersime kõvasti üle tänava.
„Mida?“ küsisin temalt , kui olime natuke naernud.
„Mis mida, ma pole midagi öelnud,“ vaatas Getu mulle totakalt otsa.
„Sa oled jobu, sa hakkasid mulle midagi rääkima, aga siis sa jätsid selle poolikuks, sest ma hakkasin naerma,“ üritasin talle seda meelde tuletada.
„Need on need armunud, nägu koguaeg naerul,“ lausus Getu oma mõnitava häälega.

Ma müksasin teda ning me naersime jälle hästi kaua ja kõvasti.

„Tegelikult tahtsin ma seda öelda, et nii hea on vallaline olla,“ sõnas Getu ning vaatas mulle otsa. Ma purskasin jälle naerma ning istusin keset tänavat maha. Ma ei saa aru , palju me naerame?

Paari minuti pärast olime Getu maja ees ning ma kallistasin teda. „Homme jälle?“ küsis Getu ning vaatas mulle otsa.
„Ega ma nüüd iga päev ka ei joo,“ ütlesin talle kulmi kortsutades.
„Sa oled jobu, ega ma joomist ei mõelnud. Saame kokku homme?“ küsis Getu ning lõi mind käega vastu laupa.
„Jaa, muidugi!“ ütlesin ma ning naersin.
„Lamp läks põlema jah?“ küsis Getu, mille peale ma teda imelikult vaatama jäin.
„Mis lamp?“ küsisin ma nagu jobu.
„Nohh.. sa said aru, lamp läks põlema,“ selgitas Getu , aga ma ei saanud tegelikult ikka aru, mida ta ajas.
„Vahet pole,“ ütlesin talle, kallistasin teda uuesti ning hakkasin kodu poole tagasi kõndima.

Poole tee peal, kui ma jälle enda mõtetes olin, tuli mulle Karl vastu. Juba tema näo nägemine toob mulle naeratuse näole.

„Tsau, lähed koju?“ küsis ta mult sõbralikult ning jäi oma bmx ’ga seisma.
Noogutasin talle ning üritasin oma naeratust natukenegi varjata, aga see ei tulnud välja. Suu oli kõrvuni.
„Ma saadan su ära?“ küsis ta.
Isegi kui vastu vaielda oleks viisakas ei suutnud ma seda teha. Noogutasin taaskord õhinal ning me hakkasime liikuma.

„Nohh, sulle siis meeldis see pidu, mis mu vend tegi?“ küsisin talt varsti. Sest vaikuses liikuda oli kahtlane.
„Tavaline, sellised on nad alati ju,“ kehitas Karl õlgu.

Noogutasin, oskamata midagi muud teha. Kõndisin vaikselt edasi, mõeldes mida öelda, vaikuses oli piinlik käia.

„Bmx’ga midagi teha ka oskad?“ küsisin lõpuks, kuna ma ei osanud mitte midagi muud küsida.
Karl noogutas ning näitas mulle paari trikki.
„Pro,“ pobisesin ma ning naeratasin.
„See ei ole raske, tahad proovida?“ küsis ta ja oli valmis juba oma ratta seljast maha tulema.
„Ee.. ma arvan, et ma lõhun selle ära ja ma ei taha, ma teen kohe mäsa,“ seletasin kutile. Ausõna nagu, oma unistuste kuti ees marki täis ikka ei teeks ju.


Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Sponsored content





Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Simple Poems by Simple Girl :)
» Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: