MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 10.

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

10. - Page 2 Empty
05112009
Postitamine10.

*Happy*

I CAN SING SCREAMO!

See on nii lahe Very Happy
Kui ma veel harjutan, hakkan Bring me the horizoniga kaasa laulma. I'm so excited! Ja kui ma selle ära õpin, hakkan metalit ka harjutama Very Happy

Mainiks ära, et oskan sopranit. Oiblää kui hea.
Besides, ma kirjutan enda imelikku õudusjuttu edasi. Tean, et ühes teises foorumis tegin selle veidrama, kuid sii võtsin osaks ja tegin teised osad. Ei midagi rasket. Muuta oli natukene.

Ja veel, ma ilmselt hakkan DLi edasi kirjutama ning Sellest imeliku nimega kirjavõistlusest ma osa ei võta. Ma pole suuteline võistlema kui ma ei oma head praktikat kirjutamises. It means i need to practice here as well.

Aga siis esimesest koolinädalast:
Mul on üks viis, mind saadeti isegi koju, ma käisin iga päev (pmst) arsti juures selleks, et valuvaigisteid saada ja muid tablette. Mind on kaks korda selle nädala jooksul krambid vaevanud (eile ja täna) ja siis on kõik Very Happy

Päikest (#) < (sellega tuli meelde, kuidas rollikas üks vampiir päevikusse sissekande tegi ja selle lõppu lisas Very Happy PÄIKEST! VAMPIIRILE!HAHAHA!)

~Bullet.
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

10. :: Comments

Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:12 by Keiti
ongi noh. Ma tean oma iseloomu, seda et ma olen vastik, külm, tunneteta, armastuseta olend. Ja siis tuleb mingi väärakas tüüp, kes arvab et see lohutab mind, kui ta mind toredaks peab. xD
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:16 by Pizza
Mnjah.

See on nii haige ja nii naljakas. Nad üritavad mind ümber veenda. Nagu üks tüüp kui mu ema minu pärast muretses:"Kunagi saad sinagi sellest aru kui sa emaks saad."
"Ma ei saa emaks."
"Ei, vara veel..."
"Ma räägin päriselt. Ma ei taha kuradi emaks hakata!"
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:18 by Keiti
hm, eriti naljakas ju.
mingi mehike ütles mulle "nonii! miks me siis niimoodi teeme?" mina: "mingit meiet pole olemas. Ma olen su jaoks liiga noor."
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:21 by Pizza
HAHA Very Happy God, see oli hästi öedud Very Happy

Ma panin rongis jalad istme äärtele ja üks vene mutt pomiseb:"Kus nad küll oma lapsi kasvatavad?"
Mina, eesti keeles:"Ime lahti, tibuke." See on liiga karm.
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:26 by Keiti
normaalne. xD Very Happy Very Happy
mul on ka bussis nii palju asju juhtunud.
Ükskord pikutasin kahel istmel. Mingi muti tuleb, "Kas teie kõrval on koht vaba?" mina: "ei ole!" Mutikene on juba tige, "kas on raske ühel pingil istuda ja oma jalad pingilt ära võtta." mina: "ma võin oma jalad ära võtta, aga see koht jääb ikkagi mutikestele suletuks."
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:36 by Pizza
Täna rongis, hoian kohti kinni.
Mutt:"Kas see koht on vaba?"
Mina:"Kohad on kinni tegelikult."
Mutt:"Tänan, me istume siia." Ma vahtisin teda *-* ilmega ja siis tulid õnneks sõbrad kohale Very Happy
Keiti
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:37 by Keiti
mõni läheb eriti ülbeks.
Pizza
Re: 10.
Postitamine 6/11/2009, 20:45 by Pizza
Ma tean. Need vanamutid arvavad ka endast väga palju. On jah mingi 60, hui huvitabki. Kinniseid kohti ta endale ei saa. Mul on tõesti sõbrad tähtsamal kohal kui vana inisev tädike, kes kapsa järgi haiseb.
Audrey
Re: 10.
Postitamine 7/11/2009, 12:15 by Audrey
*naerab*

tegelikult selle võistluse nimi on ju National Novel Writing Month- lühendatud NaNoWriMo'ks Very Happy

Aga jah, see kohtade värk on niii haige. Ja mulle ei meeldi see ka kui mõni vanamees tuleb bussi peale ja tahab istuda minu kõrvale (kus mu kott alati on, et keegi ei istuks), kuigi minu taga on täiesti tühi koht!!!

Ükskord praktiliselt istuti mu kotti peale ja kuna mul olid seal asjad, mis oleks täiesti vabalt võinud katki minna... siis *muutub kurjaks*

Tõmbasin tema alt oma käekoti ära.

Vastikud.... vastikud, vastikud....
Prr...
Pizza
Re: 10.
Postitamine 7/11/2009, 13:05 by Pizza
Neil ego kasvab.
Nad võiksid aru saada, et kedagi ei koti kui vanad nad on Very Happy
Ma loovutasin ka ükskord koha, aga hui istuski.
Audrey
Re: 10.
Postitamine 7/11/2009, 13:07 by Audrey
ma saan aru, kui veel vanad naised sukõrvale istuvad aga vanad mehed--- No thanks...
Pizza
Re: 10.
Postitamine 7/11/2009, 15:22 by Pizza
Mis sa nüüd, vanad mehed on ka kõvad tegijad ju Very Happy
Audrey
Re: 10.
Postitamine 7/11/2009, 18:30 by Audrey
no ikka. Neil on väga palju lööki ka mulle ju XD
Re: 10.
Postitamine  by Sponsored content
 

10.

Tagasi üles 

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: