MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime4/10/2015, 21:36

Kunagi kindlasti, lõpuni pole palju Very Happy Hetkel teised asjad olulisemad :)
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime4/10/2015, 21:46

Selge see, jään ootama. Edu sulle!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime4/10/2015, 22:41

Loe Tobey't seni Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime5/10/2015, 17:38

Teeme nii!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime29/1/2016, 22:13

Oh well, ma ikka arvasin, et suudan end kauem tagasi hoida aga teatud lubaduste murdmine on vist vägagi teretulnud, eks ole? Very Happy

Ja teate, ma ei oskagi midagi selle osa kohta öelda. Võrreldes möödunud ajaga, on see kergelt nagu uus ajajärk selle loo suhtes ka.

Juhin tähelepanu, et lõigutan suht suvaliselt, as usual. Ma teen seda tihtipeale nii, et võtan arvesse lugemise rütmi, kuhu lihtsalt sobiks väikene paus või nii. Mnjah... Samuti võib juhtuda, et mõned kohas on teie jaoks sõnastus kergelt... ära Very Happy

PS: Ausalt, see lugu jõuab viimase osani. Ma juba ammu-ammu tean kuidas see lõpeb Wink

Loodetavasti meeldib! Kergeks meeldetuletuseks, et Joshua oli röövinud Summeri ja eelmises osas lasi ta vabaks ning Summer pääses... Või kas ikka pääses?

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Signa

22. Ärevus

Avasin võpatades silmad ning ärkasin oma reaalsuses. Mu keha oli valus. Valu kiirgas ka neist kohtadest, kust ma arvasin alati, et sellist valu ei saa tulla. Mul oli meeletu janu, meeletu nälg... Ja ma olin ikka endiselt siin. Kinni.

Sellised kirevad ja liiga tõetruud unenäod tegid mulle haiget. Eriti sellises olukorras. Ma unistasin minema pääsemisest, ma unistasin, et pääsen ja Joshua saaks karistada, ma... Silmitsesin enda ümber kõrguvaid vanu lagunenuid seinu ja tundsin, kuidas nutuklomp mu kurgus aina kasvas ja kasvas. Ma tahtsin karjuda, ma tahtsin neid seinu peksta ja ennast ka. Loll Summer, sa oled nii loll, sa oled ise süüdi. Kes sul käskis tulega mängida? Vaata, kuidas sa kõrvetada oled saanud ja nüüd põled kuskil, kust keegi sind ei oska otsidagi.

Ruum oli hämar. Mul polnud aimugi, mis päev oli, rääkimata veel kellaajast. Vahel kui ma üritasin mõelda, kaua ma olen siin olnud, jõudsin järeldusele, et ilmselt oli see üleeile, kui Joshua mu rannast kaasa viis. Kindlasti aeg ju venis. Natuke aega tundus juba terve igavikuna ning mulle tundus, et ma olin seal majavaremetes mitu igavikku kinni nööritud olnud. Juba sellest, kui Joshua viimati siin oli, oli möödas vist terve päev... Teatud mõttes ma ootasin teda nii väga enda juurde. Ma lootsin, et kui ta tuleb, saan ma kasvõi lonksu midagi juua ja võib-olla heal juhul ka midagi pisut süüa, sest et...  Sest et mida?  Ma ei teadnud enam mitte midagi. Ma isegi ei mäletanud, mida ta tegi viimane kord kui siin oli. Kust alates oli kõik vaid uni? See üksindus ja vangistus siin ajab mu hulluks. On seda juba teinud...

Tundsin külmi pisaraid põskedele langemas ja hammustasin oma kuivanud huulde. Ma ei tahtnud oma energianatukest nutmise peale kulutada, kuid see raev mu seest soovis välja pääseda.
Tahtsin oma pere juurde, tahtsin Kenti näha ja kallistada, Chadi... ma igatsesin teda nii väga, et see igatsus tegi mulle haiget. Kus ta on? Kas ta teab?

Mu mõtted ründasid mind igast suunast. Need olid negatiivsed ja positiivsed, kõhklusi täis. Kõik mu silme ees muutus virr-varriks ja kaotasin kontrolli. Puhkesin nutma ja hakkasin kogu oma viha ja valu lihtsalt välja röökima. Esialgu pääses mu huulilt välja vaid kähe kraaksatus, mis mind ehmatas, kuid mida rohkem ma üritasin ja mida otsustavamalt vihale ohjad üle andsin, seda paremaks kõik muutus. Mu karje mõjus kui valuvaigisti. Ja mu karje... Ühel hetkel ma jäin lihtalt vait, kui taipasin, et mu karje kajas mulle vastu. Keegi vastas mulle. Keegi kuulis mind...

Ma ei julgenud esialgu rohkem häält üldse teha. Ma ei uskunud, et keegi mind kuulis, kuid ma olin nii õnnelik. Samas ka hirmul, kas see vastanud hääl mind ikka üles leiab. Mu järgmised karjed olid liiga nutused, et väga kaugele kajada, kuid mu nime hüüdev hääl jõudis aina lähemale.

Ja ühel hetkel täitus see kohutav ruum mu ümber häältega ning keegi põlvitas mu kõrvale ning üritas mind kallistada, kuid ma rabelesin ja üritasin esialgu teda endast eemale lüüa. Ma olin hirmul. Mu vabadus tundus olevat liiga lähedal ja ma kartsin, et mu mõistus mängib minuga järjekordset õelat mängu.
"Summer,'' sosistas keegi ja silitas mu pead, hoidis mind oma tugevate käte vahel ning kui mu käed said vabaks, haarasin temast kinni nagu ma upuks. Ja ma uppusingi, pisaratesse, valusse... Rahusse.

Ma kartsin liialt rahuneda, sest olin hirmul, et kui silmad sulen, kaob kõik ja ma ärkan taas vangistuses. Ma hoidsin Chadist kramblikult kinni, silmadega registreerides kaht teist juuresolijat. Isa ja Kent. Isa hõõrus kätega oma nägu, marssis edasi-tagasi ja urgitses siis teksaste taskust telefoni välja, et ilmselt emale helistada.
"Viime su koju," sosistas Chad ja kangutas mu käed endast viivuks lahti. Ta surus taskunoa oma saapasse ja haaras mind siis sülle. Rahulolevalt toetasin oma pea vastu tema õlga, käed tema kaela ümber. Tema juures olin kaitstud, sest tema oligi minu kodu.

***

Ma olin söönud, ma olin kõigile rääkinud, mis ja kuidas juhtus ning lisaks kõigele võtnud ka rahustit, mida ema mulle soovitas, et ma suudaks oma ärevusele vaatamata normaalselt funktsioneerida. Kuigi olukord oli halb, ei kutsutud politseid, et ma oleks saanud Joshua vastu süüdistuse esitada või arsti, kes mind läbi oleks vaadanud. Ma lihtsalt ei tahtnud asja nii suureks ajada või siis kartsin pigem Joshua kättemaksu. Ma olin tema kättemaksu juba kogenud. Mida kõike ta veel võiks mulle teha..?

Istusin vannitoas vanniäärel ja ootasin, millal vann veega täitub. Selle aja jooksul kontrollisin mitu korda kas vannitoa uks on ikka lukus. Olin ärev, kuid teadsin, et ma ei vabane sellest nii pea.

Üritasin seda hetke võtta puhtalt iseendale. Teadvustada endale, et on reede hilisöö, et ma olin ära ''kõigest'' neli päeva, et ma tagasi olen ja et vaatamata mu sinikatele ja valutavale kehale, oli minuga kõik korras.

Ligunesin vannis umbes pool tundi, seejärel pesin juuksed ära ja sättisin enda ümber suure rätiku, et kuivada. Föönitasin juuksed kuivaks ning seejärel tõmbasin jalga lühikesed püksid ja tõmbasin selga roosa maika. Need polnud just sobilikud riided, milles magama minna, kuid need olid esimesed asjad, mis mulle kapist kätte sattusid.
Panin oma mustad riided pesukorvi ja rätiku kuivama. Vaatasin end tükk aega vannitoapeeglist ja üritasin näha selle petlikult julge näoilme taha. Üritasin sisendada endale, et ma olen kodus, siin ei saa midagi halba juhtuda, kuid kahtlused jäid. Hirm jäi. Aga ma pean lihtsalt sellele kõigele vastu seisma.

Ohates väljusin vannitoast ja kõndisin aeglaselt oma tuppa. See oli hubaselt valgustatud ning aken oli lahti. Seisatasin viivuks ning öise jaheda tuuleiili meelevallas olevat kardinat jälgides, astusin kiired sammud selleni, et see kõrvale lükata ja aken sulgeda. Tuba oli piisavalt mõnus, et aken ei pidanud lahti olema. Samal hetkel, kui akna sulgesin ja pöördusin, oli mu toa lävel seismas Chad ja mind jälgimas.
"Külm?" küsis ta vaikselt. Ta hääl oli nii pehme. See tuletas mulle meelde, kui väga mulle meeldis teda kuulata.
Raputasin pead. ''Ei, mitte seda.''

Vaatasin teda lihtsalt ja mu peas oli mõtete virr-varr. Tundsin jälle seda valusat klompi oma kurgus ja mu silmadesse ilmusid taas pisarad. Mul hakkas külm ning pinge murdis mind maha.
"Mul on nii halb," nuuksatasin ja libistasin käed üle oma juuste, enne kui oma voodile istuma maandusin. "Mul on nii halb kõige pärast, mida ma sel suvel üldse teinud olen. Ja mis kõige hullem, ma ei saa enam arugi, miks ma seda kõike tegin. Milleks?" Mu hääl murdus mitmeid kordi. "Ja sa oled siin, sa päästsid mind sealt... Issand jumal, ma lihtsalt olen nii halb olnud... Ma pole sind üldse väärt, ma pole sind ära teeninud, ma olen sulle vaid haiget teinud aga ikka oled sa siin ja... hoiad mind.''
Chad kükitas mu voodi kõrval ja tema üks käsi puhkas mu põlvel, teine hoidis mu kätt ja silitas lohutavalt mu sõrmenukke.
"Mida kõike ma sulle teinud olen..."
Chad tõstis oma käe, et mu pisaraid pühkida: "Ja mida kõike mina sulle teinud olen?"
"Ei, sa..," kogelesin. Kuidas ta aru ei saa, et ainult mina olen halb olnud ja talle haiget teinud? Seegi kord oli minu lollus selles süüdi, mis minuga juhtus.
"Mina poleks tohtinud sind üldsegi üksi jätta. Ma poleks tohtinud minna ja jätta sind siia üksi temaga..."
"Sa pidid... Oh, anna mulle andeks..."
Chad vaatas mind ja raputas nõrgalt pead. Ta huulil oli vaevumärgatav naeratus, kuid ta pilk oli kuidagi nii kurb. Ta silitas mu põske ja tuli mu lähedale, et mind kergelt suudelda.
"Kui Kent mulle helistas ja teatas, siis ma... korraks kartsin juba kõige hullemat. Ja ma jätsin kõik ning tulin siia. Hakkasime otsima sind ja ma aimasin peaaegu, et kohe, et just temal on sinu kadumisega midagi pistmist.'' Olin nii tänulik, et ta Joshua nime valju välja ei öelnud. ''Ma ei leidnud teda kohe, kuid kui leidsin, siis oli mul natuke tegemist, et teda rääkima saada," lausus Chad lihtsalt. Ta muigas ja me mõlema pilk libises tema marraskil nukkidele. "Eks mu viha ja mure sinu pärast tegid head koostööd, ta sai korralikult, et sa teaks.''

Naeratasin. Esimest korda, üle näiliselt pika aja. Ettekujutus tappa saanud Joshuast mõjus üllatavalt hästi.

"Aitäh sulle," ütlesin vaikselt. Libistasin õrnalt sõrmedega mööda tema lõuajoont ja viivuks rändasin meie esimesse suvesse. Tunded olid samad mis siiski. Ainult meie kaks olime ajas pisut muutunud, kõik muu meie ümber oli ikka sama.
"See oli mu kohus," naeratas ta nii armsalt, et ma tundsin kuidas ma sulan. Ta oskas mind võluda. "Aga sa pead nüüd puhkama, tõsiselt.''
Mu süda hakkas puperdama. Kas ta läheb minema? Chad võttis mu käe ja suudles seda. ''Ma käin korra köögis ära ja kui ma tagasi olen, pead sina teki all olema, oleme kokku leppinud?''
Noogutasin ning saatsin teda pilguga, kui ta läks, jättes mu toaukse irvakile. Ta oleks jutkui mu mõtteid lugenud, teades, et suletud uks kui ma siin üksi olen, poleks mulle just kuigi hästi mõjunud.
Kohendasin patju ning libistasin end seejärel teki alla. Sättisin padjad mõnusalt oma selja taha, et jäin mugavalt peaaegu et istuma. Tõmbasin teki rinnuni ja jäin Chadi ootama.

Kuulsin teda mõne minuti pärast koridoris kellegiga rääkimas. Esialgu uskusin, et ilmselt Kentiga, kuid kui hääled lähemale liikusid, olin pisut üllatunud, kui kuulsin isa temaga vaikselt rääkimas.
Justkui selle tõenduseks ilmus isa nägu ukse vahelt nähtavale, et veenduda, et ma ikka olemas olen ning soovis mulle head ööd. Kui isa ukselt kadus, kuulsin kuidas ta Chadile ka head ööd soovis ja vist isegi sõnad peale luges.
Naersin vaikselt.
Lõpuks jõudis Chad tagasi minu juurde, mõlemas käes aurav kruus. Üks mulle, teine talle endale. Ta ulatas ühe neist ettevaatlikult mulle ja enda omast sõõmu võttes, läks tagasi ukse juurde ning sulges selle.
"Kas sa jääd siia?" küsisin, et kindel olla. ''Ööseks?''
Chad noogutas.
"Mu und valvama?" esitasin järgmise küsimuse.
"Sind valvama," vastas ta ja istus mu voodi vastas olevasse tugitooli. "Joo nüüd oma kakao ära ja siis jää magama, sa pead puhkama. Ma ei lähe kuhugi.''
"Sa tead, et sa võid ju..," vihjasin vaikselt sellele, et ta võiks mu kõrval magada. Chadi suurnurk kerkis naeratuseks, kuid oli näha, et ta hoidis end tagasi. Ta tõstis kruusi suule ja ma järgisin ta eeskuju seni, kuni põhi paistis. Seejärel asetasin kruusi öökapile ja sättisin end mugavalt pikali. Tõmbasin koheva teki lõuani ning sättisin end vasakule küljele nii, et sain Chadi vaadata senikaua, kuni mu silmad lahti püsisid. Ja tema vaatas mind ning see teadmine täitis mind rahuga, mis mind varsti sügavale unele suigutas.


Viimati muutis seda Audrey (30/1/2016, 00:21). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime29/1/2016, 22:54

Mul on niiiiii hea meel, et sa täna ikkagi uue osa üles panid :) aga kuna ma telefonis olen, siis ma seda lugema ei hakka praegu. Pluss mul on osad eelmised osadki lugemata, shame on me


Viimati muutis seda Karro (29/1/2016, 23:31). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime29/1/2016, 23:29

Paha Karro Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime30/1/2016, 10:55

Pole praegu võimalik õieti keskenduda agaa appi ma eibsuuda ikka uskuda, et sa seda edasi kirjutad, nagu vau Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime30/1/2016, 11:05

Appi jaa, katsu keskenduda ja loe läbi rahulikult Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime30/1/2016, 16:18

Lõpuks!
Ma ei saa ikka aru, kuidas Chad oma kohaloluga saab olla nii rahustav. Tema iseloom ja selline tark vaoshoidlik teadlikkus... Tundub nagu suudaks ta kõike enda ümber analüüsida ja tegutseks täiesti läbimõeldud plaani alusel. Jätab intelligentse, kauge, aga samas hooliva mulje.
Nagu ei saaks kunagi päris kindel olla, mida ta mõtleb.
Sellest on paraku kaua möödas, kui ma esimesi osi lugesin, aga seda on tore näha, et Summeri isa Chadi respekteeris. Minu teada oli neil päris kõva hõõrdumine pikka aega.
Nii rahustava alatooniga osa! Aitäh, et seda ära ei kustutanud! "Need pisiasjad" on üks esimesi kirjutisi, mille sü¾eepilt jookseb mul ikka veel peale aastaid silme ees iga kord, kui selle peale mõtlen. Lausa teraapiline mõju omal moel.

Edu nii kirjutamiseks kui ka kõigeks muuks!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime30/1/2016, 16:32

Smile, tsau Very Happy Aitäh, et lugema siia sattusid seda! Loodan, et oli armas lõpp.

Chad lihtsalt on selline... hea auraga ja kaitsev. Summeri isa jah talub teda aga Summeri ema... tegelikult endiselt mitte.

Siis hästi, kui rahustav osa oli, selle poole ma sihtisingi. Kui ma ühe loo lõpetamises surmkindel olen, siis on see just ''Need pisiasjad''. NP1-l oli nii palju lugejaid ja kui ma tulin lagedale NP2-ga, siis ma teadsin juba alguses, et lõpp peab sellel osal ka tulema. Ma ei oska vist kuigi selgelt seletada aga sellel jutul on see mingi salapärane 'miski', mis mind jääb vist kauaks kummitama. Seda on hoopis teine asi kirjutada, kui Tobey't või Morfiini... Ma piinleks, kui NP2 lõpetamata oleks jäänud :)

Varsti ilmselt uus osa ka juba, nii et hoia silma peal :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime30/1/2016, 20:16

Kuku! :)

Ma siis nüüd ka lugesin läbi. Selline mõnus roosamanna osakene oli. Ja oi, kuidas mulle meeldis. Mulle meeldib Chad nii nii väga. Ja ükskõik mismoodi hästi sa teisi lugusi kirjutad, mulle ikkagi meeldib see mismoodi sa Summeri osa kirjutad. Üldse teistmoodi ja nõustun igati Smilega, et kõik eelnev jookseb väga elavalt silme eest läbi ning alati kui kuskil NP-st räägitakse, siis käib südame alt läbi külm jutt ja kohe mõtled, et ohohohohooooo. Mainin ära, et ainult Habras on veel peale NP sellise emotsiooni peaaegu tekitanud, kuid mitte nii hea.

Ma loodan, et sa oled sellele tõpranahale Joshuale ikka ühe priskelt karmi karistuse välja mõelnud, sest seda jobukakku puhta nahaga või väikese kehanuhtlusega lõppu viia, oleks nii suur patt, et ma tuleks ja lendaks ise sulle kuskile, kus iganes sa ka ei elaks, platsi ja teeks sinust Audrey hakkliha ja pärast seda, saaks sellest ikka ühe mõnusalt suure ja mahlase kotleti. Onju? Nõus? Ja ma usun, et ma ei ole ainuke, kes Joshuale väga piinarikast kättemaksu ootab. Palun kõik, kes nüüd siis poolt on, ootan kätemerd. Nüüd ja kohe.

Ja veel see ka, et nii armas ikka, et sa Summeri isa ära oled pehmendanud. Eelmine õel ülikaitsev daddy mulle ei sobinud. Või noh jutule sobis, mulle mitte. Sellistel tüdrukutel nagu Summer, peavad olema head, pehmed ja nunnud issid. :) Mõistad?

Okei, mu jutt on nii udupada, et ma parem olen nüüd tasa ja jään ka uut osa ootama. Nii ruttu kui see sinu võimuses oleks. :)

Tsau-tsau!!! drunken



Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime30/1/2016, 20:37

Muidugi lugesin, käin siin pidevalt kontrollimas. Lõpp oli tõepoolest armas!
Miskipärast ei suuda ma aru saada, kuidas sa Chadi karakteri üles oled ehitanud. Ta on otseses mõttes nii... sügav? Salapärane, kuid mitte klassikalises kli¹ee mõttes? Hoiab end justkui tagasi. Mäletan, kui ta Joshua esimestes NP osades eemale peletas ja kui Summer avastas ta õhtul enda maja ümber ringi luusimas. Oeh, kujutasin ette seda, kuidas ta öösiti oli käinud Summeri majas endale vajalikke esemeid otsimas, sest hulkus ringi. See, kuidas ta poolsüüdimatult tõtt rääkis, et on kodutu, oli nii karismaatiline ja kurb. Kurb just kõige rohkem, kuigi pealtnäha see nii välja ei paistnud. Pigem sõnade kaudu kuidagi.
Mul on selline tunne olnud, et Chad justkui ei tunnegi tegelikku õnnelikkust, et Summer on parim, mis tal kunagi olnud on, aga ta ei tea täpselt, kuidas seda otseselt välja näidata, sest pole kunagi õppinud, mida selline lähedus ja armastus tähendab. Ma ei teagi, see on lihtsalt tunne, mis mul tekkinud on.
Chad nagu räägiks, aga alati, kui midagi ütleb, jätaks otsekui teise osa enda teada. Iga kord kujutan ette, et tal on pisut kurvad silmad mingil põhjusel. Loodan, et nad saavad tulevikus rohkem naeratada!
Suurepärane, et sul on ikka plaanis NP2 ka kindlalt ära lõpetada! Loodan, et seda nii pea ei juhtu, aga siiski.

Nõustun Naughty'ga - Joshua pidi oma palga lõpuks saama, avalikult, piinlikult! Ei teagi, kuidas inimesed nagu tema tegelikult õpiksid. *kätemeri*
Hoian loomulikult silma peal!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime30/1/2016, 21:25

Naughty: No ma kirjutades ikka ja jälle tunnen, et Summeri ja Chadi lugu on kuidagi nii teistsugune lugu... Kirjutamise suhtes, nende iseloomude suhtes, see et ma panen end Summerisse... Ma ei tea, ma ei saa aru sellest 'fenomenist', mis mind ennast ja teid selle loo külge niimoodi seob. Tõesti, müstika ma ütlen Very Happy Aga mulle meeldib, et teile meeldib. Ma kunagi alguses ei arvanud ega unistanudki, et see lugu nii suureks kasvab aga see on seda teinud ja just tänu teile, kes te seda loete... Ja ma olen selle eest nii-nii tänulik, ausalt. See tänu on kõige suurem põhjus, miks see lugu lõpu saab. Teie, mu lugejad, olete selle tänutäheks oma tähelepanu eest ära teeninud :) Uuh, emotions-emotions... Very Happy

Nii. Mis puudutab Joshuat, siis mul on mitu erinevat versiooni, mis temast saab. Ma ei oska üldse välja nuputada, milline variant neist kõige parem oleks. Aga noh, kui aus olla, siis planeeritavast lõpust on ka mingi... 4-5 erinevat versiooni Very Happy Raske elu mul.

Summeri isa pole tegelikult väga pehmeke. Ta lihtsalt on mõistnud, et ta ei saa midagi teha, et Summer ja Chad üksteisest lahus oleks. Aga noh, Summeri ema ikka ei salli Chadi.
PS: vakka kindlasti jääma ei pea- mulle meeldib teiega sellest loost rääkida :)



Smile: Minu meelest oli nii armas jätta Chad tema und valvama. Kuidagi teatud mõttes erilisemgi, kui see, kui ta oleks Summeri kõrvale voodisse roninud.

Hahahaha, tead, ma ise ka ei mõista kuidas ma ta selliseks olen suutnud teha Very Happy Peaasi, et ta meeldib teile. Meeldib ju, eks..? Tahaks endale ka sellist? Ma olen üritanud temast maalida sellise enesekindla noormehe, kelle päritolu-minevik on segane, kuid kes on tugev, enesekindel ja väga hooliv ning kaitsev. Ma loodan, et ta on sellise mulje teile jätnud.

Tead, see tunne on sul mõnes mõttes isegi õige. Seda tunnet ma tunnen tihti siis, kui ma seda lugu loen ja üritan Chadist ise ka aru saada. Vahel tekib nagu küsimus või selline positiivne tõrge, et ''Noh, come on, dude!'' Very Happy

Eks Chad ole jah enamjaolt selline müstiline olevus mul Very Happy Ma ikka kahtlen vahel, kas ma paljastan tema saladuse või ei. Üks lõpuversioon, kui see osutuks mul valituks, oleks vist küll paras plot twist ning paneks teid edasi nuputama, mis värk oli/on Very Happy Aga eks näeb. Eks mina kirjutan lihtsalt ja lasen loo kulgemisel ise endale sobiva lõpu valida...

Chadi välimusest nii palju, et see jutu reklaampilt (või kuidas seda nimetadagi), seal on Summer ja see tüüp küljega ongi Joshua ning nende vahel ongi tegelikult Chad Very Happy Miks ta sama palju/hästi näha pole? Sest et kuna me kõik oleme erinevad ja meil on meeste ja nende välimuse suhtes ka erinev maitse, siis ma olen andnud teie ettekujutlusvõimele vaba voli Chad just enda maitsele vastavaks mõelda, just detailide suhtes. Mina annan lihtsalt põhiasjad edasi ja teie kujutlusvõime teeb ülejäänu... Põhimõtteliselt oleks see nagu ma annaks teile ette mustvalge lehe, mille teie ära värvite...

Mm jah, nagu juba öeldud, siis eks Joshua nats ata ikka ilmselt saab. Kaua võib, eks ole Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime30/1/2016, 22:27

Kaua võib ja. Joshua kohapealt ma mõtlen. Very Happy

Siuke teaduslik jutt tuli praegu, et ma kommentaari lõpus unustasin juba ära, kas ma loen mingit teaduse raamatut või sinu kommentaari. Laughing

Aga ole siis kena ja jõua endas selgusele. Muidu me siin kärsitume liigselt ja noh, tead isegi mis see kõik endaga kaasa võib tuua. Razz

Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime30/1/2016, 22:35

Jah, respekt kohe tõusis, kui Chad otsustas pigem eemalt valvata. Chad ei saa mitte meeldida, see pole võimalik. Ta on oma kindel sarm, mille tagamaad jäävad - nagu välja tuleb - nii sulle kui ka lugejatele saladuseks. Ma usun, et see näitab sinu kui kirjaniku oskusi. Super!
Isegi kõige parem on see, et reklaampildil ei ole teda näha. Sul on täiesti õigus. Seda suurem atraktiivsus, mida rohkem fantaasia töötab. See toobki esile just inimese karakteri, mitte välimuse. Kirjutiste veel üks positiivne omadus.
Olgu, olen juba jutu kokku keetnud. Lasen nüüd magada kõigil. Tahtsin lihtsalt mainida, et pean lugu sellest, mida kirjutad!
Jõudu ja kena pühapäeva!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime30/1/2016, 22:58

Naughty: Noh, kui ma vaid teaks, milline versioon neist teid kõige rohkem pöördesse ajab. Summer ja Chad peavad kokku jääma ja ellu ka, jah? Ja Joshua peab oma karistuse saama? See on põhiline nõue? Very Happy

Smile: Haha, respekt kohe tõusis, jah? No loomulikult on meie Chadikene viisakas noormees Very Happy Ja noh, algusest saadik olen arvestanud sellega, et kui mina kujutan Chadi mingisugusena ette, siis teile ei pruugi ta üldse äkki meeldida. Ja selle pärast ka see varjamine. Summer on aga täpselt selline seal pildil nagu mu peas ta kogu aeg olnud on. Siin, teises osas, on tal juuksed tumedad. VEEL. Aga see muutub Very Happy Ja Joshua on mul ka peas alati paigas olnud Very Happy Aga aitäh sulle, et sulle meeldib ja sa loed ja truult ootasid Very Happy


Fun fact: ma ei tea kuidas teistel, kuid minul on oma kõige armsamatel juttudele või juttude paaridele pühendatud Spotify's lausa playlistid, mida ma kuulan, kui kirjutan. Näiteks viimasel ajal on mul Summeri ja Chadi puhul kujunenud lemmikuks Matthew Perryman Jones'i ''Looking For You Again''. Just saying, mis muusikat ma kuulan, kui kirjutan. Nothing else...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime31/1/2016, 09:58

See on nii ilus. See on lugu, kus ei tule mõttesegi mõne koha pealt silmadega lihtsalt üle libistada, vaid ma ahmin iga sõna, mis sa kirja oled pannud. See on just nii hea.

Chad on vist kõige imelisem kangelane ja inimene. Ma nagu reaalselt armastasin teda päris alguses ja siis kui sa ei kirjutanud ja nüüd ma armastan teda isegi rohkem. Paluks mulle üks Chad, pls! Very Happy

Ja su kirjutamine! Ma ei tea, mis sellega on, aga siin jutus tuleb see alati kõige kõige paremini välja. Mitte et muidu ei tuleks, aga siin on mingi rahu ja aeglane minek ja kõik need tunded... Appi ma nagu reaalselt armastan seda lugu ja Chadi ja Summerit.

Lihtsalt küsin, et kui pikk see nö pool loost tuleb?

Aa ja palun, palun Audrey anna raamat välja ja kui ma viimasel ajal enam raamatuid lugeda ei jõua ja ei osta ka, siis sinu puhul teeksin ma erandi. PS sa peaks enda päris nime kasutama, mitte pseudonüümi ekss Very Happy

Ja nüüd kohustuslik, ootan uuuuuuuut!!!!!
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime31/1/2016, 14:25

''Looking For You Again'' on kaunis lugu. Aitäh, et jagasid! Soovitan kuulata ka AURORA "Runaway'd".
Cilen ütles väga hästi - peatüki lõpus toimub selline pingelangus, kus iga sõna omandab kuidagi väga olulise tähenduse.

Jah, sinu raamatut ootame siin ehk kõik! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime31/1/2016, 15:07

Cilen, tsauu, lõpuks jõudsid lugema! Mul nii hea meel kohe Very Happy
Oh teate, ma ise tunnen ka (vahel), et siin on kuidagi igal sõnal mingi eesmärk. Kuskil teises jutus pole iga sõna või iga lause nii ülimalt oluline, kui siin. Ma ei tea, see on nii veider tegelikult mis selle jutuga toimub. Ma eile lugesin NP1-te ja selle alguseosad on lihtsalt nii kahtlased. Ka hiljem oli palju asju, mille peale ma nina kirtsutasin ja mõtlesin, et miks nii kirjutasin. Ja siis mõtlesin, et NP2 on nagu... esimese NP ümberkirjutamine- need osad on palju enesekindlamad ja tegelased on palju rohkem sellised, kellena ma neid üritasin näidata NP1s. Just Chadi puhul oli mul kunagi kindel raamistik paika pandud ja vahel ma kaldusin sellest nii palju kõrvale... Aga siin on Chad täpselt selline nagu ta mulle meeldib. Aga eks mina olen vanem, kogenenum ja eks see lööb ilmselt mu kirjutamises ka välja. Ja selles, milliste inimestena mu tegelased mõjuvad.
Ma alustasin seda juttu vist kas... aastal 2008, kevadel/suvel või sügisel? MA OLIN SIIS 16! Praegu 23 (ja pool). See on täiesti meeletu aeg ju, kammoon. Muidugi ma ei kirjutanud kogu see aeg, kuid võtab silmade eest ikka kirjuks, kui hakata meenutama, mis kogu selle aja jooksul juhtunud on mu oma elus: põhikooli lõpetamine, keskkooli astumine, mu keskkooli silmarõõm, tema järele õhkamine, otsustamine mida ja kuhu edasi õppima minna, keskkooli lõpureis, kus ma..., keskkooli lõpetamine, ülikooli sisseastumised, Tallinna kolimine, uued inimesed, iseseisvus, ülikooli lõpetamine- need kõik on muutnud mind päääris palju, ma olen palju kogenud, palju sattunud kokku erinevate inimestega ja see kõik kuidagi on mõjutanud mu kirjutamist ka. Mu elus toimunud muudatused on kindlasti mingit mõju selle jutu kirjutamisele avaldanud... Kuid see on ikkagi paras müstika, kuidas see mõjub teile, mulle... Kuidas see rahustab... Käsi südamel, mul pole vist tõesti ükski jutt nii 'oma laps' kui see. Võib-olla tõesti see mõjub siis kuidagi, et ma ennast nii palju Summerisse panen? Ma ei tea, ei teaaaaa. Keeruline on selle üle isegi arutleda. Puhas segasepeksmine, muud ei midagi eks.
Need tunded... Võib-olla ma panengi siia kõige rohkem tundeid sisse. Nendest kordadest, kui mu oma tunded on vastuseta jäänud, sest ma oskan siin seda kõige rohkem välja kirjutada? NP on ikkagi lugu sellest ajast, kui ma väga palju inspiratsiooni oma elust võtsin/võtan :)
Ma ei mõista su küsimust kusjuures Very Happy Et kui pikk see NP2 tuleb?
Ja raamatu suhtes nii palju, et ei, ma ei avaldaks oma raamatut oma nime all. Mul pole nii esinduslik nimi, mis raamatukaanele sobiks Very Happy Palju lahedam on jääda saladuseks ja kui kuskil inimestega kokku satun, siis keegi ei vaata, et ''Psh, see on see t¹ikk, kes selle raamatu kirjutas''. Millal raamat tuleb? Ma ei tea. Võib-olla mitte kunagi. Jätan oma lood äkki igaveseks sahtlisse, teatud võlu ka sellel või proovin siis kui miski valmis mul kunagi saab... Wink
Aga jah, tunnistan, et ma pole kunagi lõpuni rahul Summeri ja Chadi looga olnud. Alati saaks paaaaalju paremini ja südantlõhestavamalt Very Happy


Smile: Tore, et meeldib see lugu Very Happy Kuulan hiljem su soovituse ka ära. Kusjuures alati pole küll mu osade lõpus pingelangust olnud. Siin oli, sest siin oli vajalik selline armas lõpukene.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime2/2/2016, 13:34

Nii, ma lugesin kõik läbi. Nagu ma lubasin siis eile õhtul, aga noh raske on lugeda, kui sul niiiiiii palju kommentaare vahel on Very Happy Vahepeal jääb silm ikka mingeid kommentaare lugema ja siis hops jäädki hoopis neid lugema. Reaalselt vahepeal oli mingi neli lehte kommentaare Very Happy 
Agaa.. Sa valetasid mulle Very Happy Mis on hea, ei spoilinud. Aga ikkagi.. Ma juba mõtlesin, et pean lugemisest loobuma. Tead küll, Joshua värk ikkagi. See oleks nii vale olnud. 
Praegune asjadekäik mulle meeldib. Ma loodan, et Summer ikkagi und ei näe,  nagu eelmises osas, kuid see oleks juba veidi imelik olnud, kaua ta neid unenägusid ikka näeb. Samas kui kuskil kinni olla tükk aega, siis hakkad ikka ette kujutama küll. Ja Chad on ikka nii armas. You know I love him! 
Kui vahepeal oli, et lugesid ja kujutasid ette mis järgmistes osades tulla võib, siis praegu ma ei kujuta seda ette. Ma tean, et Joshua ei jäta seda asja veel nii, et midagi peab sealt tulema. Aga ma ei kujuta enam ette, et mis asi see olla võiks. 
Ja kui juba august on? siis peaks ju Summer hakkama ülikooli tagasi minema. Ja mis siis saab? Kas see asi ikka lõppeb suvega ära, või käib ülikoolis veel terroriseerimine edasi? Või mis? 
Ühesõnaga sa pead ikkagi kiiremas korras edasi kirjutama hakkama, et mul pildid silme ees edasi jookseksid.
MUl oli vahepeal tunne, kui ma lugesin, et mu peakohal on mingi jutumull ja siis et A näeb  mida ma loen haha Very Happy Nagu et ta näeb sinna mulli sisse. Mis meenutab veel, et ma alguses ei kujutanud Summerit enam ette. Vahepeal ta oli nagu sina, ja siis ta oli mingi ähmane tegelane ja nüüd lõpupoole hakkas ta mulle selgemaks muutuma, ikkagi veel sind meenutades Very Happy  

Igatahes, sa said nüüd minult korraliku romaani siit. Aga sa tahtsidki, et ma midagi pikemat sulle patran. Palun. Ja aitäh, et nii hästi kirjutad! Ära kahtle endas, sa tead, et me siin kõik armastame, seda mida sa teed! :) 

Jään SUURE huviga uut osa ootama!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime2/2/2016, 20:07

No väga tore, kui sa ei oska arvata, mis edasi hakkab saama. Siis on hea ootusärevus sees.
Oot, kust sa selle välja lugesid, et august on? Very Happy
Ja eks varsti slgub, mis Joshuast saab :)

Ja noh, mõnes mõttes ka õige, kui Summer sulle mind meenutab...

Miks te kõik Chadi laavite... Very Happy

Aitäh, mu võimetesse usud ja selle jama kõik läbi lugesid :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime2/2/2016, 20:23

Aa .. see, et 18ndas osas oli et juulikuu viimasenädala ilmad bla bla.. Aga, siis oli see koht kus Chad ära läks.. Very Happy Nii ja siis oli, et Summer oli 4 päeva kadunud. Ehk siis peaks kas olema juuli tõsiselt viimased päevad või juba augusti alguspäevad haha Very Happy Kuna sa nädalapäevadest ei rääkinud, siis on raske arvata. 

Miks me ei peaks Chadi laavima? Chad on kõige parem üldse Very Happy Ta on nii hooliv ja muretsev ja nad on nii palju läbi elanud. Ja.. Noh.. Chad on PARIM! Very Happy 

Ei ole jama, loll jutt suhu tagasi! Kirjuta nüüd edasi, ma suren põnevusse Sad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime2/2/2016, 21:10

Vb tõesti jah Very Happy Ma enam-vähem tean mis augusti lõpus saab :)

Chad on unelmate meesh? Very Happy

Ära nuta, sister Very Happy Varsti lohutan sind uue osaga
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime2/2/2016, 21:49

Täna oleks juba see varsti pidanud olema. pig
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 37 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 37, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: