MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+16
Tricia
Marmelaad
Karro
black
Lammas
Tärru.
EITC.
Griffu.
Kärolyn
Droideka
AlwaysMe^^
Murtagh
Emma
padjanägu, [h]
spring
nasicc
20 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 00:15

Sest see on NIIIII obvious. Very Happy Sa vihjad sellele IGAS osas. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 00:26

Nujaaa... xD
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 09:50

Heh,lugesin ka läbi.
Mulle meeldis, kuigi Sander tundub nagu oleks aastad kuskil metsas kännu otsas istunud ja ei tea tänapäeva elust mitte mõhkugi. Ta oleks nagu hulkur Rasmus
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_biggrin Aga ta oli ju poisike ja ta ei omanud tsiklit, mis mind pöördesse ajavad Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_biggrin
Häh loll Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_biggrin
Mis Muumidesse puutub ( vahepeal käis see teema läbi) siis on Muumid kõige ägedamad tegelased üldse. Aga VäikeMüü,võis mis iganes ta ka ei olnud, on nendest kõige, kuda nüüd ütelda... Nõmedam. See naine,kes tema hält pealeluges, tegi nii vastikut pinisevat häält,et anna olla:D

Igatahes Teletupsudega ei anna neid võrrelda.

Nüüd teema juurde tulle, siis Maarja on see blondide juustega t¹ikk onju? Vähemalt ma olen nii aru saanud.
Kristi on vast, et ta tööleei tahtnud minna ja see tema kutt on kah mingi suht hmmm... mat¹o.
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_scratch (Ma'i tea kuidas seda õigesti kirjutada. Sorry)

Igatahes siis, mulle see jutt meeldis.

Aa üks asi meenus. Minu mäletamist mööda oli selletädi nimi alguses Meeli ja siis hiljem oli ta Linda. Aga ma võin ka vabalt eksida,kuna lugesin seda juttu öösel. Ja siis pidin m aterve maja ka üless ajama,kuna ma'i suutnus naeru tagasi hoida
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_biggrin See turexi see koht oli nagu ülekõige!!!

See on siis kõik. Kusjuures sa said minu poolt minu esimese pika kommentaari.

Nii et see au kuulub sulle!
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 17:41

*loeb kommentaare ja naerab*
Ma vaatan et me läheme nii pöördesse pärast Sille juttude lugemist. Aga on ka põhjust ju. Very Happy

[Käro, kas sa mõtled sama mida mina mõtlen (mina tean kindlalt mida ma mõtlen)??]

Sille! Millal pagana pihta uue osa saab?! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 20:28

Karro - Ma ARMASTAN My häält. Very Happy See on nii isikupärane. Ja see sobis sellisele väikesele kraagele suurepäraselt. Tegi tegelase ägedamaks. Very Happy (Minu meelest.) Üldse olid hääled suurepäraselt valitud. V olen ma nendega lihtsalt liiga ära harjunud. Very Happy

Teletupsud... jah, ei anna. Ausalt ka. Very Happy

Tore, et jutt meeldis. Very Happy Ma praegu ei leidnud Meelit kusagilt... aga nüüd kinnistunud, et ta Linda. See nimi enam sassi minna ei tohiks. Wink

WT - KOHE! Very Happy


Eniveis... uus osa. Aega võttis, aga nüüd ma enam-vähem kodus, nii et... Wink


13. Osa

MAARJA:

„Pane kõvemaks! Ma armastan seda laulu!”
hüüan oma turvavööd pikemaks venitades ja istmete vahelt heliregulaatori nupu poole küünitades. Koban meeleheitlikult õhku umbes 10 sentimeetrit oma eesmärgist eemal, kui ilmub Kristi käsi ja ta muusika vaikseks paneb.

„Eiiiii!” karjatan meeleheitlikult ja kõik autosolijad hakkavad naerma. (Kõik ehk siis Kristi, Risto ja Lauri.) Teen nägusid, kuni Risto lõpuks mulle halastab, ise ettepoole küünitab ja oma vähemalt 10 sentimeetrit pikemate kätega muusika põhja keerab.

Naeratan talle tänulikult ja me potsatame kergelt ähmis olekus tagasi oma seljatugedele. Ma panen silmad kinni ja lasen kätel muusika taktis käia. Ei lähe kaua aega, kui Risto on refrääni selgeks õppinud ja lööritab nüüd Rihannale ja Eminemile kaasa.

Naeran ja peidan silmad. Ta peab nii vähe viisi, et kohe mark hakkab seda katsetust kuulates. Kui ma uuesti piiluda julgen, on ta hingetõmbepausi teinud ja naerab nüüd omaette.

Ja refrään algab jälle...

Hakkan üle kogu auto naerma ja laksatan oma käe Ristole suu ette, et too ometi kord vait jääks. Poiss aga võtab mu käe oma suu eest ära ja röögib edasi.

Panen oma teise käe talle suule ning ka see võetakse ära. Palju ei puudu, et mu naerule ka urin lisanduks.

„Palun! Sa rikud laulu ä-ää-ä-raaa!”
puiklen tema käte eest kõrvale.

„Teie kaks seal taga!”
sekkub äkitselt Lauri. Tardume ja vaatame teeseldud õuduses noormeest. Hetkeks tundub, et ta ei oska midagi öelda, kuid siis ilmub ta näole lai naeratus. „Get a room!”

Pööritan teatraalselt silmi ja kohtan tahavaatepeeglis Kristi pilku. Ka temal on hea tuju, kuid miski selles on süüdistav.

Ohkan ja taandun uuesti seljatoele. „Vaherahu,” ütlen ettevaatlikult Risto käsi lahti lastes.

Ja viimased noodid kõlavad...

Kristi paneb muusika vaiksemaks ja me kõik vaatame igavlevalt õue. Lauri on nagu meie isa või keegi – kõigest kaks aastat vanem, aga üritab käituda nagu kohusetundlik täiskasvanu kunagi. See tähendab, et kuni ta pole natukene joonud, suudab ta meie naljadele kulmukortsutusega vastata... välja arvatud mõningasel üksikul juhul, kui miski tema ma-olan-nii-täiskasvanulik koorest läbi murrab.

Milleks läheb tegelikult üldjuhul vaja vaid seda, et Kristi mõne eriti mageda naljaga maha saaks. Aga kui teised naljatavad... Uhh.

Peagi keerab Lauri ühele metsavaheteele ning me libiseme suure talumaja ette – mina ja Kristi tulime oma palka saama.

Mul tekib tahtmine kiunatada iga kord, kui leian end oma potentsiaalsest palgast mõtlemas. Liiga piinlik.

„Ootame siin,” ütleb Lauri tarbetult, kui me Kristiga oma uksed lahti lööme ning maja poole minema hakkame.

„Mis sa arvad, palju sa said?”
küsib sõbranna mult erutunult.

Kehitan õlgu. „Krooni, paar... kui veab, siis tuhat;” ütlen ebamääraselt, sest mu mõtted on jõudnud täiesti uue teema juurde.

Hammustan huulde ja vaatan ringi, üritades kusagil Sandrit silmata. Õu on täiesti tühi. Vaatan käekella. Seitse... alles või juba?

Laseme ukse peal kella, söandamata enam sisse minna – rangelt võttes on meie tööaeg siin lõppenud ja niisama siia-sinna marssimine (teatud piirides) on lubatud vaid töötajatele. Mitte niivõrd-kuivõrd võõrastele.

Kostuvad rasked jooksusammud ja uks tõmmatakse lahti. Mu süda teeb millegi pärast uperkuudi, kui ma Sandrit ukseavas seismas näen.

Mu nägu lööb särama ja selleks sekundiks, mil Sandri pilk minu oma vangis hoiab, valgub ka mehe näole siiras naeratus.

Ma loodan, et ma asju ette ei kujuta.

„Saan ma teid aidata?”
küsib mees seejärel natukene tõsisemalt kordamööda minu ja Kristi otsa vaadates. Hammustan huulde, et oma nägu kuidagimoodi kontrollida.

„Me... ee, tulime siia oma palgale järele,” ütlen, kui on selge, et Kristi oma suud lahti teha ei kavatse.

„Aaah,” noogutab mees lõbusalt, kui ta meil tee pealt astub ja sisse laseb. „Ma lähen kutsun kohe tädi. Oodake siin,” ütleb ta meile silma tehes ja kadudes. Löön näost lõkendama ja tunnen end kohe päris lollisti.

See on nagu siis, kui mu naaber, kes on minust kolm aastat noorem, tõi mulle kimbu lumikellukesi, kui ma mingi kümneaastane olin. Ma olin nii meelitatud... SEITSMEAASTASE TOODUD LUMIKELLUKESTE PÄRAST???

Praegu on analoogne juhtum.

„Mis ta oma juustega teinud on?!” sisistab Kristi järsku minu poole kummardudes ja lõbustatud näoga Sandri kadumiskoha poole vaadates.

Kortsutan kulmu. Mismõttes mida ta oma juustega teinud on?! Mis neil siis viga on?! Jõllitan kaitsvalt Kristit. „Mis nendega siis lahti on?” küsin ehk veidi järsemalt, kui plaanitud.

Kristi põrkub tagasi ja silmitseb mind natukene pahaselt. „Krussis on.” Kui ma teda endiselt mis-siis-on pilguga vahin, ta ohkab. „Come on. Lase käia. Naera!”

Kergitan kulmu. „Miks ma naerma peaksin?”

„Noh... Kõigepealt mingi hull karm kiilakas kutt, kelle juuresolekul sa suudki lahti ei saa ja nüüd selline armas lokilammas, kelle kogu nägu väljendab sellist... Mis see nüüd on...”
Tüdruk kortsutab kulmu, kui ta meeleheitlikult üritab väljendit meenutada. „Nagu mõni nelja-aastane poiss, kellele sa järele vaatad ja mõtled, et pistaks kinni.”

„Ah...haa,”
venitan.

Mulle ei meeldi, et Sander Kristile lõunasööki meenutab.

Oleme vaiksed, kuni Sander oma tädiga naaseb. Olen kindel, et Kristi on mu peale natukene solvunud, kuna ma ei suutnud temaga kaasa irvitada, kuid see ei takista mind avalikult Sandrile naeratamast.

Jälle.

Sander naeratab pärast mõningast kõhklusmomenti tagasi, nagu ta poleks alguses kindel olnud, et see liigutus talle suunatud oli.

„Tere, tüdrukud!” ütleb Linda sõbralikult naeratades. Märkan, et tal on kaenla all paks kaustik, mille vahel on sada asja. Hammustan huulde.

Tõe hetk.

„Istume sinna laua äärde... Siis on hea asju vaadata,” ütleb ta meid läbi eeskambri kööki juhatades. Kristi läheb ees ning ma peaaegu et füsiliselt tunnen, kuidas Sander mulle järgneb.

Piilun selja taha ja seal ta ongi.

Olen jälle punane.

„Istuge, istuge...” pomiseb naine meile.

Võtame Kristiga mõlemad laua alt ühe tabureti ja istume sellele. Sander liigub kraanikausi juurde ja hakkab seal kannuga midagi tegema. Rebin oma tähelepanu taas Lindale.

See mees ajab mu hulluks. Hul-luks! HULLUKS!

Ja mitte just kuigi heas mõttes.

„Maarja...” sorib naine oma ümbrikupatakas, kuni lõpuks ühe välja tõmbab. „Ja Kristi...” Ka tema ümbriku leidnud, ulatab ta need meile. Seejärel võtab ta oma märkmiku ja pöörab selle meie poole. „Andke oma nimede taha allkirjad ja ongi kõik! Maksuamet teab ja teie olete alustanud oma tööstaa¾iga.”

Hammustan huulde ja annan oma allkirja. Kahtlane. Ümbrik on äärmiselt õhuke. Ei tea, palju selline asi tuleviku mastaabis väärt on...

Kristi kritseldab ka enda nime ning annab kaustiku siis tagasi Lindale.

„Nüüd on kõik korras. Loodetavasti tulete järgmine aasta jälle.”

Vaatame Kristiga üksteisele otsa ning ma näen, et ta on sama suures kimbatuses kui mina.

„Eks... näeme,” ütlen ebamääraselt käega lüües. Kraanikausi juurest kostub üks turtsatus ning ma tõstan pilgu, et näha Sandrit rätikuga oma punetavat nägu kuivatamas.

„Ma lähen käin vetsus ära, kui tohib...?”
küsib Kristi püsti tõustes. Sandri tädi noogutab ja tõuseb samuti püsti. Kristi suskab oma ümbriku mulle pihku ja kaob.

„Noh... Ma lähen üles tagasi. Ole tubli, Sander, saada külalised ära ilusti, eksole?” palub Linda tooli laua alla lükates.

„Jah, muidugi,” pomiseb Sander ebamääraselt.

„Oli kena tutvuda,”
sõnab Linda mulle lõpetuseks. Noogutan ja ta läheb.

Sander potsatab oma tädi kohale istuma ning mulle jõuab järsku kohale, et me ruumis kahekesti oleme. Silmitsen ta lühikesi lokke ja mõtlen Kristi sõnade üle järgi.

Need teevad ta tõesti armsaks. Aga ükskõik milline soeng... Sander on ikka Sander.

„Kuidas siis läinud on ka?”
küsib mees oma sõrmust näperdades.

Turtsatan. „Kui palju kolme päevaga ikka juhtuda võib?”

„Paljugi,”
kehitab Sander õlgu. „Aga ma eeldan, et siis midagi märkimisväärset pole juhtunud,” lisab ta mõne hetke pärast.

Mõtlen. „Nooh... Liisa ja Laura suutsid meie elutoa vaibale plastiliini kinni trampida... ja siis nad väitsid, et see pidi olema karbist välja kukkunud tükk ja siis keegi olevat hooletult üle põranda käinud...”

Sander noogutab. „Mis tähendab, et hooletud olid tegelikult ikkagi nemad.”

„Noh, seda küll... Mis nad topivad seda plastiliini vaibale.”


Sander naerab. „Ma kahtlen, et nad seda tahtlikult tegid. Aga isegi siis kui nende jutt on tõde, on nemad olnud hooletud... kas karbi sulgemise või sellega, et nad ei pannud tähele, kui sealt midagi kukkus.”

„Mnjah.”


Vaatan hüpnotiseeritult, kuidas ta seda laia hõbedast rõngast siia-sinna sakutab ja kuidas ta käed siis lõpuks laua alla, sülle, vajuvad.

„Vaatasin eile Videvikku... Tädi laenutas. Oled näinud seda? Sa ükskord rääkisid midagi nendest raamatutest...” ütleb Sander lõpuks pead tõstes.

Tema silmis on siiras uudishimu ning ma ei saa jälle teistmoodi, kui pean naeratama.

„Jah, olen küll. Kuidas see sulle meeldis?”
uurin.

Mees kehitab õlgu. „Viga ei olnud... magama ei jäänud.” Sander vaikib, justkui selleks, et mõtteis midagi üle mängida. „Tead, seal lõpus... Siis, kui Bella... oli vist Bella, jah. Kui ta suremas oli. Kui... kui teda hammustatud oli. Ja siis see Edwardi-tüüp tal verd imes...”

Sander jääb vait ning ma ei julge teda edasi rääkima utsitada. Nii palju kui ma temaga kokku puutunud olen, tean ma, et sellistel hoogudel tuleb lihtsalt mööduda lasta.

„Ja kui ta ei suutnud lõpetada... Ja kui ta siis Bellat vaatas... Sellise... paanikas pilguga. Et ta ei suutnud lõpetada, aga samas mõistis, mis peagi juhtub... Et Bella sureb ja tema võib süüdi olla...” Sander hammustab huulde ja tõstab oma klaasistunud pilgu minu omale.

Ta suunurgad on kergelt ülespoole, vabandavaks naeratuseks, kõverdatud.

„Ma ei tea, miks ma seda sulle praegu rääkisin,”
raputab ta pead, nagu tahaks kärbest minema ajada.

„Igastahes... Kristi tuleb vist varsti tagasi,”
saadab ta ukse poole vargsi pilgu.

„Mhm...”
ütlen vaikselt.

Kristil võiks kõht lahti olla või midagi. Tõsiselt nagu... Ma ei taha veel ära minna. Meil on nii palju rääkida... ja me jõuame vaid üles soojeneda ajaks, kui ta tagasi tuleb.

Armas Jumal, Maarja siin. Tee palun nii, et Kristi kõht lahti oleks. Luban, et ma ei kuritarvita seda aega, mis sa mulle Sandriga annad. Aamen.

„Ma nägin, et te tulite autoga... Ja, noh... ta saaks koju. Ja ma mõtlesin, et äkki... Meil on siit paarsada meetrit eemal üks väikene veesilm. Et... ma ei tea. Jalutaks sinna ja tagasi ja...” Mehe põsed on järsku tulipunased. „Noh... veedaks aega. Ja ma viiksin su hiljem koju.”

Hammustan huulde.

See pakkumine on ahvatlev. Nii paganama ahvatlev.

Aga ma ei saa. Mul on juba plaanid. Ja ma ei saa teisi alt vedada.

Aga see on ainult väike läbu...

Aga ma pole nii ammu käinud. Kõik vanad näod...

Oh issand.

Mis ma teen?!

Noh... mõistusega võttes ma alles kohtasin Sandrit – teised on olnud mu sõbrad terve elu. Välja arvatud Lauri, aga tema ei loe. Ja ma tõesti lubasin, aga... aga ma tahan nii väga...

Ja selle kõige uuesti ja uuesti läbi pea laskmine ei aita ka kuidagi, meenutan endale.

Otsus.

Nüüd.

Kohe.

„Eeh... Ma küll tahaksin tulla, aga...”
Kratsin kukalt. „Mul on juba õhtu ära planeeritud,” kehitan vabandavalt õlgu. „Olen... teistega.”

Miks see nii halvasti kõlas? Miks ma end nii halvasti tunnen?

„Oh... okei. Mõni teine kord siis,” ütleb Sander pettunult.

Enne kui ma end peatada suudan, on mu käsi üle laua sööstnud, et tema omast lohutavalt kinni võtta ja kinnitada, et järgmine kord tuleb. Kindlasti.

Aga siis märkan, et Sandri käed on ju laua all. Ja minu käsi prantsatab tobedalt keset lauda.

Oh god.

Rääkides piinlikust...?

„Järgmine kord. Tõsiselt,”
ütlen sügavalt sisse hingates ja oma kätt sentimeeter sentimeetri haaval enda poole libistades. Ka Sander vaatab seda, huumor silmisse tagasi imbumas.

„Lepime aja kokku?” küsib ta äkitselt entusiastlikult selga sirgu ajades ning mulle tungivalt silma vaadates.

Naeran ja tõmban käe kiiresti tagasi. „Davai.”

„Mida sa... laupäeval teed?”
Sander on nagu laps jõulude eel. Mu naer muutub laiaks naeratuseks.

„Tulen siia, rannatarvete kott näpus,” ütlen lõbusalt. „Sest et muidu oleks liiga palav.”

„Oleme kokku leppinud. Mis kella paiku?”

„Mm... Kaheteistkümnest? Kui sa tööd või midagi ei pea tegema...?”

„Mis on kella kaheteistkümnest?”
kõlab ukse pealt järsku Kristi hääl. Ehmume ning ma vaatan tüdruku poole, teadmata, kas olla rõõmus või pahane.

„Kohting,” ütleb Sander ning vaatab minu poole, kaval läige silmis.

Mu süda jätab löögi vahele. Ning ka teise.

Ja seda naeratust ei pühi enam mitte keegi mitte kunagi mu huulilt.

Ma ei vaata Kristi poole, kui püsti tõusen ja ümbrikud võtan. Ütlen Sandrile oma head aega ja tipin Kristi järel uksest välja.

„Mis, pagan, see veel oli?” küsib ta nii pea, kui uks meie selja taga sulgunud on.

Irvitan. „Põhjus tähistamiseks.”

Ja mu süda hakkab jälle lööma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 20:32

Ma vihkan Videvikku, tõsiselt.

Eminem ja Rihanna? I Love The Way You Lie?! ARMASTAN seda laulu (eriti videot, eks ole xD)!!!

JA ARMASTAN SU JUTTU KA! XD

Äike tuleb. -,-

UUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 20:35

Noh... vähemalt on selles kommentaaris armastus ülekaalus. Very Happy
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 21:01

Ma naeran praegu. Maarja süda ei löönud vähemalt umbes kümme sekundit järjest? Very Happy
Aeh, küll see armastus teeb veidraid trikke. Very Happy

Muidu meeldis. Sander on armas ja... jah. See 'Videviku'-jutt oli ka armas. Mulle tuli kohe Pattinsoni meeleheitel nägu silme ette ja ta ei taha sealt üldse minema minna. Very Happy

Aga... jah. Armastus on tore ja... see, kuidas Sander julges oma armastust väljendada ning mitte solvuda, kui Maarja temaga käia (veesilma juures käia, ma mõtlen Wink) ei tahtnud.

Ära ainult ütle, et nüüd sellel läbul nad kuulavad Ristoga jälle seda laulu ja armuvad ning Sander jääb siis tahaplaanile.
Noh, tegelikult ma tean, et sa seda ei ütle. Aga midagi sellist kirjutada ka ei tohi. Very Happy
Sest see oleks Sandri suhtes lihtsalt natukene liiga karm.

UUT!
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 21:01

Kristil võiks kõht lahti olla või midagi. Tõsiselt nagu...

Armas Jumal, Maarja siin. Tee palun nii, et Kristi kõht lahti oleks.




Naeru krampides laua all

*Püüab rahuneda*

Nii hmm...

Sander on nagu üli nunnu.
Ma tahtsin veel midagi ütleda, aga see pea ei võta enam midagi. Nii et ma unustasin selle ära.

Aga selle Meeli ma mõtlesin vist ise välja
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_biggrin

Ma enam ei leidnud seda jutu seest
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_sad

Werewolf ME oleme ühel lainel
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 21:09

Spring - Ja nii kahtlane kui see südame-asi ka pole, oli see intentional. xD (Mitte nagu mu klassivennal ükskord. Very Happy Kirjutas õudusjuttu ja siis peategelane sai noa silma ja siis Ints unustas ära selle noa ja jooksis kogu ülejäänud jutu ringi, nuga silmad. xD ) Aga tglt oli see koht, kus ta oma südant jälle tundis. Very Happy

Sander ei avaldanud armastust... Very Happy

Ja mis tekitab sinus arvamust, et Ristol ja Maarjal midagi areneda võiks? Very Happy


Karro - Aeglaselt. Hinga. Sisse. Välja. Sisse. Välja. ;D Very Happy
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 21:15

Hahahaaa. Very Happy Su klassivend on simply brilliant! Very Happy
Aga eks ma arvasin jah, et see südamelöökide asi rohkem emotsionaalses mõttes oli. Sellepärast, et tavaliselt ei jää ju südamed kenade kuttide naeratuste ja kohtingule kutsumise peale peale seisma... eksole?
Eksole? Very Happy
Risto ja Maarja lihtsalt tundusid... koos armsad olevat. Seega... jah, minu sisetunne mind hoiatas sellise võimaluse eest. Laughing

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 21:16

Endine klassivend.* Nüüd paralleelis. Very Happy
Mõne kahtlase jõnksu teevad, millegi enama kohta mul andmed puuduvad. Very Happy
Uhhuuu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 22:19

lööritab nüüd Rihannale ja Eminemile kaasa.'


Kui nüüd ka keegi aru ei saanud, mis Sandri probleem on, siis no ma ei tea. Very Happy

SILLE SEE ON SULLE OTSAETTE KIRJUTATUD!

Eirame fakti, et ma sind megaammu näinud pole. Aga oh, varsti hakkab kool ja ma saan sind piinata!

*Sööb röstitud leiba küüslaugusoolaga ja hammustab hapukurki kõrvale*

Ma nüüd vaatan filmi edasi.

Aa see, et hea oli. Vahepeal ajas segadusse see, et see Maarja vaatevinklist oli. Ma mõtlesin juba algul, miks Sander küll sedasi karjub ja mõnd laulu nii hullult fännab kui ta selline neandertaallane on, aga siis taipasin, et seal oli tüdrukust juttu.

Jah. uut.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 22:50

Hahahaha. xD
Tead, sa oleks muga peaaegu kohtingu võitnud selle oomega-asjaga. xD Siis sa oleks näinud, kas mulle on otsa ette kirjutatud "Sandri probleem on see, et..." xD
Aga kooli ma ei karda. Mwahahahaaa. Very Happy Kõige hullem, mis sa teed, on mu kõrval seismine ja uue osa nõudmine. xD Ja meil mõlemal on lõbus olla. Very Happy (Ma ei arvesta fakti, et ma hakkasin lõpuks võpatama, kui sind sööklas nägin. xD K@tul nalja kui palju. Very Happy )
Ja tead... iga osa alguses on kirjas, kes narrator on. Ning Maarja ja Sander on narratorid kordamööda. ;D
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 22:54

Jaa ma tean, aga ma ei loe seda kunagi, kes see narra-asjandus on. Mida sõna noh. Very Happy

ja võpatamine on ka success!

Välku lõi! ^^

Kohtingu? O.o
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 22:58

Hah:D kohting:D lõpuks:D vist:D eelmised pole vist kohtingud olnud?Very Happy
aga uut:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime17/8/2010, 23:00

Käro - Inglise keelest. ma ei oska seda eesti keelde tõlkida. Very Happy Nagu minategelane. Very Happy Aga narrator kõlab paremini. Very Happy

Võpatamine ei tähenda midagi. Very Happy

Jah, välku lööb endiselt. *kratsib kukalt*

Ja kohtingu-asi oli nali. Very Happy Meil oli vaja ühte lisaauhinda. Very Happy

Lammas - Ei ole. Vähemalt mitte ametlikud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime18/8/2010, 11:05

Eluhea osa. *naerab*
Sa ikka oskad kirjutada. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime19/8/2010, 20:59

Täitsa okei oli.
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime19/8/2010, 21:53

Ma lugesin ka läbi ühe hooga. Ja god, ma armastan seda juttu lihtsalt! Ma kahtlustan, et kui mu perekond mind varemalt hulluks ei pidanud, siis nüüd peavad nad mind küll selleks. Sest ma lihtsalt ei saanud vahepeal naermist lõppetada. Tõsiselt. Ma tahan uut osa.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime20/8/2010, 12:10

Niiiiiiiii nunnu lõpp. (: Tegelt ka nagu, täiega! Very Happy
Ja see, kus Maarja tahtis, et Kristil kõht lahti oleks, oli ülinaljakas. Very Happy
Aga ma pean minema.
UUT!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime20/8/2010, 13:27

Uus osa. :)
Loodan, et meeldib.
Ja ma vaatan, et kõik tekitavad oma peredele seda juttu lugedes eksiarusaama, et nad on ära pööranud. Armas. Very Happy

Ma tahaksin sellest jutust hoopis ühe ägeda treileri teha... Very Happy

Kirsti kurtis mulle üks päev, et nüüd näeb ta Sandrit vaadates pidevalt seda Spike'i, kelle pildi ma siia ükskord panin. Very Happy Noh... hetkel olen ma Buffyworld'is. Ja jõudsin eile osani, kus Spike tuli. Very Happy (Palju veel neid Spike'isid telekas laiali on?! Very Happy ) Igastahes, tema on isegi päris atraktiivne. Very Happy

SANDER (Spike):
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Spike
*arvab millegipärast, et Angel on nüüd tema jaoks minevik* xD
James Marsters saab täna 48, btw. Very Happy

Nautige. Very Happy


14. Osa

SANDER:


Pühin laubalt higi ja vaatan, käed puusas, maas lebavat söödakotti. Ümberringi on kõik oma tööga nii ametis, et ei panegi vist tähele seda kuumust. Seda jubedat leitsakut.

On ka jahedamaid suvesid olnud.

Ohkan raskelt ning vinnan koti ägades õlale. Hakkan aida poole astuma. Üks jalg teise ette, päike justkui nuiaga pähe peksmas. Vaatan kella ja tõden, et olen alles kaks tundi töötanud.

Aga nii palju on teha. Nii meeletult palju.

Peamaja ees aga näen üht võõrast autot ning otsustan endale väikese puhkuse lubada. Jätan koti sinnasamasse auto kõrvale ning pühin higised käed pükstesse kuivaks.

Majas sees tervitab mind teretulnud jahedus.

Lähen tühja kööki ja pesen oma käed, kaela ja näo puhtaks. Seejärel kõva liitri jääkülma vett kõrist alla kallanud, vaatan mõtlikult ringi. Võtan laua pealt veel ühe võileiva ning otsustan tädi üles otsida... ja teada saada, kes see külaline on.

Lähen võileiba süües vaikselt eeskotta ja vaatan üles. Magamisruumid jätan hilisemaks; pööningul ta vaevalt on. Sammun elutuppa.

Ja tardun üllatusest paigale.

Andre.

Minu suur vennaraas.

Tädi ja Andre jätavad oma poolelioleva jutu katki ning vaatavad minu poole. Linda nägu ei anna midagi ära, venna omal on segu rõõmust ja häiritusest.

„Sander!”
hüüatab ta ettepoole astudes ning käsi pikka ajades. Vaatan oma pooleliolevat võileiba, pistan selle põske ja tõstan ka ise käed üles.

„Pole ammu näinud,”
ütleb ta vaikselt, mind seljale patsutades. Kehitan õlgu. Nii ja naa. Me oleme siiski näinud tihemini kui mõne teise inimesega. „Kuidas läheb?” lisab Andre must eemale tõmbudes.

Mälun suu enne vastamist aeglaselt tühjaks; Andre oli alati kiire mulle peapesu tegema, kui ma lihtsamate viisakusreeglite vastu eksisin. Ja vaata kuhu ta nüüd jõudnud on, mõtlen teda vaadates.

Kallis ülikond (mitte et ma tegelikult aru saaksin, aga ma eeldan), lakutud soeng, nullklaasidega prillid ninal. Kas on kahte veel erinevamat venda olemas? Välimus välja arvata,

Kehitan õlgu. „Nii ja naa,” naeratan virilalt. „Tulen ots otsaga kokku. Nagu sa näed... Tädi aitab.” Linda nägu lööb tunnustuse pärast särama, kuigi ma pole kindel kui kohane see on.

„Jah,” noogutab Andre. „Seda ma näen jah. Oleksin varem läbi tulnud, aga teate... töö. Täna sattusin Tallinnasse ja otsustasin siit ennemalt läbi hüpata.” Andre elab Tartus.

„Ja kuidas sul endal siis läheb?”
ühman ühte tugitooli vajudes. Tädi ja Andre istuvad mõlemad diivanile.

„Väga hästi!”
särab vend üle kogu näo, kuid siis, justkui leides, et tal pole õigus heale elule, kui tema väikevend elab oma tädi juures, muutub ta natukene tõsisemaks. „Tööl on kõik suurepärane ja...” Ta punastab väheke. Muigan. Tüdruk. Või noh, meie vanuses nüüd juba naine. „Kohtasin eelmine kuu ühte naist ja...” Mees kehitab õlgu.

Noogutan aeglaselt, oskamata rohkem midagi erilist öelda.

Tädi ja Andre vahetavad pilke ning lõpuks kummardub naine ettepoole, toetades oma küünarnukid põlvedele. „Tegelikult oli Andrel veel üks põhjus tulemiseks.”

Kissitan silmi. Mis nüüd? Peatan end erinevatele teooriatele mõtlemast enne, kui liiga hilja.
Nad vahetavad veel ühe närvilise pilgu. „Liina tervis on väga halvaks muutunud viimasel ajal. Ja nagu sa tead, on Andrel väga raske pidevalt Tallinnas teda vaatamas käia. Ja kuni ta veel jalgel püsib, ei tahaks teda hästi hooldekodusse ka panna...”

Kortsutan kulmu, juba eeldades, kuhu see viib. Ema pole kunagi oma tervisega hiilanud, aga... ta on alles viiekümne nelja aastane, jumal hoidku!

Mitte et see mind huvitaks, kuidas tal läheb või ei lähe.

Ristan rinnal käed, lapsikult eeldades, et jonn midagi aitab. Aga peab aitama. Ma ei kavatse oma ema iga päev vaatamas käia või jumal teab mis Andrel veel plaanis on. KOJU tagasi kolimine? Oh ei. Selle kiskajaga elamise ja piinarikkalt vähki suremise vahel valimine on väga kerge.

Naine ütles must ju lahti, jumal hoidku.

„Noh, siis saad sina teda vaatamas käia,” ütlen tädile õlgu kehitades.

Linda ohkab ja kratsib oma kukalt. „Saan... aga ega meiegi temaga paremini läbi ei saa. Ja sina peaksid ka teda nägema... vaherahu tegema...”

„Vaherahu tegema?!”
hüüatan järsku. Paljalt see mõte ajab juba hirmujudinad peale. „Ma ei tähenda sellele naisele midagi! Mis põhjust on minul tema eest hoolitsemiseks?”

„Sest sulle see naine tähendab midagi...”
pakub Andre vaikselt. Jõllitan teda, raev kasvamas. Temal kerge öelda. Alati kõige parem, kõige osavam, kõige tublim... Ma ei suuda meenutada ühtegi korda, kus tema peale on karjutud.

„Ei tähenda,”
ülen trotslikult.

„Sellisel juhul poleks tema sõnad nii suure kaaluga, et sind siin hoida,”
pomiseb vend.

Turtsatan. „Jah. Hoolitseksin tema eest nagu mõni loomaaiatöötaja tiigrite eest? Viskan toidu kiiresti puuri, et kätt otsast ei hammustataks, sest ma tiigritele ei meeldi, aga ma ei taha ka, et nad nälga sureksid.”

Vend ja tädi kortsutavad kulmu, üritades mu mõttejärjele pihta saada. Lõpuks raputab
Andre väsinult pead.

„Kõik, mis ma palun, on kasvõi kord nädalas... Nagunii on teil asja Tallinnasse... ja ma võin hakata iga nädalavahetus linna tulema. Aga ma üksi tõesti ei jõua,”
ütleb ta väsinult.

Noh, Andrest on mul kahju, aga see ei muuda fakte.

Pöördun tädi poole. „Palun...”

Naine ohkab. „Vaatame seda asja veel.”

Teisisõnu – sa tuled.

Noh, vaatame veel seda asja. Mul tuleb maha rahuneda, korralikud argumendid välja mõelda ja kõik on hästi.

Järsku tõuseb Linda püsti ja naeratab meile mõlemale. „Ants jõuab varsti tagasi. Kas läheme sööme nüüd natukene võileibu? Andre, kullake, sul on kindlasti kõht pikast sõidust tühi.”
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime20/8/2010, 15:02

Mulle ei meeldi Andre. Punkt. Tädi ka enam nõnda ei meeldi kui enne. Andre ei meeldi mulle endiselt. Ja ma tahan teada millega Sander hakkama sai, et ta oma emaga absoluutselt läbi ei käi. (Tegelikult ma kahtlustan, et Sander on paar head aastat a) hullumajas veetnud b)vanglas veetnud) Ja eelmine Spike oli nunnum, teda nähes meenus mulle film kus ta koguaeg karvasena ringi käis ja lõpuks omale naise leidis. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime20/8/2010, 15:26

Hahahaha. xD (Mina armastan seda Spike'i rohkem. Very Happy )
Tohib ma küsin, mis sul Andre ja ta tädi vastu on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime20/8/2010, 15:37

Noh, nüüdne Spike on ilus. Eelmine oli karvane ja muidu muhe. Very Happy

Miks mulle Andre ei meeldi? Miski temas meenutab mulle kohutavalt...TÕUSIKUT. Vot ja noh, ta kuidagi, ma ei tea, jätab sellise üleolevamulje ja sellise, et "mina olen sinust parem". Tädi ei meeldi hetkel lihtsalt Andre toetamise eest, muidu on too täitsa kobe mutt. ^^
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» See ongi nii..
» Ja see ongi nii

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: