MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 November 2008

Go down 
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

November 2008 Empty
08112008
PostitamineNovember 2008

08. november.
Gaad, ma olen ikka vastik blogipidaja ;D Eelmisel kuul ei kirjutanud suht midagi. Aga see selleks.
KÄES ON NOVEMBEER!
Ma saan täpselt 16 päevapärast 14 ^^. Ai äm sou häppi! rendeer
Aeg, mil ma kirjutanud pole:
Vaheaeg möödus selliselt: sain musiga kokku, lebotasin, olin arvutis, käisin väljas, kirjutasin, lugesin - ühesõnaga puhkasin. See oli minu jaoks eriline vahekas, esimene, mil olin kellegiga koos. Nii armas kui sul on keegi. Ma olen küll ALLES mingi tobe tiinekas, kes võibolla on selles "suhete" stafis kogenematu, aga missiis Very Happy
Tänasest:
Ärkasin, lugesin voodis Stiinat, kuigi ma pidin "Nii ma nüüd elan" lugema, aga see jääb homseks What a Face Siis sõin, käisin pesus ja kobisin arvutisse Very Happy Kirjutasin Pubekaid edasi, nagu alati. Nii, lõpp vist üllatab lugejaid - Brit(t)a armub ja kellese? Saate teada kuuendas peatükis. Nii, rohkem ma oma jutust ei räägi Very Happy Millagi on plaan jätkata ka "Elu kummalised pöörded" ja "Kummitus ja tütarlaps 2" - ma arvan, et alles siis kui ma Pubedega ühelepoole olen saanud. Eniveii, siis toppisin riidesse ja läksime emaga linna, käisime poes ja siis vanaema juurde ta sünnipäeva tähistama. Chell'iga mürasin seal - ta nii energiline taksikoer, et enne väsin mina ära, kui tema jocolor Siis sõime, sõime, rääkisime ja sõime Very Happy Tavaline vanainimeste sünna. Siis tulime emaga jalgsi - 3 kilomeetrit - linna tagasi. Rakvere on ikka pisike linn, kas pole? Käisime Selveris loomapoes - liivahiirtele oli heina vaja - , siis veel mõnes poes ja siis tulime koju.
PS, emme pani hapukapsasupi keema ja ma nüüd ootan, millal see valmas saab Very Happy Very Happy Very Happy

Tuju: cheers
Laul: Sunrise Avenue - Heal me
Raamat: Meg Rosoff "Nii ma nüüd elan" ( natuke olen lugenud, aga homme kindlasti jätkan lugemisega )
Nädala mõttetera: *Edu lööb pea, ebaedu südame pihta.*

Pikk sissekanne tuli ;D Üritan oma blogi meeles pidada ja sagedamini sissekandeid lisada ;D


Dinxxxx
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

November 2008 :: Comments

Diana.
Re: November 2008
Postitamine 9/11/2008, 15:38 by Diana.
09 . 11 . 08
Jee, ma tegin, mida lubasin. Täna tulebki uus sissekanne Very Happy Nii, millest alustakssss? Hommikust vist? Jamh, alustame hommikust: Mingi poole kaheksa paiku ärkvel, raamat käes ja lugesin. Muuseas "Nii ma nüüd elan," tundub päris huvitav olevat (:
Kuna täna on isapäev, saatsin ka enda isale sõnumi. Tema oli meelitatud ja tänas mind jätsiga ^^. Ema läks marru, gaad, mingi pool tundi karjus mu peale ja õiendas muga, et miks ma isale üldse sünumit saatsin ja plaplaplapla:D
Siis õppisin ma geod ja uuesti geod ja siis looodusõpetust Very Happy Meil see viimast aastat Very Happy Siis läksin telkut vaatama ning siis sööma. Gaash, ma armstan hapukapsasuppi nooh! ^^.
Kudusin veits ja nüüd ma siin siis kirjutan blogi Very Happy
Oota, et kell saaks 16.00 , siis ma telku ette MTV E.M.A - t vaatama, kordust.

Tänaseks kõik,
Nombre de Dios, Adios.

[i]Dinxxxx.
 

November 2008

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» november 2008
» November/Detsember 2008
» 2. Number - November
» September 2008
» Oktoober 2008

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Dinx^^ blogi-
Hüppa: