MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta

Go down 
+3
Naughty
Vaimude Tund
Audrey
7 posters

Mida Suleseltsiga teha?
Jätkata
KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Vote_lcap58%KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Vote_rcap
 58% [ 7 ]
Lõpetada
KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Vote_lcap33%KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Vote_rcap
 33% [ 4 ]
Ei tea
KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Vote_lcap8%KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Kokku Hääli : 12
 
Poll closed

AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 15:36

Kuna meie foorumikene on üsna nadis seisus ja mõned kasutajad on meie olemasolu unustanud, oleks viimane aeg välja mõelda, mida me Suleseltsi suhtes ette võtame.

Et Suleseltsiga edasi tegeleda, on meil vaja liikmeid, kes on sina peal kujundamise ja muu vajalikuga, et asi ikka ilusti toimiks. Ja loomulikult liikmeid, kes aktiivselt selle valmimisse panustavad!

Kuna viimasest Suleseltsi ilmumisest on möödas väga kaua aega ja neljanda Suleseltsi valmimine on masendavalt pikaks veninud ega liigu kuhugi poole, oleks viimane aeg otsustada, mis Suleseltsist edasi saab.


Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 16:43

Hah, ma ei tea isegi mis see suleselts on Very Happy
Äkki keegi viitsib mind informeerida? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 16:48

Põhimõtteliselt on/oli see meie foorumi ajakiri vms.

Näiteks esimene: https://snlhmn.forum.co.ee/t2588-esimene-suleselts
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 16:52

No minu horoskoop ootab siiamaani seda kedagit, kes selle sinna paneks, aga olen tegelikult realist ja usun, et niikaua kui foorumis käib päevas läbi vb ainult kolm neli inimest, siis hetkel peaks selle lõpetama. Pole ju mõtet kummi venitada ja kui foorum peaks taas elavnema, siis saab ju mõne muu samalaadse asjaga alustada või siis hiljem sellega jätkata uuendatud kujul vms. Hetkel arvan, et edasi pole mõtet punnitada, sest praegu pole ju sellel isegi eriti lugejaid/vaatajaid, rääkimata tegijatest.
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 17:09

Aitäh, Audrey! Very Happy

Aga kuidas peaks foorum ise elavnema? Kui Suleselts on oma võlu kaotanud, võiks ju selle asemel midagi uut välja mõelda..?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 17:12

Eks me neid asju kambas arutame-mõtleme.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 17:15

Kui vaja, olen endiselt valmis keeletoimetamisega abistama, aga ma arvan, et kui tegijaid pole, ei ole tõesti mõtet Suleseltsiga jätkata. Foorumi elavdamise koha pealt oleks võib-olla kasulik mõni uus võistlus, aga kas keegi sellest osa ka võtaks, on iseasi... Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 17:30

See Suleseltsi-asi oli mõeldud käima iga kuu? Võib-olla oleks mõtekam teha see aastaleheks? Et nagu kokkuvõte aastal toimunust plus ajakiri jms? Ma tegelikult seda endale praegu allalaadida ei saanud, nii et ma võisin millestki valesti aru ka saada Very Happy
Või siis poole-aastaleheks..? Very Happy

Ma mõtlesin ka just, et võiks uusi võistluseid mõelda... Või mingisugne uus ala-asi?
Mu tekst kõlab nii ebaproffesionaalselt Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 17:46

Kui, siis võib-olla aastaleheks. Minu meelest meil oli see sätitud tookord nii, et iga kolme-nelja kuu järel ilmus. Samas ka iga poole aasta tagant oleks mõistlik teha. Aga samas kellele? Võistlustega sama asi, kellele me neid välja mõtleme, kui osalejaid oleks heal juhul 4-5?
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 19:47

Mina olen heameelega milleski käpp kui vaja :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 20:32

Ma nõustun hetkel Naughty'ga. Ma leian, et seda pole mõtet jätkata kui ainult paar-kolm liiget sellest siiralt huvitatud on. Kui oleks huvi, siis poleks tekkinud ka küsimust 'kas jätkata' ja veel nii kaua aega hiljem, kui sellest viimati räägiti ja sellega tegeleti. Vb peaks enne foorumit elavamaks muutma ja siis mõtlema mida Suleseltsiga peale hakata. Oleks ju loogilisem? :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 20:46

Mhm, ka see on üks võimalus, et asi lihtsalt niikauaks ootele panna, kuid noh... Raske ette kujutada, kuidas siin asja elavdada. Kasutajad peavad rohkem kirjutama Very Happy

Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 20:51

Kirjutamine ei oleks enam piisav motivaator. Isegi, kui paned oma jutu üles, palju võimalusi on, et keegi viitsib seda enam lugeda ja veelgi enam - kommenteerida? Just see viimane on probleemiks. Me paneme siia jutu lootuses, et keegi loeb ja annab ka oma arvamuse. Seda tehakse, kuid liiga harva. Ja kui liige näeb, et tema loomingust ei olda huvitatud, siis ta ei kipu siia naasma.
Ma ei tea, see foorum on lihtsalt... sügavas talveunes Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 21:30

Oma viimases talveunes Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 21:53

Tahaks loota! (Ei suutnud mitte siia vastata) Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime25/2/2015, 23:07

Kui abi vaja on, siis ma ulatan ikka käpa Very Happy P.s ma pole selle pärast jutte kirjutanud et ma mõtlen kas avaldada see novell siin või päriselt raamatuna.

Ma loodan väga, et see foorum ära ei sure, kuna ma olen siin tegelikult palju aastaid veetnud, eelnevalt olin Halo Yuri ja mu jutud polnud just kiita so kasutaja vahetamine oli nagu uus algus ja lootus. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta   KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
KÜSIMUS Suleseltsi saatuse kohta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Saatuse teed
» Saatuse teel

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: