MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Habras: Haavatav XVII

Go down 
+12
Bubblegum
socialpoetry
shine
Cilen
Smile*
Dreams
Everleigh
PINK
LittleMissy
Dreamland
Karro
Audrey
16 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime11/9/2011, 23:20

Ma lubasin teist hooaega. Mingid lubadused isegi täidan... Esimene osa ei tulnud just päris selline nagu ma soovinud oleks, kuid käib kah. Kõigest esimene ju... Mul on piisavalt aega, et asjad segamini keerata ja uskuge mind- seda ma ka teen. Esimene osa hetkel on siin niisama teie isu kustutamiseks.
Ehk meeldib.



1.

"Raphael, kas sa ei tea, mis kell on?"
Heitsin pilgu üle õla ja nägin eemal elutoa ukse lävel ema seismas ja meid vaatamas. Mul polnud aimugi, kui kaua ta juba seal meid passida võis.
Rafe liigutas end minu kõrval ja tõmbas oma käed aeglaselt mu ümbert ära. "Paistab, et piisavalt palju..."
Ta tõusis vastuvaidlemata püsti ja soovis mulle viisakalt head õhtut ja sammus siis mu emast mööda esikusse.
Jäin elutoa diivanile mossitama. Ma ei tahtnud õhtut veelgi kurvemaks muuta ja välisuksel seda piinlevalt lõpetada.
See oli emast nii jabur, lasta meil kohtuda aga hoida meie vahel distantsi- ei mingit suudlemist ja muud sarnast tema majas. Mu ema polnud vanamoeliste vaadetega ja see tegi asja minu jaoks veel eriti ülekohtusemaks.
Nagu ta ise poleks noor olnud...
Peale seda õhtut, mil ema ootamatult koju jõudis ja taipas, mis meil kahel teoksil oli, ja peapesu, mis mina siis sain, kui Rafe lahkunud oli, muutus meie omavaheline suhtlemine peaaegu et minimaalseks. Mine olin tema peale solvunud ja vihane, tema aga minus pettunud. Ja ega see ei lugenud, et me oma suhte algfaasis olime. Ema ei uskunud ning paikapandud reeglid jäid kehtima.
Näiteks keelas ta meil kuuks ajaks igasugused kohtumised. Viimased koolinädalad me muidugi koolis kohtusime ja saime segamatult koos olla, kuid see polnud ikkagi see, mis kahekesi...
Teiseks piiras ema mu helistamisi, kuid interneti vastu ei saanud ta kuidagi. Mõnikord me Rafe'iga kasutasime
suhtlusportaalide võimalusi, kuid peale üht nädalat andsime alla.
Esimene suvekuu möödus tänu Ellyle, Sarale ja Alysonile ideaalselt, kuid ülejäänud kaks tõotasid mind murda...
Mingi ime väel oli kooli kehalise kasvatuse õpetaja-jalgpallitreener märganud viimasel koolinädalal Rafe'is potentsiaali hea jalgpallur olla. Esialgu piirdus see vaid pingil varumehena istumisega, kuid kui kätte jõudis juuli, saabus teade, et meeskond, kuhu kuulub ka Elly vend Jake, sõidab pikalt kestvasse jalgpallilaagrisse, kus kohtutakse mitmete võõraste meeskondadega.
"Mina olen küll rahul, et Jake'ist pooleteiseks kuuks lahti saan," rõõmustas Elly toona, kuid nähes minu ilmet ruttas end parandama: "Oh, Quinn... ma tean, et..."
Noogutasin vaid.
Ema ei lubanud mind isegi Rafe'i ära saatma. Kui ta viimaks alla andis ja hea proovis olla, oli juba hilja. Ma oleksin pidanud kihutama, et lennujaama jõuda, kuid isegi siis poleks jõudnud...
Ma tõepoolest ei mõiganud millega ma sellise karistuse äa teeninud olin. See oli puhas ülereageerimine. Ma oleks sellest
veel aru saanud, kui ta meile otseselt peale sattunud oleks kuid... Kõik see ühe pahupidi pusa pärast? Jabur.
Pääsesin ema seatud ahelaist viimasel augustikuu nädalal, kui Rafe meeskonnaga tagasi saabus. Esimene asi, mida ma siis tegin, oli talle helistamine...
"Emps..," pomisesin nõudlikult.
"Homme on kool."
"Mis siis?"
"Sa pead välja puhkama," hüüdis ta esikust välisust lukku keerates.
"Mismõttes? Kas ma olen alles mingi jõmpsikas, kes kell pool kümme magama poeb? Ma ise küll nii ei arva..."
"Quinn," ohkas ema väsinult kui elutuppa tagasi jõudis. "Ma soovin sulle ainult kõige paremat."
"Rafe ongi kõige parem."
"Tõesti?" venitas ema kulme kergitades. "Sa oled nii noor, sul on terve elu ees... Ma usun, et..."
"Mida sa usud? Tõsiselt, ema, mis sul Rafe'i vastu on?"
Olin püsti tõusnud ja valmis toast lahkuma, et end teisele korrusele peita.
Ema tasandas häält: "Vabandust, kullake, aga mul on raske teda usaldada."
"Sina ei peagi teda usaldama. Mina usaldan teda ja sellest piisab."
"Sa arvad, et piisab."
"Jumal hoidku küll!" sisistasin tigedalt. "Kas sa arvad, et kogu nende idiootsete reeglite järgi elamine paneb sind teda usaldama? Sa ei anna talle võimalustki... Ta on suurepärane."
Ema tõstis allaandvalt käed: "Okei, okei!"
Jäin teda kerge võiduka muigega vaatama.
"Olgu!" ohkas ta raskelt. "Tehke, mis tahate."
"Päriselt?"
"Jah."
"Tänan," mühatasin üllatunult. Vabadus tuli kuidagi liiga ruttu... Kuid see vabadus tundus liiga habras, et sellest kiirelt kinni rabada.

"Mida me siis õhtul teeme?" küsisin järgmisel päeval koolis lõunapausil pühalikult ja absoluutselt kõigi nägudele ilmus lai naeratus. Nad teadsid mida see tähendas...
"Lähme kinno," pakkus Elly ja Sara nõustus temaga otsekohe.
"Ma ei tea isegi, mida hetkel näidatakse. Pole nagu vajadust end sellega kursis hoida olnud," laususin naerdes ja nõjatusin mõnusalt vastu Rafe'i.
"Reeded on teie kahjuks actionite päevad," tõdes Jake fakti ja heitis pilgu Rafe'ile. Mõlemad hakkasid naerma.
"No selleks oletegi teie meil," naeris Sara ja pistis joogikõrre suhu. "Te ajate meil seda mõtetut tegevust mõista."
Rafe mühatas lõbusalt ja lõpetas söömise.
"Me vist peame tundi minema."
Ajasin end püsti ja ootasin Rafe'i järele.
"No õhtul helistame siis," otsustas Alyson. "Me peame kuidagi ju Quinni vabadust tähistama."
"Muidugi peame," hüüdis Jake ja naeris. "Laupäev ju jälle trenn meil, Rafe."
Rafe laksas käega otsaette: "Oh pagan."
Võtsin Rafe'i käest kinni ja toetasin oma pea vastu poisi õlavart.
See nõme jalgpall...
Viipasime Sarale, Ellyle, Alysonile ja Jake'ile ning hakkasime minema. Reedene koolipäev oli üsna pikk- üheksa tundi- kuid teadmine, et ees ootas nädalavahetus, aitas selle kenasti üle elada.
"Miks sa nii vaikseks jäid?" küsis Rafe, kui me teisele korrusele jõudsime, kus järgmine tund hakkama pidi.
"Ma olen lihtsalt väsinud."
"Juba?" manas Rafe näole mossituse ja vaatas mind ootavalt.
"Mida?" viskasin koti meie kõrvale aknalauale.
"Minus juba väsinud?"
"Sinust mitte iialgi," müksasin teda mänglevalt.
"Kunagi sa ei tahtnud mind tundagi..."
"Ole," venitasin ja pöörasin Rafe'ile selja, kui märkasin teisi tulemas. Nende järgi tammus kohe õpetaja.
Sara lipsas minu kõrvale: "Otsustasime siiski kinno minna. Saame seal siis kell kaheksa kokku?"
"Ee..."
"Muidugi, ma korjan Quinni auto peale ja seal siis näeme."
"Oot, miks ma otsustada ei saa?"
Sara pööritas silmi.
"Sul on mees, selle pärast."
"Ha-haa, Sara. Mida iganes."
Rafe kummardus pisut ja surus mu laubale suudluse.

Kinos osutus üsna igavaks. Vaid poistel oli lõbus lõputut tulistamist ja kihutamist vaadata. Umbes pool tundi peale filmi algust andsime me Elly, Sara ja Alysoniga alla ning seadsime end sisse kino hubases kohvikus. Poisid, sealhulgas ka Dante, kelle Rafe kaasa kutsunud oli, jätsime kino pimedasse saali.
Rääkisime tüdrukutega kõigest- poistest, koolist, elust... Kõigest, mis vähegi huvi pakkus.
Kui meie jutuajamisse esimene unine paus tekkis, otsustasin võimalust ära kasutada ja wc-sse minna. Kino wc oli tumedates toonides ja palju hubasem, kui kõik need teised haiglavalged ruumid, kuhu mul varem asja on olnud. Mõne minuti pärast seadsin sammud taas kohviku poole, kuid märkasin järsku midagi veidrat teiselpool tumedat klaasseina.
Mingi vari justkui liikus minuga kaasa ja vedas sõrmega klaasi peale ebaühtlast joont. Kui ma seisma jäin, nägin, kuidas see keegi oma käe vastu klaasi surus ja küünistavat liigutust tehes seda allapoole vedas.
Hetke pärast heitis ta end vastu klaasi ning ma nägin teda kogu tema haiglases hiilguses.
Justkui meie vahel poleksi seda tumedat klaasi olnud...
Tardusin paigale.
Ma ei suutnud jalgu liigutada, ma ei suutnud mõelda...
Ma ei suutnud mitte midagi teha.
"Quinn!" kuulsin järsku Alysoni häält ja ärkasin oma tardumusest.
Ma kaotasin tasakaalu, kuid tänu seinale ja Alysonile jäin püsti.
"Mis juhtus? On sul halb olla?" päris ta murelikult.
"Ma..."
"Mida?"
"See oli tema..." kogelesin värisedes.
"Kes tema?" ei mõistnud Alyson.
"Thalia," laususin kramplikult ja vaatasin Alysoni.
"Thalia?" kordas ta uskumatult.
"Jah," noogutasin nuuksudes ja Alyson võttis mu ümbert kinni. "Lähme, me peame siit võimalikult ruttu kaduma. Kui kohvikusse jõuame siis lähen kutsun Rafe'i. Me ei või aega kaotada."
Aga me juba kaotasime...


Viimati muutis seda Audrey (26/7/2013, 00:08). Kokku muudetud 20 korda
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 15:56

THALIA MA LÖÖN SU MAHA!!!! Very Happy


Äge.. Sa ei piinanudki mind täha.. Haa-haaa Very Happy *haista irooniat* Very Happy
Mul oli pea muud mõtteid täis.. tähendab kedagi.. If you know what i mean *perevosmail* Very Happy

Nii igatahes.. Huvitav.. Speciali see lõpp.. me likes.. Või tähendab ei meeldi.. Tähendab Thalia ei meelid. Ah fack saad aru küll, mida ma mõtlen.
Ma tahan uut osa igatahes. Tähendab ma NÕUAN uut osa! Very Happy
Nii et uus osa palun! :) *kutsu silmad*
Tagasi üles Go down
Dreamland
Kojamees
Dreamland


Female Postituste arv : 27
Age : 28

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 16:42

Kuradi Thalia!!!!!

Agaa jutt on super. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 20:38

Karro: Ma korra piinasin ju. Ja küll saad uue ka.

Dreamland: Thank you Very Happy Kas sa Habrast lugesid enne ikka? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 21:12

Tegelikult ei piinanud Very Happy Ma rääkisin Temaga ja siis mu mõtted olid Tema juures Very Happy

Parem oleks et uue osa saaks Very Happy Ma tulen sulle ühikasse külla muidu Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 21:38

Tule jaa, Karro. Peidan su voodi sisse (voodi sees on panipaik) ära ja jääd ööseks... Siis teeme linadest köie ja ahatleme poisse üles ronima :) No üles roniks nad ilma linadest köieta ka....... But still! Nii oleks ju lõbusam.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 21:41

Ojaa.. *pervosmail*
Me likes.. Poisid peavad redeliga tulema na.. Pff.. Raiska veel linu nende jaoks Very Happy
Miks pean mina madratsi all olema? -.- Ma tahan äkki kapis olla? Või hoopis voodi all?? Very Happy

Aga kui Tallinna, siis peame kokku saama.. Very Happy *pervosmail jälle* Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 21:45

Kuule, Tallinn teeb meie pärast veel PePo- pervopolitsei ja tuhlab kõik kohad läbi, et meid leida.

Ja tegelt, ega linu polegi vaja, mul pikad juuuuuuuksed :) Ainult, et tumedad- poisid ei leia pimedas üles Very Happy

Ja redeliga? Ma alguses lugesin et pudeliga Very Happy:D:D:D:D:D
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 21:47

Hahahah.. Sa ei kujuta ette kuida ma naeran praegu Very Happy hahahahahaahhahahaa.... Very Happy

Lahe.. Saaks esimest korda polli eest ära joosta siis.. Very Happy Meie eri poll na Very Happy

Jaa nad laovad pudeleid üksteise otsa ja siis ronivad üles .. Miks sa üldse nii kõrgel pead elama -.- Oleksid võinud esimesel elada. Siis ma saaks su akna taga kollitamas käia Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 21:52

Kuule, ma naeran ka siin patja, toakaaslane raudselt arvab, et ma segi.

Miks mina neljandal korrusel elan = miks poisid serenaade laulavad

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 21:54

Sa oledki segi Very Happy Nii et su toakaaslne vaatab sind täiesti õige pilguga.. Ole õnnelik et ta ei tea et sa pervo oled Very Happy hihi

Ah.. Esimesel saavad kaa serenaadi laulda.. Nende hääl ei ulatu neljandale välja ju Very Happy

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 21:56

Ma pole ainuke segane...
Ja no kuule, ma ikka tahan võimekaid poisse -.-

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 21:59

Kes siis veel segane on? *vaatab arglikult kõrvale* Very Happy

Noo.. Fain siis.. Kui nad su toakaaslase eest ära suudavad joosta, siis nad on võimekad ju ^^ Ongi tõestatud et nad võimekad Very Happy

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime12/9/2011, 22:10

SINA, Karro!!!

Neil peab see X-factor olema Very Happy Ära nüüd küsi, mis see on Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime13/9/2011, 10:45

Haha.. Mina olen täiesti normaalne ^^ Vahest harva Very Happy

Ei ma ei küsi mis see x-factor on, ma tean mis see on Very Happy Pane nad ussikesi sööma, ühel jalal hüppama ja samal ajal laulma.. Vot siis on asi tõestatud Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime13/9/2011, 16:19

Vahel harva oled normaalne? Very Happy

X-factor on.........*trummipõrin* EI ÜTLE.

Mkm, ma ei pane jälke asju sööma, mkm. Ühel jalal hüppama ka mitte
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime13/9/2011, 17:52

Lugesin kõik esimese hooaja osad läbi ja see jutt on täiega hea. Kui ma kõige esimest osa lugesin, siis mõtlesin, et see on ikka jõhkralt paeluv ja mina tahaksin ka niimoodi osata kirjutada. Noh, igatahes, mulle vägavägaväga meeldib ja tahaks juba edasi lugeda. :)

Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime13/9/2011, 20:40

väga hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime13/9/2011, 22:33

LittleMissy: Aw, aitäh! Väga tore, et sulle meeldis... Ma tavaliselt katsun endast parima kirjutamisel anda Wink Ja ehk ma koju pääsedes suudan uue osa ka kirjutada. Siin kus ma praegu olen ei suuda -.-

PINK: Aitäh Wink
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime14/9/2011, 17:55

Haha.. Audrey, seal kus sa prääga oled ei suuda jah?? Ei tea küll miks? Very Happy
Bad boys, bad boys, whats you gonna do? Whats you gonna do when they come for you? Very Happy

Ma ei tea kas ma kirjutasin selle õieti, aga noh, ma loodan et sa saad must aru Very Happy

Miks sa jälke asju sööma ei pane?? Okei see on tõesti rõve.. (Mõtlen hilisemale, õhtul) Very Happy Aga ühel jalal hüpata ja laulda on küll äge Very Happy Me likes Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime14/9/2011, 20:43

Bad boys are cute.

Kuule ma ei hakka neid alandama, ma ei taha kloune Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime14/9/2011, 20:52

Pff... No siis saadki teada, et kas nad julgevad sinu soove täita Very Happy Ise pieda ennast kuskil vanalinna kohvikus, kui nemad keset Raekoja platsi kargavad seal.. (Paluks mitte vasakule mõelda) Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime14/9/2011, 20:57

Hmm. Huvitab kohe kindlasti. Very Happy
Mulle meeldib Thalia Ja Raphael Very Happy
Uut! :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime14/9/2011, 21:21

Miks ma end peitma peaksin, Karro??? Very Happy Pigem võiks restosse koos minna ja testida kas tüüp midagi etiketist on kuulnud, jne...


Everleigh: Aitäh! Wink Kas sa lugesid Habrast ka? Ja.. sulle meeldib Thalia? Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime19/9/2011, 20:22

Uuuuh, uuuuuh, uuuuut :)
Nii hea.
Kuigi Me hates Thalia.. kuri paha tädi -.-
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Habras: Haavatav XVII Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Habras: Haavatav XVII
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 12Mine lehele : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: