MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)

Go down 
+21
Little Green House
LittleStar
Pump
EITC.
Murtagh
Lammas
Tärru.
kcissy
Evy
Taylor
Marmelaad
Annu!
black
bbrit .
Everleigh
White Wolf
Prince Kirameki
Kärolyn
Jezzy
padjanägu, [h]
spring
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime18/1/2010, 19:48

Geniaalsus cheers

Ekstra 3 oli niiiiiiiiiiiii armas Very Happy Mulle meeldivad kohutavalt laste vaatenurgad, need on alati nii humoorikad ja see osa ajas mind ka naerma. Nii tore Very Happy

Ausõna, see on üks paremaid jutte, mida ma viimasel ajal lugenud olen Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime18/1/2010, 20:02

oeh, kahju et see läbi sai .. Very Happy
aga hea et üldse oli ja see oli/on üks parimaid jutte siin foorumis. Noh, niikaua kuni sa uue välja mõtled ;d
aga suppper oli ja ma pean sind kurvastama et ma ei suutnud ühtegi poole leheküljelist kommentaari kirjutada.
Hakka kiiiiresti uut kirjutama, oootan :)
Ja see Rulf oli niiiii nunnnu :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime18/1/2010, 20:04

AAH! Mul tuli meelde, mis ma öelda tahtsin. Sul oli kuskil Birgiti vanus 16 ja Ummil 23, aga sa korrutasid koguaeg, et vanusevahe on 6 aastat. Siis on seitse ju, kui nad selliste vanustega on..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime18/1/2010, 20:13

OMG! Very Happy Sa ei kujuta ette, mida ma mõtlesin! Very Happy Ma mõtlesin, et Urmas on lolliks läinud, et naerab teiste õnnetuse peale. Siis mõtlesin, et miks ta mänguautodega mängib. Ja siis sain aru, et see EI OLEGI Urmas! Very Happy
Niisiis seisan ma issi ete ning vaatan teda kriitiliselt. <-- ette*
Noogutan entusiastlikult ning sätin end vaatama. <-- Entuasistlikult on nüüd küll ühe lasteaialapse jaoks üks rakse sõna. Very Happy
Maasikamoosika. <-- ga*
Awww, Rulf oli niiii armas! (L) Very Happy
Ja see, vastus küsimusele "Kes on emo?" oli ÜLIHEA! Very Happy Ma täiega naersin.
Ja ma mõtlesin ka, et kust kohast huvitav selline nimi tuli. Aga see on mõnusalt omapärane, nii et mulle meeldib. (:
Ah, see on ikkagi nii armas! Ja tore, et sa kirjutasid selle osa nagu.. mitme aasta pärast. Very Happy See on mõnus.
Ja mulle täiega meeldis see jutt, et sa teaksid, onju. Eksju-onju. Very Happy
Jaaa.. Tänud nende lausete eest XD
Jaaaaaaaa... Ma ei oskagi midagi enam öelda. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime18/1/2010, 20:45

LÕPETATUD? Ma olen ühe nädalavahetuse eemal ja LÕPETATID?! *jookseb lugema*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime18/1/2010, 20:49

kcissy - aitäh! :) Ja ära nuta... ;D

Käro - haha. Very Happy Aga üldiselt, vanusevahe muutus kuueks aastaks siis kui birxi sünnipäev oli ära olnud. Ma lihtsalt Birxi sünnat ei arvestanud sisse. Very Happy Birxi sünna on maikuus. Very Happy Vbl olen kuhugi kogemata veel 16 pannud... aga viimases kolmes osas oli ta juba 17. Very Happy (Ekstras, st.)

Lammas - mine. sa. tead. küll. kuhu. oma vahestiga! Very Happy
kuid lõpp hea, kõik hea. ;D

Murtagh - aitäh. :)

White Wolf
- on armas, on armas. Very Happy

Erewin - lapsed... mai tea. Very Happy Mina alati ootan, minu jaoks huvitav. Very Happy Aga tore, et see su jaoks üldmuljet ei rikkunud. Wink

Prince Kirameki - aitääääh! (:

bbrit. - *naerab* aitäh, et minusse usud. ;D aga mul on tunne, et Sille läheb nüüd vahelduseks puhkusele... (A) Very Happy

Tärru.
- aitäh! (: sul oli mõnus lustlik kommentaar. Very Happy miks te viimasel ajal kõik mu näpukad teksti seest välja otsima peate??? xD Masendav. Very Happy Aga tore kui nimi Rulf meeldis. Very Happy Suht kahtlane ju siiski. Very Happy

black - HAAAA HAAAAA HAAAAA! XD
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime18/1/2010, 21:03

Ma ei tea, ma pole tähele pannud, et keegi teine neid otsiks väga. Very Happy Aga need lihtsalt jäävad mulle ette ja siis ma automaatselt kopeerin ja kirjutan üles ja ütlen sulle. Sest siis järgmised ei pea seda lugema, kui sa ära parandad. ;d
Olgu, tegelt ma vist lihtsalt üritan aega viita, et jutt pikem tunduks. Very Happy
Aga ma ei suuda ka uskuda, et see läbi on...
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime18/1/2010, 21:07

Hah. Very Happy

Neid näpukaid ma pole veel viitsinud ära parandada, (A) Aga kui sa nüüd meenutad, et veel peab äkki mõni kannatama... võtan ehk kätte. Very Happy

*vaatab pead kallutades Anni* Tead, ma ise ka leinan Ummit ja Birxi praegu. Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime21/1/2010, 22:05

I SO Hate You : (
Kas see on siis nüüd sinuarust Pikk jutt? Näed siis, kohe kui ma ära lähen siis sa teed lühikese jutu. -.- *emo momendid*

Aga tegelikult oli see nagu ülisupercute Very Happy:D Aga IKKAGI. Cute. Lühike. Cute. Lühike. xD
Okei, mulle meeldis Very Happy Mulle meeldivad alati su jutud, doh. Very Happy


black olen.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime21/1/2010, 22:22

*naerab*
Tänan! Very Happy
Ja kogemus näitab, et pikemad mul ei vea lõpuni välja. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime22/1/2010, 19:42

Sorrisorrisorri, aga ma ei viitsi sulle siia kommentaari pikalt kirjutada, ma lihtsalt mainin, et ma olen ka läbi lugenud. Oli kohti, mis mulle ei meeldinud, natuke vähem oli kohti, mis meeldisid. Minu arvamust küsides rikkus see natuke illusiooni sellest kõigest ilusast ära. Mitte sellepärast, et oli Rulf (kuigi ma pole mingi lapsearmastaja kah), vaid sellepärast et Birgit tundus olevat nüüd nõme ema, kes ärritus iga pisiasja peale, kes keelas kõike, üldse ei rääkinud Rulf sellest, mida head Birgit teeb, kõik oli halb, ja siis ometi ütles, et ta armastas oma vanemaid. Ma ausalt ka oleks eelistanud sellele mõnda väga armsat osa. Aga see on minu arvamus.
Kokkuvõttes tuli ikkagi pikem, kui ma arvasin.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime22/1/2010, 19:58

Hmm...

*seedib*

Ise panin ka, et Birx jäi tahaplaanile. Samas on natukene imelik mõelda, et tema paarist lausest ja köökiloivamisest midagi sellist välja lugeda sai. Very Happy Ja see, et ta keelas Urmasel Rulfi emoks kutsuda... *kehitab õlgu* Very Happy Rasedus, väsimus...

Peale selle ma üritasin nad ka natukene... jahtunumaks teha. Vähemalt mingi 10 aastat koos olnud... asi hakkab tahes-tahtmata tavaliselt rutiini poole kiskuma. Very Happy Ja igasuguste asjadega nõustumine ja üksteise jumaldamine sellises eas... jah. Very Happy

Üldiselt kahju, et lõpp vähem meeldis.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime22/1/2010, 22:01

Ma tean, et see on reaalsus ja puha, aga kuigi ma enda juttudes teen elueest reaalsust, armastan ma ise unistustes elada. Kohutavalt. Ma ainult unistangi. :)
Aga ma ei ütle, et see halvem oleks olnud, see on lihtsalt minu arvamus. Kirjutatud ikka hästi ja naljakaid kohti oli ka ja puha.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime22/1/2010, 22:04

Very Happy

Unista siis. :)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime2/4/2010, 23:37

Mida tegi täna Hanna? Luges Sille jutu jälle läbi!
Ma lihtsalt täna ärkasin üles ja ma teadsin esimesest sekundist peale, et ma tahan seda lugeda. Ma ei teagi, miks. Võib-olla nägin ma midagi unes. Igatahes. Hommikul lugesin selleni läbi, kuni nad tülli läksid, praegu lugesin lõpuni.
Ja ma lugesin oma viimast kommentaari, ja ... nüüd on täietsi vastupidi. Mulle täiega meeldis viimane osa, see oli just armas, just see, kuidas ... see kõik. Mul on praegu imelik tuju. Vabandust selle pärast.
Kordan seda, mida ma millalgi enne ütlesin: kirjuta veel midagi nii armast ja nunnut, ainult kolm korda pikemalt.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime4/4/2010, 11:12

Ehhee. Siis on hästi. Very Happy

Eile mulle isegi kangestus bussi peal istudes üks stsenaarium... ja ülla-ülla. Peategelane oleks täiskasvanud mees. Very Happy Ma nüüd ei tea, kui vana tüdruk/naine oleks... kas veel kooliealine (mis teeks asjad päris keeruliseks), v ss natukene vanem... Very Happy Vaja mõelda veel sellele. Very Happy Kuigi ma ei tea kui armas ja nunnu see asi oleks. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime5/9/2010, 01:25

Mis sa arvad, kes luges su jutu juba kolmandat korda läbi?
Jap. Mina. See on sul ikka päris hea jutt, kui ma seda ikka ja jälle muudkui loen.
Eriti veel, kui ma teen seda öösel.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime23/9/2010, 21:58

Heh. Very Happy
Armas. :)
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime8/6/2011, 11:48


Lõpp oli armas, mulle meeldis see, et sa tegid selle lapse vaatenurgast. Ja Rulf/Robert on tõesti armas nimi, kuigi minuarust oli EITC-il natuke õigus, et Birgitist oli saanud selline ilgelt kiiresti ärrituv ema. Aga teisest küljest, rasedad naised ärrituvadki alati igasuguste pisiasjade peale ja hakkavad mingihetk arvama, et kogu maailm on nende vastu Very Happy Niiet arvatavasti läheb see üle. Jutt oli tore, hästi kirjutatud...see oli ka väga lahe, et sa need 3 lauset kokku said Very Happy Väga originaalne idee Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime8/6/2011, 13:42

*naerab* Very Happy
Tänan. Very Happy Tore on selliseid kommentaare lugeda. Very Happy
Ja jah... rasedad on tujukad. Very Happy *mõtleb, et peaks üle vaatama, milles see tujukus seisnes* Very Happy
Selle Rulfiga meenus mulle praegu Lastetuba... Lillelaadal. Hoiame seal selliseid väikeseid lapsi ja siis üks poiss tuleb nuttes meie juurde. Emmet tahab. Noh, küsime, mis ta nimi oli (üldiselt me teame nimesid, aga kui sul seal korraga 20 last ringi jookseb, läheb keeruliseks... Very Happy). Tema: "Riu." Kortsutasin kulmu ja skännisin nimekirja. Midagi Riu sarnast seal küll polnud. Kutsun siis sõbra appi kuulama, mis ta nimi on: "Riu." Henri siis vaatas ka jumala lolli näoga mulle otsa ja vaatas nimekirja üle. Kutsusime Kätu kuulama: "Riu." xD Ja siis Kätu hakkas naerma ja ütles, et eelmine aasta oli ka mingi Riu. Aga ta ei mäletanud, mis jama sellega oli. Very Happy
Siis Riu sai oma emmeigatsusest üle ja läks mängima. Ja siis küsisime mingilt paarilt lapselt ja siis need ütlesid: "Aa. Kriu. Kristjan." Ja saad sa aru... hiljem tuli välja, et see mingi 5aastane poiss ei tea oma nimegi.... Very Happy
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime8/6/2011, 19:31

HAHA Very Happy

Riu, no tõepoolest, XD

GOSH, MA EI SAA LIHTSALT *naerupisarad* !!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime8/6/2011, 19:35

Ei... see oli priceless küll. xD
Aga ma usun (loodan), et järgmine aasta on see mul meeles. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime8/6/2011, 20:07

A kui ei ole, siis mul igatahes on Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime8/6/2011, 20:38

;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime8/4/2012, 17:22

Ma ikka otsustasin, et kuigi see teema on lõpetatud, siis panen kommi ikka siia. Siis kõik ikka näevad, mida ma sinu jutust arvan Very Happy

Niisiis...Kõigepealt arutaks tegelastets. Urmas tundus mulle ka alguses mingi 40-aastase vanamehena. Ausalt ka. Kuid kui ma sain teada, et vend on 22, siis ohooo, läks kohe põnevaks. Ja, et ta veel nii kena ka. *unistab silmad kinni ja ohkab* Very Happy See oli nii naljakas, kuidas alguses sellise naisteõardi muje jättis, aga pärast sedasi Birgitit söögiga meelitama hakkas. Hahahahaa Very Happy Siis need Urmase vaatenurgad olid jutu kõige paremad kohad. Päriselt ka. Birgiti omad mulle nii palju ei meeldinud. Alguses jättis Birgit mulle ka lapsiku mulje, kuid hiljem kui tema ka hakkas seal...mmmm...kuidas nüüd öelda...siivutumalt käituma, muutus minu arvamus temast kohe. Ma küll ei tahaks sellest siin foorumisse avalikult muljetada, kuid pähh, mis mul ikka varjata. Birgit on esiteks mu nimekaim ja pealekauba täitsa minumoodi tegelikult. Ma mõtlen iseloomu. Tal oli päris palju ühist minuga ja see tegi jutu lugemise veidi imelikuks. Lihtsalt nii imelikuks. Selline tunne nagu loeksin iseendast juttu!

Nüüd siis räägiks jutust üldiselt.

No ilmselt on seda sulle juba palju öeldud ka, et selle jutu kirjeldused olid päris julged. Ja ilmselt sellepärast ka see jutt kuulsaks saigi. (hahaha, nagu Edgar sulle ütles: ,,Sina oledki see kuulus Sille!'' Ahahahahahahaa Very Happy )
naljakas oli see, et vanemad seda nii kergelt võtsid. Või noh, tavaliselt vanemad nii mõistvad ei ole, eriti mõistmatud on just isad. Rolling Eyes
Mulle meeldis see väike rüselemine Urmase ja selle poisi...vot nimi ei tule meelde kahjuks...selle kes seal kohvikus hakkas hüppama, vahel. (mõistad?) See andis jutule mõnusa särtsu. drunken
Hästi huvitavalt oli lahendatud ka see koht kui nad eelemine päev oma asjatamisega ühelepoole olid saanud ja Birgit jalga lasi. Muidu oleks liiga imal olnud ja just õige tegu oli esimesena Urmase vaatevinklit meile avaldada, kuigi ma märkasin, et keegi oleks Birgiti oma soovinud. Noup Urmase oma oli kõige õigem üldse. Seda oli lihtsalt nii südantsoojendav lugeda, kuidas ta muretses ja paanitses ja mismoodi mehe enesehinnang kohati isegi madalamale langes. Tubli!
Siis lõpus need ekstrad, oli ikka tase. cyclops Emmm...*mõtleb* Kas see rüselemine oli ka ekstras juba? confused
Igatahes mulle meeldis viimane ekstra, see mis oli kirjutatud lapse vaatevinklist. Issand jumal *unistab, et tema laps kunagi sama nunnu tuleb* Lihtsalt nii cool laps neil ju. Ja nii armas, kuidas ta isa läks torkima voodisse, mitte ema. tavaliselt kipub vastupidi olema. Lapsele oli isa ikka päris korraliku hüüdnime välja mõelnud. Hah. Emo. Mida asja. Ei imestanud üldse, et Birgit sellepeale veidi pahuraks muutus. Laps ka: ,,Mulle meeldib emo olla!'' Hahahaha Very Happy

ma tahaks sulle kohe midagi üüratut selle saavutuse kohta öelda, aga ma ei saa. Liiga palju kiitust ajaks nina liigselt püsti ja püstiste ninadega tüdrukud ei ole ilusad. Seega ei kiida liiga palju. See mu edaspidine moto. Razz

Igatahes minu soovitus sulle: Kui sa kunagi peaksid MG-ga ühelepoole saama, siis võiksid veel ühe sama julgete kirjeldustega hakkama saada. See oleks üks järjekordne võimas saavutus.

Naudi nüüd minu jumalikku kommentaari sulle, mis tuli otse südamest siia foorumisse. Värskelt kirjutatud soe kommentaar! Wink

Ning meie traditsiooniline lause: September möödub hägus! Keep going Sille! Ja sinu lemmik smile cyclops !!!!!!!! lol!



Tagasi üles Go down
Sponsored content





Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 13 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» KOLMAS NUMBER - 14.09.09
» Esimene number.(21.03.09)
» Karamell 5. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: