MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)

Go down 
+4
Kärolyn
swessu
Murtagh
Annu!
8 posters
AutorTeade
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime19/4/2010, 15:02

See jutt valmis ehk liiga kaua ja seepärast pole ma sellega rahul. Aga avaldage teie oma arvamust. Kindlasti on siin palju kirjavigu.

Head lugemist!



Tähed särasid tumesinises öötaevas ja kuu heitis valgust merele. Tuult polnud ja vesi oli rahulik. Kaks tüdrukut istusid rannas, teineteise kõrval. Kell oli pisut üle kesköö ja õhk oli jahe, kuid teineteise embuses oli neil soe. Paljad varbad liivas ja tumedapäise neiu pea heledapäise neiu õlal. Õhk lõhnas adru ja niiske liiva järele.

„Ma armastan sind,“ sosistas tumedajuukseline Kreete.
„Mina armastan sind,“ vastas heledapäine Miramii ja öö täitus nende sõnadega. Pehme ja mahe aura
ümbritses kahte neidu. Nad ei mõelnud ei homsele ega tulevale nädalale, nad mõtlesid teineteisele ja magusatele sõnadele endi ümber. Polnud tuldud teed, ega tuleviku rada. Oli vaid olevik.

„Kui ilmad soojemaks lähevad, tuleme siia ujuma,“ naeratas Kreete.
„Alasti,“ lisas Miramii kavala muige ja kulmukergitusega.
„Totu,“ naeris Kreete ja tõmbas Miramii endale lähemale.
„Ise oled,“ vastas tüdruk endiselt muiates ja näitas oma kallimale keelt. Selle peale surus Kreete oma huuled Miramii kuumale suule ja viimane vastas suudlusele magusalt.

Üheaegselt lõpetasid nad suudluse ja naeratasid teineteisele.

„Sa oled nii armas mul,“ lausus Kreete ja toetas oma pea Miramii õlale.
„Aga sina oled ilus,“ sõnas Miramii ja vajutas Kreete pealaele suudluse.

„I've been awake for a while now. You've got me feelin like a child now, cause every time I see your bubbly face, I get the tinglies in a silly place,“ laulis Kreete oma kaunil häälel. Miramii sulges silmad ja kuulas kreete mõnusat häält, mis peegeldas sooje emotsioone. Viimase salmi ajal unustas Kreete viimsed read ja katkestas laulmise. „Ma feilisin jälle,“ ohkas ta nukralt.

„Ei feilinud,“ sõnas Miramii naeratades ja vaatas Kreetet lohutavalt.
„Feilisin küll, mul läks jälle sassi,“ vaidles Kreete vastu.
„Mis siis. Sa võid alati otsast alustada. Mulle meeldib sind laulmas kuulata.“

Kreete naeratas ja alustas uuesti. Seekord laulis ta veatult otsast lõpuni. „Musi, laula mulle,“ palus ta, kui nad mõlemad olid mõne aja vaikinud.

„Ma ei pea viisi,“ muigas Miramii.
„Mulle meeldib, kui sa laulad.“
„Love is a many splended thing. Love lifts us up where we belong. All you need is love!“ alustas Miramii.
„Love is just a game,“ vastas Kreete lauluga.
„I was made for loving you Baby, you where made for loving me.“

Koos laulsid nad, kuni loo lõpuni ja naeratasid siis taas teineteisele. Miramii suudles magusalt Kreete kuumi, pehmeid huuli ja Kreete suudles teda vastu. Ükskõik, kes, oleks sinna sattudes tundnud õhus palavat armastust. Miramii langes selili ja tõmbas Kreete endaga kaasa, suudlus ei katkenud hetkekski. Nende kehad liibusid tihedalt teineteise vastu ja Kreete käed liikusid kindlalt Miramii särgi alla, tema kõhule. Miramii viis oma käed Kreete paljale seljale, ning tõmbas ta endale veelgi lähemale. Suudlus muutus ahnemaks, kehad nõudlikumaks. Miramii põimis oma jalad ümber Kreete ja viimane muigas läbi suudluse, kuid teineteisest nad ei eemaldunud.

Oli soe suveöö. Kaks tüdrukut mererannas vastasid teineteise tunnetele. Tähed valvasid nende üle, meri hoidis neid. Nad olid armastuse lapsed ja seal rannas ei mõistnud neid keegi hukka.


"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind." - Dr. Seuss
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime19/4/2010, 16:07

Aww. See on armas. Kuigi mulle meeldivad geid rohkem Very Happy


Viimati muutis seda Murtagh (10/12/2014, 21:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime19/4/2010, 16:10

Tüdrukud on ka geid. Gei on üldnimetus omsooiharatele. Very Happy
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime23/4/2010, 17:13

See on hea.
Omamoodi.
Meeliülendav.
Äge.
Lahe.
Teistsugune.
Armas.
Nunnu.
Tore.
Suurepärane.
Ja kõik muud head sõnad.
Ühesõnaga - hea. Mulle meeldib.
Jätka samas vaimus. :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime23/4/2010, 20:12

Mulle meeldis see. Kuigi mu kujutlusvõime lendas liialt ja üldse mitte sellisesse kohta nagu sina nüüd kardad või siis kerge muige saatel arvad. Hoooooooopis kuskile mujale. Very Happy Aga see oli tore. Keegi ei saa miskit aru, mis on ka tore. Sest sina saad aru. Või siis ka mitte. Very Happy Ma ei saa ise ka aru.

Aga mulle meeldisid need kirjeldused ja mulle kohutavalt meeldib see tsitaat ja siis mulle meeldis see, kuidas nad laulsid. Moulin Rouge. Very Happy

Kirjuta palun veel midagi. (A)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime1/5/2010, 09:50

Mulle ka meeldis. See oli teistsugune. Teine vaatevinkel üldse. Ja kirjeldused panid mu kujutlusvõime tööle. Ma nägin isegi vaimusilmas seda randa, nii hää kirjeldus lihtsalt:) Äge .
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime3/5/2010, 06:45

Aitäh swess nii ilusate omadussõnade eest. :)

Kärka, selles pole ma nii kindel, kas mul välja ka tuleb.

Aitäh WorldIsYours. :)
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime4/5/2010, 17:05

Ma avastasin praegu,et ma polegi seda kommenteerinud,kuigi väljaprinditud versioon sellest loost lebab hetkel kirjutuslaual. Very Happy

Nii et,kuna ma ei oska midagi tarka,peale vägavägavägavägahea öelda,siis:
swessu kirjutas:
See on hea.
Omamoodi.
Meeliülendav.
Äge.
Lahe.
Teistsugune.
Armas.
Nunnu.
Tore.
Suurepärane.
Ja kõik muud head sõnad.
Ühesõnaga - hea. Mulle meeldib.
Jätka samas vaimus. :)

Täpselt nii ^^ Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime4/5/2010, 17:09

Armas ja omapärane Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime4/5/2010, 21:20

Emma, sa oled naljakas ja aitäh ka. Very Happy

Prince Kirameki, aitäh. Wink
Tagasi üles Go down
Sulesepp
200 posti tüüd
Sulesepp


Female Postituste arv : 207
Age : 30

Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime26/12/2011, 02:08

Peab tunnistama, et hoiatus pealkirjas kutsus lugema:D
Numps jutt aga poistest meeldiks rohkem. Wink
A btw kas twincest on siin foorumis lubatud?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)   Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ühendatud käed (homofoobidele mitte soovitatav)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mitte kellegi oma
» Hallid, mitte rohelised

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Annu! looming-
Hüppa: