MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]

Go down 
+11
EITC.
ThatsMe
SixxBitch
Kärolyn
padjanägu, [h]
Krissu
Pharaoh
Diana.
nasicc
Disaster
bbrit .
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime5/9/2008, 23:22

ikkavääl meeldib Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime6/9/2008, 10:12

See oli minujaoks lühike osa ! Evil or Very Mad
UUUUUUUUUUUUT
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime6/9/2008, 10:17

Ja nüüd ta üritab mingit trikki ja kukub ja Karl püüab ta kinni ja.. Oehh. Very Happy
UUT Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime6/9/2008, 10:24

Nasiccule meeldib. Very Happy (Y)
Ootan uut. (:
Juba soojemad suhted.... Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime6/9/2008, 13:50

afro Ohyeah..
äkki saab hästi pika osa? king
Aga vägahea,mulle meeldib.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime7/9/2008, 11:24

Ullallaaa, juba sujub asi Very Happy UUUUUT!!!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime7/9/2008, 18:36

16.

„Äh, ära muretse, midagi ei juhtu,“ lausus Karl ning ma siiski lõpuks nõustusin.
„Ära siis pärast nuta, kui su ratas katki on,“ ütlesin talle naerdes ning istusin Bmx’i selga, „Milline kõige lihtsam trikk on?“ küsisin temalt, lootes, et ma sellega ikka hakkama saan.
„No, ma ei tea. Minu jaoks on Bunny Hop kindlasti kõige lihtsam,“ lausus ta, mille peale ma teda totakalt vaatama jäin.
„Kuidas see käib?“ küsisin, nägu värvumas aina punakamaks.
„Tule maha, ma näitan sulle,“ lausus Karl ja ma tulin jälle ratta pealt maha.

Ta võttis ratta ning näitas mulle kuidas Bunny hop käib.

„Põhimõtteliselt, sa ei pea niimodi tegema, et esiratas enne tõuseb kui taga ratas, sa võid mõlemad korraga ka üles tõsta, nii on äkki lihtsam,“ seletas Karl. Ma noogutasin agaralt kaasa, kuigi ma ei saanud absoluutselt aru, kuidas seda tegema peab.

Karl ulatas mulle ratta ning ma üritasin teha, seda mida ta näitas, aga kõik mis ratta puhul üles tõusis oli esiots.

Karl naeris mu kõrval. „Vaata, sa pead parema jalaga, kui sa oled ikka parema jalgne, selle jala all olevat pedaali tõukama.“

Okei, nii, ma olen mingi kahtlase Bmx’i peal, millega midagi teha ei oska. Ma olen koos oma unistuste kutiga ja ma teen tema ees marki täis. Ei jahh, elu on normaalne...

Proovisin uuesti, jälle tõusis ainult esiots. Karl käskis mul seisma jääda ning vaatas mulle otsa. „Sa oled parema jalgne eks?“ küsis ta mult ning ma noogutasin.
„Nii, näed.. hoia oma jalga nii ja siis sõidu pealt tõuka seda natukene või ürita jalaga tõsta.. noh, ma ei oska seletada, aga jalg päeb täpselt nii olema,“ seletas ta mu jalga õigesse asendisse pannes.

„Okei, ma vist sain aru,“ laususin talle ning hakkasin sõitma. Üritasin midagi teha, aga seekord ei tõusnud ratas üldse. Proovisin uuesti ja Karl hakkas naerma. „Tubli!“ hüüdis ta mulle. Jäin seisma ja vaatasin talle otsa. „Tuli välja?“ küsisin temalt , mille peale ta noogutas.

Jess !! Nüüd tahaks teda kallistada selle eest, et ta mulle seda õpetas, aga ma ei saa, ei tohi! Deeeeeem !

„Ahh, pro olen!“ ütlesin ning hakkasingi selle rattaga seda trikki tegema.
„Ego laks!“ ütles Karl naerdes.
„No sorry no, ma tegelt ei ole ego,“ ütlesin Karlile ning hüppasin veel korra rattaga õhku.
„Ja, ma tean,“ ütles ta ning muigas.

Ma tulin rattalt maha ja ja andsin selle Karlile tagasi. Mõne minuti pärast olime me minu aia juures ja ma ütlesin karlile tsau ning liikusin aiast sisse.

„Tsau!“ hüüdis poiss järgi ning sõitis siis minema.
„Tsau,“ pobisesin vaikselt kui ma uksest sisse astusin.

Läksin kohe kööki ning otsustasin endale ühe võileiva teha. Istusin köögi laua taha, kui tuli mu vend kööki ja muigas. „Tead, mis?“
„Noh?“ küsisin tüdinud häälel teda vaadates.
„Vanemad tulevad tunni aja pärast koju ja su toa nurgas on rops maas,“
„Mida ?“ karjusin oma vennale ja jooksin üles tuppa.

Vaatasin oma toa kõik nurgad läbi, aga ropsi ma sealt küll ei leidnud. Hakkasin just alla minema, kui mu vend mu toa uksele tuli.

„Ha, tünksi said!“ ütles ta naerdes, mille peale ma talle lihtsalt keskmist näitasin. Vahepeal on suured vennad nii tüütud..





Et , siis kui kedagi huvitab :d Sandra tegi sedamoodi seda trikki, nagu ta alguses näitab. et see ei ole õige Bunny Hop Very Happy

Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime7/9/2008, 18:41

Mina tahtsin, mina sain ! Cool Very Happy
Aga nad peavad nüüd jälle kokku saama ja siis suudlema ka kunagi , jajaja. Very Happy
UUT ! I love you
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime7/9/2008, 22:59

Mulle väga meeldib! Very Happy
Ainult ... mulle ei meeldi nimi Karl XD
Millegipärast.
Uut!
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 15:39

Tegelt täitsa huvitab, milline näeb välja "parema jalgne" inimene Very Happy lol! '
Aga hea oli jätkuvalt Very Happy Rohkem tegevust!
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 15:54

Parema jalgne inimene..
Oh,new word Cool
lol!
Uut.. ruttu Wink
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 16:06

ma ei tea, :d parema jalgne inimene , nii ma siis seletan :d võtame ette jalgpalli , kumma jalaga sa paremini palli juhid ? selle jalgne sa oled Very Happy on raske aru saada ? Very Happy nagu vasaku ja parema käeline, sama mõiste kehtib ka jalgadel :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 16:16

lol! Okei, sain midagi uut teada Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime8/9/2008, 16:31

Issand , äge ju ä . ^^
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime9/9/2008, 21:52

PIKK OSA ! Very Happy


17.

Viskasin ennast enda tuppa voodile ning vahtisin lakke. Varsti helises mu telefon ning ma pidin ennast voodist jälle püsti ajama.

Vaatasin telefoni, see oli ema.

„Jaa emme?“ tegin rõõmsat häält.
„Kuidas teil läheb seal?“ küsis ta üsna väsinud häälega.
„Hästi, kuule Kevin ütles, et te olete kohe kodus, aga te pole veel sõitmagi hakanud?“ küsisin, teades , et pärast seda kõne saab mu vend peksa.
„Ei, me ei tule täna veel. Homme ka vist veel mitte,“ lausus ema.
„Kuradi Kevin, ma löön ta maha,“ pobisesin vaikselt mille peale ema muga kohe pahandama hakkas.
„Mis sõnad? Ja Kevin tahab lihtsalt nalja teha, ära tee talle midagi,“ palus ema.
„jaja,“ pobisesin vastu ning näitasin vennale jälle keskmist, sest ta seisis mu toa uksel ja kuulas mida ma emaga räägin.
„Noh, tsau siis,“ ütles ema ja katkestas kõne.

Vaatasin vihaselt Kevinit ja läksin tema juurde.
„Sa oled mingi jobu?“ küsisin temalt võimalikult vihaselt.
„Ei,“ lausus ta oma pohhuistlikul ilmel, aga siiski naeru kinni hoides.
„Miks sa mulle valetasid?“ küsisin uuesti vihaselt.
„Sest sa jääd kõike uskuma alati, sa oled nii naljakas,“ ütles mu vend ning hakkas siis minu häälega rääkima.
„Oumaigaad, sa oled nii jobu, miks sa valetad mulle?“ tegi ta mind järgi, või üritas teha. Ta rääkis üli tibiliku häälega.

Ma turtsatasin naerma ning sama tegi mu vend. Ta näitas mulle oma keskmist ja kõndis siis minema.

Paar tundi passisin niisama arvutis ja vahtisin telekat. Kuulasin musa ja lõpuks tuli selline uni, et ise ka ei usu. Ma polnud ju öösel üldse magada saanud. Umbes kella viie ajal jäin ma magama ja magasin kuni kümneni. Tore, nüüd ma ei maga terve öö ..

Ma olin venna toas, me mängisime mingit arvutimängu. Või noh tema mängis ja ma kommenteerisin, kui nõme see on, kui ta telefon helises.

Ta rääkis telefonis üsna kaua kellegiga , ma panin ta mängu kinni ning hakkasin simsi mängima.

„Karl helistas,“ ütles ta ning hakkas mind enda arvuti tagant ära ajama.
„Ok,“ ütlesin ma.
„Ta on mingi laksu all või täis,“ sõnas Kevin ning hakkas nerma.

Ma vaatasin talle otsa ning muigasin. „Tegelt ka?“ küsisin, mille peale Kevin naerma hakkas.
„Ta ajas jummala head teksti, ta tuleb siia,“ ütles Kevin ning hüppas enda voodile.
„Täis peaga`? Miks?“ küsisin ma.
„Ma ei tea, küsi talt kui ta siia tuleb,“ ütles ta ning jõllitas lihtsalt lage.
„mhm,“ pobisesin ning pöördusin arvutisse tagasi, mõtted ainult Karli peal.

Umbes pooletunni pärast oli kuulda meie maja ukse eest mingit kolistamist. „Tore, ta ajas meie lillepoti ümber,“ pobises Kevin ning jooksis alla. Ma panin simsi kinni ja jooksin ka alla. Karl vaatas mulle otsa ning naeratas.

Ma tahaks, et ta teeks seda siis, kui ta kaine oleks..


Läksime venna tuppa tagasi, Karl koperdas trepi peal umbes viis korda ja igakord aitasin mina ta püsti. Kevin irvitas niisama meie ees.

Kevini toas vajus Karl diivanile ning jäi magama.

„Ma arvan, et ta ei saanud lihtsalt koju minna,“ ütles Kevin mõne minuti pärast.
„Saan küll koju..“ pobises poiss läbi une.
„Midaiganes,“ naersin ma ning ronisin Kevini voodisse.

Varsti tõusis Karl uuesti üles ning jooksis vetsu poole. Trepil käis ta jälle paar korda käpla, vedas , et ta pea ees alla ei kukkunud.

„Ta pole kunagi vist nii täis olnud, et ta ropsima hakkaks,“ mainis Kevin.
„ta läks ropsima?“ küsisin ma kevinit jõllitades.
„Mida ta siis vetsus veel teeb?“
„Ma ei tea, kuseb?“ küsisin mina, mille peale Kevin naerma hakkas.
„Ise ka usud mida sa räägid?“ küsis ta ning vaatas ukse poole, kust Karl sisse astus.
„Ma olen kaine nüüd, roopisin kõik välja,“ ütles ta ning koperdas oma ühe jala taha. Seekord siiski jalgadele jäädes.

„Jajah,“ ütlesin ma muiates ning läksin alla korrusele kööki mahla jooma. Võtsin külmkapist apelsinimahla ning valasin klaasi, istusin laua taha ja hakkasin seda aeglaselt jooma.

Trepist tuli alla Karl, kõhust käis jälle kerge jõnks läbi. Ta istus minu vastu laua taha, täpselt samamoodi nagu me olime täna hommikul rääkinud. Ta vaatas mulle otsa ja muigas.

„Ma armastan sind,“ ütles ta lause, mida ma ülekõige kuulda olen tahtnud juba kaua aega, aga jahh.. täis peaga avaldatakse ju igasugustele armastust..

„Midaiganes,“ pobisesin ma, näitamaks, et mul on pohh. Ma ei jää ju kõike ka uskuma, mida mulle räägitakse.
„Ma olen kaine, ausõna, ma jätsin oma t¹iki maha, sest sa meeldid mulle poole rohkem!“ ütles ta veel rohkem asju, mida ma kuulda tahtsin.

Ma raputasin pead ning jooksin üles tuppa, panin enda toa lukku ning viskusin voodisse pikali.


Viimati muutis seda bbrit . (10/9/2008, 16:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime9/9/2008, 22:07

Vähemalt ei lisandunud viimasel lausele nutma hakkamine. Very Happy Siis oleks totaalne pube. Very Happy

Aga ootan uuut! (:
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime9/9/2008, 22:14

Oooomg , supper ! I love you
Ma tahan kohe uut !!!
Ma tulen sind muidu kooli piinama , kui homme uut osa pole ! Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime9/9/2008, 22:20

Ruttu uut & VÄGA PIKKA osa : ) . Vutak .
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 10:27

Jajah, ma märkasin ka, et Kevinist sai Karl vahepeal Very Happy Aga edasi palun!
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 16:07

ma ka märkasin seda,lugesin mitu korda igaksjuhuks "Wtf"? Very Happy
Eniveii.. Uuut! Ruttu.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime10/9/2008, 16:20

jepjepp, ma loen küll seda läbi xd , aga jahh ma ei näe selliseid asju :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime12/9/2008, 16:48

Hihii :d viimane . Ma tahaks nüüd lõppu hästi palju kriitikat, Very Happy:D ja see ka, et ma millalgi kirjutan uue jutu ka, kui mõtteid tuleb ja värki , aga mu mõtted tulevad tavaliselt õues, kui ma sõpradega olen Very Happy teatud sõpradega :d Või siis õues tähti vaadates ja mp'3 kuulates.. (a) Jahh , ma ei tea ma olen mingi nõme romantik, kõik jutud on mingit lollakat armastust täis :d Igastahes, mu pläma läheb pikaks, lugege see jutt läbi ja avaldage arvamust :)


Ma nii soovin, et need kõik laused oleksid olnud päris... käis mu peast läbi viimane mõte, enne kui ma uinusin.

Hommikul, kui ma üles tõusin vahetasin kõigepealt riided, sest ma olin õhtul riietega magama jäänud ning läksin siis venna tuppa. Karli polnud enam. Normaalne, ilmselt läks ära öösel..

Aga Kevin magas enda voodis nagu tavaliselt, tekk pealt maha kukkunud, ise kuidagi kägaras, et soe oleks. Viskasin talle teki peale ning läksin alla korrusele, tegin kakaod ja istusin laua taga vaikuses.

Lõpuks lihtsalt ma enam ei suutnud ühe koha peal passida ja otsustasin koeraga jalutama minna. Võtsin toast koera rihma ning läksin õue. Koer, kes rihma nägi hakkas õnnelikult ringi hüppama ja jooksis kiiresti värava juurde, sinna ette korralikult istuma jäädes.

Panin koerale rihma kaela ning astusime koos väravast välja. Koer kohe põõsaid täis kusema minnes.

Otsisin enda taskud läbi ja leidsin mp3’e. Lülitasin selle sisse ja otsisin mingit laulu, mis vastaks mu tujule. Kui kõik tavalised inimesed hakkavad masekaga mingeid hulle aeglaseid laule kuulama, siis ma kuulan sellist eriti karjuvat. Kus laulja karjub ja see teeb mu tuju veits paremaks.

Istusin ühele kivile, mis tee ääres oli ning kaisutasin oma koera. Eemalt nägin, et Karl tuleb.

Kurat küll.. miks ta peab igale poole tulema, kus ma ka olen. Ma ei taha teda näha. Tema nägemine toob esile veel rohkem eilset õhtut.

„Tsau Sandra!“ kuulsin hüüet Karli suust. Võtsin kõrvaklapid peast ära, ohkasin raskelt ning manasin enda näole õnneliku võltsi naeratuse.

„Tsau!“ tervitasin poissi. Karl pani oma ratta kivi kõrvale maha ning jäi mu ette seisma. Natuke aega oli piinlik vaikus kuni ma lihtsalt küsisin küsimuse, mida ma ei oleks tohtinud küsida. „Eilsest on sul midagi meeles ka?“

Karl muigas. „Mitte eriti,“
„Okei,“ pobisesin ma. Järelikult ei ole tal see ka meeles, mida ta mulle ütles..

Karl istus mu kõrvale. „aga see on mul küll meeles, mis ma sulle eile ütlesin,“ lausus ta ja pani käe ümber minu. Kõhust käis jälle see õnnelik jõnks läbi.

„Mida sa ütlesid siis?“ küsisin temalt kiusu pärast. Ma lihtsalt tahtsin seda uuesti kuulda.
„Ma armastan sind,“ kordas poiss neid sõnu ning kuna ma talle otsa vaatasin suurte silmadega ja õnneliku naeratusega, suudles ta mind.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime12/9/2008, 16:54

Awww. (:
Tükk aega mõtlesin, kas julgen kommenteerida või ei. Very Happy Lõpuks võtsin julguse kokku, kuigi mul kriitikat pole. Very Happy
Meeldis! ja tohutult! Wink Wink Wink
Nii armas lõpp oli ka. :) Kuigi natukene kiire. Razz
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime12/9/2008, 16:58

Ähh , miks see nii kiiresti ära lõppes ? :/
Sa pead tegema nüüd Simple lovestory 2 ! Very Happy
Heaa . I love you
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime12/9/2008, 17:09

Kahju, et ära lõppes...
Kiriitika vot njetu Very Happy
Et jamh, see idee teha "Simple Lovestory 2 " on ju päris hea. Loodan, et selle idee ellu viid Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Simple Poems by Simple Girl :)
» Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: