MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)

Go down 
+29
littlestar12
Marmelaadikomm
Natu
Milky Orange ^^
Cilen
Maeve an Aodhagan
Unicorn
Tarretis
Mezilane
Herbts
swessu
lucky-girl
Roo¾adKet¹id
kiku979
Manhattan.
Dragomira
Toadily Insane
Griffu.
Kärolyn
Shadowpaw
AliceInWonderland XD
Murtagh
Prince Kirameki
®ebra
Keku
Audrey
Lammas
shine
nasicc
33 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
AutorTeade
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime29/9/2013, 19:10

Kuna kommentaaride pärast tuli uus lehekülg, siis ma ei teadnud, et uus osa on tulnud. Nüüd avastasin ja lugesin läbi.:) Aga jah... Kurb on Sad Aga ma olen rõõmus, et Liivi teiste pärast üritab, see on hea. Kristin mulle ei meeldi, ta tundub kuidagi isekas ja vastik. Andrest ei oska ma ikka veel midagi arvata.. Ühest otsast ta nagu meeldib mulle ja siis nagu ei meeldi ka. 

Aga uut! Võimalikult ruttu uut. (:
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime30/9/2013, 20:24

Mulle meeldib kah Liivit paranemas näha. Very Happy Kuidagi tore oli lugeda, et saab hakkama söömise ja kõigega. Andre ei meeldi mulle. Ta nagu mõtleb ainult endale ja sellele töötavale Kristinile või mis ta oligi. Ning miks ta peab nii kuri olema kui Liivi lihtsalt ütles asja, mis oli õige? Very Happy
Kui Andre oli pisike, siis ta ilmselt ei saanud ise ka kõigega hakkama. Toomasest on kahju.
Psühholoogide kohalt, mulle ka ei meeldi need küsimused kus sa pead täpsustama, et miks, milleks jne. Jube tüütu on, kui võõras inimene (psühholoog) hakkab lihtsalt sinu eraelu kohta küsimusi esitama. Ja veel selliseid kus peab täpsustama asju. Very Happy Nii nõme lihtsalt. Eriti nõme on asi siis, kui vanemad või keegi juures on ja psühh küsib mingi väga isikliku küsimuse. Very Happy

Igatahes ootan uut. :)
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime1/10/2013, 20:29

Nii reaalne, südantlõhestav lugu. Ei oska kahjuks midagi pikemat siia kirja panna, kõik on juba totaalselt öeldud.

Suure fännina ootan uut osa juba! :)

Ja et seda osa lugeda saaksin, pidin ma oma kallid külalised mõneks minutiks toast välja ajama Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime2/10/2013, 18:35

Mulle küll Kristin meeldib Very Happy. Arvatavasti sellepärast, et ka mulle ei meeldi lapsed, ta üldse tundub kuidagi tore vms. Tore, et Liivi pingutab ja paraneb.
Ootan uut osa ka :) .
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime21/10/2013, 20:23

Sille, millal Sa meid uue osaga rõõmustad? (:
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime21/10/2013, 21:59

Lähiajal, ma loodan! :)
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime21/10/2013, 23:00

Viimane osa oli tõeliselt ammu Shocked pale 
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime22/10/2013, 08:48

Ma tean... vabandust!
Selle kuu sees kindlasti. :)
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime3/11/2013, 16:35

Issand, ma pole NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ammu siin käinud,kuid võtsin kätte ja lugesin kõik otsast praeguseni läbi :) Ei hakka sind süüdistama et Sten surnud on. Minu arust on see sinu otsus ja sinu tahe. Kuigi nii palju kui mul on ome kogemust (mida on häbiväärselt vähe) on mul alati tunne, et kust see tekst kõik tuleb, ma lihtsalt kirjutan ja pärast vaatan mis tuli. Tihti on see parem kui käsu peale mõeldud tekst. Nii et mina ei süüdista sind ega kavatse selle koha pealt midagi halvasti öelda)(loodan et said mu jutu poindile pihta)
Samuti eirasin sedamis keelaslugeda alla16.aastastel jne, see osa oli minu jaoks kõige tõetruum seni üldse. SEE OLI LIHTSALT NII HEA
Ja praegu on mul VÄGA VÄGA hea meel, et Liivi jälle paranemas on :) Ja ootan huviga, mis rolli mängivad Andre ja Toomas Liivi edaspidises elus :)
Sai vist nüüd kõik öeldud(Loodan, et said mu juust aru, kui ei siis ma lihsalt ei oska ennast väga hästi väljendada)
Nii siis UUT :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime3/11/2013, 16:47

Ehhee. Tore, et veel üks lugeja juures on! Very Happy
Sain su jutu mõttest aru ja suur suur aitäh. :) Andis indu, et see fail ikka millalgi uuesti avada ja kirjutamiseks aega võtta. :)
Tõesti loodan, et uut saab varsti. Koolis ja tööl ja elus on lihtsalt väga kiired ajad praegu. (Ma ei ole jõudnud isegi kirju kirjutada... and that means something. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime3/11/2013, 17:45

Sille, isegi mina sain uue NP osaga hakkama nii et... Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime3/11/2013, 20:23

Aga kui vaadata, paljuga mina vahepeal hakkama olen saanud... Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime3/11/2013, 22:37

Ja nüüd oleks vaja veel sellega ka hakkama saada :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime4/11/2013, 09:23

Oleks. Very Happy
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime4/11/2013, 20:22

Vahepeal on olnud pikk paus, pole üldse lugenud, aga nüüd võtsin end kokku ja lugesin selle läbi.
Kui Sten surma sai oli mul tunne, et ei, see ei saanud juhtuda, küllap ma lugesin midagi valesti. Stenist on kahju.
Samas on tore näha, kuidas Liivile eluvaim uuesti sisse tuleb.
Andre mulle üldse ei meeldi, aga Toomas tundub armas.
Ootan uut osa!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime14/11/2013, 22:35

Oh jeesus.. Miks siin ikka uut osa pole? Sad
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime15/11/2013, 17:02

But still, Sille... Mul ka sada muud asja aga siiski siiski... :) Ja muidugi mine loe mu üllitist ka. Saad Joshuat natuke Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime17/11/2013, 12:34

Üritan, üritan! Very Happy
Teile kõigile rõõmsaks teadmiseks: mul on tänaste plaanide seas ka uus osa. :)
(Loodame, et ma nüüd oma sõnu sööma ei pea. Very Happy)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime17/11/2013, 17:03

Nonii.
Lõpuks lõpuks lõpuks. Ma isegi ei julge vaadata, millal viimane osa oli. Very Happy (Te ei pea seda samuti tegema.) Kogu aeg mõtlesin, et nüüd, nüüd... Ja siis kuu alguses mõtlesin NaNoWriMost osa võtta lõpuks ja see lugu ära lõpetada (või teile lubada enda kulul kooki enda juures, kui ma seda ei tee Very Happy), aga jah... kuid, nagu alati, üritan end kätte nüüd võtta (kuigi ega ajad tõele au andes väga palju vähem kiiremad ei ole). Eks näis, kui tihti tuleb - nüüd vähemalt hakkab asju juhtuma ja iseenesest tegelikult väga paljusid osasid enam tulemas ei ole. Võib-olla kümne kanti.
Aga nautige! :)
PS: MANDARIIIIINIIIIIIID!


33. osa

ANDRE


See ooteruum hakkab mulle juba liiga tuttavaks kohaks saama. Kuigi ma ikka vaikselt loodan, et varsti on sellega siin kõik.

Istun oma tavapärasel kohal ja loen telefonist meile, tehes teise käega endale märkmikusse ülestähendusi, et hiljem meilidele vastamine ära ei ununeks. Toomas mängib jälle endale tuttavaks saanud legodega. Mul on plaanis hiljem poest läbi käia ja talle koju ka midagi osta: töökaaslane pidas mulle maha pika loengu sellest, kuidas tahvelarvutiga lapse vaigistamine ei ole talle kasulik.

Ja kuna hetkel tundub, et legod vaigistavad teda peaaegu sama hästi, siis miks mitte.

Uks avaneb ja sisse astub Liivi oma emaga. Ajan end toolil natukene sirgemalt istuma ning noogutan neile. See on meie viimase paari nädala harjumus. Pärast seda, kui Liivi minuga üks kord käredamalt rääkis ja ma olin paari nädalaga maha rahunenud, on veider mitte teretada. Me pole tuttavad, aga noh... Tänava peal tunneks ära ikka.

Mul on hea meel näha, et viimase paari nädalaga on Liivi parem välja nägema hakanud – vähemalt kellelegi on siinkäimisest kasu. Ta on läbi teinud väikese imid¾imuutuse – naise juuksed on lühikesed ja tumedad ning kuigi ta on endiselt üpriski kõhn, tundub ta kehas natukene rohkem eluvaimu olevat. Vaatan, kuidas ta oma juuksed kõrva taha libistab ning siis käe kaelale jätab, kui ta veel emaga räägib.

„Kõik on korras. Mine tee oma asju. Mul on nüüd telefon ja ma helistan, kui see siin läbi saab,“ lubab noor naine.

Ta ema näib kahevahel olevat. Vana naise pilk vilab ja ta käsi ta koti peal väriseb. „Aga me saame hiljem koos ka käia ju, ei ole mingit vajadust...“

„Sa pead mind usaldama hakkama. Ma saan hakkama. Mul on vahepeal... hingamisruumi vaja.“


Nad vaatavad paar sekundit ainiti üksteisele otsa ning siis vanem naine ohkab. „Okei. Aga ma olen tagasi ja kui midagi on vaja, siis kindlasti helista. Tulen kohe.“

„Jah.“
Liivi noogutab.

„Okei siis...“ Naine kõigub veel kandadel, noogutab siis ning lahkub.

Hakkan oma pead ära pöörama, kui Liivi samuti laua taha istuma hakkab ning meie pilgud kohtuvad. Tal ei ole isegi ripsmedu¹¹i peal, nii et ta heledate silmade vaade mõjub kuidagi mahedalt. Üks ta suunurkadest tõuseb paariks sekundiks rõõmutuks muigeks, ning siis vaatab ta eemale.

Toomase poole.

Mõtlen jälle Liivi loole ning leian, et ükskõik mis, vähemalt olen ma õnnelik, et Toomas mul olemas on.

„Olgu, Toomas. Lähme räägime natukene juttu?“ ilmub tema psühhiaater ukse peale.

„Liivi, olen nüüd sinu jaoks valmis,“ ütleb ka naise arst.

Jään koos oma meilidega valgesse ooteruumi. Jõuan veel paar asja ära vaadata, kui Toomase psühhiaater juba tagasi on ning mind ka enda kabinetti kutsub. Vaatan kella. Nad on seal olnud vaid kümme minutit.

No ausõna. Kui ma veerand tunni eest viiskümmend eurot pean maksma, siis on siin käimisega küll lõpp.

Pole ime, et see naine siis täna nii rõõmus välja näeb. (Rõõmus enda kohta, mitte rõõmus... kogu ülejäänud maailma kohta, kes hommikust õhtuni teiste probleeme kuulama ja lahendama ei pea.)

Libistan telefoni taskusse ning lähen tema kabinetti, kus ma istet võtan. Varsti on selles toolis minu tagumiku jälg sees. Ja siis kunagi on see tool väärtuslik: siin veetis Andre palju aega.

„Kuidas läheb?“ küsib naine minu vastu istudes.

Kehitan õlgu. „Käib kah.“

Ta vaatab mulle paar sekundit otsa ning konsulteerib siis oma märkmeid. „Toomas räägib siin mulle, et ta pole enam Kristinit näinud,“ ütleb naine minu poole vaadates. „Kas on probleem?“

Jah. Probleem on see, et minu ja Kristini suhe ei puutu teisse.

„Me... otsustasime teineteisele mõneks ajaks ruumi anda. Et mina saaksin Toomasega ära harjuda ja tema... omi asju teha,“ ütlen napilt.

Kristin on mul praegu õrn koht. Me pole naisega juba kolm nädalat kohtunud ja isegi meie sõnumid-meilid on viimasel ajal harvaks jäänud. Kui me otsustasime, et meil oleks targem natukene aega vaid endale keskenduda, ei oodanud ma, et see keskendumine päris nii pikale venib. Ma igatsen teda, aga ma pelgan ühendust võtta.

Toomas ei kao kuhugi – veel vähem nüüd, kus ma tõesti eluga temaga harjuma hakkan, tal on mu korteris oma tuba ja mul tema vastu natukene... soojemad tunded hakkavad tekkima. Pluss see, et mälestus emast hakkab temas kaugenema ja ta enam hommikust õhtuni ei lõuga.

Mida vaiksem laps, seda meeldivam on. (Kuigi mingi piirini, ma arvan. Päris tummaga oleks teistpidi jama.)

(Kuigi pagana vaikne.)

„Mhm, mhm...“ kordab naine mõtlikult. „Ja mida sa arvad – kuidas see sinu ja Toomase suhtele mõjunud on?“

Kergitan kulme ning vaatan enda kõrvaltoolil väikese autoga mängivat poissi. „Mm... mitte halvasti, ma arvan?“

„Ma olen viimaste nädalatega näinud päris head edasiminekut. See, et tal lõpuks oma koht teie korteris on, et ta ütleb teie kohta „isa“...“

„Ütleb?“
küsin naiselt. Minule pole poiss seda öelnud.

Vaatan Toomase poole.

„Ütleb jah.“ Naine naeratab.

Ma tunnen, kuidas mu kukal tulitama hakkab. Ja suunurk ülespoole kisub.

„Noh, seda on igastahes hea meel kuulda,“ ütlen diplomaatiliselt.

„Jah. Ja ma arvan, et üks-kaks, kõige rohkem kolm seanssi veel, ja kui vahepeal midagi väga halvaks ei kisu, siis on minu töö siin tehtud.“

„Suurepärane.“
Vaatan rõõmsalt Toomase poole ja siis liigub mu pilk kellale.

16 minutit ja 50 eurot. Mu rahakott saab nii õnnelik olema.

Astume kabinetist välja ning siirdume garderoobi poole. Aitan poisile tema saapad jalga ning vaatan, et sall ja müts ilusti kõik hellad kohad ära kataksid. See aasta on november vägagi tuuline olnud. Järgmine nädal ennustatakse korralikku lumesadu.

„Ah et isa, jah?“ küsin Toomaselt, kui me aeglaselt trepist alla loivame. „Miks sa kunagi mulle otse isa ei ütle?“

„Sina oled Andre, mina Toomas,“
ütleb poiss treppidele keskendudes.

„Jah... jah. Õigus. Need on meie nimed,“ ütlen käsi taskusse susates.

Jõuame õue ning ma hakkan juba maja ees oleva auto uksi avama, kui mulle jälle need legod meelde tulevad. Ja kuna kaubamaja on siin kohe nurga taga, siis ma ei viitsi selleks uut parkimiskohta otsima hakata.

„Mis sa arvad, läheme vaatame sulle mõne lego poest?“ küsin poisilt.

Toomas noogutab innukalt. „Jaa!“

Naeran. „No lähme siis.“

Seda ma poisi puhul kiidan, et kui millegi kohta talle „ei“ öelda, siis ta seda kuulab. Vahel harva peab ütlema kaks või kolm korda, aga lõugama ta ei hakka. Ma kardan, et ta võib mind veel natukene võõristada ja kui ma liiga familiaarseks muutun talle, on jama majas, aga praegu on temaga veel poes käia... normaalne. Ainult paganama aeglane.

Käime temaga riiulite vahel ning vaatame erinevaid mänguasju. Kahe peale uurides ja puurides otsustame paari legomehikese ja „Autode“-teemaliste autode ja ringraja kasuks. Lahkume poest, Toomasel käes väike kilekotike autode ja kujukestega, minul päris suur karp kogu ülejäänud kolaga.

Ja alles nüüd meenub mulle, et jõulud on ju tulemas.

Nii see hellitamine algabki.

Jõuame tagasi kliiniku ette ning enda üllatuseks näen Liivit maja ees vastu seina nõjatumas, silmad kinni ja käed rinnal risti. „Emh...“ Oskamata midagi öelda ega teha, astun temast lihtsalt mööda ja paneme Toomasega asjad autosse.

„Kas ma tohin autod enda kätte jätta?“ küsib poiss.

Vaatan tema kilekoti sisse. „Ainult ühe auto. Millise?“

Poiss astub minu juurde ning vaatab koti sisse. „Pikne.“

Annan talle punase auto ning avan auto tagaukse, et Toomas turvatooli paigutada. Mu pilk peatub jälle Liivil. Vaatan kõhklevalt tema ja siis oma auto poole ja köhatan kurgu puhtaks.

Naine vaatab minu poole.

„On küüti kuhugi vaja?“

Liivi raputab pead. „Ema ootan.

Sellel hetkel möödub meist korralik tuulepahvakas ning naise juuksed lendlevad. Naeran. „Soojemat kohta ei ole ootamiseks?“

Liivi kehitab õlgu. „Ma veedan nende valgete seinte vahel niigi piisavalt palju aega.“

„Aga... kus te ema on? Saan ehk kuhugi ära viia?“
Viipan endalegi üllatusena lahkelt oma auto suunas.

„Ei ole tõesti tarvis,“ ütleb Liivi pead raputades tagasihoidlikult. „Ja vast... ei ole vaja teietada. Liivi olen.“

Vaatan teda üllatunult. Kas me polegi veel üksteisega ametlikult tutvunud? Hee. „Andre.“ Avan just suu, et midagi veel rääkida, kuigi ma isegi ei tea, mida ma öelda tahaks, kuid siis kõlab meist paarkümmend meetrit eemal valjuhäälne ohe.

„VAHBAHNDUSHT!“ lõõtsutab Liivi ema meile oma lühikestel jalgadel lähemale joostes. „Läks kauem kui karta oskasin.“

„Sa saatsid sõnumi. Ja helistasid. Pole hullu,“
ütleb Liivi end väsinud moel seinast eemale lükates.

„Jah-jah, kuid siiski. Nüüd sa siin niimoodi kül-“
Naine vaatab minu poole ning peatub. „Tere?“

Muigan. „Tere.“ Ja pöördun siis poisi poole. „Okei, Toomas, paneme sind nüüd ilusti kinni siia.“ Tõstan ta toolile ning panen siis rihmad ja vööd kõik ilusti kinni. Annan poisile tema auto ning lükkan ukse kinni.

„Noh... järgmise nädalani siis,“ ütlen natukene kohmakalt, kuna tunnen endal Liivi ema huvitunud pilku. Kõnnin ümber auto ning istun istun siis juhiistmele.

„Niisiis...“ Sätin tahavaatepeeglit. Olen millegipärast ärev. Panen raadio tööle.

Sõidan maja eest minema.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime17/11/2013, 17:44

Tubli oled, aitäh uue osa eest! :)
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime17/11/2013, 19:06

Nii hea oli taaskord uut osa lugeda. Ma kogu südamest loodan, et järgmine osa tuleb peagi. :)

Ma igatsen Steni. Nii imelik ja kurb on ilma temata. Aga ma olen siiralt õnnelik, et Liivil paremini läheb.
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime17/11/2013, 19:09

Tore näha, et uus osa Very Happy
Andre mulle ikka ei meeldi, kuigi ta on nüüd Toomase vastu rohkem huvi üles näidanud.
Uut osa ootan ka!

Aga Steni tahan ma tagasi Exclamation 
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime17/11/2013, 19:22

Aitäh sulle, nasicc. Mulle meeldis see osa tohutult Very Happy.

Toomas on normaalsemaks muutunud, Liivi paraneb ning Andre... üritab Liiviga kontakti luua? Very Happy
Järgmises osas võiks Kristin ka olla :)
Steni igatsus on minul üle läinud, võibolla oligi parem, et ta lahkus. Mine sa tea.

Jään nüüd uut osa ootama (mis võiks tulla kolm korda kiiremini kui see osa Very Happy).
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime18/11/2013, 18:11

Veider on endiselt ilma Stenita, aga mulle on Andre ka meeldima hakanud, seega ei ole ehk eriti probleemi. :)
Aga rohkem kommentaare mul kahjuks ei ole. Very Happy
Jään uut osa ootama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime19/11/2013, 19:10

Aitäh, aitäh, aitäh, aitäh, aitäh, aitäh, aitäh, aitäh, et sa uue osa kirjutasid! :)

Imelik on, et Steni pole, pärast nii pikka uue osa ootamist ei tunne enam, et ta võiks kusagil äkki ikkagi eksisteerida. Andre ei meeldi mulle ikka veel. Ta on liiga omakasupüüdlik. Aga tore on näha, et Liivil parem on ja ta ema on ka tore :)

Ja uus osa võiks tulla varem kui eelmine Rolling Eyes aga peale ma ei sunni.
Uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 58074216 (37 osa; Lõpetatud!)   58074216 (37 osa; Lõpetatud!) - Page 21 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
58074216 (37 osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 21, lehekülgi kokku 24Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: