MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kas selline ongi maailmalõpp?

Go down 
5 posters
AutorTeade
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kas selline ongi maailmalõpp? Empty
PostitaminePealkiri: Kas selline ongi maailmalõpp?   Kas selline ongi maailmalõpp? Icon_minitime5/4/2012, 20:40

Maailm on muutunud, inimesed ega loomad pole enam kunagi endised.
On möödunud juba tuhandeid aastaid, mil must ja valge, hea ja halb, taevas ja maaalune põrgu olid tasakaalus. Maakera on muutunud üheks punaseks täpiks universumis, sest kõik- kõik elusolendid põlevad piinades, pole jäetud mitte ühtegi rohelist murulapikest ega valged jääkamakat, enam mitte keegi ja mitte kunagi ei näe neid.Juba aastatuhandeid pole keegi tundnud külma lund langemas näole, keegi pole tundnud jahedad tuuleiili sasimas juukseid.
Lucifer ise oli tõusnud maapinnale mis kannatas leekide käes, kuid tema ise ei tundnud seda valu, mida tundsid teised. Ta ei piinelnud põletushaavade käes, mis teistel aina paranesid ja tekkisid uuesti uuesti- igavesti.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kas selline ongi maailmalõpp? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas selline ongi maailmalõpp?   Kas selline ongi maailmalõpp? Icon_minitime5/4/2012, 20:47

See pole enam lühijutt. See on lühike jutt. xD

Huvitav.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kas selline ongi maailmalõpp? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas selline ongi maailmalõpp?   Kas selline ongi maailmalõpp? Icon_minitime5/4/2012, 20:49

Mõte on hea! Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kas selline ongi maailmalõpp? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas selline ongi maailmalõpp?   Kas selline ongi maailmalõpp? Icon_minitime5/4/2012, 20:50

Tänan! Very Happy( see oli minu matemaatika tunnitöö, sel ajal kui kõik teised joonistasid sektordiagrammi) Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kas selline ongi maailmalõpp? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas selline ongi maailmalõpp?   Kas selline ongi maailmalõpp? Icon_minitime6/4/2012, 06:59

Täita huvitav :) Väga lühike peaks mainima Very Happy

Ma joonistan Matemaatika tunni ajal Very Happy Kui teised teevad tunnis tööd, siis mina joonistan.. Terve mate vihik on mingeid kritseldusi täis Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kas selline ongi maailmalõpp? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas selline ongi maailmalõpp?   Kas selline ongi maailmalõpp? Icon_minitime6/4/2012, 09:44

Mina ka joonistan- minu vihik on täis ebamääraseid mustreid Very Happy , aga too tund tuli kirjutams isu peale Very Happy
Õpetaja oli nii julm, et tegi järgmine päev tunnika ning mina muidugi ei kuulnud mis ta seal rääkis Crying or Very sad kuid nagu alati minul veab Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kas selline ongi maailmalõpp? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas selline ongi maailmalõpp?   Kas selline ongi maailmalõpp? Icon_minitime6/4/2012, 13:25

Mm ... ma ütleks, et see on päris hea. Aga see kõlab pigem nagu mingi huvitava fantaasialoo algus, millest saaks midagi edasi arendada. Mulle meeldiks, kui sa midagi sellest edasi kirjutaksid Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kas selline ongi maailmalõpp? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas selline ongi maailmalõpp?   Kas selline ongi maailmalõpp? Icon_minitime6/4/2012, 18:05

Mul oli ka alguses selline tunne nagu see on millegi algus, kuida ma ei oska seda eriti jätkata Sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas selline ongi maailmalõpp? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas selline ongi maailmalõpp?   Kas selline ongi maailmalõpp? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kas selline ongi maailmalõpp?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Selline on elu!!!!
» "Miks sa pead selline olema?"
» Ja nii ongi...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: