MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+16
Tricia
Marmelaad
Karro
black
Lammas
Tärru.
EITC.
Griffu.
Kärolyn
Droideka
AlwaysMe^^
Murtagh
Emma
padjanägu, [h]
spring
nasicc
20 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime20/8/2010, 15:38

Ilus on kahtlane selle Spike'i kohta öelda. Very Happy Aga jah, nõustun. Very Happy

Selge. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime20/8/2010, 15:57

Mulle ei meeldi see pilt. Very Happy

Aga sellest osast... khm, mdeagi mida arvata. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime20/8/2010, 16:21

*vaatab, pea viltu, pilti*
Ma olen hetkel liiga into Spike. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime20/8/2010, 16:43

Mdea. Mingi pildi peal võib ta vbla isegi kena olla, ei tea, aga siia juttu küll ei sobi *naerab*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime20/8/2010, 16:50

*mossitab* Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime20/8/2010, 17:48

Lakutud vampiirihakatis.

See oli selle pildi kohta.

Jutu kohta.. Ee.. Oleks võinud parem olla. Midagi oli puudu selles osas.

Mu küüned libisevad klahvide vahedesse ja jäävad sinna kinni, sest nad on megapikad. Aga ma ei saa neid maha lõigata, sest ma pean nad nurga lõikama, et ma kitarri saaksin mängida nendega, aga ma veel ei tea täpselt, kuidas.

Very Happy

Valdav osa mu kommentaaridest on alati muu möla.

uut tahan ka.

Aa ja see häirib mind suht tohutult, et ma ei oska midagi selles jutus ette kujutada. ma ei oska ette kujutada seda maja, kus nad elavad, sest sa pole seda üldse kirjutanud. ma ei oska ette kujutada Maarjat ega tema kodu. Ma ei jaga siiani, kas Maarja on blond või oli see Kristi. Ja kes need ta sõbrad veel on..

Kuidagi pealiskaudsem kui su muud jutud.

Aga ikkagi meeldib.

Küüs jäi kinni.

kthxbai.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime20/8/2010, 18:46

Ma ei saanud aru, mis sa oma küüntega tegema pead, aga okei. Very Happy

Ma olen sellest teadlik, et siin eriti kirjeldusi pole. Osalt annan ma võimaluse teile endile ette kujutada, aga põhiline põhjus on see, et ma üritan leida teed ümber selliste *vaatas peeglisse ja nägu pikki blonde juukseid ja sinised silmi* kirjelduste. (Mis on minu meelest siiski ka vaid karkassi andmiseks - pikad blondid juuksed, sinised silmad ja nöbinina ei maali inimesele nägu pähe. Need omadused võivad olla tuhandetel täiesti erineva välimusega inimestel.)

Jutust olete teada saanud, et kui alguses oli Sander kiilakas, siis nüüd on tal juba pikemad lokkis juuksed. Ta on pikem kui Maarja, kes on blond. Kristi on brünett. Sandril ja Maarjal mõlemal on hallid silmad. Sandril on (oli vist paremal) käel randme peal tätoveeritud kotkas.

Kodu kohta... *naerab* Mis ma öelda oskan. Kui ma ütlen, et minu kodu on esik, kust saab kolme erinevasse tuppa, kööki, vetsu ja vannituppa, mis see sulle ütleb? Iga teine kodu on selline. Maarja elab korteris... askeetlik. Elutuba, Maarjal oma tuba, köök... vets ja vannituba ka eeldatavasti. Esikut olete ka kohanud. Tädi Linda ja Antsu peamaja (aidad-asjad on ka) on kahekorruseline. Te teate, et seal on eeskoda, köök ja elutuba. Sandri tuba te vist veel kohanud ei ole... see oli minu alguselt kirjutatud versioonis. Võtame köögi - kraanikauss, laud, toolid...

No muidugi saab sinna panna juurde tohutult värve... kas asjad on vanaemoelised või euro. Kas seinal on pilte, kas aknad on plastik või puu, millised on kardinad...

Ja tegu on minavormis kirjutatud jutuga. Sa ei lähe kööki ja hakka mõtlema, et ohh, (minu puhul), siin on oran¾ikas parkettpõand ja punakad seinad. Keset kööki on laud, mille ümber kolm musta polsterdusega taburetti. Akna kõval on hõbedane külmkapp, mille peal on samuti hõbedane mikrolaine ahi. Külmkapi kõval on... Very Happy

See on nii igapäevane. Me ise ei pane seda tähele. Umbes nii, et ust avades me ei pea mõtlema, et kõverdame käe lingi ümber, vajutame alla ja tõmbame ukse lahti... me lihtsalt teeme seda.

Issand... ja see köögi kirjeldus kõlab täiesti yuckilt. xD Oran¾ ja hõbe? Ugh. Aga päriselus on see täitsa ilus. Very Happy

Läksin vist pikale... xD

Aga ma üritan seda probleemi arvestada ja kirjeldusi natukene rohkem toppida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime20/8/2010, 20:04

Ma ei saanud ise ka aru, kui ma üle lugesin.

Mu küüned on sellised: http://www.topnews.in/files/Artificial-Fingernails.jpg

Umbes nii pikad, eksole.

Aga nad peavad olema sellised: http://img.youtube.com/vi/D1leA0JKHhE/0.jpg

Nagu ülemises reas keskmine. No tglt midagi vasakpoolse ja keskmise vahepealset. Ehk siis umbes nagu ülemises reas parempoolne, aga nurk peab teisele poole jääma.

Jah.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime20/8/2010, 20:16

Selles osas suht ei toimunud jälle midagi. Sai küll Sandri kohta jälle midagi teada, aga nojah.. Ei kaalu väga Maarja & Sandri kohtumisi üle. *naerab* Nii et ma siis ootan nüüd sellist osa, kus nad koos on. (:
Uut.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime20/8/2010, 21:24

Käro - Eeh... okei. Very Happy Raske elu. Very Happy

Tärru. - ja lähiajal see ka tuleb. Wink
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime21/8/2010, 00:21

millal see lähaeg tuleb? mul on täna öösel väga igav.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime21/8/2010, 12:43

Võib-olla täna õhtu poole? Very Happy
Pead ei anna.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime24/8/2010, 15:10

Uus osa.

*ohkab*

Süüdistage Buffyt! Very Happy

Ma vaatasin järjest ära terve hooaja ja siis alles suutsin end eemale tirida, sest vajasin natukene puhkust sellest. (Buffy is drug.)

Loore, ma olen leidnu, et Love and other drugs on siiski mu uus lemmiktreiler. Ma avastasin selle siis, kui ma avastasin, et olen seda treilerit juba pea 20 korda vaadanud ühe päeva jooksul, aga Adjustment Bureaud ainult kaks-kolm korda.... Aga hea versioon on see kaks minutit kolkend kaheksa, mitte kakskend kaheksa või mis ta on. Ja heaks läheb kusagil 20 sekundi peal. Oh issand. *vaatab selle üle enne kui edasi kirjutab*

Hanna, kunagi sa ütlesid, et sina ei suudaks kirjutada minavormis, sest tahaksid kogu aeg teiste mõtteid ka lisada. Ja siis ma ütlesin, et mul seda probleemi pole. Aga seda osa kirjutades ma mõtlesin, et kurat, saaks ma Maarja/Sandri mõtteid ka edasi anda, oleks see asi palju etem. Very Happy

Btw, siin vahepeal narrator muutub. :)

Nautige!



15. Osa

MAARJA:


Okei.

Ma tunnen end lollisti.

Väga, väga lollisti.

Praegune olukord: toetun väsinult vastu hiiglaslikku kuusepuud, hoian ühe käega oma ratast püsti ja katan teisega spidomeetrit. Mu seljakott on mul kõhu peale pandud ja ma kardan, et kogu mu elektroonika selle sees on oma elu sügise nüüd ära näinud.

No ja siis olen muidugi mina. Väga valesti riides, läbimärg ja kontideni külmunud. Ja mõelda vaid, et ma nägin oma meigiga nii palju vaeva. Ma ei ole julgenud kusagilt oma peegeldust otsida, kuid ma olen kindel, et esimene vastutulija jookseks otsemaid karjudes teises suunas. (See on sarkastiliselt räägitud, eksole. Tegelikult ma seda ei usu. Vist...)

Ahjaa. Selle rajuga edasi sõita?!

Parem kihutaks endale kohe kuuli pähe.

Ja mida Sander küll arvab?!

Ägan ja vajun kükakile. Sander.

Kuradi kuradi kurat.

Panen silmad kinni ning tänan jumalat selle meeldejääva esimese mittekohtingu eest. Muidu ma ju pidevalt kirun või palun midagi... ja teate saladust? Ma pole isegi usklik mitte!

Mu elu on läbi.

Poleks ma vaid hommikupoole seda taevast vaadates mõtelnud, et see on võimatu, läheb üle... Oleksin ma vaid Sandrile helistanud ja asja edasi lükanud või midagi.

Aga ei, Vapper Maarja, kõike ühe tobeda kohtingu eest!

Mul on tahtmine nutta. Hõõrun silmaaluseid. Võib-olla ma ei näegi nii halb välja. Tuleb lihtsalt nii palju seda happelist vihma, et kõik kunstlik mu näol haihtub. Kõrbeb ära.

Ja mis tobe asi see üldse on.

Kohting! Ja MINA pean minema MEHE juurde! Asi peaks totaalselt VASTUPIDI olema! Ma peaksin praegu kodus ootama ja valmistuma ning Sander peaks läbi selle raju minu juurde tulema.

Nagu selles ämblikmehe laulus. Et tulen läbi tule ja vee, või midagi taolist.

Aga ei. Muidugi mitte!

Maarja lööb kõigile oma tõekspidamistele käega, et saada üks tore pärastlõuna endast poole vanema tobeda tujuka tüübiga.

Ja mis sellel ilmal veel pealekauba viga on?! Vaatan kauguses möödavuhisevaid autosid, kus inimestel nii hea olla on. Vihm peksab vastu aknaklaasi... so what?! Neil on seal hea, soe...

Ossaraisk kui külm on.

Ahjaa. Ilm. Kuhu lämbekuumad ilmad ja kraanivesi kadusid??

Okei.

Rahune maha.

Kõik läheb hästi.

Pühin ärrituspisarad järsu liigutusega ära ja hingan paar korda sügavalt sisse. Siia ma jääda ei saa. Tuleb midagi teha.

Vaatan silmi kissitades taevasse.

Ei, kindlasti sama tume kui enne.

Lasen rattal maha kukkuda – nagu asi enam hullemaks minna saaks. Õlist pole vist ketil midagi järel. Teen oma kotiluku lahti, tõmban oma käe rätikusse kuivaks ja kombin oma telefoni järele. Lõpuks selle leidnud, pistan oma pea kotiauku.

Ja telefoni ekraan helendab!

Haaah! Naeratan võidurõõmsalt. Kõik pole veel kadunud.

Hammustan nüüd huulde. Kellele helistada?

Isa on tööl, emal pole autot... Mikk... tööl, raisk. Kerin oma kontakte edasi, jättes tähelepanuta kõik mõttetud mehed. Siis jõuan ma Sandrini. Hammustan huulde.

Ta tuleks, selles olen ma kindel.

Kuid kas ma elaksin selle häbi üle...?

Ja siis langeb mu pilk nimele enne Sandrit. Risto.

Vohh. Talle ma helistangi. Tal endal autot pole, aga ta oleks kindlasti piisavalt abivalmis, et mulle midagi organiseerida...

Sest üks asi on kindel – autota ma siit ei liigu.

Just siis, kui ma Ristole helistama hakkan, alustab mobiil mu käes vibreerimist. Ja ekraanil vilgub Sander.

Ägan. Just seda mul vaja ongi.

(Päris tõsiselt, kusjuures. Süda kargas kurku ja kõik hakkas organismis kiiremini tööle. Tunnen isegi, kuidas mu nägu üles soojeneb. Ja kui ma veel mõtlen sellele, mis oleks, kui ta mind näeks... Noh, ütleme, et siis saaks mu näol muna praadida.)

„Jah?” ütlen väriseva häälega.

„Tsau. Sander olen. Tahtsin küsida, et kaugel oled? Meil siin sajab päris korralikult. Ma kardan, et ujumine jääb ära. Kui oled veel kodus, saad rätikud-asjad maha jätta. Leiame kindlasti mingit muud tegevust,” ütleb ta lõbusalt.

Issand jumal.

Mu nägu tõsineb ja telefoni hoidva käe haare tugevneb. Virutan ahastunult pea taha, vastu puutüve, ning kahetsen seda silmapilkselt. Esiteks lendab kogu koti sisu mulle näkku ja teiseks lisandub mu hädadele nüüd ka vaikne tukslemine kuklas.

„Maarja?” küsib Sander nüüd natukene ärevamalt.

Hingan sügavalt sisse, saadan Sandrile mõttelise vabanduse selle eest, mis nüüd tulemas on, ja lasen auru välja. Küll ta mõistab. Mis tal muud üle jääb.

„Sander,”
sisistan läbi kokkusurutud hammaste. „Ma istun keset metsa, kahekümne meetri kaugusel sõiduteest täielikus pärapõrgus. Ma olen täiesti läbikülmunud, ma olen täiesti läbivettinud, mu energia on täiesti otsakorral ja tuju täielik null. Mu ratas ei ole enam sõidukõlblik, ma ei julge abi saamiseks tee peale minna, sest halva nähtavuse tõttu mind ei pruugita näha ja ma olen liiga noor, et surra! Ja nüüd tuled sina ja küsid sellise koerailmaga täiesti süütult, et kas ma pole veel tulema hakanud.” Tõmban hinge. Teisel pool lingi valitseb täielik vaikus.

„Ma sõitsin selle ilmaga JALGARATTAL mitu kilomeetrit maha. Sa TEAD, et mul pole autot ega midagi. Ja ma tulen sinu juurde. Sinu, kes sa elad keset METSA. Ja sul ei tule pähegi ulle küüti pakkuda?!” Okei, see on juba hüsteeriline.

„Ma-” alustab Sander abitult.

„Sa MIS?” utsitan teda vihaselt edasi, kui vastust ei tule.

„Ma... ma ei teadnud.”

Naeran kibedalt. „Muidugi sa ei teadnud. Sul on ju seal nii kuramuse mugav. Nii mõnus. Istud oma soojas toas, jood teed... ootad, et ma sinuni tuleks.”

Vaikus.

Krimpsutan nägu. Kas ma läksin üle piiri?

Sander ohkab. „Vähemalt lase mul sind nüüd aidata. Kus sa täpsemalt oled...?”


SANDER:


Sõidan nii aeglaselt, et kardan, et keegi mulle närviliiselt tagant otsa põrutab. Silmitsen pingsalt teeääri, et Maarjat kohata.

Väristan õlgu. Plika oli päris vihane... Parem oleks, kui ta nüüdseks maha on rahunenud. Mul pole veel märatseva temaga eriti kogemusi... või noh, üldse mitte.

Ja see oli päris hirmuäratav.

Mitte selles mõttes, et ta nüüd tuleb ja mu vaeseomaks peksab, aga selles mõttes, et ma ei tea, kas ja kui kaua tal sellest ülesaamiseks kulub. See on paha tunne, mitte teada, mis ta peas toimub ja kaua või kuidas ma andestust lunima pean.

Aga kas mehed peavad siis KÕIKE teadma? Kõike, mis naiste peas toimub? Millal nad midagi tahavad, millal ei taha... Midagi ootavad, midagi ei oota. Me pole telepaadid.

Kõik, mis Maarjal teha oli vaja, oleks olnud küsimine.

Lihtsalt KÜSIDA. No on see siis nii raske? Suur suu ju peas.

Vähemalt on vihm kergemaks jäänud.

Ja siis ma näen teda. Ja ma ohkan kergendusest. Vähemalt on ta oma jalgade peal ja... ja teisel pool teed, ratas käekõval, teel linna poole.

Oh, kurat.

Ta on vist ikka veel natukene tujust ära.

Lisan kiirust ja möödun temast. Näen tahavaatepeeglist, kuidas ta pea mu pikapi poole pöörab, kuid siis uuesti jonnakalt ettepoole vaatab. Tõmban auto järsult teepervele ja hüppan maha, vihma kätte.

Lasen autodel endast mööduda ja kui nende vahele väike auk tekib, sörgin üle tee. Ma ei tee enam sammugi, et Maarja juurde jõuda, vaid lasen sellel kangekaelsel mu pilku vältival neiul ise minuni jõuda.

Ma tulin talle poolele teele vastu. Aga kui ta niiväga tahab mulle näkku karjuda, kuidas tema minuni tuli... palun väga.

Tüdruku muidu kuldsed ja kohevad juuksed on vihm vastu ta pealage täiesti maatasa peksnud. Ta väike kogu on kuidagi kössis ning mul on kohati tunne, et ratta peale toetumata kukuks ta kohe pikali.

See on üks neist hetkedest, mil ma tahaksin üle kõige tema suuri halle silmi säramas näha.

„Tere, Maarja,”
ütlen sõbralikult naeratades.

Tüdruk tõstab korraks pilgu ja noogutab kangelt. Näen ta käsivarsi, mis on mõlemad kananahaga kaetud ja ohkan.

„Mu auto on üle tee. Lase ma võtan ratta...” ütlen süüdistusi ja äraleppimmist vahele jättes ning kohe asja juurde asudes. Võtan ta ratta lenksude keskkohast kinni, kuid tüdruku haare ei lõdvene.

„Ma saan ise koju,” ütleb ta vaikselt, kuid kindlalt.

Maigutan suud. „Noh... Kui sa nii arvad...” Hakkan juba ära pöörama, kui mu inglike mu kuradikesele nuiaga vastu pead lööb ning ma enam niisama lahkuda ei suuda.

„Vähemalt lase mul sind ära viia!”

Väriseme mõlemad, kui üks veoauto meist mööda kihutab ning meid märjaks pritsib. Libistan sõrmed läbi oma veest tilkuvate juuste.

„Näed,”
ütlen naeratust näole vedades. „Nüüd oleme mõlemad läbimärjad.” Silmitsen tüdruku nägu ettevaatlikult. „Seega... oleme me nüüd tasa? Kas sa tuled ja istud nüüd autosse? Kus on soe?” lisan meeleheitlikult.

„Sander, tõsiselt... Mul pole enam tuju...” ütleb ta raskelt. „Ma lihtsalt-” Ta tõmbab ratta mu haardest vabaks. „-tahan siit ära.”

„Ja mina saan su siit ära. Päris kergesti veel...”

Tüdruk vaatab nüüd kordamööda mind ja autot. Ja ma peaaegu et näen, kuidas tema mugavam ja väsinum pool võitu saab.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime24/8/2010, 16:46

Hehe, see oli hea osa *muigab*
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime24/8/2010, 17:18

Vaene Maarja..
Ma vist tean mida ta tunneb.
Märg ja tilkuv ja külm ja sada häda veel.
Aga vähemalt Sander üritas ja ei andnud alla (:
Oeh.
See oli ka hea osa.
Uut (:
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime25/8/2010, 22:42

Väga äge Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_lol
Mõlemad on minu arust täiesti imelikud, mis on jutu parim osa.

UUT!
Tagasi üles Go down
accident
Suur ja laisk lohe
accident


Female Postituste arv : 101
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime26/8/2010, 14:39

Lugesin täna nüüd kõik osad korralikult läbi ja nagu jah nagu täiega hea on.
Ja ma ei mõtle nagu täiega hea ehk nagu täiega hea vaid TÄIEGA FRIKKING HEA ON, raisk.
UUT lähiajal paluks!!

Ning jah, ma olen imelik.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime26/8/2010, 18:56

Nunnu, aga osasid võiks kiiremini tulla. *ohkab*
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime28/8/2010, 19:29

:)
Võttis natukene aega jälle, aga see-eest tuli pikk. :) Loodan, et venivaks ei muutunud. Very Happy
Ja loodan, et meeldib!


16. Osa

MAARJA:

„Umm... sa tahad vist riideid, eksole?”
küsib Sander käsi kokku lüües ning eeshallis ringi vaadates.

„Ja rätik oleks ka kena,”
nähvan.

No tegelikult olen ma sellest faasist juba üle saanud (umbes siis kui käskisin Sandril auto ringi keerata ja tema juurde tulla), aga see hääletoon teeb tuju umbes sekundiks paremaks. Umbes nii, et hah, ära tegin! Ja siis tuleb süütunne.

„Eeh... jah.”


Sander ikka seisab minu kõval, see sama tegus nägu peas ja käed koos. Ja täiesti kivistunud.

Lehvitan ta näo ees oma kätt ning ta vaatab mind häiritult. „Liigume ka?” uurin sarkastilise tooniga. Sarkasm on samm paremuse poole, eksole?

„Jah, jah...”
Ta tundub endiselt kusagil ära olevat. „Ma lihtsalt mõtlen siin, et mis ma sulle selga otsin... Tädi pole kodus, ei taha ilma küsimata tema riideid laenata, aga...” ta vaatab minu poole ja kehitab õlgu, üks suupool kõveraks naeratuseks tõusmas. „...sa oled suht naissoost.”

Turtsatan. „Tore, et sa tähele panid.”

Sander muigab.

„Ega sul midagi minu riiete vastu pole?” küsib ta ettevaatlikult.

„Pth! Nalja teed või?! Muidugi mi-” Saan sõnasabast kinni ja kehitan õlgu. „No käib kah...” venitan lõpuks kõhklevalt.

„No läheme vaatame siis sulle midagi...”
viipab ta mind ühe käega kaasa. Silmitsen kahtlustavalt tema selga, üritades aru saada, kas ta sai aru või mitte, kui leian, et tegelikult vahet pole.

Tunnen enda sees elevust kasvamas. Ma pole enne teisel korrusel käinud. Ja noh, tegelikult
on mul sellest täiesti suva... välja arvatud üks väike nurgake, mis Sandrile kuulub.

Trepi otsas on jälle väikene ruumi moodi asi, ainult et siin pole eriti ruumi, kuna suurema osa sellest kohast võtavad enda alla igasugused pappkastid. „Vana mõttetu kraam,” ühmab Sander nende vahel meile teed rajades.

Noogutan, kuigi ta seda näha ei saa, ning järgnen. Sander juhatab mu koridori lõppu ja lükkab sealse kulunud värviga valge ukse lahti.

Mu süda hüppab.

Sandri kindlus.

Kuigi ma pole eriti kindel, kas poisid oma tuba enda kindluseks nimetavad, kuigi loogiliselt võttes peaks tüdrukutel olema lossid ja poistel kindlused, mis tähendab, et võib-olla minul on kahtlased arusaamad oma toast, kuid samas pole Sander ka enam mingi poiss, kuigi tujud on tal küll nagu...

Okei. Saate poindile pihta. Vist.

Astun tuppa ning panen käed rinnale risti. See tuba pole midagi erilist... nagu siin poleks elatud piisavalt kaua, et midagi erilist üles seada... Sander ütles, et ta on tädi juures vaid kuu või nii elanud...

Ühes nurgas on voodi, mille kõrval on madal laud ja vana tool... Teisel pool tuba on riidekapp, mille juures Sander praegu midagi sorib. Ja seal, kapi kõval, on peegel!

Astun kiiresti selle juurde, kartes oma väljanägemist, kuid samas ka seda, mis saab, kui Sander mind kauem niimoodi nägema peab.

Peegelpilt on peaaegu et pettumustvalmistav. Mu näol pole kübetki millestki, mida loodus sinna algselt ei planeerinud. Ju ma siis ikka suutsin hullema maha hõõruda.

„Rätik, püüa!”
ütleb Sander järsku. Võpatan ning pööran end näoga tema poole hetkel, mil rätik mulle näkku lendab. Püüan selle kinni ja teen mehe poole nägusid. „Niisama üle anda oli raske, mis?”

Sander kehitab õlgu ja pöördub uuesti kapi poole. „Ülesse saan ma sulle anda T-särgi, aga alla...” Ta vaatab minu poole, huulil kaval naeratus, kui ta mind ülevalt alla takseerib. „...on mul vist ainult boksereid jagada. Ma ei kujuta sind oma teksades eriti ette.”

Löön teda rätikuga.

„Mille eest see veel oli?!” imestab Sander. Ja mul on tunne, et täitsa tõsimeeli imestab.

„Püksid, kohe!”
ütlen karmilt.

„Millised?” irvitab tema.

Olen hetkeks keeletu. Millised? Ma ei tea ju...

„Need tumesinised. Põlvpüksid.”
Ta kandis neid sellel õhtul, kui Lauri meile Kristiga järele tuli.

Sander kergitab kulmu, kuid sobrab natukene ja annab need kõhklevalt mulle. „Nad pole just pesust tulnud...” ütleb ta ka üht T-särki minu poole visates. Püüan selle kinni.

„Pole tähtsust. Nüüd välja toast!”


Sander pilgutab silmi. „Ma usun, et see on ikka veel minu tuba.”

„Naine majas, mees õues.”

„Kuidas oleks koridoriga?”

„Shuu!”


Sander tõstab käed alistunult üles ja taganeb juba ukse poole, kui talle nähtavasti meenub, et ta on samasuguses olukorras nagu mina. Mees läheb uuesti oma kapi juurde ja hakkab sealt endale asju otsima.

„Ma mõtlesin ümber. Ma ikka ei lähe koridorri. Mulle meeldib siin. Kui sul on probleeme, siis... uks on sealpool,”
ütleb ta rõõmsalt.

Urisen. „Fain.”

„Fain?”
Sander vaatab mind küsivalt.

„Ee... Fain? Nagu... Inglise keelest?”
uurin. Tõsiselt, vahel ma mõtlen küll, et ta on tõeline koopainimene.

„Aa... Noh, ma olen rohkem vene keele inimene,” kehitab Sander õlgu.

Kissitan silmi ja panen ühe käe puusa, et võimukam välja näha. „Kas sa oled venelane?”

Sander turtsatab. „Ei?”

„Aga...”
Kortsutan kulmu. „Miks sa siis vene keelt oskad?”

Sander turtsatab ja katab silmad korraks käega. „Sa oled imelik, tead seda?”

Kuidas ta julgeb! „Mitte... mitte nii imelik kui sina!”

„Mhm...”
pomiseb mees särki seljast tõmbama hakates.

Oh, õigus. Riiete vahetamine. Kuivatamine. Nii...

Mul on rätik... Viskan riided lauale ning panen rätiku pähe ning liigutan seda seal edasi tagasi, tehes kindlaks, et mu silmad rätiku serva alt ikka välja näevad.

Oh issand.

Oh issand.

Äkitselt on mul väga hea meel, et me ujuma ei läinud, sest kuigi Sandri ülakeha pole mingisugune stamp, et päevitunud ja musklis... Hingan järsult sisse ja pööran end peegli poole.

Pauhh.

Peegeldus.

Pigistan silmad kinni.

Hormoonid, kuradi, kuradi hormoonid.

„Niisiis... mida see fein tähendab?” küsib Sander järsku.

„Eeh... FAin, mitte fEin...” Neelatan. „Noh... see on nagu... okei. Sellisel... nomh... tead küll...” Hingan järsult sisse. „Sellisel... ägedal moel... Nagu et... noh... okei noh!” Peidan oma näo rätikusse, et end rahulikult välja elada.

„Ahhaa...”

Noogutan järsult ja otsustan, et mu juuksed peaksid nüüd enam-vähem mitte-tilkumis-kuivad olema. Napsan laualt oma – Sandri – särgi ning pööran mehele selja, kui oma märja särgi seljast võtan.

Kui ma aga oma – Sandri – särki selga hakkan tõmbama, tõstab mees kisa. „Ooot-oot-oot! Kuivata end ikka ära, muidu pole nagu suurt vahet.”

Teen nägusid ja võtan rätiku, kui mul peas midagi plõksatab. Pööran järsult ringi, rätik kaitseks ette tõstetud. „Sa vaatasid või?!” uurin ägedalt.

Vähemalt on Sandril oidu patukahetseja moodi välja näha. „Nägin, ütleme nii,” sõnab ta lõpuks riukalikult.

„Hmph.”
Ajan lõua püsti, pööran talle jälle selja ja kuivatan end kiiresti ära. Rinnahoidjad on küll veel märjad, kuid ma ei taha teada, mis Sandril selle probleemi lahendamiseks pähe võib tulla.

Kuigi ma usun, et mõni lahendus võib üpriski isuäratav olla.

Oh, issand, Maarja!

Tõsiselt. Meie endi mõtted on meie suurimad vaenlased.

Tõmban T-särgi selga ja hakkan pükse jalast võtma, kui Sander jälle meenub. Jätan seekord oma häälitsused endale, tõmban püksid jalast, kuivatan end rohmakalt rätikusse ja panen Sandri püksid jalga.

„Võid oma riided radikale panna... kuigi erilist kasu sellest vist pole,” ütleb Sander. Noogutan ning panen oma riided hoolikalt radiaatorile. Seejärel astun peegli ette.

...ja sealt kiiresti ära. Üldiselt on poiste riideid kanda äge. Selline mõnus soe tunne tuleb sisse, et keegi on sinu eest hoolitsenud ja teised kõik ka näevad... Aga see seadus jääb vist vaid pusade ja särkide juurde.

Praegu näen ma välja nagu kümme numbrit suuremates kottis riietes kodutu räppar.

„Niisiis. Mis nüüd?” küsin mehe poole pöördudes.

Pole aus, et ta oma riietes nii ilus välja näeb. Äkki see tähendab midagi, et mulle ta riided ei sobi. (Peale selle muidugi, et ta must suurem on.)

„Eeh... sul kõht on tühi?”
küsib ta õlgu kehitades.

Noogutan. „Käib kah, aga... kas söömine on kõik, mis sul plaanis oli?”

Sander teeskleb ehmatamist. „Mis? Mida sa, naine, siis veel tahad?” küsib ta minu kõrvale tulles ja oma kätt mu õlgadele pannes.

Ma ei tea, kumb mulle rohkem rõõmu valmistab, kas käsi, või mingil veidral põhjusel fakt, et ta mind naiseks kutsus. Nagu oma naiseks. Naine... Maarja, naine...

Heh.

„Meil on...” kratsib Sander kukalt, kui me oleme kööki jõudnud. „Ma ostsin küpsiseid.”

Vaatan teda poolsuletud laugude alt. „Sa tahtsid terve päev küpsiseid süüa?”

Sander naerab napilt, kuid kehitab siis õlgu. „Võileiva-materjali on ka.”

„Ah-haa...”
ütlen aeglaselt, lastes häälikutel aeglaselt üle oma keele roomata, üritades endale reageerimiseks aega võita. Sest tõde on – ma olen täiesti keeletu.

Nihelen toolil, et end mugavamalt istuma seada. „Sa nagu... oled enne... kohtingul... käinud?” küsin nii igaks juhuks. Ma ei julge sõna kohting eriti öelda, sest, noh... see asi siin ei tundu kohtingu moodi olevat.

Sander ajab end külmkapi juures püsti ning vaatab mind murelikult. „Natukene ikka.”

„Natukene ikka,”
kordan aeglaselt. Ega ma nüüd palju targemaks ei saanud. Ja millegipärast ei pane ma seda üldse imeks, et aiinult natukene. Õel mina.

„Noh... teil näiteks... makarone on? Saame sooja toitu. Soojeneme korralikult üles,”
pakun.

„Tahad makarone?”

„Tahan makarone.”

„Siis saab makarone.”
Sander pöördub ning ta õlad on längus. Ja mul hakkab tast kahju. Kõik see jama, mis täna on olnud... Unustatud!

Lükkan tabureti tagasi ja sammun ettevaatlikult tema juurde.

Ta pani mulle käe õlale... Tähendab, et füüsiline kontakt on lubatud. Aga kas ma julgen? Sander sorib midagi kapis. Kui ta teab, et ma ta selja taga olen, ei näita ta seda välja.

Tõstan ettevaatlikult käed ja jälgin ta iga liigutust. Mees tõstab kapis asju ümber – makaronipakiotsinguil?

Pigistan silmad kinni, hammustan huulde ja tõmban järsult kopsud õhku täis, sest vaid jumal ise teab, millal nad järgmine kord hapnikku näevad... ja panen käed ettevaatlikult ümber Sandri piha.

Astun mehele lähemale; nii lähedale, et me vahel pole ühtegi vaba millimeetrit, ning toetan oma pea tema seljale.

Sander ei liiguta enam. Ma ei hakka mõtlema, mida see tähendab. Lihtsalt kuulan oma kõrvus kohisevat verd ning tunnen, kuidas süda rinnus tuksleb.

Ja siis lähevad mehe käed aeglaselt minu omadele ning hoiavad mu käsi koos.

Hingan rahulikult välja ning sulgen silmad.

„See on armas,”
ütlen vaikselt. „See on sinulik. Ja kui ma... nokingi, siis mitte paha pärast.” Pigistan teda natukene kõvemini.

Sandri pöial teeb mu käeselja peal ringe ning ma värisen. „Ma olen jah natukene... ajast maha jäänud,” pomiseb ta kerge naeruvinega.

„Ja see on täiesti okei!” luban talle. „Küll ma su vaikselt olevikku toon.”

„Ma loodan.”
Sander ohkab ja laseb mu kätest lahti. Hammustan huulde ja astun temast eemale – praegune lembehetk on niisiis läbi.

„Sulle muna maitseb?”
küsib mees järsku minu poole pöördudes.

Muigan. „Maitseb. Kui majoneesi ka veel on...” lisan vihjavalt. Potsatan tagasi istuma ning mees paneb makaronid (teokarbid, njämm!) lauale ja ründab uuesti külmkappi.

„Mitu?”

Mõtlen. Makaronid, küpsised... „Ühest piisab.”

„Oookei...”
Mees võtab kapist kolm muna ja paneb need lauale. Seejärel ilmuvad kapist üks kastrul (makaronide jaoks) ja üks... plekist kauss.

Torutan huuli ja vaatan, mis saama hakkab.

Keedumuna.

Ei no muidugi. Millegi pärast on see nii absurdne, et hakkan valjusti naerma. Sander vaatab mind ehmunult, silmis jälle see eksinud pilk.

„Tegin midagi valesti?”

„Ma... ee... noh,”
hõõrun meelekohti. „Eeldasin, et jutt käib praemunadest.” Silmitsen Sandrit tähelepanelikult. „Aga keedumunad on veelgi paremad!” lisan veel enne, kui ta tuju jälle allamäge minema hakata jõuab.

„Ah, siis on hästi,” ütleb mees naeratades. Ta paneb makaronidele kaane peale ning istub laua taha, minu kõrvale. Naeratus venitab end jälle vägisi suule.

„Niisiis...”
ütlen käsi kokku lüües.

„Pole kõige hullem, ega?”
küsib Sander rõõmsalt.

Kehitan õlgu. „Mitte kõige hullem,” möönan. „Arenguruumi on, aga kahju oleks ju alustada tipust ja langema hakata, mis?” küsin mehele silma tehes.

„Sul on tuline õigus.”

„Niisiis... millal Ants ja Linda koju jõuavad?”


Sander vaatab kella – pool kaks. „Kuue, seitsme tunni pärast...” kehitab ta õlgu.

„Hmm.”

Jääme vaikseks ja kuulame makaronivee mulksumist. Sellel on mingisugune uinutav-hüpnotiseeriv kõla.

„Kas ma võin sind suudelda?”
küsib Sander järsku.

Võpatan ja vaatan üles, tema poole. Mees vaatab vastu, küsimus silmis.

Ohkan. „Mäletad, kui ma rääkisin sellest, et aitan sul tänapäeva jõuda?” küsin.

„Mhm...”
venitab Sander ettevaatlikult.

„Noh,” hingan sügavalt sisse. „Mulle isiklikult meeldiks, kui selline asi juhtuks spontaanselt. Et sa lihtsalt... suudled, mitte ei küsi selleks luba. Ma ei pahanda, päriselt ka,” venitan naeratuse suule. Sander noogutab mõtlikult.

„Mitte et see tähendaks, nagu sa peaksid mööda ilma ringi kekslema ja inimesi suudlema, kui isu peale tuleb... Ma usun, et seal kusagil on mõni inimene, kes sellega päris... õnnelik poleks. Aga meie... kuna me oleme kohtingul...” Kõhklen jälle seda k-sõna kasutades. „Ja me pole eriti kakelnud ega midagi... siis sa võid mind suudelda, kuna, ma eeldan, et me oleme sellises... noh... mugavamas suhtes kui mingid teretuttavad... vist.” Hingan sügavalt sisse ja vaatan jälle Sandrit, kelle suu on laiale naerule veninud.

„Mis on?”

Mees turtsatab. „Noh... Ega ma nüüd nii loll ka pole. Lihtsalt... polnud kindel, kas sa oled selline tüdruk, kellele meeldib, et kohe... jah.”

Lähen näost punaseks. Olen ma selline tüdruk? Hammustan huulde... ja ajan selja sirgu. „Ei, tegelikult... tegelikult ma ei ole selline tüdruk. Sa pead kolmanda kohtinguni ootama,” teatan uhkelt.

Sander on nähtavasti lõbustatud. „Selge... ma siis enne ülehomset ei helista?”

Kortsutan kulmu. „Mõh?”

„Noh...”
ütleb Sander kõvera muigega mul üht salku silme eest ära lükates. Mis iganes ta ka üleb... vahet pole. Nii mõnus on. „Nende reeglite järgi peab paar päeva enne helistamist ootama.”

Tõsinen ja tõmbun mehest eemale. „See nüüd küll ilus poleks.”

Sander naerab. „Ma tean.” Ta silmitseb mind sekundi kaalutlevalt ja kummardub siis allapoole... ja vajutab mu põsele ühe suudluse.

Ma mõtlesin ümber. Ma olen küll selline tüdruk. Ma tahan rohkem. Praegu!

Aga Sander tõuseb juba püsti ja läheb pliidi juurde makarone vaatama.

„Pane siis juustu ka,”
ütlen hapult.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime28/8/2010, 20:20

*naerab*
Nojah. xD
Sander on tore. xD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime28/8/2010, 21:39

BAD SPIKE! BAD SPIKE! Kiss Maarja on *lips* NOW!
If you kiss Maarja on lips, your life will have way of its dreams. [Bones' style]

Ma tahan uut osa ja kohe, dämmit. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime28/8/2010, 22:52

Nääääh. Tahan kisskissi!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime28/8/2010, 23:29

Fiaaaal:D
see on kõik mis mul öelda on:D
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime29/8/2010, 00:08

Oeh. Ma oleks varem lugenud-kommenteerinud, aga mul läks täiesti meelest ära, et täna oli Muinastulede öö. Ja peale selle tuli telekast Harry Potter, niiet ma olen terve õhtu vaheldumisi mere ääres ja teleka ees veetnud. Very Happy

Ja oi, kui tore oli nüüd tulla lugema sellist sõnulseletamatut armsust! Sander meeldib mulle ikka veel. Ja mulle meeldib see... ausus ja avatus, mis nende vahel on. See on kohe hästi tore.
Üleüldiselt oli selline armas ja rahulik ning samas kuidagi edasiviiv osa. :)

Peale selle, kas ma olen sulle kunagi maininud kui väga ma Crabbe'i ja Goyle'i adore'in? Neid filmi Crabbe'i ja Goyle'i, ma mõtlen. Raamatus polnud nad nii... toredad. Aga filmis - ohhh! Goyle, pealekauba, nägi Harry prillidega väga kena välja. Very Happy

UUT!
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime29/8/2010, 00:18

Kogu aja mil ma lugesin ma itsitasin.
Mulle niiiii väga meeldib Sander.
Ta on nii... Naljakas.
Ja mulle meeldib nende suhe ja...käitumine, kui nad koos on.
Ja... järgmises osas paluks suudlust siiski huultele. Very Happy
Uut Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» See ongi nii..
» Ja see ongi nii

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: