MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 *2014*

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: *2014*   *2014* Icon_minitime4/1/2014, 15:41

*2014* Harry-potter-ja-azkabani-vang
1. Harry Potter ja Azkabani vang
J.K. Rowling


Sisu: Algab kolmas õppeaasta Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Koolis. Kooli saabunud lapsi ootab ees ebameeldiv üllatus. Azkabani võlurite vanglast on põgenenud ohtlik kurjategija ning kooli tuuakse vangivalvurid, kes on jubedamad kui vangid ise. Loomulikult satub Harry taas sündmuste keerisesse, kus talle on abiks truud sõbrad Ron ja Hermione.

LK: 376 | 376

Arvamus: Kellelegi ei tule vist imeks kui ma ütlen, et mulle kohutavalt meeldis see raamat. See on mu lemmik kogu sarjast, sest seal pole nii palju Voldemorti sees kui teistes raamatutes on. Pigem selline hea ja mõnus kooli elu, millest tegelikult nii vähe on juttu raamatute jooksul minu jaoks :).

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime5/1/2014, 14:41

*2014* N%C3%A4ljam%C3%A4ngud
2.Näljamängud
Suzanne Collins


Sisu: Kunagise Põhja-Ameerika varemetel asub särav Kapitoolium, mille elanike oodatuimaks meelelahutuseks on iga-aastased Näljamängud: võitlus elu ja surma peale ülisuurel areenil televisiooni otse eetris. Mängude võitmine tähendab kuulsust ja rikkust, kaotus aga kindlat surma. 16-aastasest Katniss Everdeenist saab mängudel osaleja ilma, et ta seda tegelikult tahaks. Kui ta soovib võita, peab ta hakkama valima ellujäämise ja inimlikkuse, elu ja armastuse vahel.

Tunnustatud kirjanik Suzanne Collins on oma uue romaanitriloogia esimesse osasse põiminud võrdses annuses pinevust, filosoofiat, seiklusi ja romantikat.


LK: 304 | 680

Arvamus: Collins on ka üks neist kirjanikest, kellel on minu meelest väga osav käsi. Kogu selle aja, mil ma teist korda seda raamatut lugesin oli mu kõhus selline kripeldav tunne, kuigi mul oli ähmaselt meeles peaaegu iga sündmus ja ma olin alati ühe sammu võrra ees. Pikapeale läks päris häirivaks ja pidid mõneks minutiks raamatu nurka viskama, et ei hakkaks siplema Very Happy.
Mulle meeldib ta stiil, selline rahulik ja suudab suurepäraselt pildi ette manada ning see, kuidas samal ajal hakkad kaasa elama Peetale ja Katnissile (ilmselgelt team Peeta) ja justkui õhutad neid lõpuks suudlema afro. Ja mulle meeldis, et raamatus oli nende kirjelduste keskel oli käimas ka paras action, sest see tegigi minu arust kogu raamatu tervikuks.
Tegelikult tuli mul selle sarja lugemise isu sellepärast, et ma käisin just kinos teise osa filmi vaatamas, mis oli ka väga võimas.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime5/1/2014, 14:51

*2014* Lahvatab-leek
3. Näljamängud: Lahvatab leek
Suzanne Collins


Sisu: Kõigile raskustele vaatamata võitis Katniss Näljamängud. Tema ja Peeta on imekombel ikka veel elus. Katniss peaks tundma kergendust ja olema õnnelik, sest lõpuks on ta ju naasnud oma perekonna ja vana sõbra Gale’i juurde. Ometi ei laabu miski nii, nagu Katniss sooviks. Gale hoiab temast eemale. Peeta on talle täielikult selja pööranud. Ja lisaks levivad kuuldused ülestõusust Kapitooliumi vastu – ülestõusust, mille alustamisele võisid Katniss ja Peeta kaasa aidata.
Eneselegi ootamatult on Katniss süüdanud leegi, mida ta kardetavasti lämmatada ei suuda ... ja võib-olla ei tahagi. Selleks ajaks, kui Katniss ja Peeta peavad suunduma Kapitooliumi julmale võidutuurile Panemi ringkondades, on panused kõrgemad kui kunagi varem. Katnissil ja Peetal tuleb ühegi kahtlusevarjuta tõestada, et nad on endiselt teineteisesse kõrvuni armunu, vastasel juhul on tagajärjed kohutavad.

“Näljamängude” triloogia teises raamatus “Lahvatab leek” jätkab Suzanne Collins Katniss Everdeeni lugu, pannes teda proovile rohkem kui varem ... ja üllatades lugejaid igal sammul.

LK: 320 | 1000

Arvamus: No see lugemine tulenes sellest, et on pühapäev ja kuna nagunii pole midagi õppida homseks siis mis on parem viis täita oma viimast vaheaja päeva kui mitte oma voodis, koos suurepärase raamatuga suurepäraselt kirjanikult + milka küpsised ka Very Happy. Ja nüüd mul väike võrdlusmoment ka, kui esimese osa film mulle eriti peale ei läinud ja ilmselgelt raamat võitis, kuid kuna ma vaatasin filmi nii, et polnud just raamatut lugenud tegi see filmi meeldivamaks. Ja seekord pean ütlema, et need olid üsna tasakaalus, täiustasid üksteist.
Mul on lõpmata kahju, et Mags ära suri, mõtled, et äkki kuidagi võlujõul jäi ta ellu, et sa lugesid raamatut eelmisel korral lihtsalt valesti, aga ei. Seekord suri ta ka ära  Crying or Very sad njuuks! Ja Finnick mulle ei meeldi, ta on liiga playboylik tegelane. Johanna pidev marus oleks meenutab teismelisust, mina küll ei tea, et ma nii pidevalt marus oleksin kui tema  on Laughing


Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime5/1/2014, 18:25

Teise osa film oli jah võimas. Kino võimendab ka seda kõike, aga mulle siiski nii väga meeldis. Kahju oli ainult sellest, et ma endale nii suure koka ostsin ja seda pidevalt kaanisin, et pidin lõpuks filmi ajal vetsus ära käima. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime6/1/2014, 16:25

*2014* Pilapaskn%C3%A4%C3%A4r
4. Pilapasknäär
Suzanne Collins


Sisu: Lõõmav tüdruk Katniss Everdeen on elus ja tema perekond väljaspool ohtu, kuigi nende kodu on hävitatud. Gale on põgenenud. Peeta on Kapitooliumis vangis. 13. ringkond on tõesti olemas. On mässajad. On uued juhid. Revolutsioon kogub jõudu.

Täiesti ettekavatsetult päästeti Katniss julma Vaigistusveerandsaja areenilt ja täiesti ettekavatsetult on ta juba pikka aega osalenud revolutsioonis, ise sellest midagi teadmata. 13. ringkond on varjust välja tulnud ja seal hautakse plaane Kapitooliumi kukutamiseks. Paistab, et hoolikalt seatud plaanides on olnud mängus kõikide käsi, välja arvatud Katnissi oma.

Revolutsiooni edu sõltub Katnissi soovist hakata etturiks, võtta vastutus loendamatute elude eest ja muuta Panemi tulevikku. Selleks peab ta kõrvale heitma oma viha ja usaldamatuse. Temast peab saama ülestõusnute pilapasknäär – olgu isiklik hind milline tahes.

LK: 332 | 1332

Arvamus: Kõigepealt mainiks ära, et osalt tänu sellele raamatule ei suutnud ma eile öösel magama jääda. Teine põhjus oli see, et kui selle lõpetasin siis mul hakkasid tekkima huvitavad mõtted oma loo juurde nii, et uni saabus alles kell üks.
See raamat pole mulle kunagi meeldinud sedasi nagu mulle meeldivad eelmised kaks, osalt selle tõttu, et minu meelest on see pidav sõda ja selleks valmistumine seal pidev ühtlane tegevus. Ja igav. Siis kui Peeta tuli läks alles põnevamaks. Kuigi umbes poole raamatu pealt ma lihtsalt tahtsin selle kusagile ära virutada, sest Peeta oli mingi tard. Ja siis kui Prim suri ja Katniss Coini tappis - ma ei saanudki täpselt selgust selle kohta, kas Snow lihtsalt manipuleeris temaga, et Katniss Coini tema asemel laseks või Coin oli päriselt need langevarjud alla lasknud. Kogu see Primi surm jäi minule väga mõistatuslikuks seega mitte mingeid pisaraid ei tulnud.
Kas ma olen veel öelnud, et ma absoluutselt jälestan Gale'i? Filmis jälestan ka teda, osalt, sest ta ei meeldi mulle ka seal ja teisalt sellepärast, kes teda mängib. Selles osas oli ta veel hunnikute kaupa hullem, sest ta käitus väga alatult Katnissi suhtes, kes ei suutnud kuidagi oma tunnetest aru saada. Noh jah, teda oli selles osas ka tunduvalt rohkem -..-
Ja mul jooksid pisarad kui Finnick suri, isegi kui ta mulle eelmises osas ei istunud, ta oli abielus, ta oli üleelanud mingi pool vaimuhaiguse ja sai Annie lõpuks tagasi ja siis ta läheb sinna lolli salka ja sureb. Ta oli selles osas hoopis teistsugune, mitte enam laps, ta ei mässanud ka pooltki nii palju kui Gale (pluss punktid) ja ta näitas välja sellist täiskasvanulikust.

Punktid: 4/5

EDIT: Nende kokadega on jah paha asi. Ma olin seal see, kes rikkus põneva hetke ära kommikotis vampiirihammaste otsimisega Very Happy.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime19/1/2014, 11:35

*2014* Fooniksiordu
5. Harry Potter ja Fööniksi ordu
J.K. Rowling


Sisu: Harryt ootab ees viies kooliaasta. Ta teab, et Voldemort on tagasi tulnud ja kardab, et kohe algavad tema hirmuteod. Esialgu aga ei ole sõnagi ähvardavast ohust ei "Päevaprohvetis", mida Hedwig talle toob ega ka mugude uudistes, mida ta üritab onu Vernoni ja tädi Petunia telerist vaadata. Teadmatus muutub väljakannatamatuks, sest ka Roni ja Hermione kirjad on vihaleajavalt tühjad. Harry on valmis juba onu ja tädi majast põgenema, kuid siis satub ta mugude turvalisel tänaval vastamisi dementoritega ja ootamatud sündmused haaravad teda järjekordselt kaasa.

LK: 856 | 2188

Arvamus: Oeh ma ei hakanud neljandat osa läbi lugemagi, sest see ei istu mulle eriti eesti keeles, pealegi on sisu sealt hästi meelde ka jäänud. Viies osa on kah üks nendest osadest, kus on hästi palju kooli elu sees, no ausõna kui mina seal koolis oleksin siis ma küll ei vigiseks oma koduste ülesannete üle, in fact, ma teeksin need suurima heameelega ära  lol! . Ma ei tea, miks, aga iga kord kui ma seda osa loen, aina rohkem ja rohkem ei istu mulle Sirius. Liiga ülbe, liiga isekas ja halb Kreacheri vastu, kes kindlasti vajaks paremat peremeest. Dumbledore ei istunud kah. Temast oli üdini vale käskida Siriusel majas kükitada, eriti veel kohas, kus ta end mugavalt ei tunne. Ta tahtis ka aidata ja kui ainult ta poleks Siriust keelanud oleks mees võib - olla veel eluski.
Dolores Umbridge'i kohtades tuli mul kohe teda filmis mänginud Imelda Stauntoni nägu ning kuna ta mängis ka "Mõistuses & tunnetes" siis haah, ta kandis mu kujutluses 19 sajandi kleite ja oli sama jabur nagu filmiski(M&T)
Oeh, mulle meeldis kui nad TVT eksameid tegid ja jällegi, nad õppisid ja õppisid ja ajasid mulle kadeduse peale, et mul pole võlukeppi ega saa neid paganama eksameid ise teha. Ma vahetaks iga kell oma kevadel tulevad eksamid nende omade vastu.
Aga mulle meeldis.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime22/1/2014, 19:16

*2014* Harry-potter-ja-segavereline-prints
6. Harry Potter ja segavereline prints
J.K. Rowling


Sisu: Uues raamatus ootab Harryt ees kuues kooliaasta ja ta soovib kannatamatult Dursleyde juurest minema saada. Sedapuhku on talle lubanud järele tulla Dumbledore ise. Mis on selle põhjus ja mida soovib Dumbledore talle näidata? See esimene üllatus ei jää viimaseks ja Harryl tuleb raamatu jooksul koos professor Dumbledoreiga nii mõnigi retk ette võtta. Lord Voldemort ja surmasööjad tegutsevad peaaegu varjamatult ning ohvreid on nii mugude kui ka võlurite seas.

LK: 556 | 2744

Arvamus: Mul oli nii kahju kui see raamat läbi sai, sest mul pole plaanis seitsmendat osa tervenisti läbi lugeda, (ainult viimased peatükid) sest see raamat kuidagi venib alguses. Aga lõpp  rabbit on nii super. Noh jah ja oligi kahju, sest justkui kogu sari oleks läbi saanud - taaskord - ja ootan nüüd aastakene enne kui uuesti lugema hakkan (kui üldse hakkan). Ginny ja Harry on minu lemmikpaar kui arvestada kõiki raamatuid. Ron ja Hermione äkää, nad ei sobi minu meelest üldse kokku geek.
Dumbledore oli nii ebameeldiv. Kui ma varem ei mõistnud, miks kurat ta küll räägib kui halb ta oli jne siis seekord ma tõesti sain aru, tal polnud absoluutselt õiget kõhutunnet ja ta oli edev ka, ma saan  aru jah, et ta oli mingi hiilgava ajuga, aga kas ta pidi seda nii tihti nina alla hõõruma? Minu ego oleks küll löögi saanud kui keegi kuulutaks, et tal on kõikides parem mõtlemine.
Damn, kui nad seal oma koduseid ülesandeid tegid siis ma läksin kadedaks. Ma tahan ka kirjutada mustade jõudude vastase kaitse teemadele esseesid ja lasta enda mõnel taimel kägistada!!!

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime22/1/2014, 19:33

*2014* Novelle
7. Suveöö armastus
Friedebert Tuglas


Sisu:  -

LK: 13 | 2757

Arvamus: Kohustuslikus kirjanduses pidime läbi lugema ühe Tuglase kolmes novellist, mis meil valikus olid ja ma valisin "Suveöö armastuse". Ma ei olegi kindel mida arvata, sest nendel paarikümnel või vähemgi lehekülgedel ei tulnud midagi sellist suurepärast ja põnevat välja. Ma täitsa mõistan, miks mu emale Tuglas ei istu. Tekst on segane, kohati oleks nagu novell mingi peatükk kusagilt.  pig Keskmine raamat oli. Natuke liiga lühike, et mingit arvamust kujundada.
Maali tundus kas natuke loll või väga tark, vaheldumisi. See, kuidas ta ära jooksis oli kindlasti kummaline, ta pigem tahtis, et teda taga aetaks mitte hirmu pärast nagu raamat väljendas ja ma nõustun Kustaga, et ta oli kohe kindlasti edev.

Punktid: 3/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime26/1/2014, 13:39

*2014* Serveeritud-skandaal
8. Serveeritud skandaal
Prue Leith


Sisu:  Kate McKinnon on kolmekümne kuue aastane naine ja tal on viieaastane poeg Toby. Varem oli ta töötanud restoranis peakokana, kuid pärast poja sündi pidi sellest tööst loobuma. Nüüd on tal väike, kuid edukas peoteenindusfirma, klientideks eraisikud, firmad ja mõni valitsuse ministeerium. Elu veereb rahulikult.
Kuid ainult niikaua, kuni temalt tellitakse pidulik õhtusöök välisministeeriumis. Siin saab teoks Kate`i esimene saatuslik kohtumine välisministri ja riigisekretäri Oliver Stapleriga. Ja kuigi mees on abielus ja kahe tütre isa ning positsioonilt Kate`ist valgusaastate kaugusel, kiindub naine Oliveri. Ise arvab ta, et suudab hiilgavalt oma tundeid varjata, aga nagu ikka leidub inimesi, kes soovivad teistele halba, ja ta tunded nähakse läbi.
Ja kui siis keegi valvas kolleeg informeerib kollast ajakirjandust, ei huvita enam kedagi, kas kokal on ka tegelikult suhe ministriga või mitte. Sellest saab põneva ja erutava kõmuloo, mis täidab päevast päeva ajalehtede esikülgi – purustades seejuures mitme inimese elu.

LK: 295 | 3052

Arvamus: Esiteks enamik tagakaanetekstist ei vastu minu meelest üldse tõele, esiteks, ta ei armastanud Oliveri kogu raamatu jooksul, alles lõpus mingi kümme lehekülge enne lõppu avastas ta, et Toby isa Chris on jobu ning jättis ta maha. Rääkides Chrisist, kas nagu tõsiselt ei ole võimalik leida veel jobumat meest? Ta vähemalt oli nii hea, et ta ei löönud Toby't, kuigi oleks võinud, sest siis oleks raamatu veelgi pikemaks saanud. Praegu lõppes see kuidagi liiga äkki ära. Ning üks asi, mis  ei klappinud tagumisel kaanel oli Kate vanus, ta oli 35 mitte 36.
Aga raamat näitas väga hästi kui õelakas võivad minna ajakirjanikud. Nagu tõmbame juustest kui keegi ei näe, et head pilti saada ning lööme tagumise ukse maha seejärel surgime su meilides ja REDELIGA akna juures?! Nagu, mis mõttes?
Aga Oliver oli nunnu ja ta naine Ruth on kõike tundetum tümakas kelle kohta ma veel lugenud olen. Teda isegi ei huvitanud see, et ajakirjanduse arvates oli Oliveril ja Kate'il suhe, ta lihtsalt kehitas õlgu. Ainukene asi, mille kohta ta kunagi mingidki tundeid näitas olid hobused. Ma arvan, et Mattie ja Andrea tulid samasugused välja nagu nende ema.
Toby oli kõige nunnum ja uudishimulikum seitsme - kaheksa aastane laps kelle kohta ma lugenud olen. Ma olen tegelikult nii õnnelik, et talle Chris ei meeldinud, sest Oliver oli palju parem. Palju - palju parem. afro 

Punktid: 4,5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime1/2/2014, 16:31

*2014* 162089
9.Pretty Little Liars: Flawless #2
Sara Shepard


Sisu: In the exclusive town of Rosewood, Pennsylvania, where the sweetest smiles hide the darkest secrets, four pretty little liars--Spencer, Aria, Emily, and Hanna--have been very bad girls. . . .

Spencer stole her sister's boyfriend. Aria is brokenhearted over her English teacher. Emily likes her new friend Maya . . . as much more than a friend. And Hanna's obsession with looking flawless is literally making her sick. But the most horrible secret of all is something so scandalous it could destroy their perfect little lives.

And someone named "A" is threatening to do just that.

At first they thought A was Alison, their friend who vanished three years ago . . . but then Alison turned up dead. So could A be Melissa, Spencer's ultracompetitive sister? Or Maya, who wants Emily all to herself? What about Toby, the mysterious guy who left town right after Alison went missing?

One thing's for certain: A's got the dirt to bury them all alive, and with every crumpled note, wicked IM, and vindictive text message A sends, the girls get a little closer to losing it all.

LK: 330 | 3382

Arvamus: Mul kulus selle lugemiseks alguses kaua aega, sest raamatukokku tuli aina huvitavamaid raamatuid nii, et kui ma oma lugeri paar päeva tagasi lõpuks kätte võtsin lugesin selle läbi. Kui esimene raamat oli peaaegu koopia seriaalist siis see oli täiesti erinev.
Oeh, mulle ei meeldi Wren. Ta ei olnud/ole seriaalis ka minu üks lemmikumaid tegelasi, kuid raamatu ma lausa vihkasin teda. Mis mõttes ta käib nädal aega Spenceriga siis jätab maha ja hakkab uuesti Melissaga käima? Mis sul viga on!?
Ezra on raamatus justkui mingi vanamees, nii palju kui teda kirjeldatud on. Kas asi on minus või siis enamik inglise keelseid raamatuid, mida ma lugenud olen, eriti ei kirjelda? Suuremas osas on need keskendunud vestlustele kui sellele, milline on ümbrus või millised näoilmed neil on.
Raamatud istuvad mulle sama hästi kui seriaal, eriti nüüd kui need erinevad on. Raamatutes on tegevus läinud ladusalt ja huvitavalt.
Aga jah, mulle meeldis, kuigi kirjeldusi oleks võinud rohkem olla.

Punktid: 4/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime24/2/2014, 16:06

*2014* Wikmanipoisid
10. Wikmani poisid
Jaan Kross


Sisu: Sarja 9. osa jutustab kaasakiskuvalt Tallinna Wikmani gümnaasiumi lõpuklassi poiste elust vahetult enne II maailmasõda. Raamatus on noorukiea kutsikatempe, esimest armastust, sõprust ja reetlikkust, ja ka tõmbetuulena tegelasi puudutava suure sõja jäist puudutust.

LK: 530 | 3912

Arvamus: Ma ei näinud uneski, et see raamat mulle meeldida võib, sest esimesed peatükid ei meeldinud mulle üldse - raamat ei läinud kuidagi käima. Pidin päris mitu korda raamatut uuesti ja uuesti alustama ning lõpuks end taga lükates (sest reisul ei tahtunud raamatut lugeda, vaid ikka tegeleda puhkamise ja lumelauatamisega) lugesin 24 peatükki läbi. Ootamatult, isegi arusaamata, oli raamat mulle meelejärgi, see puges hinge ja oli nii sarnane sellega, mis Eestis 30 - 40 aastatel toimus.
Mulle ei istunud Virve oma pendeldavate meeleoludega mitte karvavõrtki. Ta oli korraga nii isekas ja isegi Sirkli vaatepildist oli aru saada, et Virvele meeldis ka Laasik. Kummaline oli mõelda, et Laasik mulle raamatus tundus justkui väike viienda klassi poiss, kuigi tegelikult peaaegu täiskasvanud mees. Ta istus mulle rohkem kui Sirkelgi, mis sest et lõpus punane oli (kuigi sedagi vist ainult enda naha päästmiseks) sest ta pidi reaalselt tegema elamiseks tööd kooli kõrvalt.

Punktid: 4/5


Viimati muutis seda Mezilane (2/3/2014, 10:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime24/2/2014, 16:12

*2014* 1651302
11. Pretty Little Liars: Perfect #3
Sara Shepard


Sisu: In Rosewood, Pennsylvania, four perfect-looking girls aren't nearly as perfect as they seem.

Aria can't resist her forbidden ex. Hanna is on the verge of losing her BFF. Emily is freaking out over a simple kiss. And Spencer can't keep her hands off anything that belongs to her sister.

Lucky me. I know these pretty little liars better than they know themselves. But it's hard keeping all of their secrets to myself. They better do as I say . . . or else!

LK: 298 | 4210

Arvamus: See raamat oli täpselt nagu eelminegi, ainuke vahe oli selles, et südmustik oli põnevam ja parem kui eelmises ja ka kirjeldusi oli veidi rohkem. Mind veidi häiris, et olin sarja näinud, sest mõningaid asju nägin ette nagu see, et Hanna auto alla jääb raamatu lõpus. Seda ma küll näha ei osanud, et Aria kahtlustab Spencerit Ali mõrvamises, kuid mis sellest saab näeb juba neljandas raamatus. Ezra vangi minek oli ka ehmatav ja see, et Sean ta maha jättis ja tal pole enam kusagile minna. Raamatu Ella oli ka päris jube. Täielik rongaema. See oli hea raamat.

Punktid: 4,5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime2/3/2014, 10:38

*2014* City_of_Bones
12. The Mortal Instruments: City of Bones
Cassandra Clare


Sisu: When fifteen-year-old Clary Fray heads out to the Pandemonium Club in New York City, she hardly expects to witness a murder—much less a murder committed by three teenagers covered with strange tattoos and brandishing bizarre weapons. Then the body disappears into thin air. It’s hard to call the police when the murderers are invisible to everyone else and when there is nothing—not even a smear of blood—to show that a boy has died. Or was he a boy?

This is Clary’s first meeting with the Shadowhunters, warriors dedicated to ridding the earth of demons. It’s also her first encounter with Jace, a Shadowhunter who looks a little like an angel and acts a lot like a jerk. Within twenty-four hours Clary is pulled into Jace’s world with a vengeance, when her mother disappears and Clary herself is attacked by a demon. But why would demons be interested in ordinary mundanes like Clary and her mother? And how did Clary suddenly get the Sight? The Shadowhunters would like to know...

LK: 485 | 4695

Arvamus: Loomulikult ma vaatasin esimesena filmi, sest raamat poes ei tundunud mulle üldse kaasahaarav ja selline, mida loeks paari päevaga läbi(okei ma ei lugenud seda raamatut paari päevaga läbi, sest inglise keeles läheb mul alati arusaamisega kaks korda kauem aega). Ma kiindusin filmi koheselt ja olen seda nüüd mingi ömm kaks - kolm korda vaadanud? Aga peab ütlema, et raamat oli minu meelest parem(eriti inglise keeles, sest teist osa loen praegu eesti keeles ja see on väääga kahtlane). Simon mulle ei istu, sest temas on midagi, mis paneb mind kohe raamatut vastu ust virutama. Võib - olla ei meeldid ta mulle sellepärast, et ma olen TEAM JACE! Isabelle on väga badass tegelane, keda ma eriti raamatutes ei näe (millest on väga kahju, sest Clary sugusi nõrgukesi on kõikides fantaasia raamatutes ja tavaliselt on nad ka peategelased) ja Alec meeldis mulle küll, mis sellest, et ta oli kuri siis siiski tegelikult tahab ta ju ka head.
Ei oskagi öelda, kas Valentine meeldib mulle või mitte, sest raamatus polnud ta üldse selline nagu ta filmides on tehtud. Mingil määral mulle tundus, et tema on see, kes loos süüdlaseks on hoopis tembeldatud. Hodge on vist selle sajandi raamatutes küll kõige *piip*väänaja.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime28/3/2014, 16:37

*2014* Tuhast-linn-surmav-arsenal-ii
13. Surmav Arsenal: Tuhast linn
Cassandra Clare


Sisu: Täieõiguslikuna varjuküttide sekka astunud Clary teeb lähemalt tutvust maailmaga, mis seni oli jäänud tema pilgu eest varjule. Tüdruku sõprade hulka kuulub nüüd libahunte ja vampiire ning tema saatusesse sekkuvad ootamatul moel haldjad.
See maailm, kus miski pole selline, nagu näib, pakub paraku järjest uusi mõistatusi. Kelle veri voolab Clary ja Jace’i soontes? Kust on pärit võimed, mis neis ühtäkki ilmnevad? Kas Valentine on ohtlik hullumeelne või korrumpeerunud varjukütiladviku vastu võitlev aatemees? Mida teha, kui peale deemonite tuleb noortel võidelda ka omaenda tunnete vastu? Autor hoiab lugejaid endiselt kütkeis.

LK: 376 | 5071

Arvamus:  Kogu selle raamatu vältel ma oleksin tahtnud selle vastu kappi visata, mitte sellepärast, et see oleks halb olnud, vaid selle pärast, et Simon ja Clary käima hakkasid. Mulle ei istunud selles raamatus Clary enam nii väga, saan juba aru, mida nad ütlesid, et kogu maailm käib ainult tema tahtmiste ümber jne... ta oli isekas ja teda püüti teha mingiks inglikeseks. Valentine oli kogu raamatu staar, nagu ikka, sest ta oli kõige rahulikum õudus ise. Tegudega on kerge haiget teha, kuid sõnadega, seda on raske teha nii, et see jõuaks sulle südamepõhjani.

Punktid: 4,5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime28/3/2014, 16:48

*2014* Lounasook
14.Lõunasöök Pariisis
Elizabeth Bard


Sisu: Elizabeth Bard oli Pariisis nädalavahetust veetmas, läks sümpaatse prantslasega lõunat sööma, ega sõitnud enam kunagi koju tagasi. Oli see armastus esimesest silmapilgust?
„Lõunasöök Pariisis“ on raamat noorest ameerika naisest, kes satub kahe kirgliku armuloo keskele: üks on tema uus armsam Gwendal ja teine Prantsuse köök. Elizabeth pakib asjad ning sööstab uude ellu maailma kõige romantilisemas linnas, mis on täis võrratuid turgusid, trendikaid bistroosid ja saledaid femme fatale’sid. Ta õpib kala puhastama (Jane Austeni abiga) ja koduigatsust leevendama (¹okolaadisuflee abiga). Mida enam Elizabeth Prantsuse kööki süveneb, seda mõistetavamaks Pariis tema jaoks muutub, sest prantsuse kultuur on nagu hallitusjuust: selleks, et jõuda pikantse sisuni, tuleb läbi tungida alati mitte just kõige ahvatlevamast pealispinnast.
      Ameerika ajakirjanik Elizabeth Bard elab Prantsusmaal. Tema kirjutised toidust, kunstist, reisimisest ja digitaalkultuurist on ilmunud New York Times'is, International Herald Tribune'is, Wired'is, Harper's Bazaaris ja Huffington Postis. Bardi esikraamat "Lõunasöök Pariisis. Hõrgutav armastuslugu retseptidega" sai kiiresti rahvusvaheliseks bestelleriks ning tõusis ka New York Timesi raamatuedetabeli tippu.

LK: 331 | 5402

Arvamus: See raamat oli hea, lihtne ja mitte midagi ütlev samal ajal. Lihtsalt selline, mille juures ei pea olema kogu aeg silmad punnis ja meenutama, kes seda tegi jne... sellepärast, need kolm punktigi, sest see on üleüldises mõttes tavaline. Soovitaksin kindlasti nendele, kes oma igapäeva elus peavad kogu aeg vaimse tööga tegelema, sest minul rahustas see närve ja pea sai puhata.Selles raamatus polnud isegi palju otsekõnet ja rääkimist, vaid nagu juba pealkirigi ütleb, on juttu toidust ja sellega seonduvast. Jutustav raamat ühe ameeriklanna elust Pariisis. Milles on ka retsepte(nagu ratatouille ja ka maitsvaid kooke, mida tahaksin kindlalt teha) ja praegu maksis see vist vaevu kümme eurot nii, et lihtne raamat + retseptid.

Punktid: 3/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime28/3/2014, 16:55

*2014* 1537534
15.Pretty Little Liars: Unbelivable #4
Sara Shepard


Sisu: Behind Rosewood's grand façades, where the air smells like apples and Chanel No. 5 and infinity pools sparkle in landscaped backyards, nothing is as it seems. It was here, back in seventh grade, that five best friends shared everything?Seven jeans, MAC makeup, and their deepest, darkest secrets. For Aria, Spencer, Hanna, and Emily, it was a dream come true . . . until Alison, the most beautiful of them all, suddenly vanished.

Now someone named A has turned their charmed lives into a living nightmare. Emily has been shipped off to her hyper-conservative cousins in Iowa. Aria is stuck living with her dad and his home-wrecker girlfriend. And Spencer fears she had something to do with Alison's murder. But Hanna's fate is far worse than all of that?she's clinging to life in the hospital, because she knew too much.

With A's threats turning dangerous and Ali's killer still on the loose, the girls must uncover the truth?about A, about Ali, and about what happened to Hanna?before they become A's next victims. But as they unravel Rosewood's mysteries and secrets, will it bring an end to the horror . . . or is this just the beginning?

LK: 335 | 5737

Arvamus: No nüüd käis küll PÕMM. Kui eelmine osa lõppes üsnagi teadlikult siis ma ei oodanud, et see raamat NII erinev on. Emily saadetigi sugulaste juurde (kuigi ta tuli sealt üsna kiirelt tagasi), Hanna ja LUCAS? Wut? Aria on kodutu ning Merideth on rase? Spencer ja ta õde hakkasid läbi saama? Okei, nüüd peab küll läbi lugema 4.5 ja viienda osa. See, mis edasi saama hakkab on ka suur müsteerium, sest Mona sai ju tegelikult raamatus surma ning kõik otsad jäid lahtiseks. Ainuke koht, mis üldse sarja ja raamatuga sarnane oli, oligi see, et Spencer ja Mona koos sõitsid autos ja see õnnetus juhtus.

Punktid: 5/5


Viimati muutis seda Mezilane (28/3/2014, 17:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime28/3/2014, 17:02

*2014* 965
16. Mary Poppins
P.L. Travers


Sisu: Raamatu tegevus leiab aset Inglismaal ühes keskklassi peres, kus lapsi hakkab hoidma salapärane ja võluv Mary Poppins. Tema on see, kes oskab iga tüütu kohustuse lõbusaks mänguks muuta ja igast päevast põneva seikluse teha. Mary Poppinsil on haruldane võime imesid välja kutsuda ja teisi inimesi neisse uskuma panna. Tema teab, et «igaühel on o m a Muinasmaa». Tuleb vaid sellesse maailma uskuda, siis võib igas asjas midagi erilist ja muinasjutulist näha.

LK: 201 | 5938

Arvamus: Ma lugesin selle raamatu uuesti läbi sellepärast, et nägin hiljuti filmi "Mr. Banksi päästmine," mis tegelikult rääkis, kuidas tehti filmi ja mul tekkis himu seda uuesti lugeda. Lugesin ja lugesin ning sain tõesti aru, millest raamat tegelikult räägib: Mr Banks (aka tema kujutluses tema isa) tõesti oli see, keda Mary Poppins päästma läks. Oma tulemisega tundus mulle varem, et ta läks päästma lapsi, kuid tegelikult oli Mr Banks see, kes sellest kõige rohkem kasu sai. Muidugi oli tore ka midagi sellist lihtsalt lugeda. 4 punkti sellepärast, sest see raamat oli mõeldud noorematele ja minu 15 aastaste silmade ees natuke lapsemeelne.

Punktid: 4/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime28/3/2014, 17:11

*2014* Klaaslinn-surmav-arsenal-iii
17. Surmav Arsenal: Klaaslinn
Cassandra Clare


Sisu: Cassandra Clare’i sarja „Surmav arsenal” kolmanda raamatu „Klaaslinn” tegevus leiab aset varjuküttide iidsel kodumaal, pastoraalses Idrises ja selle kaunis pealinnas Alicantes, kus aeg näikse olevat peatunud: hõbedaselt hiilgavate deemonitornide mõju ei lase seal kasutada telefoni ega mootorsõidukeid.
Tuhat aastat tagasi oli ingel Raziel pannud Idrises oma verega aluse rassile, kes pidi hoidma sellest maailmast eemale deemonid, ent võimuihast hullunud Valentine Morgenstern kavatseb just nende abil valla päästa sõja, et hävitada kõik allilmlased, keda ta maniakaalselt vihkab, ning ühtlasi varjukütid, kes keelduvad talle truudust vandumast.
Esimestes raamatutes põimitud suhete kangasse lisandub uusi mustreid; lõimelõngu katkestatakse ja sõlmitakse uuesti. Osa saladusi näib lahenevat, aga kas päevavalgele tuleb kogu tõde või kas seda ongi alati tarvis?

LK: 480 | 6418

Arvamus: Oeh, mulle ei istunud Sebastian üldse, ta oli igas mõttes vastik, algselt oli ta natuke liiga sõbralik, et olla usutav ja lõpus õõvastav. Mul oli Valentine'st lõpus natuke kahju isegi, ta maksis küll oma pattude eest, aga siiski suri. Nagu, mis mõttes suri? Ta oli ju kogu raamatu põhitegelane. Äkki jäi Sebastian ellu? Kuid õnneks, Jace ja Clary polnudki vend ja õde(!!!) JESS. Mulle meeldib, et Simonil on valida lausa kahe vahel, kuid ma jääksin Maia juurde, sest ta on omapärasem ja lahedam igas mõttes, sest Isabelle on Isabelle - raevukas, võidukas ja sisemiselt nii haavatav. Mul oli temast pärast Max'i surma isegi natuke kahju. Maxist oli kahju, ühe ja kahe raamatuga - mis sellest, et ta oli ainult mõnes peatükis - oli ta jõudnud juba minu südamesse oma lapsemeelse, kuid samas nii täiskasvanuliku olemisega jõuda.

Punktid: 4/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime14/4/2014, 15:20

*2014* 163
18. Kellad
Agatha Christie


Sisu: Mispärast õieti läks Sheila Webb majja nr 10 Wilbraham Crescentil ja leidis sealt mehe surnukeha? Ta ei tundnud majaomanikku ning majaomanik omakorda kinnitas, et ta ei helistanud sekretäride agentuuri ega palunud, et Sheila tema juurde saadetaks. Keegi aga siiski helistas. See ja mitmed teised juhtumiga seotud mõistatused tuleb lahendada Hercule Poirot'l, kes võtab jällegi appi oma väikesed hallid ajurakud.

LK: 288 | 6706

Arvamus:  Üle pika aja on mõnus reede õhtuga läbi lugeda mingi krimka, mille juures ei pea eriti mõtlema. Valisin selle raamatu justnimelt selle pärast, et 1) ammu pole krimkasid lugenud 2) pole seda lugu näinud/lugenud Agatha Christie poolt. Peab ütlema, et Poiroti lahendamine meeldib mulle rohkem kui Miss Marple oma. Kui natuke norida siis selles raamatu polnudki eriti Poirot sees, kogu lugu käis läbi Colini. Ja uurija oli tavaline totaks inimene  Cool  nagu krimkadel ikka kombeks on.
Ma lugesin selle teose läbi ühe õhtuga ning sain sellest päris mõnusa krimka unenäo ka kokku :).

Punktid: 4,5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime14/4/2014, 15:30

*2014* Ring

19. Ring 1.osa
Mats Strandberg, Sara Bergmark Elfgren


Sisu: Engelsfors. Kaunis nimi, mõttetu linn. Selle ümber sügavad laaned, kuhu inimesed tihti ära eksivad ja jäljetult kaovad. Ühel ööl, kui kuu on värvunud salapäraselt punaseks, satuvad kuus teismelist tüdrukut vanasse linnaparki. Neil pole midagi ühist. Nad ei tea, kuidas nad sinna jõudsid või miks nad seal on, kuid üksteiseta nad ellu ei jää. Maailma lõpp algab Bergslagenis.„Ring“ on kogu maailmas laineid lööva noorte fantaasiatriloogia esimene osa.

LK: 472 | 7178

Arvamus: See erines mingil määral teistest fantaasia raamatutest. Esiteks, see polnud mingi tüüpiline "ameerika unenägu," kus inimesed armuvad ja võitlevad armastuse pärast ja bla, bla, bla... teiseks oli see kirjutatud väga reaalselt, polnud mingit sellist asja, et raamatu lõpus nad kõik suurepärasteks sõpradeks saavad ja kellelgi polnud mingit tahtmist teha teistega erilist tegemist (va Minoo ja Rebecka, Elias ja Linnea, kuid ka ei see ei loe, sest E ja R said surma). Selles raamatus oli tunda ka seda, et kõik olid väga erinevad (mitte see, et öeldakse, et ta oli äkiliselt vihastav ning tegelikult rahulikum kui kalju) ja see väljendus ka. Kui raamatu tagakaane pärast norida siis sügavatest laantest ja sinna eksivatest inimestest polnud küll juttu. Küll aga oli naljaks see, et kaubanduskeskus oli pooltühi. Rahvast seal ju nagu jätkus.

Punktid:  5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime19/4/2014, 19:28

*2014* 11546
20. Tuli 2. osa
Mats Strandberg, Sara Bergmark Elfgren


Sisu: Engelsforsis muutub olukord üha kuumemaks. Väljavalitud alustavad oma teist gümnaasiumiaastat. Suvi otsa on nad deemonite järgmise sammu ootuses hinge kinni hoidnud. Ent oht ähvardab neid hoopis teisest, täiesti ootamatust suunast. Üha selgemaks saab tõsiasi, et midagi on Engelsforsis tõeliselt valesti. Minevik põimub tänapäevaga, elavad kohtuvad surnutega. Väljavalitud saavad üksteisega üha lähedasemaks ja neile tuletatakse taas kord meelde, et maagia ei leevenda õnnetu armastuse piinu ega paika purunenud südant.
„Tuli” on kogu maailmas laineid lööva noorte fantaasiatriloogia teine osa. Esimene raamat, “Ring” (e. k. 2012), pälvis Rootsis nii kriitikutelt kui ka lugejatelt väga sooja vastuvõtu ning see esitati Rootsi aasta laste- ja noortekirjandusauhinna Augustpriset 2011. aasta nominendiks.

LK: 501 | 7679

Arvamus: See raamat meeldis mulle hulga rohkem kui esimene, sest sisu oli hoogsem ja kaasahaaravam, enam ei pidanud meelde tuletama, kes on kes ja sai rahulikult lugeda (kuigi see kehade vahetus tekitas küll pähe pudru ja kapsad). Kuid no mis mõttes Ida saab surma? Või kas ikka sai? Aaah, ta oli ju kogu raamatu süda? Pealtnäha bitch ja sees soe inimene!!! Mulle mõte Linnea ja Vanessast koos ei meeldi. Nad nagu ei sobi kokku, vähemalt ma loodan, et ma selle kohta kirjeldusi ei pea lugema kunagi, hiljem, sest kolmas raamat tuleb ka, eksole, onju?! See, kus Ida ellu äratatakse. Eksole?
Ajaa plusspunktid sellele maagilisele raamatukaanele, mis mind üks öö kogemata üles ehmatas (jäi raamat kõhu peal magama ja üles ärgates vahtis talle justkui telefonivalguse käes vastu tüdruk. That was creepy).
Hulga parem kui esimene.

Punktid: 5/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime21/4/2014, 18:19

*2014* 204
21. Kurjus
Jan Guillou


Sisu: Raamatus kirjeldatakse vägivalda Rootsi argielus. Me näeme peategelast Erikut koduses kurjuses sadistist isa kõrval ning ka kooliõue kampade keskel. Erik heidetakse jõhkra käitumise pärast koolist välja ning ta satub internaatkooli. See maailm on tulvil suuremate omavoli väiksemate üle. Eriku katsed hakata vastu vanemate koolikaaslaste rõhumisele viivad vägivallaahelani, mida ta ajapikku enam valitseda ei suuda. Asi kasvab üle avalikuks sõjaks. Lõpuks on Erik valmis otsustavaks kättemaksuks...

LK: 272 | 7951

Arvamus: Ma ei ole loodud selliste raamatute jaoks. See oli algusest lõpuni õõvastav raamat, mitte, et kirjaniku stiil või sõnastus halb oleks olnud, aga sisu, see, millest see rääkis oli lihtsalt õudne. Alustades tema enda isa peksmisega, lõpetades selle sitaämbriga, mis nad viskasid Silverheimi tuppa (ja selle lõhna kirjeldamisega). Seetõttu oli mul natuke raske aru saada, mis oli mu kirjanduse õpetaja otsustanud selle raamatu just lugeda anda. Ainuke põhjus, mida ma näen, on see, et mitte tagaõhutada vägivalda, nii vaimset kui füüsilist.
Ma hakkasin raamatu tegelaste Pierre'i kohati võrdlema Põssaga "Kärbeste jumalast". Samuti tundusid mulle sarnased Ralph ja Erik, kuid mitte nii väga kui Pierre ja Põssa. Nad mõlemad olid ülekaalulised, targad, prillidega ja üritasid vägivalda maha suruda ilma kätega kallale minemata. Kuid kindel on see, et see kummalgi neil ei õnnestunud.
See raamat oli üdini täis peksu, piinamist ja kui mina seal oleksin olnud, oleksin selle kuramuse kooli juba ammu kohtusse kaebanud ja mitte selle tõttu, mille Eriku advokaat välja pakkus, vaid selle tõttu, et see kõik toimub õpetajate ja direktori silme all ja nad mängivad kurte. Raamat oli üdini tume, et ma imestasin, et suutsin seda kaks õhtut järjest lugeda (pean silmas seda, et olen seda lugenud mingi üks kuu vähemalt ja seda on ainult peaaegu 300 lehte).
Igatahes olen ma ahastuses ja mul on süda paha. Kindlasti soovitaksin raamatut lugedes mitte süüa samal ajal, juua või muud sellist tegevust, keskenduda raamatule, ja jumala eest, mitte pärast söömist ka lugeda, kuna kõike on väga detailselt kirjeldatud. Seega plusspunktid kirjanikule.

Punktid: 2/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime22/4/2014, 18:34

*2014* 514
22. Märgitud
P.C Cast
Kristin Cast


Sisu: Redbird on kuueteistkümneaastane tüdruk, kelle vampiiride jäljekütt ühel harilikul koolipäeval ära Märgib. Ta peab jätma oma senise elu seljataha ja minema Öö Koja kooli, kus temast saab täiskasvanud vampiir. Aga seda vaid juhul, kui ta suudab läbi teha Muutuse. Peagi selgub, et Zoey ei ole tavaline vampiiriõpilane. Ta on jumalanna Nyxi väljavalitu, kel on haruldane võime kutsuda välja kõik viis elementi: õhk, maa, tuli, vesi ja hing. Kui Zoey saab teada, et Öö Koja eliitrühma Pimeduse Tütarde juht kuritarvitab jumalannalt saadud andi ja oma positsiooni, peab ta otsustama, kas julgeb astuda vastu enda saatusele. Õnneks on tal uued sõbrad, kes teda hätta ei jäta.

LK: 310 | 8261

Arvamus: See raamat on mul kapis olnud juba hea paar aastat. Hea ja humoorikas raamat, alguses kuidagi üldse ei istunud ja ei meeldinud, tahtsin selle nurka visata juba ei tea mitmendat korda, aga otsustasin, et no aitab juba, raha ei visata nurka ja lugesin viis esimest peatükki suure pingutusega läbi ja siis hakkas meeldima. Lihtne ja kerglase huumoriga, ei pidanud väga pingutama ja sai ladusalt läbi lugeda. Ma ei pannud ausalt tähelegi, et raamat nii kiiresti mul läbi sai. Võib - olla pettumus oli, et eriti midagi silmipimestavalt võimast seal lõpus ei toimunud nagu ma ei tea lahing või nii. Aga samas oli tegi see raamatu erilisemaks sedasi. Lihtsalt kokku võttes: sobib kergeks lugemiseks mõnel soojal päeval (sest ma lugesin selle läbi võrkkiiges lesides) ja tahan ka teist osa lugeda.  study 

Punktid: 4/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime25/5/2014, 16:56

*2014* Reedetudkaas
23. Reedetud
P.C Cast
Kristin Cast


Sisu:  Vastmärgitud vampiir Zoey Redbird on end Öö Koja koolis sisse seadnud. Lõpuks ometi kuulub ta kusagile, temast tehakse isegi Pimeduse Tütarde juht. Ja mis kõige parem – tal on oma poiss… või lausa kaks. Siis aga juhtub mõeldamatu: keegi hakkab tapma inimteismelisi ning kõik asitõendid viitavad Öö Kojale. Zoey taipab, et võimed, mis ta nii eriliseks muudavad, võivad ohustada tema lähedasi. Siis, hetkel, mil Zoey oma uusi sõpru kõige enam vajab, tabab surm Öö Koda ning Zoey peab leidma vapruse, et astuda vastu reetmisele, mis võib murda ta südame ja hinge ning seada hädaohtu kogu tema maailma.

LK: 336 | 8597

Arvamus: See osa meeldis mulle esimest vähem. Esiteks, nad korrutasid pidevalt, mis esimeses osas juhtus ja mis juhtus kolm peatükki tagasi. Ausõna, inimestel pole sellist haugimälu, et nad ei mäletaks, mis juhtus umbes 15 lehekülge tagasi. Teiseks, see armukolmnurk tüütab juba ära, sest seda kasutatakse kogu aeg. Ning Zoey on lihtsalt nii loll. Ta ei suuda isegi kolm sammu astuda ilma, et keegi talle ütleks, mida ta tegema peab ning hädaldab see tüdruk ka palju. Kolm korda tahtsin ma selle raamatu kinni panna, kuid tuletasin siis endale meelde, et olin selle ise ju ostnud ja raha ei peaks tuulde viskama. Kolmandaks, kuna see oli ameeriklaste kirjutatud olid paljud "naljad" veidi labased.
Tegevuste suhtes oli see huvitav, sest ma ei oleks küll osanud näha, et Stevie Rae ära "sureb" ja Nefret paha on ning Aphrotite hea. Seda küll ei oodanud.


Punktid: 3/5


Viimati muutis seda Mezilane (25/5/2014, 17:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime25/5/2014, 17:03

*2014* 372
24. Ülalpeetav naine
Louise Bagshawe


Sisu: Diana Foxton kuulub New Yorgi koorekihti: ta on rikas, briti päritolu ja kaunis ning omab disainerirõivastest garderoobi, mille pärast enamik naisi oleks valmis tapma. Abiellunud äsja kirjastusimpeeriumi noore juhiga, täidab ta oma päevi lõunate, kodukujundamise ja riiete ostmisega. Tema prioriteetideks on välimus, figureerimine seltskonnalehekülgedel ja Manhattani kõnelduimate pidude korraldamine; kõige enam aga täiusliku abikaasa ja võõrustaja seisusest kunstiliigi arendamine.
Avastanud, et ta abikaasal on armusuhe, lõhkeb tema glamuurimull ja ühtäkki on ta rahatu, eriliste oskusteta ning põlatud seltskonna poolt, mis teda alles äsja jumaldas. Sestap tuleb tal katse-eksituse meetodil õppida ise eluga toime tulema, glamuur argielu vastu vahetada ja õppida muuhulgas näiteks ühiskondlikku transporti kasutama. Kes on sätendav fassaadi taga peituv tegelik Diana Foxton? Kas ta suudab omapäi toime tulla? Ja miks naudib tema uus boss, Michael Cicero nii väga tema vaevade kõrvalt vaatamist?

LK: 378 | 8975

Arvamus: Üks kõige tüüpilisemaid naistekaid. Plusspunktid autorile selle eest, et ta teadis midagigi äritegevusest, sest paljud autorid panevad sinna kokku kogu oma fantaasia. Ja kirjeldus oli jälle veidi ebatäpne. Diana ei olnud põlastatud glamuuriseltskonna poolt, ainult kolme - nelja naise poolt, kes olidki lihtsalt halvad inimesed. Ning ta ei langenud tohutult madalale ka kauaks, heal juhul üheks peatükiks. Ja kohe kindlasti ei loobunud ta oma disainerrõivastest. Cicero ei nautinud ka tema vaevade kõrvalt vaatamist, ta isegi ei vihanud teda. Aga nagu ma ütlesin lihtne naistekas.

Punktid: 3/5
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





*2014* Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2014*   *2014* Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
*2014*
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2014
» 2014
» 2014
» 2014

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Mezilane-
Hüppa: