MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 aega vajaks...

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

aega vajaks... Empty
07032010
Postitamineaega vajaks...

issand,
ma avastasin, kui kaua ma pole blogisse kirjutanud... Very Happy ma siis parandan selle vea nüüd Razz

hmm... ma isegi ei tea, mis vahepeal kõik juhtunud on...

kolmapäeval siis oli nüüd koolis tantsuvõistlus ja me võtsime ka osa ja see oli suhteliselt hale üritus, aga me vähemalt proovisime olla aktiivsemad Very Happy

neljapäev istusin ma kodus ja olin haige. mul oli kurk valus ja kõik õppimata (see oli kõige suurem osa haigusest Wink)

reedel oli esseekonkursi parimate tunnustamine. ma olen siis riiklikul tasemel nooremas vanusegrupis kolmandal kohal Razz ja pärast seda ma kimasin kinno koos oma endise klassiõega ja meil oli päris lõbus (mis sellest, et tegelikult film oli ikka täielik jura.. Very Happy) ning pärast me ostsime kinost hunnikus filme (ja igaüks neist maksis 17 krooni Razz)

ja nüüd ma olen tegelikult ka haige... kõrvad väga lukus ja nina kinni ja kurk kohutavalt valus ja "kare" ning ma lihtsalt ei tohi haigeks jääda :/ järgmine esmaspäev rootsi minek ja sellest ma juba ilma ei plaani jääda Very Happy

see nädal siis tuleb veel jube, aga vähemalt on natukene rohkem vaba aega - ei pea enam tantsuga tegelema (isegi imelik on, et enam pole vaja tundide viisi tantsu harjutada ja harjutada ja siis edasi õppida ja mõelda Very Happy vb peaks juba uut hakkama tegema? Wink)

aga jahh... tuleb lihtsalt veel kaks nädalat vastu pidada ja siis hakkab - elu kõige jubedam - vaheaeg. lisaks kolme kooli katsetele tuleb veel igasugustesse koolidesse proovida. ja kolme koolikad on mul reaalis :/ nagu see oleks esimene kord, mil ma reaalis tehes kooli sisse ei saa..

nii et praeguseks kõik.. Very Happy
see ya later Wink
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

aega vajaks... :: Comments

Keiti
Re: aega vajaks...
Postitamine 7/3/2010, 14:20 by Keiti
Ma tahaks küll haigeks jääda.. Very Happy
kcissy
Re: aega vajaks...
Postitamine 7/3/2010, 14:24 by kcissy
ma ka tahtsin Very Happy aga nüüd kui ma olen haige, siis pole enam nii lõbus Very Happy
Murtagh
Re: aega vajaks...
Postitamine 7/3/2010, 14:24 by Murtagh
Ma tahaks ka Very Happy
Ma tõenäoliselt jäängi, kui teisipäeva üle elan. Uhh. *naerab*
Keiti
Re: aega vajaks...
Postitamine 7/3/2010, 14:26 by Keiti
Mul on see aasta nii kahtlane värk.. üldse ei ole haige.. pähh.. Very Happy
kcissy
Re: aega vajaks...
Postitamine 7/3/2010, 14:31 by kcissy
ma olin eelmisel veerandil põhimõtteliselt üle nädala haige.. ja see veerand puudunud ainult ühe nädala ja ühe päeva ja siis mõned tunnid, mil on olnud mingid üritused Very Happy
Re: aega vajaks...
Postitamine  by Sponsored content
 

aega vajaks...

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» HHH 575, head aega
» Meil ei ole aega
» Kui aega saaks peatada... (1/...)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: