MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Next
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 22:53

Hahahaha, oh shit eks. Samas kui nad loevad nii ahnelt fifty shades of greyd ja teevad samal ajal veel põrandad märjaks, siis neil ei tohiks olla mingisugust õigust siin kurta. Demokraatia! Mul on õigus väljendada ja kirjutada üles oma ideed ja teha nendega, mida ma tahan. Very Happy Pealegi eesti autoritelt (aasta tagasi vist, vb rohkem??) ilmusid mingisugused erootilised raamatud ka, seega me ei peaks midagi kartma. Very Happy The border has already been breached.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:00

Karro, kui ma siin foorumis ringi töllerdan ja satun lugema midagi sellist, et raputan pead ja ei usu kui head asja loen, mõtlen ikka, et võiks kätte võtta ja oma kirjastuse luua. Küll ma juba teaks, kust kirjanikke enda alla saaks... Very Happy

Ja no las langeb- reklaam ju meile. Reklaam=tähelepanu Very Happy Sul pole üldse ärilikku mõtlemist, sa va kunstiinimene Sad


MM: Kusjuures kui see raamat ''Kasuisa'' tuli välja ja seda meeeeeeletult üleshaibiti, siis ma seda lugedes ootasin ka ikka mõnda rõvedat seksistseeni, mis oleks asja palju valusamaks/reaalsemaks teinud. Aga seda polnud. Tüüpiline 15-aastase i-wanna-be-a-writer-üllitis.

Ja samas mis selles üldse häbeneda on, milleks seda varjata või mitte kirjeldada, kui enamus siiski teab, kuidas asi toimub ja mis tagajärjed on ja kuidas üldse mehe-naise suhe sügavamaks areneb.

Kas see siis pole rõve, kui keegi kirjeldab, kuidas kellegi keel teise inimese keele ümber ''tantsiskleb''? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:02

Ma ei ole seda raamatut ka lugenud XD Aga ma ei tea, pilti vaadates ma ka oletasin, et selle kasuisa värgiga tuleb tõenäoliselt mingi haige asi, aga nüüd sa siis avasid mu silmad. Mis seal siis toimus? Mingi mees tuli oma naisu juurde, kellel on laps ja sellel mehel on veel omakorda laps ja siis toimub draama ja lõpuks lepivad kõik ära? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:03

Okouuu!Neutral No ma siin tõesti tunnen end kergelt vahelesegajana, aga ega ma sellest tegelikult ei hooli. Mulle meeldib vahele segada. What a Face

Uskumatu, mida minu väikesed silmakesed nägema peavad. Ma mingi natuke aega ei ole foorumis ja siin valmib ilma minuta, mingisugune erootiline, sadomasohhistlik (ma ei tea, kuidas seda sõna kirjutatakse), rõveduste tipus olev enesepiinamise ja mõningal määral vaimselt imelikult käituvate inimeste looke, mida ma vist nagu tahaks lugeda, aga samas sain vist igasuguste nahapiinamise trauma terveks eluks. Mis teil inimesed viga on? See kui te oma käsi ja nukke ja jumal teab mida veel katki teete ei ole mõnusalt valus vaid jube mõnusalt rõve. Ma vist parem tõesti laseks Christianil ennast piitsutada. Ja muide mina lugesin alles nüüd mõned päevad tagasi selle triloogia läbi ja tuleb tõdeda, et mõneti on see tõesti veidi naiivne ja osad kohad isegi veidi lapsikud, sellise loo jaoks, kuid ma ei kurda. Üldjoontes mulle meeldis.

Mulle meeldib see ka, et te siin kõik oma inspiratsiooni jagate. Väga meeldiv. clown

Ja muide nagu Audrey mainis, et Morfiinis võib erootikat või mis iganes seksivärki ette tulla, siis minu uues jutus "Soome PRINTS või hukatus" tuleb seda ka kohe kindlasti. Vältimatu lihtsalt. Ja kui aus olla, siis me juba sellises vanuses ka, et mingi häbiasi see polegi.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:07

Siin ei olnud enesepiinamisest mitte mingisugust juttu. mitte keegi ju ei rääkinud siin sellest, kuidas ta võtan ja oma nahka ära rebib ja ma ei tea, lõikab arterisse ja vaatab, kuidas veri voolab välja ja naudib samal ajal agooniat. Ei. Pigem need väikesed pisiasjad, mis teevad valu nauditavaks Very Happy Ega sa ei peagi seda mõistma. Igaüks on omamoodi.

Aga jah.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:12

Kõik lähme nurka seisma ja häbenema kui oma juttudes seksistseenidega hakkama saame Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:13

WHY Very Happy

Never be ashamed of what you've written!

Unless... its bad. Very very bad. Like seriously bad. Then you can go and stand in a corner and never leave.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:17

Ei, ei. Tegelikult ma mõistan küll. Minul endal on ka omad väga veidrad kiiksud, millest ma võib-olla kohe suure hurraaga ei räägikski, aga ma mõistan täiega seda kui keegi migil põhjusel midagi teeb või mingit moodi omamoodi on. Very Happy Segane värk, eks!

Näiteks meeldib mulle kriiti süüa ja igasuguseid ajakirju ja ajalehti nuuskida. xD
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:18

Kriiti süüa?
That's a first. Mis maitse kriidil on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:19

Tegelikult on selline point, et kui me kirjutame siin mingit ''rõvedat'' erootikat ja ülidetailseid seksistseene, siis jah, need võivad mõjuda lausa hirmutavalt/negatiivselt/eemaletõrjuvalt alaealistele...

Ja siis on uus probleem, miks ma paha olen ja foorumist jalga lastakse ja iialgi ei naasta Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Auts hirmutab lapsi REAALSE eluga Very Happy

EDIT: Noooh, Birgit, pada sõimab katlaid Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:21

Või hoopiski ligitõmbavalt. Oleme ausad -- alaealised on huvitatud erootikast sest see on midagi uut ja huvitavat ja kui keegi kirjutab sellest avalikult, siis muidugi tullakse seda asja vaatama ja veel oma "professionaalset" arvamust jagama Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:22

Kriiti ja sütt sõin ma ka kui ma väike olin. Ja kui ma uue raamatu saan või koolis uus õpik oli, siis ma nuuskisin ka seda. Ja kui ajakirjade vahel on neid lõhna testreid siis need nuusin ka kohe üle Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:23

Vot, siin ongi lahendus foorumi elavdamiseks- erootilised jutud Very Happy

Teen kohe kausta ''Erootiline looming'' ära? Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:26

TEE!!!!!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:27

Pingviin minestab.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:28

Say its for the "research purposes" Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:29

Las minestab. Very Happy 
Kui kirjutajaid on ja lugejaid ka, siis ta peaks rõõmus olema Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:30

Very Happy

Kõik vaid foorumi populaarsuse nimel. Eesmärk on üllas ju Very Happy

Ta pole minu üle absoluutselt rõõmus, veel vähem selle üle mida teen Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:31

Miks ta sinu üle rõõmus ei peaks olema?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:34

No tema ei peagi rõõmus olema. Peaasi, et need rõõmsad oleksid, kes siin käivad, teevad ja loevad. Või kuidas? Keskendugem nedele, kes hoolivad!! :)

Kriit maitseb kriidiselt, ma ei teagi. Samamoodi nagu on munal muna hais. xD Ma ei oska eriti hästi seda nüüd teile selgeks teha. Äkki Karro oskab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:36

Hahah, selge Very Happy
No mul on nt kalduvus käsi pesta. Koguaeg. Ma suudan poolteist tundi maksimum olla ilma kätepesuta, kuid pärast seda läheb põrgu lahti x) Minu suurim kiiks tõenäoliselt.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:37

MM: long story Very Happy

Mu kiiks on pidevalt kontrollida, kas mul on kõik kotis olemas Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:38

Oh do tell! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:40

Mul on sama asi asjade kadumisega. Ma koguaeg vaatan, et kõik ikka alles oleks. Et nt kui ma mobla tasku pistsin või pangakaardi kuhugi, siis koguaeg käib kerge tsekk, et äkki on kuskile maha kukkunud jne. Very Happy

EDIT: Oh Auts, sellest pikast loost saaks ju ka kohe terve jutu. Ainult et ma ei teaks kuhu kategooriasse. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime26/1/2016, 23:42

AGA... Teie soov sai täidetud, mu armsad foorumikaaslased. Asukoht enne arhiivi Very Happy Ootan sinna massiliselt omaloomingut. Vastasel juhul esseed teemal ''Miks ma pole midagi erootilist kirjutanud''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 15 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: