MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)

Go down 
+21
Little Green House
LittleStar
Pump
EITC.
Murtagh
Lammas
Tärru.
kcissy
Evy
Taylor
Marmelaad
Annu!
black
bbrit .
Everleigh
White Wolf
Prince Kirameki
Kärolyn
Jezzy
padjanägu, [h]
spring
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime8/4/2012, 17:33

Ohhhhh.
See (PIKK) kommentaar tegi olemise nii rõõmsaks praegu kohe! Very Happy
*naerab nagu Ingrid naerab* xD (Jumal tänatud, et ta siia ei satu. Very Happy)
Esiteks... Very Happy Hmm. Very Happy Tuleb jutt siis mul endal ka uuesti üle lugeda, meelde tuletada ja siis sinu kohta käivad lüngad ära täita. ;D *naerab* Very Happy Ei... aga äkki on kõikidel Birgititel siis mõni ühine joon. Very Happy Isegi väljamõeldud Birgititel. Very Happy
Võta teadmiseks, et kui välja jätta MG mees/mehed, siis Urmas (ja Sander) on minu lemmikud mehed minu juttudest. ;D
Oootooootoooot, kas Edgaril oli selle kas sina oledki see kuulus Sille küsimuse taga ka see teadmine, kui julgelt ma kirjutan või mis? D *on natukene segaduses* Very Happy Ei, aga äge. Very Happy Minu arust on vanemad veidrad vaid Ameerika filmides (üldjuhul). Very Happy
Ja mulle meeldib, et sulle mu lahendused meeldivad. Very Happy Ma pole nii julgeks vist üheski jutus läind peale selle. Ja tglt ma isegi väga julgeks seda ei pea... ah well. Seda oli tore kirjutada. Very Happy Ainult et kas nende esimest olukorda just asjatamiseks nimetada...? XD
Tead... nii tore laps oleks äärmiselt tore. Very Happy ma ainult ei tea kui reaalne selline laps tglt on. Very Happy Emo... *naerab* Very Happy Jeah... Very Happy
*ajab oma nina rohkem alla kui ta tavaliselt on* Ega allapoole ninadega tüdrukud ka ilusad pole ju? Very Happy Peab nüüd normaalsesse kõrgusse kergitama. XD
Ja nautisin. Very Happy (Va see smail. Very Happy)
...ja september möödub hägus. ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime8/4/2012, 17:49

Mul on heameel, et ma sind rõõmsaks muutsin! Very Happy

Sa ju tead, et ma armastan pikki kommentaare kirjutada. Eriti siis kui ma ei pea sinna sisse pm kriitikat kirjutama vaid ainlt kiidusõnu! Very Happy *mõtleb* Hah latatara! Very Happy

See Birgitite ühiste joonte teema...hmm..no ma ei tea. Võib-olla ma lihtsalt leidisn sealt ennast natuke, aga ega see ju kõigi Birgititega sedasi olla ei pruugi. Razz

Mulle meeldivad Mike, Mike ja velkord Mike... Very Happy No okei kui aus olla, siis mulle meeldis Audrey jutu Need pisiasjad tegelane Chad ka väga palju! Rolling Eyes

Sa võid nüüd rahulikult sisse-välja hingata ja maha rahuneda. edgar ei tea sellest jutust midagi, ainult tema õde teab...Mhh...*kehitab õlgu* Igatahes arvab ta, et sa oled kuulus ja see ju ainult hea. sa vist meeldid talle! Huvitav, kas ma peaks muretsema???? Laughing Cool

Miks sulle minu unelmate smail ei meeldi?? AH????? Diskrimineerimine!!!! Apiiii *näitab näpuga Sille kommentaari* Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime8/4/2012, 18:08

Hah. Very Happy Mulle pikad kommentaarid meeldivad. Very Happy Kahjuks ma ise tihti ei oska samadega vastata. Very Happy
Nonii.... Mike, et sa teaksid, tunneb end nüüd ohustatuna. ;D
*hingab rahulikult sisse ja välja* Very Happy Ja siinkohal ma ei hakka sulle miniatakki põhjustama: muretsemiseks pole põhjust. Very Happy Kuigi ta tundus väga tore olevat. Very Happy Kuid samas... vaevalt sa mingi nõmediku ka valiksid ja nii õnnelik oleksid. Very Happy
Olen jah smailirassist! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime8/4/2012, 18:38

Miniatakki! Hah. Kunas sa seda teinud oled? Minumeelest sa korraldad mulle vahetpidamata suuri ja täielikke atakke! Täna oleksid mu peaaegu tapnud. bounce
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime8/4/2012, 18:40

Whoops. xD
*naerab üldse mitte pattukahetsevalt* Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime20/4/2012, 11:18

Mina lugesin ka selle nüüd läbi... uuesti. Ja mulle üldse ei jõua kohale see, kuidas inimesed alguses arvasid, et Urmas on neljakümnene...

Aga jah... Sille kirjutas jutu 16-aastasest, kes ei suuda üle 20-aastaste puhul öelda, kui vanad nad täpselt on. Very Happy Very Happy Sounds funny to me.

Aga üks mu lemmik juttudest sinult, for sure.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime20/4/2012, 22:17

Haha. Very Happy Ma ka ei tea, kuid noh... miskit pidi olema. Very Happy

No kuule.... oskan küll. xD Enam-vähem. xD Edasi on nad nagu mõnusalt... vanad. xD

:)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime20/4/2012, 22:22

Ma ütlesin peategelase kohta seda... Ta ütles algul mingis msnivestluses seda oma sõbrannale, et ei tee nende vanustel vahet peale kahtekümment eluaastat. Very Happy Sinus ma ei kahtlegi. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime20/4/2012, 22:38

Aaa. Very Happy Ok. xD
*itsitab* Very Happy Jjjjeah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime26/3/2014, 22:09

Ma olin nii õnnetu, kui see läbi sai. Sad
Aga järjest oli mõnus lugeda, minu jaoks oli see hetkel nagu mõnusalt väga väga pikk lühijutt. Very Happy
Pean tunnistama, et see meeldis mulle vist isegi natuke rohkem kui Tuba. Naerda sain küll rohkem ja tegelased olid ägedad. Eriti meeldis mulle Birgiti ja Urmase vanusevahe, mis tegi asja palju huvitavamaks. Ning need armsad momendid... Ma ei hakka kõiki välja tooma, aga need olid nii nunnud! Very Happy Ja see viimane osa, tõesti. Läbi lapse silmade, huvitav oli lugeda.
Igatahes ma nüüd vaikselt jätkan seda maratoni sinu juttude lugemisega homme. :) 
Aitäh, et sa meile selliseid elamusi pakud. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime26/3/2014, 22:52

Hah. Very Happy
Aitäh, et loed! :) Nii tore on kommentaare lugeda, kui muidu hetkel ei kirjuta, ja siis neist põud on. Very Happy
Ja küll sa oled kiire lugeja! Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime14/12/2014, 17:42

Mina sain veel ühe sinu vanadest juttudest loetud  Very Happy
Aga jah... Urmas oli vist mu lemmik tegelane  Very Happy Ta oli selline kuidagi tore ja rahulik. Ma lihtsalt ei saanud aru sellest, kuidas teised Urmast õllekõhuga keskealiseks pidasid. No ei mahtunud pähe! Very Happy Eriti meeldisid mulle tema mõtted alguses, kui nad teineteist veel hästi ei tundnud. Noh, siis kui nad veel oma tundeid ei tunnistanud. Naljakas oli see, kuidas Urmas alguses Birgitit lapseks pidas, temaga multikaid vaatas jne  Very Happy Lõpus oli ta nagu rohkem tema ise. Selline avameelsem ja... armsam  Very Happy
Birgit jättis mulle ka alguses sellise lapsikuma mulje. See kuidas ta mõtles ja kuidas ta Urmase ees käitus... See oli kuidagi tobe, aga nalja sai  Very Happy Tegelikult Birgit mulle üldse ei meeldinud. Alguses vähemalt. Tundus mulle kuidagi litsakana ja rumalana. Ma VIHKAN selliseid! Ja mulle tundus kummaline ka see, kuidas nad nii kiiresti voodisse läksid. Ma sain aru küll, et see tegelikult polnud kiiresti, aga arvestades, et Birgit oli kuusteist (minu vanune), ja nad polnud veel kordagi suudelnud, siis tundus see mulle väga imelikuna. Lõpus oli ta nagu natuke täiskasvanum, aga ikkagi üks sellistest teismelistest, kellest üritan eemale hoida.
Joonas oli loll. Mulle ei meeldinud algusest peale. See köögiintsident oli vastikult naljakas, aga mulle ei meeldinud see, et Birgit tema peale pahane ei olnud. Ja mulle meeldis väga-väga, kui ta Urmaselt kere peale sai  Very Happy Urmas oleks võinud talle ühe korraliku obaduse ka virutada  Very Happy
Ja Rulf oli armas. Kohati tundus ta mulle küll väga rumal, aga eks lapsed sellised ju ongi  Very Happy (kui vana ta oli üldse?) Ise küll sellist ei tahaks, sest ta oli minu jaoks liiga kaasaegne, aga mis teha, kui mulle miski ei meeldi  Very Happy
Kogu see lugu oli väga (VÄGA) naljakas ja kogu aeg olin millegi üle naerda  Very Happy Mul on nii hea meel, et oled selle jutu siia kunagi üles pannud ja meiega jaganud. Väga tore oli tagantjärele ka neid kommentaare lugeda ning iga natukese aja tagant itsitada  Very Happy
Aitäh, aitäh, aitäh sulle Sille, et oled olemas ja meie päevi rõõmsamaks tegemas  Wink
AITÄH!

Ps: Kus su uued jutud on? Miks ma ei näe?  Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime22/12/2014, 23:48

Aaaahhh! Ma ARMASTAN seda, kui selline pikem kommentaar tuleb, kus kuulen, mis meeldis ja mis ei meeldinud jms. :) Aitäh! Tuju tegi hetkel päris heaks niimoodi. :)
Ja Rulf, kui õigesti mäletan, oli 3. Very Happy
Ja kui ma õigesti mäletan, siis (tsssss) Urmas ja Birgit olid easter eggidena ka Liivi ja Steni jutus. :)
Ja uusi jutte siin ei ole, sest neid ei ole olemas... Very Happy (A)
Ja PALUN! :)
(Ja aitäh lugemast!)
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime23/12/2014, 02:29

Ma üritan jah alati võimalikult pikki kommentaare kirjutada  Very Happy
Liivit ja Steni mäletan, aga Urmas ja Birgit seal sees... hmm...  Very Happy
Miks ei ole uusi jutte? Tahan Sillllleeeeee jutttuuuuuuu  Sad
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime23/12/2014, 22:05

Urmas ja Birgit polnud nimedega, vaid kirjeldustega. Very Happy
Aga mul on tunne, et sa oled kõik enam-vähem loetava ära lugenud. Very Happy Peale MG, aga seda hetkel pole saadaval. Very Happy
Ja ma teaaaaan.
Kaua veel seda kuulen, hakkan ehk jälle kirjutamagi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime24/12/2014, 03:28

Ma arvan, et sain enam-vähem aru, mida sa mõtled  Very Happy
Ma olen terve su isikulise kausta läbi lugenud. Kommi jätsin neile juttudele, mida on vähem kui aasta tagasi kommenteeritud... Muidu on su kaust liiga orants  Very Happy
Ja MGd tahan ka lugeda  Twisted Evil
Siis tulebki tihedamini pinda käia  Very Happy  Kingin sulle jõuludeks uue arvuti (woooooorrdiigaaaa)  Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime26/12/2014, 20:28

Noh, jõulud möödas - kus mu uus arvuti siis on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime27/12/2014, 02:17

Sa pole mulle uut juttu lubanud  Very Happy
Või kui sa MG üles paned, siis jätan su ka rahule... Mõneks ajaks  Very Happy  
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime27/12/2014, 07:09

Hah. XD Ei saa ühte ilma teiseta. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime27/12/2014, 18:55

Täpselt! Uut arvutit ei saa enne, kui uue jutu esimene peatükk või MG, üleval on  Twisted Evil
Senikaua kirjuta vihikusse!  Twisted Evil
Soovitan sul sellega ruttu peale hakata, kui arvuti armas  Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime28/12/2014, 08:00

A mul on vihik ka olemas... Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime28/12/2014, 17:19

No näed! Siis sinna kirjutagi.  Twisted Evil
Enne uut arvutit ei saa  Evil or Very Mad
Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime28/12/2014, 20:24

Demit. Very Happy
Väljapressimine. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime29/12/2014, 01:49

Hakkad juba vaikselt pihta saama ma näen  Twisted Evil
Kuidas siis jääb?  Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime29/12/2014, 11:22

Vaatame. Very Happy
Eksamid on ja asja.... kuidas aega jääb. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 14 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» KOLMAS NUMBER - 14.09.09
» Esimene number.(21.03.09)
» Karamell 5. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: