MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Teistsugune Ameerika teismeline"

Go down 
+6
räwr
Helen
iiou.
Murtagh
Keiti
Miley Cyrus
10 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime12/1/2009, 17:43

Uus järjejutt.
Loodan,et meeldib!



Oli ilus kevadelõpu päev.Terve linnake oli vaikne.Tähendab nii vaikne, kui Washington olla saab.
Enamus inimesi lihtsalt ¹hoppasid ning teismelised tundsid rõõmu peagi lõppevast koolist.Tegelilult oli kõikidel 14-16 aastastel soov, et nad saaksid minna lõpuballile.Sinna saamiseks oli vaid kaks võimalust.Kas keegi kutsub sind kaheteistkümnendast ballile või oled sa ise kaheteistkümnendast klassist.Üks nendest õnnelikest oli 10-klassi tütarlaps Elli.

"Roheline kleit?Mõtle ise ka, Elli !"Pahandas keegi naine.

"Ema, ma tean, mida ma tahan."Vaidles tema kõrval seisev tüdruk.

"Elli, sa saad endale punase kleidi, mitte selle rohelise kleidi!"

Kleit nägi välja väga armas ning tõepoolest iga noor inimene oleks sellist kleiti tahtnud.

"Aga ema, ma ei taha sellise kaltsuga lõpuballile minna."Nüüd näitas tüdruk ühele kleidile, mis nägi välja nagu kaltsu vaip.Emal oli peas selline nägu-see on täpselt see kleit mis peole minemiseks sobib.Naine võttis kleidi ning läks seda kinni maksma.Elli vaatas oma emale järgi ja ohkas.Nüüd kus ta saaks peole minna, pole tal normaalset kleiti.Elli läks oma ema juurde kassasse.Ema vaatas kurjalt Ellile otsa.Elli sai selgelt aru, et ema mõtles seda sellega."Hakkame nüüd minema!"Nad läksid uksest välja ja kõndisid autoni.Seal pani ema kleidi ettevaatlikult tagaistmetele, kus keegi ei istunud.Ema pani autole hääled sisse ja nad hakkasid kodu poole sõitma.Nad sõitsid juba pikka aega ja Elli vaatas ohates auto aknast välja.

Ema küsis Ellilt:"Mis viga?Miks, sa niiviisi ohkad?"

Ee....Ei midagi.Ma ohkan sellepärast, et just täpselt "SINU" pärast ei saa ma nüüd lõpuballile minna!"

"Milles mina süüdi olen?"Küsis ema maanteelt kodu teele ära pöörates.

"Sest, sa ostsid mulle sellise "PUNASE" kaltsu lõpuballi jaoks."

Ema närvid olid juba nii läbi, et ta otsustas parem oma suu kinni hoida, kui mingi teismelisega vaielda.Kes ise ka ei tea mida ta tahab või ei taha.







Sorry tean, et lühike.Luban, et järgmine osa tuleb pikem.Asee, ka kui kirjavigu näete siis öelge ja kirjutage need välja.:)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#2   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime16/1/2009, 16:43

Teine osa siis :)


Kui Elli ja ta ema kojujõudsid oli juba hilja.Elli oli vaidlemisest päris väsind ja heitis magama.
Järgmise päeva saabudes kopsis keegi Elli magamistoa oksele:
"Elli, Ärka üles !"
"Jaja ..!"
"Tule siis, söök on ka valmis "
"Ja juba tulen "
Elli tõmbas hommikumantli selga ja läks alla kööki.
"Mis süüa on ?!"
"Võileivad"
"Mida asja ?Jälle ?"
"Ikka ja jälle !Okei söö nüüd ära kullake ja mine kooli, mul on kiire.Tsau !"
Elli jäi emat suuamuli vahtima "Tsau, jah !"
Elli sõi võileivast paar ampsu läks üles oma tuppa ja otsis riidekapist midagi kooliminemiseks selga.Elli tõmbas peaaegu terve kapi segi, et endale normaalseid riideid leida lõpuks jõudis kätte see minut, kus tüdruk hakkas endale riideid selga panema(KOOLI JAOKS)
Ta tõmbas jalga "ROHELISED" teksad,ülesse ossa pani ta õlapaeltega topi ja selle peale poolero.Peegli ees sättis ta enda soengut ja tegi näole kerge meigi.Alla jõudes pani Elli endale jope selga ja ket¹id jalga ja hakkas juba uksest välja minema, kuid avastas siis, et koolikott oli esikusse jäänud.Ta jooksis esikusse tagasi ja tõmbas koolikoti selga.
Kooli jõudes rääkis ta uksetaga teistega juttu kui koolikell helises tuli õpetaja, kes lapsed sisse lasi, kuid ise jäi ukse taha.Õpilased läksid omakohtadele.Elli pinginaaber Triin küsis Ellilt:
"Kas sa täna õhtul lõpuballile tuled?"
"Ei"
"Miks, siis niimoodi ?"
"Sest emm ei ostnud mulle rohelist kleiti mida mina tahtsin ja emm ostis hoopis mingi "PUNASE" vana kaltsu.
"Aaaa, või nii ?"
Õpetaja astus "KõpsatKõpsat" klassi sisse mingi tüdruk käe kõrval.
"Tudvustan see tüdruk on Anu, meie klassi uus õpilane"Irvitas õpetaja oma jänese hammastega.Terve tunni rääkis ta sellest tüdrukust.Kuid äkitselt helises koolikell vähemalt kümme minutit ja see ei saanud olla koolikell, vaid häire.Õpilased läksid ilusti klass-klassi järelt staadionile ja juba oli vilkurite kisa kuulda.Need olid tuletõrje autod.Juba viis minutit pärast tulekahjut paluti kõiki õpilasi koju.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#3   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime16/1/2009, 16:44

3.osa siis :)

Lapsed viidi kodudesse nendejuures ka Elli.Koju jõudes oli juba kell 17.00 ja lõpuball pidi hakkama kell 19.00.Elli läks natukeseks linna-peale jalutama ja möödakõndinud sõbrad-koolikaaslased ikka küsisid ja mõnitasin Ellit:"Kas sa täna ikka ballile tuled?Ja kui tuled kes sind kutsub?"
Elli pidi seda totrust juba päris palu kannatama ning ta jooksis mööda linna kodupoole.Tuppa jõudes läks ta ema juurde ja rääkis mis tõimus:
"See kõik on sinu pärast ema !"
"Mis siis sellel kleidil viga on?See ju nii ilus "PUNANE" kleit !"
"Ah ?Ma ei viitsi sinuga vaielda !Sa oled maailma kõige vastikum ema teismelisele lapsele !"Samal ajal jooksis ta ülesse oma tuppa ja lõi toa ukse pauguga kinni.Elli otsist raamatu riiulilt raamatut mida lugeda, kuid kõik tundusid kuidagi nõmedad!Järgmisena pani ta musa mängima.Sealt tuli Katy Perry "Hot N Cold"
Katy Perry Ellile sugugi ei meeldinud otsustas ta voodisse pikali heita.Ta tukkus umbes tund aega.Ärkas, siis ja vahtis kella kell oli kuus.Elli soius oma ette"Gaa¹ küll !Tunniaja pärast on lõpuball ja mina ei saagi minna!"
Äkitselt helises all lauatelefon kuulda oli, et ema sellevastu võttis :
"Halloo, Kes räägib ?"
"Tere, Robert siin.Kas ma palun Ellit saaksin ?"
"Muidugi kohe hüüan"
Ema siis hüüdiski:"Elli palun tule alla.Mingi sugune Roberti nimeline poiss tahab sinuga rääkida!"
"Kohe tulen!"
Elli jooksis trepist alla suurde tuppa kus asus telefon, ning Elli võttis nüüd telefoni toru enda kätte.
"Jah, Robert.Mis sa tahtsi ?"
"Eee...E.Seda, et tule kähku mul on sulle kleit juba valitud ma ootan sind tõllaga suurelplatsil."
"ÄÄÄ..Sul on mulle kleit ?"
"Jah, roheline kleit.See millest sa koguaeg unistanud oled !"
"Appi !Tõsi ka jah ?"
"Muidugi .Tee endale kähku kena soenga ja sõidame.Kleidi paneme Kooli WC.Oled nõus ?
"Mumu..Muidugi olen.Ma jõuan umbes poole tunni pärast.Tsauuu !"

Elli viskas kähku telefonitoru hargile ja jooksis soengut tegema.Ta otsis kapist kähku tikk-kontsaga kingad ja pani jalga.Soeng oli tal kalasappa punutud.Ning kähku nagist jope tõmmates läks ta poe juurde niikiiresti kui võimalik.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#4   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime16/1/2009, 16:44

4.osa siis.


Kui Elli poeni jõudis nägi ta Robertit uhkes tõllas ning ta hüüdis:
"Tule mu kaunitar me lähme sisse ja sind tehakse unelmate ballikuningannaks !"
"Mmm...Mind ?Päriselt ?Mis sa jamad ?"
"Päriselt jah.Muide ma ei jama!Õpi see pähe !"
"Jjjaaa .Lähme siis äkki sisse vä ?"
"Palun uks on seal."Osutas Robert poe-uksele.
Poetädi juhatas nad mingisse ruumi kus seisis see "ROHELINE" Elli unistuste kleit.Elli jooksis kingadega koperdades kleidini ja imetles seda suu amuli.Samal ajal kui Elli oma unistuste kleiti imetles arutasid Robert ja poetädi Elfriida midagi.
"No äkki lähme ja paneme ta riidesse lõpuballini on veel, vaid 30minutit."
"Noh jah lähme, siis."Vastas poetädi Elfriida tüdruku ja tema kleidi poole osutades.Poetädi lõi käsi kokku ja hüüatas Ellile:
"Oihh, ma oleks peaaegu unustanus sulle öelda, et et lähme paneme sulle kleidi selga ja sis teete te oma unelmate printsiga minekut .Mis sa arvad Elli ?"Kui poetädi seda ütles lõid Roberti põsed punastama.
"J.J.Jaa lähme siis."Kokutas Elli midagi suust välja.
Elli seisis nagu manneken paigal kui talle kleiti selga pandi.Umbes 10minuti pärast kui Elli oli valmis lõpuballile minema pandi ta suuresuure peegliette kus ta ka muidugi mingi 2minutit ennast imetles.Kleidi sba kinni hoides saatis poetädi Roberti ja Elli tõllale tagasi.Robert ja Elli lehvitasid poetädile ning seejärel sõitsid minema.Robert vaatas kella ja ütles siis kvasti teenrile:
"Kuule meil on Elliga vaid 10minutit aega, et lõpuballile jõuda ja sa ikka sõidad aeglasemalt kui tigu!"
Selle karjumise peale hakkas teener hullult hobuseid piitsatama, et tood kiiremini kappaksid.Juba paistiski kool kus ball piditõoimuma.Teener aitas Roberti ja Elli tõllast välja ning saatis nad kooli suurde saali Elli kleidisaba hoides.Kui Elli ja Robert sisse tulid, siis...........................








Sorry, et lühikää tuli :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#5   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime27/1/2009, 17:17

Viies osa, siis Very Happy


Kõik vaatasid suu amuli nende poole ja muigasid:
"Issand kui kena kleit sellel Ellil on!"
Elli ja Robert ei teinud sellest sugugi välja ja läksid saali lõppu tantsima.Muusika oli ilus nagu kusagil kuninga ballil.
Isegi Elli mõtetes mõlkus mõte :See ball on küll vist mu koguelu kõige parem päev vähemalt praegu.Algas Rumba ning kõik paarid tantsisid omamoodi Rumbat.Kui Rumba lõppes kohtas Elli oma parimat sõbrannat Mayat.Maya kõndis oma partneriga Elli ja Roberti juurde ning hakkas kiitlema:
"Noh, sul kena "ROHELINE" kleit ja kena partner ja..."
"Aitab, Maya !"Karjus Elli.
"Kas ma käin sulle pinda ?AAh, vasta !Aah-Aaah ??"Küsis Maya vastu.
"Ei, aga see kiitlemine.Oi kui kena oi kui ilus oi ku seksikas oi kui kole tead ?!"
"Aaaa....Ahsoo, siis.Sorry noooh."
"Jajajajaja."
Maya jooksis WC.Ta partnr jäi Robeti ja Elliga plädisema.
"Issand !Kas teie arust on ka Maya kena ?"Küsis Maya partner.
"Jjaaa, NORMAALNE ON."Vastas Robert, Elli, aga vastupidi.:
"Jaa.. Ta on küll kena, aga natuke nõrganärviline."
"Ahoii.Näete Maya tuleb tagasi."Hüüdis Maya partner.
Maya jooksis kleidisaba üleval hoides Robeti,Elli ja oma partneri poole ning, siis ütles:
"Sorry Elli, et ma jälle pillima hakkasin, agasa ju tead mind, eks?."
"Jaah.Ei ole midagi.Elame näeme :)"
"Kuulge, aga ball hakkab juba lõppema!"Hüüatas Elli.
"Hakkab jah mingi 10minutit veel saab tantsida.Aga jah elab üle.Mai teadnutki, et me niikaua rääkisime."Ütles Maya .
"Okei, sau siis!"Hüüdis Elli
Elli ja Robert hakkasid ka minema ning olid kurvad selle pärast, et nad ei saanud poolttundigi tantsida.Nad läksid uksest välja ning teener juhatas nad tõlda jälle siise.Robert palus teenril Elli tema maja ette viia.Robert ja Elli rääkisid omavahel:
"Kas sulle meeldis see ball vä ?"Küsis Elli Robertilt.
"Ei.Sõnaotseses mõttes"EI"."Vastas Elli seejärel..............








Sorry ..
Jälle tuli lühikä osa .
Mul lissalt mõtted otsas :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#6   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime29/1/2009, 11:49

Kuues osa, siis .

Juba paistiski Elli maja.Tõld peatus otse Elli maja ees ning teener saatis viisakalt Elli tõllast välja.Koju jõudes küsis ema Elli käest:
"Noh !Kas meeldis või ?"
"Äääm.....Ei !"Vastas Elli oma emale.
"Miks, siis nii ?"
"Maya !Sa ju tead küll teda, eks ?Aaah, vahet pole ma nüüd lähen."
"Jaaa, muidugi ma tean.Jah eks sa mine siis."
Elli läks ülemisele korrusele kus asus tema tuba.Seal võttis ta ettevaatlikult kleidi seljast ja pani selle riidepuupeale ning viis alla kus ema selle kuhugi pani.Elli jooksis üles tagasi võttis öösärgi kaasa ja läks vannituppa du¹i alla.Kui Elli puhas oli kuivatas ta end ära ja pani öösärgi selga.Järgmisena pesi ta hambad ära ja, siis ruttas oma tuppa.Ta läks veel õhtul arvutisse msn-i.Ta hakkas oma poisiga seal rääkima.Elli küsis talt:
"Mulle meeldivad nunnud poisid(Mämm)Says:
Noh, Jack !Kuidas sul siis köhaga on ?On parem v ?
"Wtf? Says:
ParemParem.Kuidas mudu ball oli ??
"Mulle meeldivad nunnud poisid(Mämm)Says:
Ääääm...Sitt !Maya rikkus kõik ära Sad
"Wtf? Says:
Aaa.Ok, siis.Et muidu mis sa arvad kui teeks homme mingi peo??
"Mulle meeldivad nunnud poisid(Mämm)Says:
Tavai !Mulle meeldivad peod :)
"Wtf? Says:
Mis sa arvad kui kutsuks veel kedagi ??Aga keda Sad?Paku sa Very Happy
"Mulle meeldivad nunnud poisid(Mämm)Says:
Nt Kristjanki,Willi,Sally,Patricia, ja veel näiteks Fredriku ?
"Wth? Says:
Okei ..Ma nüüd lähen.Sau Musi (LL)!
"Mulle meeldivad nunnud poisid(Mämm)Says:
Sau Musi !(L)
Seejärel logis Elli oma kasutajast välja ja heitis pikali.Olgugi, et tema vanuse jaoks oli kell 00.00 liiga vara magama minemiseks.Kui ikka inimene on väsind, miks ta, siis magama ei või jääda?Elli hüüdis emale ülevalt alla:
"Head ööd!"
"Head ööd!Jah"
Elli põrnitses oma roheliste silmadega seda rohelist lage mis talle üle kõige meeldis.Elli ei pannud üldse tähelegi, kui kiiresti ta magama jäi.Unes nägi Elli........



Järgmises osas saate teada mida .
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#7   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime30/1/2009, 16:47

Seitsmes osa, siis Very Happy

Kui Elli üles ärkas läks ta jällegi pesema kaasaarvatud hambad,nägu jkm.Kui ta vannitoest oma tuppa tagasi läks, läks ta jälle arvutisse msn-i.Ta logis end sisse.Ka Jack oli Juba sees ning Elli kirjutas:
"Mulle meeldivad nunnud poisid(Mämm) Says:
Sau !Mis kell, siis pidu KAH on ??
"Wtf? Says:
Sorrrri ExclamationÄra jääb kuna ma olen jälle haige.Seekord kõrgepalavikuga :*
"Mulle meeldivad nunnud poisid(Mämm) Says:
Näääääääh SadÄra jää koguaeg haigeks Exclamation
"Wtf? Says:
Teine pääv.Siis kui ma terve olen Very Happy
"Mulle meeldivad nunnud poisid(Mämm) Says:
Noooh jah.Kes seda veel teab, et millal sa terveks saad ??
"Wtf? Says:
Äkki umbes esmaspäävaks täna ju reede:)
"Mulle meeldivad nunnud poisid/Mämm) Says:
Noooh ...Esmaspäeval ei saa küll Sad Siis kooli päev ju !
"Wtf? Says:
Ega jamh, siis tuleb oodata järgmise reedeni Very Happy
"Mulle meeldivad tunnud poisid(Mämm) Says:
Nähh !Niigi igav on ju :O
"Wtf? Says:
Seda jahh.
"Mulle meeldivad nunnud poisid(Mämm) Says:
Eks ma pean, siis sõbrannadega ¹hoppama minema Sad:)
"Wtf? Says:
Ok...Ma lähen.Sau musi (L)!
"Mulle meeldivad nunnud poisid(Mämm) Says:
Sauuu, siis jamh.Musi sullegi (L)
Elii logis end välja ja helistas oma parimale sõbrale Maya´le kellega ta oleks peaaegu eile lõpuballil riidu läinud.Elli võttis oma telefoni,valis numbri ja seejäre helistas siis.
"Sau Maya !Sa ¹hoppama viitsid vä ?"Küsis Elli Maya´lt.
"Tavai.Näeme suures Washingtoni bussijaamas."Vastas Maya Ellile.
"Ok.Sau !"Ütles Elli.
"Sau.Tee kiiresti !"Vastas taas Maya.
"Ok."Ütles Elli juba vihaselt.
Elli viskas telefoni lauale ning läks oma ride kapi juurde.Ta tõmbas kapist välja "ROHELISED" lühikesed teksad.Üles pani ta "KOLLASE" topi ning võttis kätte oma suure-suure "KOLLASE" käekoti.Käekotti pistis Elli rahakoti ja telefoni.Elli pani selga ka "ROHELISE" poolero.Elli jooksis alla,pani jalga "KOLLASED" plätud ja ütles uksest välja minnes emale :
"Tsau ma lähen ¹hoppama ja ei tea millal tagasi olen !"
"Tsau.Vaata, et ikka ööseka koju tuled !"
"JaaaJaaaa...Sauu nüüd"
Elli läks kiirel sammul bussi jaama, et mitte hiljaks jääda.Kui ta juba bussi jaama jõudis oli...........................
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#8   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime30/1/2009, 17:16

Kaheksas osa, siis juba Very Happy

Seal oli juba Maya.Ning Maya küsis Ellilt:
"Noh !Sul läks nii kaua !Miks ?"
"Muide !Ma elan kaugemal.Tuleta meelde!"
"Aaaga noooh jjjah !"
"Äkki lähme, siis juba Washingtoni kõige suuremasse kaubamajja."
"Jaah, seda küll."
Nad läksid bussi peale.Bussis ostsid nad täiskasvanu piletid.Kui piletid ostetud otsisid nad tühjasi kohti.Esialgu ehmatasid, et kas, siis polegi vabu kohti?Oli küll kõige lõpus mingisuguste poiste kõrval.Nad pidid Maya´ga poiste vahel istuma.Elli poolne poiss küsis Ellilt:
"Ää..Kas me pole mitte enne näinud kusagil?"
"Eeei tule ette küll."
"Ah, siis ma nägin sind lihtsalt kooliajakirje kaane peal."
"Kui nägid !Mis seal kaanepeal, siis kirjas oli ?"
"Vaadake !Kõik kadestavad seda tütrukut(NOOL OLI PILDINI TÕMMATUD).Meie kooli kõige ilusamat tüdrukut."
Muidugi seda oli Elli küll oma blondide juuste ja roheliste silmadega.
"Aa.Okei."Lõpetas Elli poisi kõne.
Poiss vaatas nukra näeoga aknast välja linnapeale.Elli ja Maya hakkasid nüüd igavusest juttu rääkima.
"Kuule !Vaata see poiss kes minu kõrval istub onju.See hakkas minuga mingi järsju rääkima, Noh .Nõme, eks ?"Ütles Elli Maya´le.
"Noh ?Ma kuulsin jah.Äkki lööb ta sulle külge ??"Vastas Maya.
"Eeem. Jah Võibolla ?"Punastas Elli.
"Ehee...Ma arvan, et jah!"Punastas ka Maya.
"Aga jah.Mida sa punastad Maya ??"
"Eeem, midagi.Aga sa ??"
"Samuti midagi."
Poiss katkestas tüdrukute kõne:
"Kuule Elli vms sa nüüd olidki ??Kuhu te muidu selle "T¹IKIGA", siis sõidate kah ??"
"Eeee, Washingtoni kõige suuremasse kauplusesse.Ja, siis?? Mis see sinu asi on ?"
"Ei midagi.Lihtsalt."
"Kuule ainult imelikud poisid küsivad seda tüdrukute käest lihtsalt."
"Küllap ma, siis olengi "IMELIK"!"
Elli keeras poisile selja.Mossitas veits ja, siis oligi juba aeg bussist väljuda.Maya ja Elli läksid ilusti üle tee poodi.Esimesena vaatasid nad pikiine.Elli ostis oma lemmikud "HELEROHELISED" ja Maya ostis enda lemmikud "ROOSAD".Järgmisena läksid nad pükste juurde.Elli ostis endale pikad "ROHELISED" teksad ja Maya "Roosad" pikad teksad.Nii oli ka kõigi asjadega, et Elli ostis "ROHELISED" ja Maya "ROOSAD".Plikad jooksid kassasse asju tasuma.Elli arve oli väga suur ta tõmbas rahakotist kaardi välja ja tasus arve, sama oli ka Maya´ga.Järgmisena jooksid tüdrukud kõrval olevasse McDonaldisse.Mõlemad nii Elli kui ka Maya ostsid endale megaeine mis koosnes:CocaColast,friikartulitest,suurest juustuburgerist ja pluss veel magustoiduks jäätis.Plikad läksid lauda ja hakkasid klat¹ima nende klassi Virmat.Elli ütles Mayale:
"Kuule, see meieklassi Virma on ikka oma ümmarkuste prillidega nagu see Harry Potterist see kummitus."
"Ja. Julmalt pull, noh."
"Ja ta vend on nagu Harry Potter ise(Hhhaahahaha)."
"Muidugi.Nii lahe ju.?"
"Jah, aga äkki hakkame nüüd sööma ka vä ?"
"Olgu, siis."
Tüdrukud sõid ja rääkisid veel juttu.Mingi ppole tunni pärast läksid tüdrukud üle tee bussi peale ja sõitsid kodu poole.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#9   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime6/2/2009, 16:12

Üheksas osa .


Kui Elli koju jõudis ütles ta emale:
"Kuule homme on Maya juures pid¹aamakas.Ma lähen ka."
"Jah eks sa mine, siis."Vastas ema Ellile.
"Okei, siis.Tänud.Ning ma lähen nüüd oma tuppa.SAU!"Vastas Elli emale trepist üles enda tuppa minnes.
Kui Elli oma tuppa jõudis läks ta oma voodisse pikali päevikut pidama.

"Dear diary."

Mul on selline tunne, et ma olen Robertisse armunud.Peale seda, kui me koos lõpuallil käisime hakkas ta koguaeg mulle silma tegema ja silma paistma.Ta koguaeg istub koolis vahetunnis minu kõrval, noh kui tal see korda läheb, sest tihti istuvad mu sõbrad minu juures.Ma tahaks teda nii väga jälle näha.Tegelikult ma arvan, et sellest ei tuleks midagi välja.Ta on ju ikkagi 12-nda klassi poiss ning tal on kindlasti keegi omavanune juba.Mul on juba piinlik, sest alati, kui ta mu kõrvale istub hakkan ma veits punastama.Ta on nii nunnu oma mustade juuste ja pruunide silmadega (L).

Ning edasi juba sodis Elli midagi.Midagi sellist millest ta ise ka aru ei saanud.Tal keerles ainult mõtetes"Saaks ma, vaid temaga kokku."Aga, aga see oli kõigest unistus.Elli teadis, et tal ei ole mingit võimalustki.Kogu selle mõtlemise peale tükkis Ellil lausa pisar silma, kuid ta pühkis selle nii kiirelt, kui võimalik ära.Tükk aega mõeldes sellest, et kuidas saada Robertiga kokku ja kuidas talle seda öelda, et "Robert, sa meeldid mulle." võttis Elli taas oma päeviku lahti.


Ma tean.Sa oled eluta ja ei saa mulle vastata, aga kuidas.Kuidas ma ütlen talle seda?See vist tõesti.P O L E G I V Õ I M A L I K !
See on nii nõme, kui inimesega nii juhtub nagu minuga!Mul pole mõtet neid asju siia kirjutada, kuid ma pean.Sa oled mulle tähtis ja ei avalda mu saladusi kunagi.Oi jumal.Ma läksin vist hulluks, et ma mingisuguse päevikuga kirjutan/räägin !?See ajab mind ausalt öeldes naerma.Niimoodi siia sinusse kirjutades hakkan ma juba tasapisi rahunema sellest Roberti maanjast :)

Elli pani päeviku kinni ja seejärel padja alla lukku.Ta põrnitses lage ja mõtles ikka midagi.Seekord mõtles ta hoopis homsest pid¹aama peost, et mida ta selga paneb(ESIALGU),millise pid¹aama/öösärgi ta valib.See teismelise elu tundus talle ikka ja jälle keerulisena.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#10   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime6/2/2009, 19:39

Kümnes osa Very Happy

Õhtu saabudes hakkas ta telekast filmi vaatama.See oli sellest permuuda kolmnurgast.Kui see film lõppes ohkas Elli ikka, peas ikka keerlemas täpselt sama asi mis enne.Ta käis pesemas ära pani öösärgi selga ja läks pikali.Ta proovis uinuda nii kiiresti, kui võimalik.Ta siples unes, sest nägi unes sellist asja :
***

Ta kõndis kusagil linnapeal ning jäi peatuma ühe kohviku juurde, sest seal oli Robert.Ta jalutas sisse ja ostis endale mingi prae.Seejärel otsis ta kohta ning lõpuks küsis Robertilt:
"Robert.Kas ma võin sinu kõrvale tulla?"
"Loomulikult tibuke."Oli Roberst vastanud.Kui praed olid söödud, siis kutsus Robert Ellit kinno.Sellega Elli nõustus ning nad läksid 4D kinno.Kui film läbi sai küsis Robert Ellilt:
"Elli.Noh, vaata.Kas sa meile ei tahaks tulla?"Keerutas Robert.
"Ei nohh.Muidugi!"Vastas Elli kiljudes Robertile kaela hüpates.Nad jalutasid mööda pikki tänavaid ja radu."Maja oleks nagu ära haihtunud."Keerles Ellil peas mõte ja lõpuks tegi ta oma suu lahti:
"Eee.Robert!Kas me oleme eksinud?Kas maja on ära haihtunud.?Kas see on unenägu?""Ei Elli.See ei ole unenägu.Ära ka me eksinud pole ja ütle mulle kuidas saaks üks suur maja ära haihtuda?Kas sa oled hulluks peat läinud või?Küsis Robert Ellilt päris kurjalt.
"Eee.No M A E I T E A !.Ja küllap ma olengi hull!"Karjus Elli veidikene naerdes Roberti peale.Ta üritas kurja tädi mängida."EeeeElli !Kas sa üritad siin mingisugust kurja tädi mängida või?"Küsis Robert Ellilt naeratades."Nähhh!Ära nori!"Torises Elli."Ei.S O R R Y !"Ütles Robert naeru kinni hoides.

Elli ärkas järsku üles.Tegi ühe silma lahti ja vaatas kella kell oli 08.00 hommikul.Elli pikutas veel 5minutit ja läks, siis pesema.Pärast pesemist pani ta endale teised riided selga.Milleks olid."KOLLASED" lühikesed püksid ja ka samat värvi topp.Ta jooksis alla ja sõi kiiruga paar võileiba.
"Elli.Kuhu sul nii kiire on?"Küsis ema imestunult.
"Ei kuhugi.Kuhu mul ikka minna on?"Küsis Elli emalt.
"Ma mõtlesin, et lähed Roberti juurde teda musutama."Togis ema naerdes Ellit.
"Mida asja?Ta ei meeldi mulle!"Karjus Elli ema peale ja mõtetes mõlkus tal "Ma ju valetasin ja jäängi valetama!""Elli nüüd sa küll luiskad."Naeris ema ikka nagu mingi hull inimene."MA EI LUISKA !Ja GoodBye nüüd!"Ütles Elli emale."Aga kuhu sa lähed?"Päris ema."Sinna kuhu sina ei lähe!"Vastas Elli."Ahahh.Kuhu, siis?"Päris ema ikka."OMA TUPPA."Karjus Elli ema peale nii, et too ehmatas.Ta jooksis oma tuppa ja keeras ukse lukku.Nüüd oli tal mõtetes hoopis."Kas mu ema luges mu päevikut?Asssa.Kui see sama moodi pole, siis järeldus on ta luges seda."Elli läks kähku ja vaatas.Kõik omal kohal ja täpipealt samamoodi.Ta läks voodisse pikali ja kirjutas päevikusse :


"Dear diary."

Täna on Maya juures pid¹aama pidu ning ma võtan sinna oma HelloKitty pid¹aama.Ma tükk aega mõtlesin millist võtta, kuid ma arvan, et see sobib, sest seal ei ole ju mingi pid¹aama võistlus, vaid pid¹aama pidu.Ma võtan sinna paki tomati krõpse,siis näiteks Kissi.Me oleme ju juba nii suured, et alkoholi võime veits ikka tarvitada Very Happy
Eelmine aasta tegi ka Maya pid¹aamaka.See oli sjupper.Seekord võiks veel sjuppermam tulla.Me mängisime nagu väikesed titad padjasõda niiet suled lendasid.Me naersime nagu titad,tegime selliseid tempe nagu titad.Oiiiii see oli ikkka superhüper "MEGA!"Kätlin rääkis mingisuguseid vist oma mõeldud anektoote.Maya ja üleüldse me kõik laulsime kella 23.30-01.45 karaoket.Appi!Selline tunne oli nagu naabrid oleksid kohe mölama tulnud, aga ennnäe!Ei tulnudki.Okei ema juba hüüab sööma olen varsti tagasi.
Tsau !


Elli sulges päeviku ja pani selle seekord kirjutuslaua sahtlisse asjade vahele, et see välja ei paistaks.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#11   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime7/2/2009, 15:11

Üheteistkümnes osa Very Happy


Kriitikat paluks ka:)

NB:Palun mitte neid jutte coppida selle CopyPaste´ga :)
Aitähh !
Kessu :)


Elli jalutas alla ja küsis emalt:
"Emps kuule.Kas ma kuulisin õieti, et sa kutsusid mind sööma?"
"Jah...Mmmmuidugi."Vastas ema kokutades.
"EE.Sa ju tead, et MINA TULEN SÖÖMA, SIIS KUI MINU KÕHT ON TÜHI !"Karjus Elli ema peale.Elli jalutas jalgu tramppides oma tuppa tagasi ja võttis kirjutus laua sahtlist oma päeviku.Sealt !Kuhu ta selle oli jätnud.Ta võttis selle ja läks see kord aknalauale seda kirjutama.Ta võttis mugava asendi aknalaual sisse ja hakkas kirjutama:



"Dear diary."

NiiZiiz nagu ma enne ütlesin on täna Maya juures pidzaamakas.See algab kell seitse vist.Trillalalalalaa.Igavv on ning kui mul IGAVVV ONNN, siis ma kirjutan sinusse.Robert võiks ka sinna tulla.Muide !Ma olin enne Jackiga paar.Nüüd olen temaga tülis :(Kahju.Mai taha enam Jacki vist üldse näha.Liiiga igavvv onnnn!Sul on hea.Sa oed eluta ja sul on tegelikult lahe sahtlis vedeleda.Tead päevik!Ma arvasin umbes 5aastasena, et raamatud ja igast eluta olendid räägivad minuga näiteks.Ma olis, siis juba umbes 6aastane.Ema toimetas köögis ja mina vaatasin pildiraamatuid, kuid siis läksin ema juurde sellise jutuga:
"Emme armastus romaan rääkis minuga."
"Ära aja pada juttu!"Karjus ema mu peale seejärel.
"Ta ütles loe mind!Saad targemaks ja õpid rohkem tähti."Kurtsin mina.
"Lõpeta ja mine kohe oma tuppa!"Karjus ema mu peale näpuga minu toa poole suunates.Ma läksin, siis oma tuppa nukudega mängima ja, siis need rääkisid ka minuga.Igastahes rohkem ma ei mäleta, et läksin veel ema juurde ja ema ütles:
"Kulla laps!Sa oled vist küll hulluks läinud?!"
Ning karjus taas, et:
"Mine otsemaid oma tuppa!Ja ära enne tagasi tule kui oled normaalseks hakanud!See oli jube minu jaoks.Kuid nüüd suurena tundub see väga naljakas ja kui emale külalised tulid ja ta seda neile rääkis läksin ma vihaseks ja jooksin oma tuppa.Naljakas juhtum eks?Aga OIHHHH.Ma unustasin.Sa oled ju eluta olend ja ma räägin sinuga nagu hull.Ma nagu hullult ootan seda pidzaamakat.Kuigi tegelikult tundub see natuke igav kahh.Vähemalt minu vanuses ja ma loodan südamest, et midagi väääääääga hullu ei juhtuks, sest muidu on AIAIAIAIAI.Hahahahahaah.Ma luban, et hakkan sinusse iga päev kirjutama.Präääägu on ju suvevaheaeg ka.Kooli pole (JESSSH)
I HATE SCHOOL!
Mis teha, et vihkan, noooooh ??
Sina ju aidata juuuu ei saa.Meil anti tedada, et meie klassi tuleb sügisel mingisugune uus tüdruk nimega Lolita :DPääääris hea nimi.(JUTUMÄRKIDES)(Hahahahha)Ta pidi olema mingi ahvinägu ja jänese hammas ja teda kutsutakse AhvJänesels(VÄHEMALT KUULU JUTTUDE KOHASELT).Okeiii, siiiiis ma ei viici praegu sinusse kirjutada ja panen su kirjutus laua sahtlisse.
Tsau!:)


Elli pani oma päeviku kirjutuslaua sahtlisse.Ise tegi ta akna lahti, sest märkas, kui lämbeks toas oli vahepeal läinud.Ta mõtles kas minna arvutisse,telekat vaatama,muusikat kuulama hakata või midagi lahedat teaha.Ei!Midagi ei kõlbanud talle.Elli oli kogu oma elu üks pirts-perse olnud.Küll ei kõlbanud talle väiksena roosad asjad.Hakkas kohe röökima.Kõik pidi ikka olema kollane ja roheline.Need olevat tema lemmik värvid.Ellil on siiamaani vaja kõiki kollaseid ja rohelisi asju.Vahel mõtles Elli ema minna kuhugi arsti juurde, sest ta ei osanud Ellit normaalselt kasvatada.Nii võttiski Elli ema telefoni ja pani talle ja Ellile psühholoogi juurde aja kinni
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#12   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime10/2/2009, 20:25

Niisiis pani Elli oma käekotti pidzaama ja asjad mida ta kaasa võttis.
"Ema ma hakkan minema."Läks Elli ema juurde kööki.
"Ahsoo.Tsau, siis."Vastas ema Ellile põsepeale musi tehes.
"Aaa, et nagu okei.Tsau jah!"Vastas Elli toast välja joostes.
Ta jalutas mööda pikki Washingtoni tänavaid, kuni lõpuks jõudis, siis Maya majani.Ta helistas mitu korda kella.Ei.Ei keegi ei tulnud uksele.Lõpuks otsustas Elli helistada.Ta valis numbri ja helistas, siis:
"Iou Maya.Ma siin su maja ees külmetan.Kus sa oled?"Küsis Elli paaniliselt.
"Ära närvitse.Ma olen teistega juba üleval.Ma kohe tulen alla.Eks?"Vastas Maya Ellile.
"Tee kähku!"Vastas Elli.
"Kohe juba tulen.Ära tee arvet!Tsau!"Vastas Maya Ellile ja lõpetas kõne.
Mõne aja pärast oligi Maya juba koos teistega all ukse juures.Nad lasid Elli ilusti sisse.
"Elli.Mis sa kaasa tõid?"Küsis keegi ja see keegi oli Birgit.
"Küll sa, siis näed."Vastas Elli rahulolevalt Birgitile.
Nad istusid põrandale maha ning samal ajal, kui teised peale Maya enda mänge mõtlesid käis ta köögis ja pani Elli asjad ka kausidesse/taldrikutesse.
"Maya.Me mõtlesime, et mängiks pudelikeerutamist.Mis arvad?"Küsis Elli Mayalt.Maya oli nõus ning tema alustas esimesena, kuna see on tema pidzaama pidu.
"Ääää, See kelle poole pudeli ots jääb peab mu kaisukarule musi tegema."Naeris Maya.Maya keerutas pudelit ning ots jäi Birgiti poole.Birgit tõusis püsti, punastas ja tegi selle musi ära.Nüüd oli tema kord.
"See kelle poole pudeli ots jääb peab püsti kargama ja gorillat mängima."Mõtles Birgit midagi välja.Ta keerutas.Pudeli ots jäi Jesly poole.Jesly tõusis püsti ja mängis gorillat.Ise peaaegu naerugrampe saamas.
"See mäng on liiga titelik kuulame parem musa ja teeme PARTY.Mis arvate?"Küsis Jesly teistelt.
"Jahh.Kuulame parem muusikat ja teeme party."Otsustas Maya ära.
Noored panid muusika valjult mängima.Lõpuks niimoodi tantsides kopsisid uksele poisid.Maya lasi nad sisse.Poisid ütlesid äkitselt:
"Aa.Meil on alkot ja narkot ka kaasas."
Birgit oleks peaaegu minestanud.Maya kamandas poisid alla.All panid poisid oma stiilis muusika käima.Pidu oli nagu selline:Poisid eraldi ja tüdrukud eraldi.Tüdrukud laulsid karaoket.Laulu.Mille nimeks oli:Katy Perry-Hot N Cold.
You change your mind
Like a girl changes clothes
Yeah you, PMS
Like a bitch
I would know

And you over think
Always speak
Crypticly

I should know
That you're no good for me

[CHORUS]
Cause you're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in then you're out
You're up then you're down
You're wrong when it's right
It's black and it's white
We fight, we break up
We kiss, we make up
(you) You don't really want to stay, no
(but you) But you don't really want to go-o
You're hot then you're cold
You're yes then you're no
You're in and you're out
You're up and you're down

We used to be
Just like twins
So in sync
The same energy
Now's a dead battery
Used to laugh bout nothing
Now your plain boring

I should know that
You're not gonna change

[CHORUS]

Someone call the doctor
Got a case of a love bi-polar
Stuck on a roller coaster
Can't get off this ride

You change your mind
Like a girl changes clothes

Tüdrukutel läksid järsku kõhud tühjaks ning Maya jooksis toodud asjadele kööki järgi.Sealt tuli ta kiljudes ruttu tagasi, sest...........


Sorri, et lühikä tuli :))
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#13   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime11/2/2009, 14:25

Ta jooksis sealt kiljudes tagasi.Kiljumis sõnad olid:
"Kus telefon on helistage keegi ruttu kiirabisse Krisjan on pikali maas ja suust tuleb vahtu!"
Niisiis võttis Elli telefoni ja helistas.
"Tere.Meil oleks vaja, et tuleksite!"Ütles, siis Elli paanikas.
"Rahunege!Kuhu tänavale?"Küsis kiirabi segretär.
"Washington:Big Street 13.Oma maja."Vastas Elli veel natuke paanikas olles.
"Kohe saadan brigaadi teieni ja ega te nalja ei tee.Mis muidu inimesega on?"Küsis segretär.
"Eeei!Nalja me ei tee.Meilon pidzaamakas ja ühel poisil nimega Krisjan hakkas lihtsalt paugupealt suust vahtu tulema."Paanitses Elli.
"Selge.Kohe saadan brigaadi teieni ja helistan politseisse ka."Ütles segretär.
Kõne katkes ning mõne asja pärast olid nad uksetaga.Maya juhatas nad kööki kus poiss lamas.Ning politsei hakkas asja uurima.Teised poisid olid vahepeal kuhugi kadunud.Natukese aja pärast viis kiirabi Krisjani autosse ja sõitis.
"Noh!?UURIGE!!"Hüüdis Maya.
"Igatahes!Alguuringus saime praegu teada, et ta oli narkootilisi aineid kasutanud.Me tuleme homme tagasi.Head aega!"Ütles politseinik toast välja minnes.Tüdrukud nägid aknast, et peagi polnud neid enam näha.
"Seda ma arvasin, et midagi juhtub."Nätis Maya küüsi.
"Ma just lootsin, et see on parem."Vingus Elli.
Teised tüdrukud Jesly ja Birgit läksid ära ning Maya ja Elli jäid kahekesti.
"Tead mis!?Nii kaua kuni su vanemad reisilt tagasi tulevad tule meile.Lähme homme, et nagu kõigepealt magame teil kuni hommikuni ja, siis mingi kella kahe-kolme aeg lähme meile?Oled nõus?"Küsis Elli Mayalt.
"Olgu pealegi."Vastas Maya nuttes.
Nad jalutasid Maya tuppa ning hakkasid aja surnuks löömiseks kaarte mängima.Varsti lõpetasid nad ka selle.
"Mis me teha võiks?"Küsis Maya Ellilt.
"Ma ei tea, aga räägime õudukaid." Vastas Elli Mayale.
"Olks.Sa alustad."Vastas Maya Ellile.
Elli ja Maya heitsid pikali ja panid tule kustu.Elli alustas.:
"Ühes riigis elas must käsi.Uudistes ütles õhtul:Must käsi tuleb teie linna.Järgmisel õhtul oli uudistes:Must käsi tuleb teie külla.Järgmine õhtu uudistes:Must käsi tuleb teie aeda.Järgmisel õhtul uudistes:Must käsi tuleb teie majja.Järgmisel õhtul uudites:Must käsi on teie selja taga!Wmahahahah."Rääkis Elli.
"Äääm sa rääkisid seda valesti, aga vahet pole.Kell on palju jääme magama?"Küsis ja ütles Maya.
"Head ööd, siis!"Vastas Elli.
"Head ööd jah!"Vastas Maya samaga.
Niisiis tõmbasid tüdrukud omale teki peale ja jäid magama, et kohekohe, varstivarsti minna teise päeva.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: "Teistsugune Ameerika teismeline"#14 (VIIMANE)   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime15/2/2009, 18:59

Kui Elli ja Maya üles ärkasid kiirustasid nad bussi peale.Nad jalutasid bussi jaama.Kui buss tuli läksid nad siise,maksid piletid ja läksid kohtadele.Lõpuks jõudis buss kohale ning tüdrukud astusid bussilt maha ja hakkasid Elli kodupoole jalutama.
"Mu vanemad pidid ju eile tulema ja pole siiamaani tulnud."Muretses Maya.
"Noh, jah.Kui ma sinu nahas oleksin kardaksin ma ka."Ohkas Elli.
"Ma täiega babistan."Vingus Maya ikka veel.
Tüdrukud jalutasid veel edasi kuni jõudsidki Elli majani.Nad jalutasid sisse.
"Ema!Maya tuli ka siia."Hüüdis Elli.
"Ahahh, aga miks ??!"Küsis ema.
"Sest ta kardab.Ta vanemad pidid tulema eile, aga pole siiamaani jõudnud ning telefonid on ka mõlemal väljas.Kas ta võib meile jääda??"Vastas Elli.
"Muidugi, aga ainult niikaua kuni ta vanemad tulevad."Vastas Elli ema rõõmsalt.
Tüdrukud nookutasid ning jooksid Elli tuppa.
"Kus ma magama hakkan?"Küsis Maya.
"Diivanil seal akna juures."Osutas Elli diivanile.
"A.Okei."Nõustus Maya.
Varsti tuli ema trepist üles ning kopsis Elli toa uksele.
"Elli ja Maya!Ma tõin teile soojasi võileibu."Astus Elli ema Elli tuppa sisse.
Ema viis soojad võileivad coodile, kus Maya ja Elli istusid.Ema soovis tüdrukutele head isu ja läks alla tagasi.Tüdrukud sättisid end voodile mugavalt sisse, panid teleka käima ja hakkasid sööma.
"Mhmm.Väga maitsvad.Pole ammu neid söönud."Oli Maya lummuses.
"Pole ka vä ?"Imestas Elli.
"Mkmm."Puterdas Maya.
Kui nendel oli toit söödud viis Elli taldriku alla kööki, et ema selle phtaks peseks.Seejärel jooksis üles tagasi.Ning tüdrukutele tuli äkitselt mõte:
"Äkki prooviksime veel?"Küsis Elli.
"Mida me veel prooviksime?"Küsis Maya seevastu.
"Neile helistada."Vastas Elli.
"Kellele helistada?"Päris Maya Ellilt.
"Su vanematele.Äkki on veel lootust?"Vastas Elli Mayale.
Maya nõustus sellega, võttis telefoni kätte ja helistas.Seekord oli telefon sees ning vastu võttis mingi naine:
"Halloo.Kes te olete?"Küsis naine läbi toru.
"Maya.Teie tütar."Vastas Maya endal silm särades.
"Vabandage.Ma pole teie ema ega isa.Teie vanemad said lennuõnnetuses surma.Avaldan suurt kaastunnet."Olid naise viimased sõnad, kuid kõne katkes.
"Noh!Õnnestus?"Päris Elli Mayalt.
"Ei.Nad on surnud."Vastas Maya nutma hakats.
"Issand."Imestas ning samal ajal ka kurvastas Elli seepeale.
Nad jooksid alla ja rääkisid Elli emale kõigest.Paari nädala möödudes oli Maya ema ja isa matused.Terve Elli perekond läksid sinna pluss veel teised kutsutud inimesed.
Paari kuu möödudes oli Maya õnnelik ning harjunud võõra ema ja perega.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime7/3/2009, 23:52

Hästi palju asju on, mis ei meeldinud.
Aga kirjutan siia praegu ainult kõige suurema "ebameeldivuse" : Jutul ei olnud mitte mingit põhimõttet.Mitte mingit sündmust, mille ümber kõik koondub.Lihtsalt teismelise elu kirjeldamine on üsna igav.
Muidugi oli ka kirjavigu ja palju muud värki, mis mulle ei meeldinud.
Loodan lugeda sinu poolt kunagi midagi teistsugust, kui pubejutt
Laughing
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime10/3/2009, 15:14

flower
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime20/3/2009, 15:27

Sul on vigu hästi palju sees ning nagu ka Keiti ütles, ei ole su jutul põhimõtet. See on peaaegu sama huvitav, kui näiteks koera elu kirjeldamist lugeda.
Ma usun et sa oled paremaks võimeline.
Ja see surm. See oli nagu liiga lihtne. Kujuta nüüd endale ette, et sa helistad enda vanematele, võtab vastu keegi võõras, kes ütleb, et su vanemad on surnud ja lõpetab kõne ära. Vaevalt. Tõetruum võiks olla.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime20/3/2009, 15:35

Nojahh.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime20/3/2009, 15:36

Lisan veel paar väikest asja.
Kui juttu kirjutad, peab koonduma kõik millegi ümber.Kas see on mingi probleem vms.
Aga mitte nii, et umbes jutu 100.osa on kirjeldatud, kuidas teismeline pidu paneb ning siis lõppeb jutt lihtsalt surmaga.
Ma olen ise ka teismeline ning tean, kuidas teismeline elab.See jutt on väga etteteadlik ning üldse igav, sest tegelikult ei toimu ju mitte midagi.
Sorry, aga ma ei saa sellest aru.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime20/3/2009, 15:44

MULLE ENDALE EI MEELDIGI SEE SITT JUTT.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime20/3/2009, 15:45

Muide olen ma ise ka teismeline.
Mulle ei meeldigi see jutt!
Ma kirjutasin selle, sii kui olin kümme mõtle peaga.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime20/3/2009, 15:48

Ma olin seitse, kui järjekaid kirjutama hakkasin ja need polnud üldse maitselagedad.
Ära aja midagi vanuse süüks, sest ... ah, sa tead ise ka miks.
Jaa soovitan soojalt meeles pidada, et topeltpostitused on k e e l a t u d.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime20/3/2009, 15:49

nooo ja miss siiis??
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime20/3/2009, 15:50

Lihtsalt punane kiri su postituste all oleks äärmiselt tobe.
Kui kuskil liitud, siis võiks ju reegeleid järgida.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime20/3/2009, 15:53

TEGELE OMA ASJADEGA, NAGU.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





"Teistsugune Ameerika teismeline" Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Teistsugune Ameerika teismeline"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: