MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Physical Education 12

Go down 
+16
FlyWithMe
KK
Karolin
Karro
SugarPiece
Bee
Grape.
bbrit .
kcissy
padjanägu, [h]
EITC.
Kärolyn
Murtagh
nasicc
Keiti
Audrey
20 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime22/2/2010, 20:59

EITC: Aitäh Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime22/2/2010, 22:10

Samas selles jutus on see tunne alles. See on õige. Veider. Very Happy

Mulle meeldib. Ma ka loen ja värki, aga ma enamasti ei oska midagi tarka kirjutada ja ma tõesti ei haka kirjutama iga kord et mulle meeldis ja uut.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime9/3/2010, 19:28

Nüüd on olnud ja jätkub pisike paus, sest ma ei taha seda juttu siis kirjutada, kui mul seda 'õiget tunnet' sees pole. Kui ma end lihtsalt sunniks seda kirjutama ei tuleks midagi head välja.
Aga ma annan endast parima, et siin varsti juba uus osa oleks :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime9/3/2010, 19:34

See oleks tore Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime9/3/2010, 19:36

Minu meelest kaaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 09:56

Esimese asjana palun vabandust, et olen nii pika vahe sisse jätnud Embarassed Aega on ka vähe olnud ning kui ma olen teise jutu kõrvalt selle jaoks aega leidnud, ei tule selle kirjutamisest üldse midagi välja. Lihtsalt pole seda tunnet, mis vahel selle jutu kirjutamisel on.
Aga võtsin end nüüd kokku ja kirjutasin midagi. Üsna keeruline oli Wink
Jõin ikka päris mõned tassid kohvi ära Very Happy
Loodan, et teile meeldib ja te pole siiski ära unustanud, mis siin toimus... Neutral



12.

Sebastian krimpsutas aeg-ajalt nina, kuid kannatas puhastusvahendi kibeduse välja. Ta oli veendunud, et asi pole üldse nii hull, kuid Farrah otsustas talle korralikku esmaabi anda. Ta vaatas kuidas tüdruk valgest karbist marlirulli võttis ja seda tema peopesa ümber mähkima hakkas.
"Ee.., siruta natukene sõrmi," palus tüdruk vaikselt.
"Ikka saab," lausus Sebastian naeruse häälega ja vaatas samme kuuldes ootavalt ukseläve poole. Ka Farrah tõstis pilgu: "Oh ei, ma loodan, et see pole..."
Mõne sekundi pärast jäi lävel seisma lühikest kasvu poiss. Ta vaatas huviga Sebastiani ja seejärel oma õde.
"Mida sa tahad, Robb?"
"Midagi juua..," manas poiss näole asjaliku ilme ning sammus külmkapi poole. Ta võttis sealt piimapudeli ja keeras sellelt korgi maha, et otse pudelist lonks võtta.
"Robb!"
Farrah jättis Sebastiani sinnapaika ning kiirustas venna juurde: "Ema ju ütles, et otse pudelist ei joo..."
"Ma ei viitsi pärast klaasi pesema hakata."
"See on ju tõesti raske," pomises Farrah ja võttis piimapudeli venna käte vahelt ära. Ta keeras sellele korgi peale ja pistis tagasi külmikusse.
Robb istus Sebastiani lähedale ning vahtis teda, kerge muje huulil: "Jou."
"Jouuuu," venitas Sebastian poisile vastu ning üritas naeru tagasi hoida.
"Kuidas kulgeb?" esitas poiss asjaliku näoga uue küsimuse.
"Robb, mine ära," palus Farrah emotsioonitult.
Farrah ilmus Sebastiani kõrvale tagasi ning sättis sidet tema käe ümber.
"Miks ma siin olla ei või?" päris Robb.
"Sest sind pole siin vaja. Selge?"
"Ole nüüd, Farrah, ma tahan su uue poisiga tuttavaks saada..."
Kui Robb selle välja oli öelnud, lõi Farrahi nägu otsekohe õhetama. Ta üritas punastamist Sebastiani eest varjata.
See oleks piinlik, kui ta seda näeks... Ta teeks sellest raudselt omad järeldused.
Sebastian muigas samuti ning otsustas Farrahi vennale asjad selgeks teha: "Me oleme sõbrad."
"Jah, täpselt- sõbrad," ütles Farrah kiirelt ja tegeles poisi käega edasi. Mõlemad olid tükk aega vait ning lõpuks andis ka Robb alla. Ta tõusis lojult ja marssis elutoa poole tagasi.
Varsti kostus sealt hääli, mis tähendas, et Robb oli arvatavasti videomänge mängima hakanud.
Sebastian vaatas, kuidas Farrah marli kinni sidus ning kontrollis, et see liiga tugevalt pole.
"Kõik on hästi," pistis poiss kiirelt ja tabas Farrahi eksleva pilgu, kui tüdruk kohmetunult juuksed üle õla lükkas.
"Kindel, et ... ?"
"Jah."
Farrah tundis, kuidas tema kael ja õlad pinges olid ning liigutas neid, et sellest vastikust tundest lahti saada. Ta pani asjad mida kasutas kokku ja pani need ära kappi. Seejärel läks tüdruk laua juurde tagasi ning toetus vastu lauaäärt, otsides sõnu mida öelda.
Farrah ei osanud noormeest lihtsalt koju saata. Ta soovis seda teha, kuid kartis olla ebaviisakas...
Sebastian trummeldas sõrmedega lauda.
"Ma tahan sinult midagi küsida..."
"Mida?"
"Ryan nägi sind mingi tüübiga..," lausus Sebastian justkui süüdistades tüdrukut selle eest, mida ta teha ei tohiks.
Farrah istus Sebastiani kõrval olevasse tooli ning vaatas ainiti enda ette: "Ahahh."
Sebastian muigas kibedalt: "Ahahh?"
Tüdruk pööras pea kergelt küljele ning märkas Sebastiani silmades sädemeid.
"Mulle tuli see täieliku üllatusena, et sul... Nojah. Eks ma oleks pidanud selle peale kohe mõtlema." Poiss naeris närviliselt, mis muutis Farrahi oleku veelgi ebamugavaks.
"Ma ei pea hakkama ju teistele ette kandma kas mul on keegi või mitte. See on minu enda asi. Minu isiklik elu..."
"Ma tean, et see on su isiklik elu aga... No kurat..." pomises Sebastian tigedalt läbi hammaste ja libistas käega üle oma juuste.
"Milles probleem siis on?" päris Farrah.
"Probleem ongi sinus endas!" hüüatas poiss järsult ja Farrah võpatas.
Sebastian toetas pea kätele: "Sa meeldid mulle väga ja... ma isegi lootsin mingil perioodil, et äkki võib midagi välja tulla, kuid siis matsin ma need mõtted maha, sest su isa on mu treener ja see arvatavasti ei meeldiks talle. Kuid... ma ei saanud sind peast välja ja nüüd, kui ma otsustasin, et räägin sulle kõik ära, kuulen oma sõbralt, et... See tüüp on su poiss, eks?" Sebastian tõstis pea.
Farrah noogutas.
"Mis ta nimi on?"
"Dane," sosistas tüdruk vaevukuuldavalt.
"Dane ja Farrah," kordas Sebastian kibeda muige saatel. "Päris armas."
"Sebastian, palun..," anus tüdruk, sest talle tegid poisi sõnad sügaval sisimas haiget. Mingil määral talle meeldis kuulda, et ta meeldib poisile, kuid...
"Oli tõesti nii raske aru saada, et sa meeldid mulle?" päris Sebastian ja tõusis. Ta lükkas tooli eemale ja kõndis köögis aeglaselt ringi.
Farrah saatis teda pilguga.
"Nojah, sul polegi midagi aru saada ju. Sa lihtsalt nautisid seda, et said kellegi endasse armuma panna ja..."
"Ma ei teinud seda!"
"Sa lihtsalt mängisid minu tunnetel. Katsetasid kas sul õnnestub mingi suvaline väikelinna tüüp ümber sõrme mässida..."
"Ei!"
"Loodan, et sa nautisid seda."
"Sebastian!" tõusis Farrah ja seadis sammud poisi poole, kes pead vangutas. "Sa pingutad üle! Ma pole iial niimoodi mõelnud..."
Sebastian mühatas.
Farrah puudutas ettevaatlikult Sebastiani kätt, justkui kartes, et kui ta midagi valesti teeb tuleb poiss talle kallale. Noormehe pea nõksatas kergelt, kui ta tüdruku puudutust tajus.
"Aga äkki tunnen mina samamoodi..?" küsis Farrah vaikselt.
Sebastian vaatas tüdrukule sügavalt silma, korrates kiirelt üle need sõnad, mida too talle just sosistanud oli.
Tal jooksid külmavärinad üle selja kui Farrah sõrmedega tema käeselga silitas. See hajutas selle viha mingil määral, kuid mitte täielikult.
"Jumal küll," ohkas Farrah järsku ja lasi Sebastiani käe lahti. Poiss pöördus ja nägi, kuidas hoovi auto sisse keeras.
"Mu vanemad! Sa pead siit kaduma!"
Sebastiani ajas tüdruku paanika hetkeks muigama. "Nagu filmis," märkis ta. "On teil olemas tagauks, mille kaudu ma välja saan hiilida?"
"Ei!"
"Filmides küll on," naeris Sebastian. "Miks siis teil pole?"
"Ole kuss..." Farrah ruttas akna juurde: "Nad tulevad kohe sisse! Kui sa kiirustad, siis ehk saad märkamatult minema lipsata kui nad näiteks pagasnikust midagi võtavad..."
Farrah tõmbas poisi endaga kaasa ning tormas esikusse. Sebastian tõmbas botased jalga ning lükkas ukse irvakile, et välja piiluda.
"Mine!" sosistas Farrah ning samal ajal tõmmati uks täielikult lahti. Sebastian manas näole laia naeratuse ning tõstis käe: "Õhtust."
Martin köhatas ja vaatas hetkeks oma tütart ning seejärel vaatas pinksalt noormeest enda ees:
"Õhtust sullegi. Seletaksid mulle mida sa siis teed? Või tegid..?"


Viimati muutis seda Audrey (27/3/2010, 12:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 10:44

Sebastiani ajas tüdruku paanika hetkeks muigama. "Nagu filmis," märkis ta. "On teil olemas tagauks, mille kaudu ma välja saan hiilida?"
"Ei!"
"Filmides küll on," naeris Sebastian.

Haaa haaa. xD
Aga Seb oleks seda solvunult võinud öelda. Very Happy

Meeldis. Very Happy Lõpp ei meeldinud. Very Happy Vanemate jaoks peab ikka heas kirjas olema ju. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 10:49

Muide kui ma seda kohta kirjutasin, hakkasin ma ka järsku lambist naerma Very Happy Ema astub tuppa sisse ja vaatab kummalise näoga. Panin kiirelt Notepadi kinni ja Solitaire'i lahti, et a'la ma mängin kaarte Very Happy

Ma korra mõtlesin ka seda aga siis see jäi ära, sest ta nagu põhimõtteliselt naerab Farrahi paanika üle.

Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 10:55

Oh sind küll, Seb. Very Happy

Mu isa tuleb minu tuppa siis kui a) ma nutan (ükskord leidis minu põrandalt töinamast ja siis arvutiekraanil ka töinati, hakkas naerma; põrandal sp, et mulle meeldib ristseliti kott-toolil lamada), b) ma ei naera meelekaid vaadates (ükskõrd mõtles, et muga midagi juhtunud. Muidu üle korteri naeran. xD ) c) niisama vaatama, mis ma teen. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 11:08

Mu ema käin üldse väga tihti minu toas. Isa käib harva, aga ema just seepärast, et mul on peeglilaud, mille peal on väga palju stuffi+ riidekapp, kust ta loodab endale alati midagi selga leida.

Aga mind ajab see nii närvi, kui ma kirjutan. Panen alati Notepadi kinni ja teen Hearts'i / Solitaire'i lahti ning siis ema ikka imestab, et miks ma kaarte mängin Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 11:17

Very Happy Very Happy

Ma ka ei saa kirjutada, kui keegi teine toas on või kuklasse hingab. Very Happy Kuulen samme, fire ette, et surfan netis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 11:21

See on nii jube Very Happy
Pealegi ega mu pere ju ei tea, millega ma tegelen Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 11:31

Ei tea? Very Happy Mul teavad, et midagi teen. Very Happy Et word on elu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 11:33

Mul ei tea Very Happy
Ega ma ei ütle kaaa Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 11:42

Miks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 11:47

Siis nad tahavad lugeda jne, jne...
Prrr.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 11:53

Very Happy

Mul vanemad pole ainsana huvitunud... Very Happy Loomestuudio juhendaja on mul ka suht kõiki lugusid lugenud... õde ka ühte... Very Happy
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 12:55

Lugesin läbi terve jutu, algusest peale. Mulle meeldis/meeldib.
Seb'i käitumine oli minu jaoks kuidagi imelik vahepeal, aga mis teha eks.

Ootan igaljuhul uut osa.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 16:27

Nasicc: Oh, oleks mul õde, siis ma talle julgeks küll anda lugeda aga kuna mul on kaks suurt-suurt vennaraasu, siis neile ikka ei annaks. Just too afraid Very Happy

FlyWithMe: Hästi. Sebastiani käitumine peabki vahel kummalisena mõjuma.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime14/3/2010, 17:31

Hmm... sa 17, su vennad siis mingi 20 kanti... ma ka ei julgeks. Very Happy Very Happy Mu õde 12 ainult. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime15/3/2010, 12:31

Mu vennad on 26 ja 22 Very Happy
I'm so lucky, lucky... NOT Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime15/3/2010, 15:40

Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime15/3/2010, 18:44

No täpselt noh Very Happy
Tagasi üles Go down
accident
Suur ja laisk lohe
accident


Female Postituste arv : 101
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime15/8/2010, 03:04

tead, et ma sooviks uut osa.
niiöelda moe pärast.
aga ei, tegelikult ma tahan teada mis edasi saab.
põhimõtteliselt.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime17/8/2010, 15:15

Eks ma üritan midagi korda saata siis... Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Physical Education 12 - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Physical Education 12
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: