MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Reidijutt." | 2.osa.

Go down 
5 posters
AutorTeade
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 29

"Reidijutt." | 2.osa. Empty
PostitaminePealkiri: "Reidijutt." | 2.osa.   "Reidijutt." | 2.osa. Icon_minitime1/10/2008, 20:50

ma ei oska seda veel kuhugi liigutada, sest ma ei tea, mis sellest jutust veel areneb.
algus on olemas. selles osas läheb kõik kiiresti.


“Emps kuule, saad mulle paar sotti anda, me lähme pliksidega kinno,” ütlesin ma emale, lootes saada umbes viissada krooni. “Okei, näed, võta viissada, peaks jätkuma,” lausus ema ning ulatas mulle 500kroonise rahatähe, tänasin teda ja jooksin enda tuppa. Helistasin pliksidele ja sõnasin, et lähme kinno. Muidugi olid nad nõus ja paari tunni pärast istusime me juba kinosaalis.
Film oli juba keskkohta jõudnud, kui tundsin, et mind visatakse millegiga. Alguses ei pannud tähele, lõpuks keerasin end umber ja vahtisin nendele inimestele otsa, kes mind viskasid. “Mida sa tahad?” küsisin tüdinud häälega. “Ma ei tea, lihtsalt sind kiusata,” lausus see inimene, häälest oli aru saada, et see on poiss. “Ära kiusa mind, idikas,” ütlesin poisile kurja häälega ning pöörasin end tagasi ekraani poole. Alustati mind jälle viskamisega. “No mida?” küsisin närvitsedes, “ma tulin siia filmi vaatama, jäta mind rahule, aitäh.” “Mõni on päris närvis,” naeris see poiss oma sõpradega minu üle. “Tüdrukud ma lähen minema, ma ei saa siin olla, okei?” küsin pliksidelt. “Ikka, tsau,” lausuvad ning lehvitavad mulle. Kõnnin saalist minema, WC-sse. Võtsin krohvi maha ning jätsin tavalise meigi. Lahkusin WC-st, mille järel suundusin kodu poole. Just, kui olin väljas kõndima hakanud, karjus keegi kellegile midagi. Kõndisin edasi. “Kuule, oota, sina, pliks,” karjus see poiss, et tüdruk ootaks. Nagunii mõtles ta oma tüdrukut. “KUULED? Närvis pliks?” Sain aru, et ta karjus minule seda. “Ma ei ole närvis,” laususin talle. “Okei, vahet pole, kuhu lähed?” küsis poiss enda arust flirtides. “Kui sa üritad mind meelitada või midagi, siis hetkel kukkus see VÄGA HALEDALT välja,” naersin ma tema üle. “Ütle siis vähemalt oma nimi,” küsis poiss. “Cathleen,” vastasin lühidalt, “ja sinu?” “Kevin.” “Okei, mis sa tahad minust?” “Sõbruneda?” küsib poiss minult nagu mina teaks. “Ja miks ma peaks sinuga sõbrunema?” “Ma ei tea? Sest ma olen rikas?” küsib poiss muiates. “Sa arvad, et ma hoolin rahast?” pärin. “Jap,” lausub poiss. “Ei hooli, ma olen ise ka rikas, mind ei koti, mida sa nüüd ütled, sest ma lähen koju, headaega,” lausun ülbelt ning kõndisin minema. Vaatasin veel korra teda ning kõndisin koju. “Tsauuu,” karjun üle suure maja. “Tsau-tsau,” lausub ema elutoast. “Noh, mis toimub ka?” küsin emalt. “Heegeldamine,” naeratab ema. “Miks sa heegeldad? Viimati millal sa heegeldasid oli ...” mõtlesin, “enne sinu sündi,” lõpetab ema lause. “Oota. Sa tahad öelda, et ma saan endale venna või õe?” küsin imestunult. “jah, just nimelt,” naeratab ema soojalt. “JESS, fainali,” lausun “jumalat tänades”.


--
jah. Very Happy
kriitikat võib jälle. Wink


Viimati muutis seda kirzz (7/10/2008, 21:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 29

"Reidijutt." | 2.osa. Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Reidijutt." | 2.osa.   "Reidijutt." | 2.osa. Icon_minitime2/10/2008, 19:43

tore, et meeldib, Griff. ;d
Miks Sa arvad, et tatikaga? :d
Tagasi üles Go down
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 29

"Reidijutt." | 2.osa. Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Reidijutt." | 2.osa.   "Reidijutt." | 2.osa. Icon_minitime7/10/2008, 21:34

Jooksin enda tuppa, hüpeldes. Olin õnnelik, et saan endale õe või venna. Lõpuks. Pidin kohe oma sõpsidele helistama. Telefonid olid välja lülitatud. “ah, õige, kurat, nad ju kinos,” ja lõin käega vastu laupa. Kõndisin tagasi elutuppa, kus ema ikka veel heegeldas. Küsisin: ”Emps, kuule, kas see on poiss või tüdruk?” “Cathleen, ma ei tea veel, tuleb oodata, natukene veel.” “Mh, nõme,” mühatasin, “kaua sellega siis läheb?” “Ma tõesti ei tea, võib-olla otsustame me isaga, et ei taha lapse sugu enne sündi teada,” naeratas ema. “Eiiiiiiii, te peate ütlema mulle, kas ma saan õe või venna!” “Catu, tahune, aega on,” lausus ema. “Okei, aga ma tahan olla esimene, kes teada saab!” “Olgu, kullake,” sõnas ema, mille järel ma tagasi enda tuppa jooksin.
Nähes, mis kell on, olin kindel, et film on juba läbi. Helistasin sõpsudele. Seekord võeti isegi vastu.
“Jou, Cassie, kuule, tahad uudist kuulda?”
“Jou, ikka, RÄÄGI JUBA!”
“Ma saan õe või venna!”
“Päriselt vä?”
“Jaa!!!!”
“Nii vinge!”
“Onjaa.”
“Aga, ma lähen nüüd, tsao.”
“Tsäu.”

Jooksin ukse juurde, mille kell oli just käinud. Avasin ukse, nägin seda poissi, Kevinit, enda vastas.
“Mida tahad?” küsisin ülbelt.
“Rääkida?” päris ta vastu.
“Millest?” küsin ma järgmise küsimuse.
“Sinust,” lausub Kevin siiralt.
“Olgu, aga oota korra,” laususin, mille järel loin ukse kinni, võtsin jope ning läksin tagasi välja.
“Noh, räägi siis,” sõnasin.
“Jah,” alustas ta, “ma tean, et sa oled rikas, peale selle oled sa väga seksikas ja ilus.”
“Kui sa tulid siia rääkima, sellest, kui seksikas ja kobe ma olen, mida ma ise ka tean, siis void siit kohe minema minna.”
“Olgu, vabandust,” vabandas ta, “ma tahtsin küsida, kas sa hakkaksid mu tüdrukuks?”
“Ei.”
“Aga miks?” küsib poiss kurva hääletooniga.
“Sest sa oled naistemees.”
“Miks sa seda veel arvad?”
“Hah, sest õige mees ei palu tüdrukut esimesel päeval, mil nad kokku saavad, enda tüdrukuks, daa..”
“Nojah, aga sa oled täpselt selline, nagu mu unistuste tüdruk.”
“Haha, seda ütled sa sa nagunii kõikidele tüdrukutele.”
“Ei ütle.”
“Ära valeta.”
Isa pistis oma pea ukse vahelt läbi ja ütles:”Catu, tule tuppa.”
“Jaa, kohe,” vastan isale, mille järel läks isa tagasi tuppa. “Okei, ma pean minema, head aega.” “Tsau,” lausus ta mulle vastuseks.

“Kuidas ta minust läbi näeb?” küsis Kevin endamisi.

“Jah, paps, kas oli midagi?” küsisin isalt. “homme on kool, mine magama,” lausus isa. “Olgu, head ööd!” laususin veel valjult üle maja.


Kell 07:00

Äratuskell. Ärkasin üles käisin pesemas ,vahetasin riided , tegin soengu ja meigining läksin kööki. Tegin paar võileiba, võtsin külmkapist mahla ning sõin-jõin kiirelt ära. Kõndisin kooli poole, sinna jõudes, käisin garderoobis, läksin klassi.
Kool möödus kiirelt. Läksin kooli ette, isa ootama. Tema asemel nägin ma Kevinit.
“Mida sa JÄLLE tahad?“ “Ma tulin sulle vastu, su isa lubas,” lausus ta säravalt naeratades. “Õõh, kui sa nii tegema hakkad hakkan ma sind vihkama.”
“Ma lihtsalt säästsin su isa aega.”Jajah,mida iganes, vii mind koju, kiiresti.”
“Nii nagu printsess soovib!”
Pööritasin silmi. “Sõida juba,” tõstsin halt.
Kevin käivitas rolleri, millele ma roninud olin ning alustasime sõitu.

Koju jõudsin ma kiiresti. Jooksin tuppa, lukustasin ukse, et Kevin majja ei tuleks.
Ta küll koputas, kuid ma ei avanud ust. Läksin hoopis enda tuppa. Panin muusika tööle ning hakkasin tantsima.
Don't cha wish your girlfriend was hot like me ..
Kuulasin PussyCat Dolls'i. Samal ajal õppisin õppimised ära.

Helises mu teleon.
"Jaa," küsisin rõõmsalt.
"Tsau, tule õue?" öeldi mulle.
"Unista edasi, Kevin." Katkestasin kõne.

Helises uuesti.
"Jah?"
"Tsau, Catu," lausuti õnneliku häälega.
"Tsau, Cassie."
"tule õue, pliiiiiis," palus Cassie.
"Öh, okei, tulge mu koju, tagauksest, tsau."

Vahetasin riided, läksin tagaukse juurde. Ootasin natuke, Cassie ja Ashley jõudsid ukseni, avasin ukse ja kutsusin nad sisse.
"Noo, mis teeme siis?" pärisin.
"Ei tea," vastasid Cassie ja Ashley.
"aga mina tean," vastas Kevin.
"Mida sa tahad?"
Selle asemel, et vastata, tõmbas ta mind enda poole ning suudles mind vägisi.
"Üüüüüüü," kiljusid Cassu ja Ash.
Tõmbusin Kevinist eemale:"Ptüi! Kasi minema, sa idioot!"
Kevin kiirustas minema.
"Kes see nunnukas olid?" küsis Ash.
"See, kelle pärast ma eile kinost lahkusin. Muide, ta suudleb sitalt."
"Ta meeldib sulle, onju?" küsis Cassu muiates.
"Ei, muidugi mitte, selline idikas ei saaks mulle meeldida."
"MEELDIB, seda on su silmadest näha! Catu on armunuuuud!" laulis Ash viimast lauset.
"Ei ole," sõnasin kindlalt.

"Olgu, tegelt on ta üsna kjuut, aga ikkagi, ma olen ALLES 15. Ma ei taha kellegi girlfriend olla, on selge?!"
"Jah, aga .." proovis Cassu midagi öelda. "Ei mingit aga!" "Okeii, aga lähme kuhugi?"
"Kuhu?" "sööma, kuskile kohvikusse või tahad kuskile mujale minna?"päris Ash.
"Lähme siis sööma," nõustusin tüdrukutega.
Sammusime õue, lukustasin igaksjuhuks ukse ning suundusime mäkki. Burgerit ja friikaid võib ju ikka süüa.
Tellisime lasteeine, läksime enda valitud lauda. Ootasime natuke ja saime oma eined kätte. "Dili¹õs," laususin peale esimest burgeriampsu.
Äkitselt istus keegi meie lauda. "Hei, kasi minema!" sõnas Cassu kurjalt.
"Palun vabandust, aga rohkem kohti ei ole," tõstis see tüüp oma pea.
"KEVIN!"
"Tsau, Catuuu! Tore sind näha!" lausus Kevin naerdes.
"Ära jälita mind! Ma panen sulle lähenemiskeelu muidu." "Eee.. okei, aga tule minuga välja, palun," palus Kevin. "Mineminemine!" laususid Ash ja Cassu nõustudes Keviniga.
"Õõõh, olgu, ainult üks kord."
"Jess, tänks, tips," lausus Kevin ning tänas mind põsemusiga. "Ta on rõve." "Ei ole, nunnu ju." "Teile endale meeldib ta, mitte mulle."




--
tegelt see jutt oligi mõeldud nö reidijutuna. xD
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

"Reidijutt." | 2.osa. Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Reidijutt." | 2.osa.   "Reidijutt." | 2.osa. Icon_minitime8/10/2008, 21:58

Suht reit jah, aga ma ei tea, siin on seda parem lugeda kui Reidis, kui ma reidis midagi sellist leian, siis ma ei viitsi lugeda :d siin on vahest hea reidijutte lugeda :)
Suht hea isegi :d võib-olla asi käib veits kiiresti, aga muidu normal. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
NJJ
Võlur
NJJ


Female Postituste arv : 68
Age : 29

"Reidijutt." | 2.osa. Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Reidijutt." | 2.osa.   "Reidijutt." | 2.osa. Icon_minitime8/10/2008, 22:21

Ma tean. See ongi nii mõeldud. Very Happy
Tore, et meeldib. Very Happy
Tagasi üles Go down
Funnyface
Suur ja laisk lohe
Funnyface


Female Postituste arv : 108
Age : 31
Asukoht : Kuskil kaugel

"Reidijutt." | 2.osa. Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Reidijutt." | 2.osa.   "Reidijutt." | 2.osa. Icon_minitime8/12/2008, 22:53

Siuke njahh, ei oskagi nagu öelda, nagu siuke naljakas pisut, ajab naerma, see Kevin tundub nii naljaks, jälitab, igal pool küs on tüdruk on tema kaa;)
aga jutt meeldib!
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Reidijutt." | 2.osa. Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Reidijutt." | 2.osa.   "Reidijutt." | 2.osa. Icon_minitime21/3/2009, 11:35

Ssuht normmm.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

"Reidijutt." | 2.osa. Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Reidijutt." | 2.osa.   "Reidijutt." | 2.osa. Icon_minitime23/3/2009, 13:35

Ei kuulu minu lemmikute hulka sellised jutud, aga see on täiesti normaalne ja loetav Very Happy
Mulle veidikene meeldib Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Reidijutt." | 2.osa. Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Reidijutt." | 2.osa.   "Reidijutt." | 2.osa. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Reidijutt." | 2.osa.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» "Teistsugune Ameerika teismeline"
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"
» "Eine terrassil." T. Klaos.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: