MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Habras: Haavatav XVII

Go down 
+12
Bubblegum
socialpoetry
shine
Cilen
Smile*
Dreams
Everleigh
PINK
LittleMissy
Dreamland
Karro
Audrey
16 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime29/12/2011, 16:38

Wohoo Very Happy
Sul on mingid võimed äkki, Dreams Very Happy
Ja peagi uus ka!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime30/12/2011, 17:39

[justify]Mul tuli seda osa kirjutades meelde see vanasõna et... Tänaseid toimetusi ära viska homse varna Very Happy Ja seda just nagu Thalia seisukohalt Very Happy
Loodetavasti meeeeeeeeeeeeeeeeldib Very Happy


XVI

-


Viimati muutis seda Audrey (17/3/2012, 18:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime30/12/2011, 19:02

Ahhhhhhh... Mu silmad on punnis hetkel.. Sa peaksid mu nägu nägema Very Happy Very Happy

See oli VINGE!!! Rafe jõuab õigeks ajaks sinna.. Kuigi ma hetkel olen kindel et sa teed järgmise osa nii et Rafe ei jõua sinna või midagi taolist Very Happy Hihi..

AAAH MA TAHAN UUT OSA! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime30/12/2011, 19:13

Küll saad ka, Karro. Mul hea meel, et sulle meeldis Very Happy

Ja... sa... arvad mööda Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime30/12/2011, 19:19

Aga selles olen ma kindel, et midagi ägedat järgmises osas toimub! :C Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime30/12/2011, 19:25

OMFG!! Kas sa ikka tead et sellise kohapealt on illegaalne juttu pooleli jätta?? -.-

See oli super osa.. Selles suhtes et mitte tegevus hea oleks olnud aga ma lihtsalt süvenesin sinna juttu ise nii palju nagu ma oleks seda kõike seal samas pealt vaadanud.. Nagu kärbes seinapeal. Very Happy
saad aru küll mida ma mõtlen,

JA PAREM OLEKS ET RAFE SINNA JÕUAKS KIIRESTI !!! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime30/12/2011, 19:33

Karro: Järgmises osas ei toimu mitte midagi ägedat selle sõna otseses mõttes. Blooood and tears! And more blooooooood...

Dreams: Mulle meeldib reegleid rikkuda Very Happy Ma ei saa su sellest lausest aru... Mitte et tegevus hea oleks olnud? Tähendab..? Very Happy Aga jahm, no Rafe jõuab kohale. Rohkem ma vihjeid ei jaga.
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime30/12/2011, 19:35

ma ei oska seletada, aga midagi halba selles lauses pole Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime30/12/2011, 20:55

Hahaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime30/12/2011, 21:01

Oh jumal, oh jumal, oh jumal ... Shocked
Täielik paanika!
Selline tunne on nagu vaataks filmi ja filmi osa lõppes just ära ning kõige põnevama koha peal sai mõnuga läbi Very Happy. Nagu keegi irvitaks näkku: "Noh, oota!"
Ei, tegelikult jube põnev osa oli! Very Happy Kindlalt ootan uut!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime30/12/2011, 22:59

Thank you Very Happy
Jahm, mulle meeldib teid piinata. Natuke.
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime1/1/2012, 23:05

Väga hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime2/1/2012, 00:31

Thank you Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime20/1/2012, 14:54

Lihtsalt super. Very Happy
Varsti on ka uut osa oodata?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime20/1/2012, 20:48

Muidugi on. Ma mingil öösel proovisin kirjutada, kuid asi ei istunud üldse. Ja hetkel on kooliga nii palju tegemist, et ei suuda keskenduda. Aga ma pole seda juttu ära unustanud :) Küll te uue osa ka saate Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime4/2/2012, 14:09

Uuh, loodan, et te seda juttu ära ei unusta, sest ma muudkui üritan kirjutada aga pole siiani seda õiget fiilingut uue osa jaoks kätte saanud. Ja ma ei taha sunnitult seda kirjutada Sad Küll ma end kunagi kokku ka võtan. Ma tahan, et järgmine osa oleks väga hea mitte niisama loetav...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime5/2/2012, 15:34

Nii, okei. Sain valmis. Not happy with that, aga ehk meeldib. Sain vähemalt sellest lollist kohast üle. Ma pidin selle osa kuidagi ärs tegema, et jõuda oma järgmiste plaanide juurde või nii... Seega jah, loodan, et meeldib... Rolling Eyes Very Happy


[justify]XVII

-


Viimati muutis seda Audrey (17/3/2012, 18:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime5/2/2012, 17:01

Ei. Ei. Ei. Ei. Ei. Ei .EIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!

See Thalia -.- I will kill her with my bare hands! Who's with me? Very Happy

Ei tegelt.. VIimasel hetkel võtab Rafe ennast kokku ja võidab Thalia ja siis elavad Quinn ja Rafe elulõpuni õnnelikult,, saavad armsad lapsed ja abielluvad ja nii edasi..
See siin on hetkel kõigest Quinni kohutav unenägu.. *rahustab ennast* See on kõigest unenägu.. *hingab sügavalt sisse-välja*

Nii millal uus osa tuleb? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime5/2/2012, 17:10

Jaa. Jaa. Jaa. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

I'm with you Very Happy

Aga jahm, tegelt ka. Järgmine osa on hea. Ausalt. Kuigi ma ei tea, millal see tuleb... Aga see polnud Quinni unenägu vms. That shit was real Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime5/2/2012, 17:11

Fucker.. I hate this shit Very Happy

Ma nii loodan et järgmine osa on hea.. See osa oli kaa hea, aga see oli paha Very Happy If you know what i mean Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime5/2/2012, 17:13

Järgmine osa can make you cry. Gonna be a teary one.
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime5/2/2012, 21:20

Go Rafe, go Quinn!
-.- Thalia on mõnesmõttes isegi täitsa äge Very Happy.
Pinge! Very Happy Loodan, et saab nutta järgmises osas.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime5/2/2012, 21:34

Natuke äkki saab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime14/9/2012, 20:08

Kas oleks võimalik seda juttu kuidagi lugeda?
Kuulsin, et keegi varastas seda lugu aga kuna ma tean, et sa oled kirjanik siis, kas see lugu on äkki kuskil mujal üleval? Tõesti pakkub huvi see jutt, kuid jõudsin siia liiga hilja Sad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime14/9/2012, 20:59

Kas sa Habrast (I hooaega) oled lugenud?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Habras: Haavatav XVII - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras: Haavatav XVII   Habras: Haavatav XVII - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Habras: Haavatav XVII
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: