MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2010

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime7/7/2010, 14:50

26.

Pealkiri:
"Mis sinuga juhtus, Ann?"

Autor: Aidi Vallik

Lehekülgede arv: 247

Sisu: Anni peresse on oodata juurdekasvu. Sündimas on väikevend ning emal ja isal pole enam muu jaoks eriti aega. Õhkkond muutub aina närvilisemaks, kuni Annil on lõpuks vaid üks soov: et kõik oleks nagu enne. Kohtunud veebi jututoas hämaraid jõude kummardava tegelasega, pöördub ta selle sooviga ka langenud inglite poole. Poolkogemata palutud palve kipub aga üsna hirmuärataval viisil tõeks saama.

Minu arvamus: Läks juba nõmedaks.

Hinne: 5/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime7/7/2010, 15:01

27.

Pealkiri:
"Sabrina: Teismeline Nõid ehk sügispidu"

Autor: Mel Odom

Lehekülgede arv: 157 + autorist

Sisu: Sügispeohullustus

Sabrina loitsiks Libby Chessleri meeleldi teise galaktikasse... aga see on vana lugu. Pärast Sabrina suuri jõupingutusi sügispeo korraldamiseks tahab Libby vahele astuda ja napsata kogu au endale. Mis sellest, et telejaam annab eetrisse uue saatesarja, mille täht on Libby? Mis sellest, et Libbyl õnnestus telejaamalt tantsupeo korraldamise raha välja kaubelda? Kas see annab talle õiguse end kõigist tähtsamaks pidada?
Peaaegu kõik on seda meelt. Telestaar Libby lummab isegi Harveyt! Aga Sabrina ei vannu veel alla. Tema poolel on ju nõidusevägi. Mis võiks untsu minna? Ära parem küsi!

Minu arvamus:
Nojah...

Hinne: 5/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime7/7/2010, 15:09

28.

Pealkiri:
"Sabrina: Teismeline Nõud ehk oli siin kuid enam pole"

Autor: Diana G. Gallagher

Lehekülgede arv: 173 + autorist

Sisu: Ma pean minema!

Mis on lahti? Ühtäkki satub Sabrina iga natukese aja tagant tõelisest elust juturaamatusse või telesaatesse! Mõni sekund hiljem vupsab ta pärismaailma tagasi. Seni pole keegi tema kummalisi kadumisi märganud. Aga kui kaua õnn talle naeratab?
Sabrina on veendunud, et tegemist onEksaminaatori järjekordse välkeksamiga. Ta ei leia kuidagi õiget lahendust, aga õhtul on rulluisurajal pidu. Mis siis saab, kui ta peaks uisutades äkitselt haihtuma? Kas teda ei peetaks pisinatuke veidrikuks?
Veel hullem: iga minemavupsamine venib aina pikemaks. Kui see jätkub, siis võib Sabrina tõelisest elust igaveseks kaduda!

Minu arvamus:
Käis kah. Mõni koht oli päris hea.

Hinne:
5/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime7/7/2010, 15:12

29.

Pealkiri:
"Haldjasõjad"

Autor: Herbie Brennan

Lehekülgede arv: 295

Sisu: Haldjaprints Pyrguse elu satub hädaohtu, kui tal tekib vastasseis deemonite ja mässuliste haldjatega. Lisaks sepitsetakse intriige tema isa, Haldjakuninga, tapmiseks ja kogu riik on kaose äärel. Tundub, et printsi on võimalik päästa ainult siis, kui saata ta igivana portaali kasutades inimeste maailma. Paraku ei satu prints sinna, kuhu ta oleks pidanud sattuma. Talle tulevad appi endine pangaröövel ja Henry, kes on iga töö peale meister, ning aitavad tal koju tagasi pöörduda, et ta saaks oma elu ümbritsevad mõistatused lahendada.

Minu arvamus:
Mulle meeldis.

Hinne:
7/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime7/7/2010, 15:16

30.

Pealkiri:
"Purpurkeiser"

Autor: Herbie Brennan

Lehekülgede arv: 325 + sõnastik

Sisu:
Tegemist on ühe viimase aja populaarsema lasteraamatuga ja teise osaga "Haldjasõdade" sarjast.

Kui Pyrgus Malvae isa ilmub Purpurpaleesse, tekitab tema tulek tõelise vapustuse. Teda oli surnuks peetud. Lisaks on hirljuti surnud Purpurkeiser nüüd Ööhaldjate liitlane ning kõigile saab selgeks, et Haldjamaal on asjad korrast ära. Valla pääseb hullumeelsus, ööhaldjad võtavad võimust ning hull naine on nüüd kuninganna. Pyrgus ja Holly Blue peavad midagi ette võtma, et olukorda päästa. Kui Henry inimeste maailmast neile appi tõttab, ei anna ta endale õieti aru, kui põrgulikku maailma ta sisenema peab.

Minu arvamus: Tore raamat.

Hinne:
7/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 16:16

31.

Pealkiri: "Igavesti"

Autor: Alyson Noël

Lehekülgede arv: 320 + aura värvide tabel

Sisu: "Igavesti" on Alyson Noëli ülipopulaarse Surematute sarja esimene raamat. Sisenege lummavasse uude maailma, kus tõeline armastus ei sure kunagi...

Pärast kohutavat õnnetust, milles hukkusid tema ema, isa, õde ja nende koer Tulikas, näeb kuueteistkümneaastane Ever Bloom inimeste aurasid, kuuleb nende mõtteid ja teab neid puudutades nende tervet elulugu. Ta poeb kasvõi nahast välja, et vältida otsest kehalist kontakti ja oma selgeltnägijavõimeid maha suruda. Koos kahe sõbraga - Haveni ja Milesiga on ta oma uues keskkoolis veidrikuks tembeldatud. Ent kõik muutub, kui ta kohtab Damen Auguste'i.
Damen on imeline, eksootiline ja rikas. Ta on ainus, kes suudab Everi peas müra ja juhuslikku energiat vaigistada, kasutades sedavõrd jõulist maagiat, nagu suudaks ta lausa Everi hinge piiluda. Kui Ever kistakse sügavamale Dameni ahvatlevasse saladuste ja mõistatuste maailma, on tal rohkem küsimusi kui vastuseid. Ja tal pole aimugi, kes Damen tegelikult on. Või mis ta on. Ainus, mida Ever teab, on see, et ta on Damenisse sügavalt ja paratamatult armunud.

Minu arvamus: Tere-tere, wannabe "Videvik"! No ikka igal leheküljel on mingi sarnasus selle ülitoreda Videvikuga, et no... ma ei tea. Aga samas, see on päris hea raamat. Mulle üsnagi meeldis aga jah... Videvik mulle ei meeldi.

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 16:20

32.

Pealkiri: "Troonide mäng; esimene raamat; Jää ja tule laul"

Autor: George R. R. Martin

Lehekülgede arv: 424 + kaardid

Sisu: Fantaasiasarja esimese osa esimene raamat jutustab loo reetmisest, ahnusest ja Seitsme kuningriigi ühtsust ohustavast sõjast. George R. R. Martin on loonud töeliselt eepilise teose, kus tegutsevad meeldejäävad tegelased, põrkuvad nende huvid ja möllavad kired. Tegevus toimub muinasjutulises maailmas, mis on juba üle 8000 aasta lahingutes ja katastroofides kannatanud. Raamat räägib meile meestest ja naistest, kes on segatud surmatoovatesse konfliktidesse ning kohutavast pärandist, mille nad oma lastele jätavad. Troonide mängus on vaid kaks võimalust: sa kas võidad või sured. Ja kibedas külmas, Müüri taga asuvatel elututel maadel kogub jõudu kohutav talv, kus teised - need, kes pole veel surnud ja need, kes pole veel sündinud - on valmis inimeste valdustesse tungima.
Troonide mängu peetakse üheks paremaks viimastel aastatel kirjutatud fantaasiaraamatuks ning seda on sageli võrreldud ka Tolkieni "Sõrmuste isandaga".

Minu arvamus: Ikka veel super.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 16:20

33.

Pealkiri: "Troonide mäng; teine raamat; Jää ja tule laul"

Autor: George R. R. Martin

Lehekülgede arv: 386 + kaardid, lisa

Sisu: Raamatu teises osas liiguvad Seitse Kuningriiki vääramatult sõja ja kaose poole. Kui võimumängude ohvriks sattunud Eddard Stark vangikongi heidetakse, kogub Robb Talitundru Lääniisandad oma lipu alla ja puhkeb verine võitlus põhjalaste ning Lannisteride vahel. Jon Müüril ei suuda kuidagi otsustada, kus on tema õige koht, kuid ebakoolnute rünnak ja Öise Vahtkonna ülempealiku otsus Müüritaguse Kuninga vastu pealetungi alustada aitavad tal teha oma valiku. Teisel pool kitsast merd aga hellitab printsess Daenerys endiselt lootust kodumaale jõuda - ja kuigi kõik ei lähe kaugeltki mitte nii, nagu ta on ette kujutanud, on ta esimese raamatu lõpuks oma lootuse täitumisele lähemal kui kunagi varem.

Minu arvamus: Ja endiselt super!

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 16:21

34.

Pealkiri: "Kuningate Heitlus; esimene raamat; Jää ja Tule Laul"

Autor: George R. R. Martin

Lehekülgede arv: 472 + kaart

Sisu: Suurejoonelise eepilise romaanisarja teine raamat, mille alguses on Raudtroon taas ühendatud, kuid kuningas Robert on surnud, tema lesest on saanud ta mälestuse reetur ning ellujäänud vennad sõdivad üksteisega. Isand Eddard Stark on samuti surnud, tema tütar Sansa aga kihlatud isa tapja poja Joffreyga. Joffrey on nüüd laps-kuningas, kuninganna Cersei aga regent ning tundub, et sõda on vältimatu. Punane komeet öötaevas ennustab mõrvu ja sõda. Lisaks tundub, et lõpule hakkab jõudma pikim suvi, mida mäletatakse - suvi, mis on kestnud kümme aastat. Kardetakse, et sellele järgnev talv on veelgi pikem ning sellel talvel tuleb karta veel muidki vaenlasi peale elavate.

Minu arvamus: Ma ei tüdine nendest raamatutest.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime2/11/2010, 16:22

35.

Pealkiri: "Kuningate Heitlus; teine raamat; Jää ja Tule Laul"

Autor: George R. R. Martin

Lehekülgede arv: 425 + kaardid, lisa

Sisu: Kuningate heitlus Raudrooni pärast on täies hoos. Tormiotsa all pääsevad valla tumedad jõud, Kuningalinna müüridelt lendab turmtuld ja Mustal Kärejõel põlevad laevad, mehed ja vesi. Robb ja tema liitlased saavutavad läänes ja Kolmjõel küll võidu võidu järel, kuid ükski neist pole paraku otsustav. Sõtta sekkuvad raudsaarlased ja meri tuleb Talitundrusse nagu kaemisunenäos ennustatud. Kaugel idas astub Daenerys Targaryen peljatud Koolmatute Kotta ja sammukese lähemale oma eesmägrile. Teisel pool Müüri aga kogunevad metslased Müüritaguse kuninga kuninga juhtimisel pealetungiks, abiks olendid, kes on seni esinenud vaid legendides.

Minu arvamus: I fukin love it.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime17/11/2010, 16:05

36.

Pealkiri: "Kalevipoeg"

Autor: Friedrick Reinhold Kreutzwaldi järgi jutustanud Eno Raud

Lehekülgede arv: 135

Sisu: Igast fight ja värk.

Minu arvamus: Well... päris igav oli lugeda mingitest hiiglaslikest vägilastest, kui aus olla.

Hinne: 4/10


Viimati muutis seda Murtagh (26/11/2010, 16:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime26/11/2010, 16:07

37.

Pealkiri: "Vihurimäe"

Autor: Emily Jane Brontë

Lehekülgede arv: 331 + järelsõna

Sisu: Enamuses Nelly Dean'i jutustus tema elust Vihurimäel ja Rästapesas.

Minu arvamus: Mulle tõesti meeldis, kuigi see suguvõsade ja asjade värk oli vahepeal väga keeruline.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime19/12/2010, 13:44

38.

Pealkiri: "Jane Eyre"

Autor: Charlotte Brontë

Lehekülgede arv: 445 + autorist

Sisu: Raamat siis mingist orvust, Jane Eyre'st, kes pandi kooli ning siis läks ta mister Rochesteri juurde guvernandiks ja nii edasi.

Minu arvamus: Meeldis-meeldis-meeldis! Ma ei oleks arvanud, et mulle hakkavad sellised raamatud meeldima aga vot...

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime27/12/2010, 20:40

39.

Pealkiri: "Vürst Gabiel ehk Pirita kloostri viimsed päevad"

Autor: Eduard Bornhöhe

Lehekülgede arv: 204

Sisu: Gabriel ja Agnes... mingi trippisid mööda Eestit ringi ja kaklesid.

Minu arvamus: Oi, filmist erines ikka mingi väga palju. Muidu üldiselt oli hea, mulle meeldis.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime1/1/2011, 16:28

2010 aastaga on kokku loetud ~39 raamatut ja ~14144 lehekülge.
Umbes selle pärast, et mõne raamatud on pooleli eelmisest aastast, ning järelsõnasid ma kokku ei arvestanud lehekülgede arvusse. : )
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2010 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010   2010 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2010
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2010.
» 2010
» 2010
» 2010

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Murtagh-
Hüppa: