MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 SNLHMN-i logovõistlus

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime10/1/2012, 00:19

...ja et kirjutamise vahepeale ka muudel aladel oma fantaasiat, kujutlusvõimet ja oskusi näidata, kuulutame välja

SNLHMN-i logovõistluse!


Leidsime administraatoritega, et oleks väga vahva, kui snlhmn-il oleks oma logo. :) Ja mis oleks veel vahvam, kui et see logo on loodud meist kellegi poolt? Esialgu oleks mõte logo kasutada bänneritel, mille võistlustel auhinnaks saab (aasta autor ja järjejutt võistluste auhinnabänneritel näiteks), kuid see ei pea olema kõik. Logo saab panna ka aadressiribale selle rohelise jutumulli asemele, oran¾i riba asemele on võimalik panna midagi snlhmn-ipärasemat jms. Saame lasta fantaasial lennata ja kui logo kord olemas on, seda ka mujal kasutada! (Särgid-asjad... miks ka mitte? Kui vaid tahtmist on.)


Mida logo kujundamisel silmas pidada?

  • Logo peaks olema seotud kirjanduse ja kirjutamisega (kasvõi väga kujundlikult - peaasi, et me ise teame, mida see sümboliseerib);

  • foorumi oran¾i kujundust arvestades võiks logo olla soojades värvides (kuid ei ole kohustuslik);

  • logo peab olema sinu enda kokku pandud, lubatud on kasutada Internetist leitud motiive;

  • logo peaks olema lihtne (kui asi läheb liiga kirjuks, siis väiksena ei ole seda kuigi hea vaadata) ja meeldejääv - kes meist ei teaks, millised meie kasutatumate programmide ikoonid välja näevad?;

  • üks kasutaja võib esitada ka mitu logo.



Kui logo on valmis:

  • palun saata selle url mulle PM peale.



LOGOSID OOTAN 30. APRILLINI!
Seejärel on laekunud logodest võimalik foorumlastel endil valida see kõige-kõige! :)

JÕUDU JA JAKSU! :)

Kui on küsimusi ja ettepanekuid, on need oodatud!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime10/1/2012, 16:19

Ma nüüd ei saanud aru, kus seda teha võib. Kas gimpis, photoshopis vms on lubatud? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime10/1/2012, 17:01

Kasvõi joonista ja skänni arvutisse meie poolest. Very Happy
Ükskõik kus. ;D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime4/3/2012, 17:29

Hei! Very Happy

MEELDETULETUS! :)

Veel on 2 kuud aega. Loodan, et mõtteid on. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime11/3/2012, 19:28

...ja endiselt loodan, et on mõtteid!!! Very Happy

Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime30/3/2012, 19:39

Ma olen eriti tark. Mis asi see logo on ? Very Happy teeksime sõbrannaga koos ja kas sedasi võib?
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime30/3/2012, 19:53

Logo on
SNLHMN-i logovõistlus Youtube-logo
SNLHMN-i logovõistlus Logo.
Apple'i õun, sinu kooli tunnusmärk jne. Very Happy ;D

Ja tehke. :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime30/3/2012, 19:58

omg omg omg jääb ära kui Natu ei joonista. Mina võin kirjutada Natu võib joonistada
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime30/3/2012, 20:02

Hmm. Very Happy Aga siis räägi temaga. Wink
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime31/3/2012, 12:33

Hm... Aga suurus?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime31/3/2012, 16:21

*kratsib kukalt* Very Happy

Siiamaani on tulnud mingi 3-4 cm kõrgust ja 7-8 cm laiust. Võib-olla niimoodi, et alguses on natukene suurem (nii et saaks lehe ülaosas Meie jutud kohale oran¾i asja asemel panna?) ja need saab ju ka alati väiksemaks teha. Suurendamisega tuleb vist see pikslite probleem. Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime31/3/2012, 21:13

Ma võin selle oranzi kasti ära ka mõõta ja selle järgi teha, mdea, mõtlesin osaleda, vaatab veel. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime31/3/2012, 22:51

Osale kindlasti! Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 00:15

Aga kiri on ikka SNLHMN, eks. Ah, muidugi, miks ma nii lolle küsimusi küsin? Very Happy

Tegelt ma ei tea, mu enda arvuti aku viskas vedru välja, vanemate arvutis on ps cs2, mulle meeldib cs3 rohkem. Niiet noh, vaatab veel, kas ma viitsin midagi valmis meisterdada või ei. x_x
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 11:03

Kuu on veel aega! Very Happy Nii et aku jõuab uue osta ja... Very Happy

Ja mulle nüüd meenus, et pärast formatit ma polegi veel cs3e peale pannud... (Mitte et ma sellegagi midagi erilist teha oskaks, kuid siiski. Very Happy)
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 12:24

Akud on kuradi kallid ja ma raiskasin oma 75€ ära, nagu niuhti... Pealegi on mul veel paar arstil käiku, kolm võistlust ja igast shitta veel, niiet ei teagi, kas jõuab. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 12:54

Ugh. Nõme.

Aga kui erinevad cs2 ja cs3 ikka olla saavad... Very Happy Käsud pmst samad ju. Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 13:02

Tegelt ei ole, cs2'l on juures imageready vms liikuvuste tegemiseks. Very Happy Aga sellel pole eriti vahet. Very Happy Cs3'l on koos need kaks. Very Happy

Aga igatahes, ma meisterdasin siin midagi valmis juba! Õhtul saadan vbla ära.
Muide, tainas, nagu ma olen, ma ei saa ikka aru, milleks te neid logosid kasutate?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 13:08

JEEEE! Very Happy

Foorumi uuendamiseks peamiselt. Very Happy
Saame logost johtuvalt värve muuta, headerisse äkki logo panna... siis see roheline jutumull oleks mingi osa logost jne. Kui snlhmn-i kuukirjale v asjale hääled sisse saab, saab sinna selle panna jms. Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 13:10

Aa, et nagu kaunistuseks kuukirjale? Ahahah.
Ma tegingi praegu hetsi rohkem, aga kuna ma teen raudselt rohkem kui ühe, siis noh.. Very Happy
Tegelt olen suht roostes ka, midagi ei tule enam välja. Tükk aega otsisin kohta, kust kirjale ääri saab, no kuidas ma saan niiii koba olla. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 13:27

Jeah.... kui mina seal midagi teha tahan, on kõik maailma tutorialid lahti ja siis läheb ka sada aastat ja palju vandumist vaja. Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 13:29

Ma pole kunagi õpetusi kasutanud, kõik olen ise selgeks õppinud. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 13:36

Tubli. Very Happy
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 13:41

Muidugi olen. lol!
Okei, ma käisin tegin köögis kohvi ja süüa, niiet nüüd söön ja siis teen neid logosid edasi. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime1/4/2012, 13:48

Väga hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





SNLHMN-i logovõistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: SNLHMN-i logovõistlus   SNLHMN-i logovõistlus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
SNLHMN-i logovõistlus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» All about SNLHMN :)
» Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: SNLHMN-i logovõistlus-
Hüppa: