MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Next
AutorTeade
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime18/12/2012, 21:22

Ja ma oootan... :)
Uut osaaa.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime18/12/2012, 22:11

Toreeee :) Ma katsun kiirelt teha, kuid kindlat aega veel ei ütle, millal see siia ilmub. Enne reedet kindlasti, äkki, võib-olla Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 17:17

Täna-täna-täna Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 18:53

Jee-jee-jee Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 19:06

Oh, Auts, ma vist suren nüüd õnne kätte, eks ole. Very Happy
jeje
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 19:15

1234 sõna praegu Very Happy Natukeeeee veel teil kannatada :) Hästi jube osa on Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 20:07

Üle kahe kuu ei suutnud kirjutada. Aega polnud ja mõtteid ka mitte aga siis sel nädalal mõtlesin, et ei aitab, kaua võib. Ja alguses oli selle osa algus hoopis midagi muud. Näiteks Karro sai teistsugust algust lugeda Very Happy Aga kuna ma ei osanud sealt kuidagi jätkata, kustutasin selle ära ja lõpptulemus on teie ees. Ma loodan, et meeldib! Ja sorri-sorri, et te nii kaua piinlema pidite. Ehk see osa korvab seda :)

PS: Kindlasti on järgnevas tekstis ka vigu aga ma vihkan oma osa ülevaatamist, kui ma selle just kirjutanud olen. Nii et sorry for that toooooooo Very Happy


16. Rusikad

Kuigi ma lootsin, et peale meie äraleppimist kõik korras on, tabas mind reaalsus igal õhtul, kui ma Chadist lahkusin ja koju pidin minema. Kogu jama Joshuaga polnud kaugeltki läbi ning mõttest, et ma pean selle lõpetama, ajas mind lausa iiveldama. See kõik painas mind igal õhtul, kui päike loojus ja sellega justkui teada oleks andnud, et on aeg koju minna. Vähemalt ma ei pidanud enam midagi oma pere eest varjama. Isa ja ema teadsid, et Chad on tagasi ning ma temaga taas kohtun. Isal polnud selle vastu enam midagi ja kuigi ta kippus mulle tingimusi esitama, lõi ta neile käega, kui mu üllatunud nägu vaatas. Emal oli olukorraga raskem leppida, kuid lõpuks sai ta aru, et tema vastuolek ei muuda enam midagi. Vaid kõik teised... Neil polnud aimugi, mis toimub.
Chad põimis oma sõrmed minu omadega ja suudles mind lühidalt põsele. "Sa pead koju minema," lausus ta vaikselt mulle kõrva.
Sulgesin silmad ja surusin end rohkem vastu teda. "Ei, reede on, ma võin kauem väljas olla," vastasin ja naeratasin, mis sest, et mu selja taga istudes ta seda ei näinud.
"Reede saab varsti nagunii otsa."
"Ära," naersin ja ajasin end ohates püsti. "Ma lihtsalt vihkan seda hetke kõige rohkem."
"Mina samuti."
Vaatasin, kuidas Chad lõkke kustutas ja pleedi, millel istusime, kokku rullis ning minu helesinisesse riidest kotti surus. Võtsin koti ning kallistasin teda. Minul oli aeg koju minna, temal aeg minna sinna, kuhu iganes ta plaanis minna.
"Vara alles, ma kavatsen sind koju saata."
Astusin sammukese tagasi ja jäin teda vaatama. "Kas sa mõtled seda tõsiselt?"
Kõik õhtud siiani, olidki lõppenud nii. Siinsamas. Ei mingit koduukseni saatmist.
"Ma mõtlen sinu suhtes kõike tõsiselt," ütles Chad ja naeratas mulle kavalalt. Ma teadsin, et ma ei veena teda tema plaanides ümber.
"No siis me hiilime või?" naljatlesin.
"Ei. Ei kavatsegi hiilida." Ta võttis mu käest ja tõmbas mind endaga kaasa.
Jalutasime mõnda aega rannaliival ning ma mõtlesin kaua, mis tee Chad valib. Mind aga üllatas, kui ma nägin peomaja. Kas tõesti kavatseb Chad selle juurest läbi jalutada ja riskida? Isegi mina polnud siiani ükski õhtu mööda sellist marsruuti koju kõndinud. Minu nägemine ei oleks midagi erilist aga kui keegi Chadi näeb, on paras jama.
Ja lõpuks ma sundisin end maha rahunema- ühel päeval saavad kõik teada, et Chad on siiski elus. Ja ega sellest polekski ju midagi hullu? Ainult inimeste suhtumine on see, mis mind pisut kohutab. Õnneks oli mu pere poolt kõik korras.
Olime juba peomajast mööda jõudnud, kui ma märkasin tee ääres tuttavat autot seismas. Jäin kivistunult seisma, kui taipasin, et juhtus kõikvõimalikest variantidest see kõige halvem. Joshua. See oli Joshua auto. Ja kindlasti pole ta ka üksi...
"Chad..."
Ta pigistas mu kätt. "Rahu. Ma ei lase tal sulle midagi teha."
"Ma ei muretsegi enda pärast," surusin läbi hammaste ja oiatasin, kui Joshua autost väljus. Hämming tema näos oli kaugele näha.
"Ohhoo, Summer kullatükike!"
Tõmbasin abitult Chadi, et minema põgeneda, kuid mu jõud ei käinud temast üle. Järelikult ma pean sellega, mis tuleb ja juhtuma hakkab, silmitsi seisma.
"Ja, kurat, näen ma vaime?" võttis Joshua sigareti huulte vahelt kui meie poole sammus.
"Ei," vastasin enne kui Chad suu lahti jõudis teha.
Joshua surus sigareti huulte vahele ja irvitas. Ta mõõtis Chadi pealaest jalatallani ja muigas üleolevalt: "Tere tulemast elavate sekka, metsamees."
"Ole vait, värdjas!" tõstsin järsku häält ja olin tema ja Chadi vahel.
"Kallikene, sina rahune maha," naeris Joshua ja viskas sigareti maha. Ta kustutas selle jalaga.
"Sina ei ütle mulle, mida ma teen..," sisistasin vihaselt ja tundsin, kuidas Chad mu käest lahti lasi, kuid vaid selleks et mu ümbert kinni võtta. Ta tahtis mind kaitsta. Nagu mina tedagi.
"Alles mõni aeg tagasi ma ütlesin, Summer. Juba ununenud?"
"Ma vaid mängisin sinuga! Arvad, et see kõik oli tõesti nii nagu see sulle tundus?"
Joshua irve hajus pisut. Ma aimasin, et sisimas oli ta pühaviha täis ja ta hoidis end tagasi, et mitte kontrolli kaotada. Kui ta seda teeb, kaotab ta jälle ja seda ta ei taha.
"Ja seda sa oledki vahepeal teinud?"
Ma hoidsin oma pilku Joshua ülbel näol, samal ajal lükkas Chad mind enda selja taha.
"Selle saasta peale oledki oma aega raisanud?" osutas Josh Chadile.
"Milleks sa mind just nimetasid?"
"Saastaks. Aga seda sa ju oledki?"
Enne kui ma silmagi pilgutada jõudsin, käis laks ja Joshua oli kummargil ning hoidis oma ninast kinni. Kui ta end sirgeks ajas olid kõik kohad verd täis.
Ja ma olin nii õnnelik, et Chad Joshuale virutas. Sest kui ta seda teinud poleks, oleksin seda ise üritanud.
"Sellisele raiskad sa aega?" hõõrus Joshua oma nina. "See värdjas ei suuda sulle mitte midagi pakkuda... Mida sa loodad?"
Ma ei vastanud Joshuale sõnakestki kuigi mul oleks nii palju öelda olnud.
Tükk aega me lihtsalt jõllitasime üksteist.
Lõpuks Joshua purustas vaikuse.
"Mõttetu on siin teiesuguste peale üldse aega raisata. Vähemalt praegu."
Joshua katsus käega oma nina ja vaatas verd, mis tema sõrmedele jäi.
"Nautige oma lühikest õnne. Kaua teil seda olema ei saa. Ma isiklikult hoolitsen selle eest."
Chad liigutas uuesti ja Joshua tõmbus meist pisut eemale. Nagu hirmunud laps, kui seisab kurja koeraga vastamisi. Ta oli ennegi Chadi rusikaid tunda saanud ja kindlasti polnud tal neist head mälestused.
Ma ei tea, miks ma seda tegin, kuid ma hoidsin Chadist kinni, et ta Joshuale kallale uuesti minna ei saaks. Mida hullema koosa Josh praegu saab, seda hirmsam mul hakkaks. Ma ei kartnud Joshuat nii palju, kui Chad minuga oli. Ma teadsin, et Chad hoolitseb minu eest aga Joshua oli valmis ükskõik milleks, kui asjad ei läinud nii nagu tema tahtis. Ja võrdsed mängureeglid polnud sugugi mitte tema teema.
„Ma ajan sind seekord reaalselt hauda, kui eelmine kord sellega teised jõud hakkama ei saanud,“ ähvardas Joshua.
„Kui sa saaks sellega hakkama, oleksin ma eelmine kord juba ehk midagi näinud. Lubad aga oma lubadusi ei täida,“ vastas Chad rahulikult ja ma vajusin veelgi suuremasse ahastusse. Chad justkui anus järjekordset sõda enda ja selle idioodi vahel. Enda, selle idioodi ja tema sõprade vahel.
„Chad, lähme juba..,“ sosistasin, lootes siit ruttu kaduda. Ma olin nii pinges ja kartsin, kuidas ma selle vestluse järgmised sekundid ja minutid välja kannatan.
Joshua hirmutas mind. Ma teadsin, et see, mida ma temaga tegin oli vale, kuid nüüd oli hilja kahetseda. See vaid küttis Joshuat üles. Ta ei kannatanud kui keegi temaga mängis, teda ära kasutas. Tegelikult kasutas tema mind ära aga põhimõte jäi samaks...
„Minge muidugi,“ irvitas Joshua.
„Kao oma..,“ üritasin Joshuale karjuda, et ta juba minema läheks, kuid Chad pöördus minu poole, et mind rahustada.
„Shh, Summer, ära... Sa ei pea endast välja minema, ma ei lase tal..,“ seletas Chad rahulikult, justkui ei seisakski Joshua meist mõne meetri kaugusel. Ta hoidis mu nägu oma käte vahel ja üritas mind rahustada, kuid kui ma temast mööda vaatasin, nägin õudusega, kuidas Joshua tuli ja enne kui hoiatavalt karjuda jõudsin, kui ma üldse oleks suutnud häält teha, oli Joshua Chadi kraest kinni haaranud ja tõmbas ta minust eemale. Chad kaotas tasakaalu ja kukkus maha ning see oli ideaalne võimalus Joshuale. Ta virutas Chadile jalga kõhtu, tõmbas ta põlvili ja tagus siis rusikaga tema nägu.
Alguses olin ma hirmust halvatud, siis aga käskis mõistus vahele minna. Trügisin nuttes kilbina Chadi kaitsma, lootes, et ehk Joshua mind ei peksa.
„Kao minema!“ röökisin Joshuale üle õla, käed ümber Chadi. „Kao ära!“
„Rahu, Summer,“ kudrutas Joshua üleolevalt ja silitas mu pead. „Mida sa näed tüübis, kes sind isegi kaitsta ei suuda, ah?“
„Sa ründasid teda selja tagant..,“ sosistasin, Joshua kätt endast eemale lükates. „Nii ei ole aus...“
„Aus? Ära aja mind naerma, kullake. Elu on nii ebaõiglane, et sa ei kujuta ettegi, kui jube see kõik on.“
Ma hoidsin pisaraid tagasi. Surusin Chadi tugevamalt enda vastu, nii et mu hele särk oli lõpuks verega koos. Aga see oli kõige väiksem mure. Ma soovisin, et see inimsaast meie juurest kohe kaoks. Ma ei jaksanud enam olla.
„Olgu, Summer. Aga pea meeles, et see pole viimane kord, kui me kohtume. See jama pole veel kaugeltki veel läbi. Ja siis sa alles näed, mis juhtub, kui minuga jamada. Politseid sa parem asjasse ära sega, muidu võid talle kirsturaha koguma hakata. Nägemist, musike.“
Kuulsin, kuidas Joshua minust eemale kõndis ning lasin pisaratel voolata. Kui Joshua auto käivitas puhkesin täielikult nutma.
Chad oli teadvuse kaotanud ning mulle tundus, et varsti teen ma sama. Aitasin ta pikali, nii et tema pea jäi mu sülle ning vaatasin poisi nägu, mis oli verine ja paistes. Tema riided olid määrdunud ja jaki parem varrukas rippus vaevu-vaevu veel küljes.
Teda vaadata oli lihtsalt nii valus, nii ahastav...
Kui ma varsti end enam-vähem kokku võtta suutsin, kobasin oma pükste taskust telefoni välja ja valisin sealt Kenti numbri. Kuulasin kaua kutsuvat tooni, kuni lõpuks asendus see mu venna häälega. Rahunesin kohe.
„Kus sa oled? Kas sa ei peaks juba kodus olema?“ uuris ta enne, kui ma midagi vastata jõudsin.
„Kent, palun tule peomaja juurde. Võimalikult ruttu...“
„Mis sul juhtus?“ päris ta.
„Palun, tule,“ ütlesin vaid ning katkestasin kõne, enne kui ta midagi vastata või veel küsida oleks jõudnud.
Poetasin telefoni enda kõrvale murule ja silitasin ettevaatlikult Chadi viga saanud nägu, lootes, et ta peagi teadvusele tuleks.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 21:07

Et juttu täie mõnuga lugeda, võtan ma selle homme ette.
Pole ju võimalik, et ma selle kibe-käbe läbi loen...
Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 21:14

Et siis nagu praegu ei loegi? Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 21:59

Et jah. Super et sa selle osa siia tegid. :) Lugema hakates oli tunne, nagu ma loeksin mingit aastatega armsaks saanud ja pähe kulunud raamatut, mille stiil mulle iseäranis meeldib. :) Su kirjutamist on nii mõnus lugeda, piisavalt emotsioone, piisavalt ekstreemsust, piisavalt nunnudust. Ülimõnus! :)

Sa tahad jutu kohta ka midagi kuulda? Very Happy Josh on jobu. Täiega. Ja Chad on nunnum kui varem. Kent meenutab mulle ühte mu sugulast, sa oled minu jaoks väga hea naelapea pihta tabanud. Ja teeme palun nii, et Chad ajab Joshua autoga alla, eksole? Ja et Chad koomasse ei lange ja nii. Very Happy Sobib?

Et siis veelkord suurepärane jutt ja aitäh sulle. Ja ma ei tea miks, aga "et" on mu parasiitsõna, vabandan. :/
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 22:18

Pigem on su parasiitsõnaks ''JA'' Very Happy Aga tänan. Chadiga on teised plaanid, üleüldse sellised plaanid mida te ette ka ei kujuta Very Happy Mul on juba kõigiga plaanid tehtud. Täitsa oki-doki plaanid on Very Happy You all will love them Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 22:41

Ah, okei. Very Happy No mina sinu asemel poleks nii kindel selles, et kõik mis sa Chadiga ette võtad meile meeldib. Very Happy Aga sina oled kirjanik, sina otsustad. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime21/12/2012, 22:58

Meeldib-meeldib. Ma tean, et teile meeldib Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime22/12/2012, 15:31

Ah, Auts, miks nii? Chadi asemel oleks pidanud Josh tappa saama... Evil or Very Mad

Aga tead, mul jube hea meel, et seda täna lugesin. Eile poleks saanud üldse nautida, kui teised ka samal ajal toas oleks viibinud. Nii et nüüd ma nautisin ja... nautisin sajaga. Mis siis, et osa kuidagi jube kähku otsa sai ning Chad aia-aia sai. (Viimasest on niiiiiiiii kahju lihtsalt. Kuidas sa küll võisid, Auts?)

Very Happy

Tead, see kaks ja peale kuud kirjutamises on ju niiiii lühike aeg. Isegi mina pole selle aja jooksul Armutule uut osa valma saanud. Aga nüüd, mil sa uue osa lisasid, pean ka asja kallale asuma. Või noh, osa ära lõpetama. Ah, mida iganes.

Mul on lihtsalt väääääga hea meel, et sa taas midagi superülihead kirjutasid ja, et ma seda nautida sain.
Ei tea, mis aastal sinu esimene päris raamat ilmub? Cool
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime22/12/2012, 15:55

Ma pean ju oma kalleid lugejaid hirmutama. Kogu aeg ei saa Chad see kõige tugevam olla. See oleks ju ajuvaba? Very Happy

Ja varsti vist tuleb uus osa ka. Lähipäevil. Ma arvan. Äkki ma juba täna hakkan kirjutama... Eks ma vaatan, kuidas mõtted ja muusika mind aitavad Very Happy Nii et hoidke teemal silma peal...

Ja esimene raamat? Äkki 2016.
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime23/12/2012, 17:10

Super, et uus osa siin jälle!
Lõpuks on kõik jälle nii nagu vanasti, et Chad ja Summer lihtsalt istuvad kahekesi lõkke ääres jne.
Muidugi pidi aga midagi juhtuma ja nad põrkasid Joshuaga kokku. Kurat, see Josh on üks paras jobu ikka. Kahju, et Chad lõpuks alla jäi ning sedasi teadvuse kaotanud lõpetas. Aga noh, ta teeb ju Joshile tagasi, eks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime23/12/2012, 17:20

Varsti on veel üks uus osa :)

Ja tagasitegemine. No kas just seda. Ütlen vihjeks vaid, et karma is a bitch Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime25/12/2012, 16:20

Heips Auts!! Wink
Soovin sulle siia ka siis imeilusaid jõulupühi, sest see, et ma täna siit uue osa kinni püüdsin on sellel aastal parim jõulukingitus. santa

Ma olen natuke kurb ka. Sa mainisid alguses, et Karro on saanud lugeda sellest osast mingit teist versiooni ja siis mulle meenus, kuidas sa mulle ka kunagi spoilerdasid msnis. Sad Nüüd on tekkinud olukord, et mu msn teeb imelikke asju ja igasugune isu msni minna on kadunud ja seetõttu suhtleme kordades vähem kui enne. Sad

Minul on ka ikka mingi mitmekuine paus kirjutamisele sisse tekkinud. Tegelikult ma olen kirjutanud küll, aga mitte neid lugusi, mis siin foorumis pesitsevad. See millele ma end hetkel ainult pühendada olen suutnud on midagi ulmelist ja ma siiralt loodan, et saan sellega kunagi ka sellisele järjele, et ka see looke endale siia pesakese saab. Noja ARMASTUS kimbutab mind ka, mis tähemdan seda, et hetkel on tunne, et kõik vana tuleb seljataha jätta ja nautida seda uut, mis käes on.

Uuest osast siis niipalju, et minujaoks jäi millestki puudu. Ma nii väga tahaks sulle öelda, mis see on, aga kardan, et nüüd jään vastuse nõmedalt võlgu. Mulle tundus kuidagi, et mingi ülipikk lõik oleks algusest puudu olnud vms, aga samas ei oska ma seisukohta võtta, mis selles lõigus pidanudk olema. Ühesõnaga raske olukord, miski millest mul pole õrna aimu, jäi sellest osast välja. Ja otseloomulikult ei olnud sul vaja olla Chadiga nii karm, et kirjutada ta situatsiooni, kus ta Joshilt kolki saab. Kas sa Auts pead kohe nii õel olema?? Pead, jah? Very Happy

Ja muideks peale seda kui sa mulle rääkisid midagi sellest, et Chad on oma nime saanud näitleja Chad Michael Murray järgi (või mis iganes teema meil sellega ka polnud), siis nüüd on tekkimas olukord, kus ma hakkan teda siia Chadi asemele ette kujutama, sest hetkel on mul käsil One Tree Hill'i viienda hooaja vaatamine ja noh, mis ma parata saan, et Chad Michael Murray nii seksikas on, et ma tahan teda siia sinu jutu Chadi asemele kujutada, kuigi mul oli sinu Chadile ka täitsa oma pilt välja kujunenud, missiis, et see hakkab nüüd unustustehõlma vajuma. xD

PS: Igatsen pikki jutuajamisi sinuga msnis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime25/12/2012, 17:27

Aga Skype, Birgit? Very Happy Skype oskab käituda Very Happy

Ma arvan, et see tunne, et midagi oli puudu, ongi tingitud selles pikast pausist. Põhimõtteliselt 2 kuud ju.

Ja Chad nime sai küll pisut selle näitleja mõjutustega. Aga tegelikult mul oli seda lugu alustades ju selline jutt nagu Cafe Momo Very Happy Ja seal oli tüübi nimeks Chase. Ja siis mul tekkis vajadus panna poisile nimeks midagi sarnast. Et oleks Cha algusega Very Happy No ja D lõppu. Ja selline nimi oli sellel näitlejal ka ja siis nagu tundus et vist sobib. Summer ja Chad sobivad kokku küll. Kuigi jaaaaaa, plaanis oli nimeks panna ka Nick näiteks. Ja mõned veel... Aga Chad vist sobis kõige paremini. Ja kusjuures nime Rafe/Raphael oli mul ka juba ammu-ammu plaanis kasutada kuskil. Ja no see leidisiki mujal kasutust Very Happy

Ja ma soovitan sul mitte väga Chadi selle tüübiga võrrelda Very Happy Mu juttude poisid on segu põhimõtteliselt kõikidest mulle meeldivatest tüüpidest Very Happy

Nii et Skype äkki Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime25/12/2012, 17:45

Pean tunnistama, et mul skype'i pole, aga eks siis on viimane aeg see teha. xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime25/12/2012, 18:05

No siis kohe tegema, kõtt! Ma ka alles mingi üleeile tegin vist Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime30/12/2012, 22:02

Mul oli skype. Ja siis ma avastasin, et mu arvutil puudub veebikaamera.



Minnes tagasi nüüd selle sinu raamatu ilmumise juurde, siis...

Oooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiiiiiihiiiiiiiijeeeeeeeeeeeeee. Mhmh. Täitsa vahva oleks ükspäev raamatupoodi külastada ja sinu nimega raamat osta ja siis see suure-suure õhinaga läbi lugeda ja siiis niiiii ekstaasis olla, et uhhh...
Täitsa nummi kohe, peaks ütlema.
Very Happy

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime30/12/2012, 22:56

No jumala eest, Cilen. Tee uuesti Very Happy Msn-i stiilis saab ikka rääkida ju Very Happy

Ja no... Eks ma ikkagi tahaks kunagi proovida. Aga mitte nii, et kohe järgmisel aastal. Eks vaatab... Äkki ma selle jutu, mida ma kirjutan hetkel vahel surun mõnele konkursile. Aga see ei juhtu veel niipea. Ja ma ise käin ka raamatupoes ja unistan ja... Ma saan raamatupoodides nii palju inspiratsiooni ja motivatsiooni kirjutamiseks. Ma tahan ka ühel päeva seal jalutada ja näha seal ENDA KIRJUTATUD raamatut. See oleks nii... hea ja tore ja ma oleks peale seda nii õnnelik.

Ja P.S. Ma saan sind siis ka spoilida vahel Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime30/12/2012, 23:32

Ei teeeeeeeeee, sest ma nagunii ei kasutaks siis. Very Happy

Jeps, see oleks üli vahva. Kõnnid ja kõnnid ja vaatad ja vaadat ja.... ossssa Autsi raamat. Very Happy
Jeps, ma loodan ise ka, et ma kunagi päris raamatu kirjutan, aga probleem on selles, et ma ei julge isegi oma vanematele rääkida, et ma kirjutan. Very Happy Hahaha, nii hale. Very Happy

Jaaaaaaaaaaaaa, millal uus osa päevavalgust näeb? Või õhtuvalgust? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime31/12/2012, 00:26

No normaaaaaalne, siis ma ei saagi sind spoilida Very Happy

Ja oleks tore küll... Mu vanemad ka ei tea, et ma kirjutan, kuid ema teab, et ma kirjutan hästi (kõik need esseed ja kirjandid ja muud asjad...)

Ja ma arvan, et äkki ma nüüd öösel proovin pisut kirjutada. Kui ei õnnestu, saate uue osa alles järgmisel aastal Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 27 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 27, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: