MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Üle pika aja

Go down 
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Üle pika aja Empty
23072010
PostitamineÜle pika aja

Haha, viimane postitus Mai kuus.
Olgu, peaks täiendama hakkama, mis sellest, et väga paljud tegelikult ei tee minu olemasolust väljagi. ma teen seda siis enda pärast.
Alustan siis natuke hilisematest asjadest.
18. juuni lõpetasin ametlikult 9. klassi, sain edukalt teise kooli gümnaasiumisse sisse ja nüüd on minu suves mille üle rõõmustada. Ei jõua äragi oodata oma esimesi tunde (ei tea kas tahan nii väga oma klassikaaslasi nähagi).
15. juuli toimus Summer. Vähemalt minu jaoks toimus, sest HIM esines seal. Ma küll pole fänn, aga vahetevahel ikka kuulan seda bändi. Love Metal is not my thing, tho. Sain seal kokku Tiinaga, siis Eva ja Marilyniga ja veel mingisugustega, keda ma ei teadnud ja ei mäletagi. Ei, ma ei joonud. Olgu, jõin.
Aga need olid ka kolm pudelit limonaadi. Seal oli palav, aga vihma sadas. Kui ma lõpus promilli mõõtma läksin (seal oli kampaania "sõida kaine peaga" ja ma sain kaks käepaela ka), tuli välja, et mul on 0.00
Ja siis tuli mees vaatama seda numbrit ja küsis minult:"Misasja? Sa pead autot juhtima või?"
"Ei."
"Mis mõttes siis?"
"Ma olen alaealine."
"Kas see loeb?"
Et siis jah, ma üritan alkoholist eemale hoida kuidagi. See pole elustiil ja pealegi, miks ma peaksin juues olema lahedam kui ma käitun kainena ka hullemini kui ma olen täis? Olgu, ideoloogia puudub, juhtub.

Lisaks ma otsustasin, et kuna ma tegelen rollimängudega, ma kas jätan pooleli oma praegused olevad jutud või lõpetan nad kiirelt ära (tundub, et esimene variant on sobivam) ja mul on kavas alustada ühe uue ja ilmselt ka viimase jutuga. Rollimängudes kirjutan ma niigi palju, niiet jahm...

Praeguseks kõik. Ma olen lihtsalt nii igav inimene, et ei oska isegi oma posti venitada pikemaks. Hale kuju olen, jah.
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Üle pika aja :: Comments

Murtagh
Re: Üle pika aja
Postitamine 23/7/2010, 17:15 by Murtagh
Sul on alkoholist hoopis teistsugune mõtteviis kui siin enamustel. Kõik on palju "lahedamad" siis, kui nad on täis, kuigi eile ühega arutasime, et huumorit on inimesel ka kaine peaga. : )

Ee... sa ei oska enda posti pikaks venitada? Võib-olla siin jah mitte. xD
 

Üle pika aja

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: