MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mineviku varjud [maha võetud]

Go down 
+9
Murtagh
Ellukas
Getzzzu
kiku979
Herbts
DrFang
AliceInWonderland XD
shine
Everleigh
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime26/6/2013, 15:00

Ma ei oodanud et siia nii kiiresti arvamused tulevad. Very Happy
Väga tore kuulda mida te arvate ja teil tuleb see kenasti välja! Wink

Bella haigusel on oma roll selles kõiges aga küll ise varsti näete. Uus osa peaks tulema selle nädala jooksul kindlasti. Loodan et jaksate oodata Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime26/6/2013, 21:41

So..

Ma lugesin esimese peatüki läbi. Very Happy
Hästi palju kirjeldusi on. Mulle ei ole kirjeldused kunagi istunud eriti. Jube tüütu minu meelest. Aga ehk läheb paremaks järgmistes osades, esimene osa ongi tavaliselt nagu sissejuhatus kõigele tegevusele.
Kuigi sind teades on ikka palju kirjeldusi ja pikk tekst. Very Happy

Anyway.
Mind isegi huvitab. Praegu. See küsimus on muidugi, et the fuck siis juhtus, kuigi mul juba ideesid on. Su jutud on kohati natukene sarnased. Nagu, neil on mingi.. ühendav osa. Aga see on minu arvamus kõigest.

Aga jah. Ma üritan kunagi ka edasi lugeda ja siis kommenteerin jälle. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime26/6/2013, 22:48

Yeei Very Happy

See jutt on üsna erinev teistes juttudest kui aus olla xD
Aga jahm, palju kirjeldusi ja pikad osad. Loodan et läheb siiski huvitavamaks sinu jaoks Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime27/6/2013, 03:18

No võimalik täitsa, et on. Eks ma pean edasi lugema ilmselt. Very Happy
Lihtsalt tundub.. kõik nad tunduvad eeh.. ma ei tea. Võib-olla ma lihtsalt seostan sind selliste juttude kirjutamisega ja siis ongi kõik ühesugused ja.. mu aju töötab veidralt. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime27/6/2013, 11:52

Haha, su aju on alati nii töötanud Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime27/6/2013, 12:46

Tõsi, ma mõtlen alati veidralt. Very Happy

Lugesin teise peatüki ka läbi nüüd. Vähemalt on mingi tegevus seal.
Veider tho, et see auto vaikne on. Sportautod ei ole vaiksed. Very Happy

Ja veel erinevaid kirjavigu oli, aga ma ei hakka neid siia välja tooma, ilmselt ei leiaks kõiki enam kah.

Igatahes, endiselt meenutab see kõiki su eelnevaid jutte, mida ma lugenud olen. Very Happy Aga ma üritan edasi lugeda kunagi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime27/6/2013, 21:26

Ma pole paar päeva kodus olnud ning nii hea on koju tulles leida siit uus osa :)

Niisiis... Ma siiski arvan, et Michael kujutab Bellale mingit ohtu. Ma ei tea, mulle lihtsalt tundub nii ning lisaks ma usaldan Gustave'i. Võib-olla võib see oht olla ka see, et ta pole selline nagu Gustave ning teised (Noh... ma ei oska seletada. Toon ühe tobeda näite - ehk saad aru -, Videvikus olid vampiirid ja libahundid ning Edwardile ei meeldinud algul, et Bella Jacobiga suhtles, sest too oli libahunt, aga tema oli vampiir jne...) Very Happy

Teiseks, ma ei usu, et Matthew Gustave'le onupoeg on. Jään oma endise arvamuse juurde.

Surnuaed... Mulle miskipärast torkas selline mõte pähe, et nad näevad seal näiteks mingeid inglikujusid ning Bella hakkab jälle hääli kuulma, sest ma usun, et just inglid on need, kellelt need sosinad jms pärinevad.

Viimaseks, ma arvan, et Matthew on see, kes Bellalt küsis, kas too naudib vaadet. Eks siis järgmises osas ole näha Very Happy

Jään siis huviga ootama, nagu alati.

PS! See on vapustav jutt ning minu arvates on see just suureks plussiks, et kirjeldad palju ning osad nii pikad on :)
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime28/6/2013, 19:46

Nii põnev jutt Exclamation
Kogu sündmustik on nii huvitavaks tehtud, mis on muidugi väga hea.
Seda juttu on väga hea lugeda, sest kirjeldusi on piisavalt ja tegevus ei seisa ühe koha peal (nagu paljudel tihti juhtub).Very Happy 

Lühidalt: mulle meeldib ja ootan uut osa.
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime30/6/2013, 15:26

arghh nii huvitavast kohast jätad pooleli -.-
Tagasi üles Go down
DrFang
Naerupall
DrFang


Female Postituste arv : 10

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime4/7/2013, 18:01

Ma hakkan vaikselt kannatamatuks juba muutuma. Ütlesid ju, et pm täiesti kindlalt tuleb uus osa üles pühapäeval, aga sellest on juba neli ja varsti ka viis päeva möödas. Tuleb üldse uus osa???
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime4/7/2013, 18:03

Sorry!

I'm working on it, really!
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime20/7/2013, 10:15

millal uus osa?
Tagasi üles Go down
DrFang
Naerupall
DrFang


Female Postituste arv : 10

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime21/7/2013, 01:49

Seda vist võibki ootama jääda. Enne läheb Issanda päike lõplikult looja kui üheksas osa siia sigineb. Vabandust kui ma veidi pahurana kõlan, aga see jutt oli tõesti ülimalt huvitav ja ma olen äärmiselt pettunud selles, et see nüüd pooleli jäetakse.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime21/7/2013, 02:43

Cheesus, pärast sellist kommentaari nagu ei tahakski enam uut osa üles panna ju. Neutral  Aga tõesti, väga huvitav ja põnev jutt on. :)
Tagasi üles Go down
DrFang
Naerupall
DrFang


Female Postituste arv : 10

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime21/7/2013, 11:28

Minu maailmas käivad asjad veidi teistpidi. Sellised asjad peaksid motiveerima ja mida rohkem virinat sellepärast et uut osa pole, seda suurema tõenäosusega see tuleb, sest kui kõik on vait ja vagurad nagu hiirekesed ja ainult moka otsast poetavad ühe küsimuse:"Millal uus osa tuleb?", siis ei pane autor seda isegi tähele ja unustab varsti ära, et keegi üldse midagi ootab.
Ning tal on veel see kiiks, et kui keegi ei virise, siis järelikult ei meeldi see jutt tegelt kellelegi ja siis ei leia ta ka mõtet kirjutada.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime3/9/2013, 16:05

Üheksas osa on valmis! Very Happy
See tuleb hiljemat homme üles Wink
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime4/9/2013, 08:24

Suured vabandused nii pika viivituse pärast! Mul oli täielik blokk peal ja ma lihtsalt ei suutnud kirjutada. Nüüd on 10 osa juba pooleldi valmis ja ma plaanin selle kahe-kolme päevaga valmis saada!
Loodetavasti leidub veel lugejaid ning huvilisi!


9 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:20). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime8/9/2013, 18:05

Lihtsalt väike meeldetuletus - Ma ei pane uut osa enne üles kui siia ei tule vähemalt kolme sisukat arvamust. :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime8/9/2013, 20:54

Mul on vahepeal pea kõik toimunu ununenud, kuna uut osa nii ammu pole tulnud Sad Aga noh, pole hullu - tore, et jätkasid, sest paljudel saab motivatsioon/inspiratsioon otsa ega kirjutagi edasi... Loodetavasti sinuga nii ei juhtu, sest see on tõsiselt hea jutt!

Oeh, mulle nii meeldis Matthewi ja Bella kohtumine! Kahju vaid, et see nii üürikeseks jäi. Miks küll keegi alati vahele segama peab? *vihane*

Wiii! Lõpuks ometi mingid vastused! Ja Lizalt!
Hm... Niisiis, Michael on langenud ingel, kes on Clarale ja Lizale juba pikka aega jahti pidanud, kuna ta tahab nende võimeid. Samas on ta ka põhjuseks, miks Liza suri, kuid Clara/Bella jäi elama. Seega... Liza on surnud? Muidu oleks ta ka Maal? Või ei peaks Bellagi Maal olema?
Ja nad on jumalannad... Ma hakkasingi seda mingi hetk kahtlustama. Aga mulle sobib - kõlab hästi Very Happy

Nüüd ma loodan, et Liza ilmub välja, kuna vastasel juhul pöörduks Bella ju Michaeli poole. Samas ma aga kardan, et nii juhtubki ning siis satub Bella ühte suurde-suurde jamasse ning lõpuks Matthew ja Gustave päästavad ta ära Very Happy Jah, mu fantaasia lendab praegu Very Happy

Ilmselt on arusaadav, et see osa meeldis mulle ning ootan väga uut! Loodetavasti läheb sellega seekord kiiremini Wink
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime9/9/2013, 08:08

Mul on hea meel näha, et keegigi on veel alles jäänud Very Happy

10 osa on juba valmis, seal tuleb vaid üks koht üle vaadata. Üritan selle täna ära teha ehk siis kui siia tuleb kaks arvamust veel, siis tuleb see kohe ka üles :)




Muude asjade kohta ma spoilima ei hakka Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime20/9/2013, 01:02

Oeh, arvamusi jääbki siin ootama. Masendav, kuid Getzzzu'le tänutäheks panen ma siiski uue osa üles.

10 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:20). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime22/11/2013, 05:00

11 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:21). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime22/11/2013, 05:00

12 peatükk


Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:21). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime22/11/2013, 22:02

See on nii hea jutt. Ma ei oskagi kommenteerida. Väga meeldis!
Minu arust on see naljakas, kuidas Matthew Bellat kohtleb, Gustave on ka armas.
Ootan uut osa Exclamation
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime7/1/2014, 15:35

13 peatükk

Ajutiselt maas, loodetavasti!


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:22). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mineviku varjud [maha võetud]
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mineviku Varjud [7]
» Mineviku varjud. [ Pooleli hetkel.. ]
» Varjud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Everleigh looming-
Hüppa: