MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+16
Tricia
Marmelaad
Karro
black
Lammas
Tärru.
EITC.
Griffu.
Kärolyn
Droideka
AlwaysMe^^
Murtagh
Emma
padjanägu, [h]
spring
nasicc
20 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorTeade
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime14/1/2011, 21:44

Sille, kas sa tead, et ma lugesin mingi aeg "Saatuse tahtel sinu" esimese variandi läbi?
Ma otsisin nunnusid jutte ja see tuli meelde. Kuigi kui nüüd tunnistada, siis oli kohe aru saada, et see on mingi miljon aastat väikse lapsena kirjutatud. Mitte sõnagi seksist! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime14/1/2011, 22:35

Isssand. Jumal. Küll. xD
*naerab üle korteri* Very Happy
Tead... Very Happy ma mõtlesin ükspäev, millist juttu (okei, see oli täna - ma olin päev läbi üksi kodus ja isa poleks teadnud, et ma printerit ahistasin jälle Very Happy) välja printida ja siis ma mõtlesin sellest. Very Happy Aga siis mulle meenus kui ilane see jutt oli. xD V nh... kas just ilane. Very Happy Aga selline... asi, mida sa kutsud nunnuks. Very Happy (Ja ongi nunnu. Very Happy) Aga mind ennast paneb juuksejuurteni punastama ja kiljatama. Very Happy
"Luba, et sa armastad mind igavesti..." No come ooooooooon. Very Happy
Aga jah... Very Happy Siis oli seks tõesti tabuteema. Very Happy
Oh ajad, oh ajad... Very Happy
*naerab ikka veel* Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime14/1/2011, 23:17

Kusjuures, see polnudki NII nunnu. Sest nad rohkem vaidlesid kui olid nunnud. Mis oli selle jutu viga, kusjuures. Ja tänapäeval olen ma nagu hakanud nunnuks pidama ikka selliseid ... seksuaalse alatooniga jutukesi või stseene Very Happy Niisama "Me jääme igaveseks kokku, onju?!" pole üldse nii nunnu.
Aga see jutt ... jaa, ma mäletan, kuidas ma seda esimest korda lugesin. Ma olin vaimustuses. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime15/1/2011, 11:46

Ma ei julge oma vanemaid asju üle lugeda. xD Kardan, et mark oleks liiga suur. xD
Sisulise poole pealt... Very Happy Muidu kui ma nagu kirjutamist vaatan, olen mingi nii, et wow... Very Happy
Seksuaalse alatooniga stseen... *mõtleb*
Nagu et.... Very Happy

(Sandri POV)
Teen silmad lahti ja haigutan laisalt. Kell kummutil näitab alles poolt kümmet hommikul. Laupäeval. Kuhu see küll kõlbab?!
Pööran end teisele küljele ja silmitsen endiselt magavat Maarjat. Tema blondid juuksed on mööda patja laiali ja ma libistan üksiku juuksesalgu sõrmede vahelt läbi. Tüdruk mõmiseb midagi arusaamatut ja nihkub mulle lähemale.
Naeratan kavalalt ja libistan käe üle tema piha, et teda tugevamini enda vastu suruda. Mis see oli, et varane ärkamine? Ma tunnen end täiesti ärkvel olevat. Toetan oma pea tema kaelale ja hingan sügavalt sisse. Mu käsi teeb masseerides ringe ja liigub aina üles ja ülespoole.
Maarja itsitab vaikselt ja pöörab oma pead. Vaatame üksteisele sekundi murdosa jooksul niisama otsa ja siis ma suudlen teda.


Ma ei tea, kuidas see praegu välja tuli. Very Happy Ma olen praegu awwww ühe oma sõbrannaga. Very Happy Me käisime 31sel Tallinnas, vinge päev oli. Ja nüüd ma sain täna talt maxipaki (Soomes elab, vahetame kirju) ja seal oli igast kraami, mis seda päeva meenutab. Very Happy Nt Tron - Pärandi soundtrack. (Film oli sitt, aga ma ütlesin talle umbes iga viie mindi takka, kuidas ma seda soundtracki armastan. Very Happy)
See selleks. Very Happy Ma otsustasin, et see katkend oli küll hea. Very Happy Iseasi, kas see on see, mida sa armsaks pead? Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime15/1/2011, 19:54

Justjust, selliseid asju ongi vaja! :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime15/1/2011, 20:15

Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime15/1/2011, 20:35

Kas sa tahad mulle kirjutada sellise hullult nunnu pisijutu praegu? Ma tean et sa tahad. Midagi selles stiilis, nagu see lõik seal üleval. Aga ei pea olema nende tegelastega. Pliis?
Mul on meeletu nunnuvajadus, aga kõik mis siin foorumis on nunnu, on mul kas juba kümme korda loetud või siis on kirjutatud mingi meeletult algelise autori poolt või siis on minu enda jutt (ego laes), aga enda jutte olen ma ka juba kümme korda lugenud. Nii et ma vajan midagi ääretult armsat!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime15/1/2011, 20:48

Aga kui algeline autor kirjutab nunnut, mis sellel viga? Very Happy
Ma täna ei jõua enam. Very Happy Aga ma võin homse jooksul midagi üritada. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime16/1/2011, 14:19

Algelise autori juures hakkavad kirjavahemärgid, släng, kirjavead, lauseehitus ja kõik muu selline häirima, rikkudes nunnu ära ju.
AGA KIRJUTA JAAA! :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime16/1/2011, 15:43

Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime16/3/2011, 21:27

Hahaaaa ma nüüd lugesin selle läbi lõpuks:D lugesin küll mingi kolm osa mida juba lugenud olin kuid jah:D jäjest lugedes on isegi täitsa hea siis ei lähe vahepeal meelest ära mis toimub ja saab ikka kogu efekti kätte:D
igatahse lõpp oli nummi:D
või noh selline..armas

igatahes hea:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime16/3/2011, 21:53

haha. Very Happy
Tänan! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 15 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Ja nii ongi...
» See ongi nii..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: