MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hallid, mitte rohelised

Go down 
+6
harrypotterifänn
Unicorn
Audrey
MyMystery
Milky Orange ^^
Getzzzu
10 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime24/2/2014, 12:10

.


Viimati muutis seda Getzzzu (11/7/2016, 21:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime24/2/2014, 13:04

Oh, tundub päris põnev. Ma tahan kindlasti edasi lugeda, hetkel ei oska midagi suuremat öelda veel. Igatahes mulle meeldib, kuidas sa kirjutad ja ootan uut. :)
Vabandust, et mu kommentaar nii sisutühi on.
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime28/2/2014, 18:46

.


Viimati muutis seda Getzzzu (11/7/2016, 21:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime28/2/2014, 20:39

Kõigepealt mulle kohutavalt meeldib see pealkiri. Very Happy Ja mulle meeldib, et siin ei ole neid müütilisi olendeid. Midagi tõsielulist on ka hea vahelduseks lugeda Very Happy.

Ja jutt tundub tõesti huvitav. Eriti kui asjasse on segatud psühholoog. Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime28/2/2014, 21:31

Mul on hea meel, et sulle meeldib. Midagi tõsielulist on vahelduseks hea kirjutada ka. Very Happy Ja psühholoogid on tõesti toredad eks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime28/2/2014, 21:44

Ooo, põnev. Saab sinult ka viimaks midagi lugeda :)
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime1/3/2014, 08:52

Põnev on jaa. Ma ootan uut osa jällegi ja tõesti on vahelduseks tore midagi sellist lugeda. :)
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime1/3/2014, 10:22

Mul vajus karp lahti. No tõesti. Sa kirjutad nii hästi, voolavalt ja kohe mõnus on lugeda :) Idee mulle meeldib ja ootan juba kannatamatult, et saaksin uut osa lugeda :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime1/3/2014, 15:47

Nii-nii tore, et teile meeldib. :)

Sain täna kuuenda osa valmis ja mõtlesin teise osa siia üles panna, kuid avastasin sealt ühe loogikavea, millega ma midagi peale ei oska hakata... Lihtsalt kuupäevad ei klapi ning ma pean nüüd mõtlema, kuidas selle korda ajan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime8/3/2014, 20:39

.


Viimati muutis seda Getzzzu (11/7/2016, 21:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime8/3/2014, 21:53

Wow. See on midagi... Mis oleks sõna ülilaheda, ülipõneva ja ülmalt haarava jutu kohta? Edasi!
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime8/3/2014, 23:14

Oh! Sa kirjutad nii imehästi. :) Ootan kannatamatult uut osa! See on teistmoodi teema ja juba seepärast huvitav.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime10/3/2014, 12:04

Vaimustav! Sa kirjutad ikka tõeliselt kaasahaaravalt. Raske on oma tundeid sõnadesse panna. Ma loodan, et sa riputad uue osa siia rutemini ülesse. :) See on nii masendav tunne, kui su jutuke mind nii tohutult paelub ja ma tahan edasi ja edasi lugeda, aga siis saab see otsa. No tõesti.
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime10/3/2014, 15:40

Toreee, et teile meeldib. :)

Unicorn, tegelikult on mul valmis 6 osa, aga asi ongi selles, et ma pole kuigi kiire kirjutaja ning seega ma ei julge neid liiga kiiresti üles lisada, kuna hiljem jäävad muidu pikemad vahed sisse. Very Happy Aga selle nädala sees lisan uue osa kindlasti üles. Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime14/3/2014, 16:37

.


Viimati muutis seda Getzzzu (11/7/2016, 21:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime14/3/2014, 16:54

Ma olen sõnatu. See oli nii hea. Kui siis võib-olla läks veidi liiga kiiresti, aga võib-olla ei läinud ka. Ma ei tea, kuidas sa seda teed, aga sa jutt haaras mind taaskord endasse. 

Suurepärane!!! :)
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime14/3/2014, 17:58

Wow. Mul pole midagi muud õelda, aga see jutt on kohutavalt hea!

Palju õnne! Said endale taas ühe rahuloleva lugeja!
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime14/3/2014, 21:57

Oh, mulle jälle väga väga meeldis! Võib-olla tõesti veidike kiirelt, aga ega mind väga ei häirinud. Uut! :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime15/3/2014, 14:41

Mul on tõsiselt hea meel, et te loete seda juttu. Selle kiirustamise koha pealt - see on üks mu nõrkustest, kui nii võib öelda, kuid samas on Hope juba üle kolme kuu teadmatuses olnud ja kuidagi pidi ju asja käima lükkama. Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime15/3/2014, 16:48

Mulle meeldis ka! Very Happy Sa kirjutad nii meeletult hästi. Ja Hope on lahe nimi.  Very Happy 
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime15/3/2014, 17:12

Nii vahva, et sa ka mu juttu loed! Very Happy

Muide, haige laps (jah, ma suutsin täpselt vaheajaks haigeks jääda...) sai just seitsmenda osa valmis. Jipikajee! Very Happy
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime16/3/2014, 21:49

Palun pane enda uus osa siia ülesse!

Päriselt ka, ma ei taha sind sundida videviku saagat lugema, niiet, palun, palun, palun uut osa!
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime17/3/2014, 11:00

Ah, mis? Very Happy Mida see Videviku saaga siia puutub? Very Happy
Tagasi üles Go down
Riinu
Kojamees
Riinu


Female Postituste arv : 39
Age : 22

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime17/3/2014, 20:55

Nii hästi kirjutatud huvitav ja haarav jutt :)
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime17/3/2014, 22:53

Väike vihje: Mul on kombeks ähvardada inimesi, et sunnin neid läbi lugema Videviku Saagat ja siis mulle sellest essee kirjutama.

Igatahes, palun palun kiiresti uut! Muidu pean ma jälle sind ähvardama Very Happy Niiet, ootan uut!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hallid, mitte rohelised Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hallid, mitte rohelised
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mitte kellegi oma
» On parem mitte teada

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Draama-
Hüppa: