MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Teistsugune Ameerika teismeline"

Go down 
+6
räwr
Helen
iiou.
Murtagh
Keiti
Miley Cyrus
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
iiou.
Naerupall
iiou.


Postituste arv : 11
Age : 28

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime28/3/2009, 16:43

Ou, mis vaidlemine.
Värdjad olete, siis või.
Nagu lasteaias!
Mulle meeldib see jutt ja mul on suva, kas teistele meeldib või ei!
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime28/3/2009, 16:48

Ou, kui hea on tunda, et kellelegi see jutt meeldib.
PS:MUlle EI MEeldi.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
iiou.
Naerupall
iiou.


Postituste arv : 11
Age : 28

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime28/3/2009, 16:49

Sulle ei peagi ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime28/3/2009, 16:53

Küll ta peab Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime11/4/2009, 20:47

Mulle ka ei meeldi. Me ilmselt kõik oleme teismelised, nii et pole mõtet hakata vaidlema, kes teab teismeliste elust midagi ja kes mitte.
Loo pealkiri on "teistsugune Ameerika teismeline", aga minu meelest on ta täiesti tavaline teismeline.
Ma lugesin kaks osa läbi ja leidsin, et rohkem lugeda on mõttetu, aga mul jäi silma veel see, et kui jutt kleidi ümber käis, miks siis punane ja roheline koguaeg jutumärkides olid? Jutumärgid annavad juurde sarkastilisuse ja seljuhul tundub, et ema valitud kleit polnudki tegelikult punane ja Elli valitud kleit polnud roheline
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime12/4/2009, 11:43

Nimepärast süüdista Keitit, sest tema valis selle :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime12/4/2009, 11:54

Mina valisin nime ja sina pidid nime järgi jutu kirjutama.
Sina kirjutasid tavalisest teismelisest ega mõistnud nime vahetada.Milles ma süüdi olen?
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime12/4/2009, 12:28

Äkki jätaks selle üksteise süüdistamise ja vaidlemise ?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime12/4/2009, 17:10

Mina ei hakka kedagi süüdistama nime pärast, aga kui sulle selline nimi anti, siis oleksid võinud ju proovida ka taolist juttu kirjutada.
Ja isiklikult arvan ka, et kui kriitikat ei taluta, siis ei ole mõtet jutte avaldada. Kriitika arendab, nii et rahunegem kõik maha. Tsiteerides ühte meie riigi geeniust - "Ära mine närvi, närv ei ole Sharm El Sheik, kuhu minna."
Tagasi üles Go down
räwr
Naljatila
räwr


Female Postituste arv : 90
Age : 27
Asukoht : Seal kuhu sinu silmad ei näe. Seal kuhu lennukid ei sõida.- Sinu voodi tagumises nurgas. *.*

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime12/4/2009, 19:31

ei jõudnudki lõpuni lugeda, aga kohe loen. Very Happy Igatahes, minuarust selline tavaline reidi-jutt. Hea, lollikindel, lihtne Very Happy Kus on probleem?
Kuskilt lugesin et kirjutasid selle kümne aastaselt?(??) Nojah, vb oleks pealkiri pidanud olema ''Ameerika teismeline''.
''Teistsugune Ameerika teismeline''- sellega tuleb nagu esimese asjana pähe tüdruk kes EI taha ballile minna, aga kes kutsutakse. Very Happy Ja kuidas siis ema (kellega ta saab hästi läbi, vaheldumisi) üritab temasse positiivset mõtlemist sisendada, (muidugi ta läheks ballile kohutavalt koleda poisiga) ja otsib talle vanade kaltsude seest kleidi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 13:54

Räwr.-oii, ma tänan.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime4/2/2011, 18:45

esiteks ma ei saanud aru, mis tõld ? :O o.O
teiseks mulle ka kohe üldse ei meeldinud
kolmandaks - aga kui sulle endale see ka ei meeldinud, siis miks sa selle üldse üles panid ?
neljandaks - mingi täiesti pointless lugu
viiendaks- kõik negatiivsed kommis on saanud negatiivse hääle ainult ÜHE inimese poolt ( no wonder who did it )
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime4/2/2011, 21:19

Kirjavigu on Kohutavalt palju.
Tegevustik muutub iga kahe lause tagant. Kool läks põlema, aga seda oli umbes kahe lausega seletatud, suht suvaline fakt, eksole? Siis hüppas mingi Robert välja, kellest polnud enne juttugi olnud. Ja olenemata sellest, et kool põlema läks, toimub ball ikkagi koolis.
Sinu ühest osast saaks mõni inimene pool või isegi terve järjejutu kirjutada.
Ja peale punkte on Tühikud.
Pole õrna aimugi, kas keegi on seda juba maininud; ei jõudnud neljandast osast kaugemale ja eelnevaid kommentaare ei viitsi ka eriti lugeda.
Loodetavasti tulevad edaspidi osad paremad. (:
Tagasi üles Go down
Cliodna
Hallaline
Cliodna


Female Postituste arv : 64
Age : 30

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime9/2/2011, 22:04

Kui see on tõesti kirjutatud siis, kui sa kümne aastane olid, siis palju õnne, justnimelt järjepidavuse puhul.
Mina kirjutasin selles vanuses tavaliselt Potteri-ümberjutustusi ja tulnukajutte, aga leidsin sellest...hm...loost, tuttavlike elemente. Minujaoks muutus see lugu omamoodi paroodiaks, kergelt brainbleachi nõudvaks ettekavatsemata satiiriks sellest, kuidas eelteismeline väike laps ennast ümbritsevat maailma näeb. Ja seetõttu ma selle ka läbi lugesin ja selle üle kohati naerda sain selle arvukate kirja- loogika- ja sü¾eevigade tõttu. Mul on endal vanem õde ja mina pidasin teismelisi kunagi täpselt sellisteks, nagu siin jutus oli kirjeldatud - kes ilma igasuguse põhjenduseta oma ema ja kõigi teiste peale röögivad, on väga tujukad, käivad alati kõige ja kõigiga ning arvasin, et ,,lõpuball'' on midagi Kaunitari ja Koletise ballistseeni laadset valsitantsu ja ilusate kleitidega. Peokirjeldus tegi mulle lihtsalt...nalja, kergelt, kuidas poisid visati allkorrusele jooma ja narkot tegema ja tüdrukud tantsisid ja olid pubekad. See tuletas meelde, kuidas me väikestena kooliõuel letsu mängisime - ikka tüdrukud omavahel ja poisid teises hoovi otsas. Noorus on vabandus vigaselt kirjutamiseks, eriti, kui laps üritab kirjutada episoodilist ülevaadet sellest, milline temajaoks on teismelise elu, ilma erilise sügavama tagamõtteta.

Kunagi sa veel loed seda juttu nostalgilise rõõmuga. :)
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime13/3/2011, 16:41

Oota, miks topeltpostitused keelatud on?
Ja mismõttes topeltpostitused?
Ja tegelikult rumalad vead on küll ja vanuse süüks sa seda ajada ei saa, sest kui ma olin 10 poleks ma iial nii rumalaid vigu teinud niiet tegelikult on Keitil õigus.
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
Sponsored content





"Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Teistsugune Ameerika teismeline"   "Teistsugune Ameerika teismeline" - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Teistsugune Ameerika teismeline"
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"
» "Eine terrassil." T. Klaos.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: