MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Habras (taas üleval!)

Go down 
+22
Mezilane
liisucatye
Getzzzu
V2ikeP2ike
Naughty
Kärolyn
Herbts
socialpoetry
Smile*
Dreams
Cilen
*Nastik.
Stardoll
NunnuOled-
H6umy
shine
PINK
-mariliis
Asssu
Karro
pipisike
Audrey
26 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime5/2/2012, 20:33

Mu pinginaaber elabki pmst üksinda. Ema on välismaal tööl ja tuleb iga paari kuu tagant koju. Nii et esimest osa lugedes oli suht "Prsh" moment, kui selgus, et ta nädal aega enda ema näinud polnud.

Ja ma oleks more impressed, kui need kingad oleksid Louboutin'id olnud.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime5/2/2012, 21:33

Mu isa oli ka kolm aastat Skandinaavias niimoodi tööl, et mõnikord nägin teda...
Ma polegi selle Quinni ema äraolekuga mingit erilisust sihtinudki. Mul oli lihtsalt vaja mingit vabandust, et Quinn mõnikord üksi kodus oleks. Easy as 1-2-3.

Nojaa, ja ilmselgelt polnud mul sind impressida plaaniski. LV or Louboutin, mis vahet sel on?
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime6/2/2012, 17:16

Jeesus, mõni on väheke tundlik. Very Happy No ma ei ütle rohkem midagi siis.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime6/2/2012, 17:37

Ma lihtsalt kaitsen oma... um... loomingut, kui nii võib öelda. Või siis oli tõesti ühe konkreetse inimese pärast tuju eile nullis. Siiamaani on Very Happy 'Loomeinimesed' pididki vist tundlikumad olema, vms., IDK.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime6/2/2012, 20:38

See kommentaar oli muide mingi esimese paari osa kohta. Ja ma olen ülimalt otsekohene. Nii et noh.. Shitluck for you. Very Happy

Mind häirib tegelikult see, et ma tean ette, mis toimuma hakkab.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime6/2/2012, 21:53

Shitluck on huvitav sõna.

Võimalik, et tead. Mis seal ikka Very Happy Originaalsust ma hetkel taga ei ajagi. Lihtsalt kirjutan... Originaalsust on ehk järgmises jutus, kui ma ülikooli kõrvalt selleks aega leian.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime26/2/2012, 18:26

Võib olla solvan ma nüüd selle kommentaariga kedagi, kuid mina arvan siiralt ja täiesti kindlalt, et see on üks parimaid jutte, mida mina siit lugenud olen. Kindlasti on neid veel, aga ma pean ülesse tunnistama selle, et ma ei ole kõiki ju lugenud ka. Ja palju oleneb ju inimeste maitsest ka.
Mainiksin ära ka selle, et esimesed paar osa tundusid mulle kuidagi võõrad, aga kui olin juttu juba sisse elanud, ei suutnud enam lõpetada. Järeldus: Ju mulle hakkas meeldima see veider võõras tunne.:)
Ma ei ole mitte kunagi ühtegi juttu nii läbi lugenud, et ükspäev avastasin ja samal päeval loen kõik osad järjest ilma pausideta läbi.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime26/2/2012, 19:06

Minu arust on ka see üks parimaid jutte. Palju paremgi, kui palju raamatud.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime26/2/2012, 21:29

Naughty: Ma vist esimest lauset lugesin hinge kinni hoides... Igatahes aitääääh sulle.
Kui ma väga aus olen, siis esimesed osad mulle ka ei meeldi, sest siis olid alles teised mõtted ka ja need muutusid ajapikku... Nagu järjest kaugemale looga jõudes isegi aru said. Igatahes jahm, sellel lool on järg ka, mis hetkel küll pisut pooleli veel on Very Happy

Cilen: Aitäh Very Happy
Tagasi üles Go down
V2ikeP2ike
Tasane
V2ikeP2ike


Female Postituste arv : 3
Age : 32
Asukoht : Tartu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime22/8/2012, 18:34

Tervist, olen täiesti uus ja tegelikult avastasin selle lehekülje päris hiljuti, aga sooviksin väga hea meelega Audrey, sinu teost Habras lugeda. Kahjuks on see siit maha võetud, seetõttu küsingi, et kuidas ma seda lugeda võiksin?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime22/8/2012, 20:26

Umm... ma olen mõelnud saladuskatte all, et ma panen Hapra esimese hooaja üles... Habras: Haavatav on ka olemas (niiöelda teine hooaeg)... Nii et... äkki selle nädala lõpuks katsun selle siia üles tagasi toppida. Meil siin vahepeal varastati jutte, seepärast kustutasin mõneks ajaks selle siit.
Aga olgu... Katsun meeles pidada, et topin selle uuesti üles Very Happy Hoia siis silma siin peal :)
Tagasi üles Go down
V2ikeP2ike
Tasane
V2ikeP2ike


Female Postituste arv : 3
Age : 32
Asukoht : Tartu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime23/8/2012, 01:06

Mul juba meeldetuletus tellitud jep! Tänud ja jään ootama :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime15/9/2012, 16:13

Hetkel siis esimesed 10 osa on üleval Very Happy Lugege (jälle) ja siis andke teada, kui edasi tahate Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime16/9/2012, 00:36

Mul oli esimest osa lugedes juba tunne, et olen seda juttu lugenud. Kerisin natukene edasi ja selle sõbrapäeva-asja juurde jõudes olin selles juba kindel. Kuid miskipärast ma ei mäleta, et oleksin seda juttu siit foorumist lugenud. Sellepärast küsin, et äkki sa tead, millal sa selle jutu siin vahepeal maha võtsid? Ma siin foorumis ainult kuu olnud ja kui sellel ajal seda juttu pole siin olnud, siis ilmselt ma olen seda kuskilt mujalt lugenud?
Ok, mu tekst on vist päris segane Very Happy, äkki saad aru Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime16/9/2012, 00:44

Ära hirmuta Very Happy Kuskil kevadel oli kamm, kui ma avastasin, et see on kuskil mängusaidil üleval ja keegi on ennast autoriks tembeldanud. Ja seepärast ka kustutasin suure hirmu pärast. Minult oli 4 juttu pihta pandud -.- Aga ma võtsin lehekülje adminnidega ühendust ja sain probleemile siis lahenduse.
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime20/10/2012, 18:26

Kavatsed neid osi siia veel üles panna? Ma oleks igatahes huvitatud :)

Muidu veel sellest, et ma ikka arvan, et olen seda lugenud... Kuskilt meenus veel see, et Clark sureb... Aga äkki ajan mõne muu jutga segamini?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime21/10/2012, 00:29

Või jumala eest poleks sa seda kuskilt mujalt lugenud jälle... Minu meelest keegi vahepeal varatas selle ja toppis kuhugi üles ja teeskles, et tema on 'nii palju vaeva näinud ja mõelnud'...
Tagasi üles Go down
liisucatye
Piraat



Female Postituste arv : 15

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime24/10/2012, 09:54

Sa võiksid need osad uuesti üles panna.. Algus oli nii hea ja siis polnud rohkem osasid.. lõppes veel nii huvitava koha peal ära ka..Very Happy tekkis täiega suur uudishimu selle juttu vastu sest algus oli lihtsalt nii super:D sa võiksid sellest juttust raamatu kokku panna:)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime24/10/2012, 22:18

No eks ma lisan siis veel juurde, kui aega muude toimetuste kõrvalt leian. Pean oma läpakast mõnest failist selle jutu siis üles otsima Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime30/10/2012, 17:14

Ma ootan ka uusi osasid.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime30/10/2012, 19:07

Edasine osade lisamine on suure küsimärgi all.
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime22/3/2013, 17:52

nähh mainäe enam osasid SadSad




Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime22/3/2013, 18:07

Sest ma kustutasin need siit ära, kuna mingi värdjas tegi copy-paste ja mängis, et tema on need kirjutanud ja postitas need kuhugi mujale. See võttis tükiks ajaks igasuguse isu midagi siia foorumisse positada aga õnneks selle lehe admin/mode vastas mu paanikakirjale ja ma sain talle tõestada, et mina olen jutu tegelik autor ja minult varastati see.

Võib-olla ma ühel päeval lisan siia tagasi need aga eks näeb...
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime22/3/2013, 21:17

See on nii nõme, et inimesed nii julmad on. Ei austa teiste tehtud tööd, loomingut. Ja et see pidevalt just sinuga juhtub, Auts. :/
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime22/3/2013, 21:37

Omamoodi võib seda ka komplimendida võtta aga asi on põhimõttes... Mul viskas just siis üle, kui ta mingile kommentaarile kirjutas, et 'Oi, ma kogu aeg mõtlen ja kirjutan, kuidas edasi jne'. Kui ma näost-näkku selle tolvaniga kohtuks siis ma ei tea, kes mind kinni peaks hoidma, et ma sellele tondile kalle ei tormaks. Ma karjuks hääle ka veel ära.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   habras - Habras (taas üleval!) - Page 12 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Habras (taas üleval!)
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Habras: Haavatav XVII
» Taas hingata

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: