MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2016 eesmärk on 80 raamatut

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime14/3/2016, 21:59

26

Pealkiri:Curtsies & Conspiracies

Autor: Gail Carriger

Tutvustus:
Sophronia's first year at Mademoiselle Geraldine's Finishing Academy for Young Ladies of Quality has certainly been rousing! For one thing, finishing school is training her to be a spy--won't Mumsy be surprised? Furthermore, Sophronia got mixed up in an intrigue over a stolen device and had a cheese pie thrown at her in a most horrid display of poor manners.
Now, as she sneaks around the dirigible school, eavesdropping on the teachers' quarters and making clandestine climbs to the ship's boiler room, she learns that there may be more to a field trip to London than is apparent at first. A conspiracy is afoot--one with dire implications for both supernaturals and humans. Sophronia must rely on her training to discover who is behind the dangerous plot-and survive the London Season with a full dance card.
In this sequel to New York Times bestselling Etiquette & Espionage, class is back in session with more petticoats and poison, tea trays and treason. Gail's distinctive voice, signature humor, and lush steampunk setting are sure to be the height of fashion this season.
Tüüp: ebook

Lk arv: 310

Minu arvamus: Nüüd oli veelgi rohkem flirti. Mulle väga meeldib peategelane. Üldse on kõik tegelased nii meeldivad ja põhjalikud- isegi pahad on huvitavad ja hästi üles ehitatud. Mul tekib tahtmine seda eesti keeles ka lugeda, kuna tegu on kõrge ingliskeelega, mille delikaatsust ma nii hästi ei jaga. Aga jah, väga nauditav.

8/10

Lk kokku: 9680
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime16/3/2016, 08:28

27

Pealkiri: Waistcoats & Weaponry

Autor: Gail Carriger

Tutvustus:
Sophronia continues her second year at finishing school in style—with a steel-bladed fan secreted in the folds of her ball gown, of course. Such a fashionable choice of weapon comes in handy when Sophronia, her best friend Dimity, sweet sootie Soap, and the charming Lord Felix Mersey stowaway on a train to return their classmate Sidheag to her werewolf pack in Scotland.
No one suspected what—or who—they would find aboard that suspiciously empty train. Sophronia uncovers a plot that threatens to throw all of London into chaos and she must decide where her loyalties lie, once and for all

Tüüp: ebook

Lk arv: 298

Minu arvamus: Seiklus ise ei viinud otseselt kuhugi, aga tegelased tegutsesid kogu aeg. Mulle väga meeldis lõpptulemus ja ma loodan, et kaks teatud tegelast sealt saavad ka abielluda. Naljakas, mulle on viimasel ajal hakanud meeldima, kui armusuhted on raamatus. Varem see häiris mind. Või siis ei ole tegu sunnitult kirjutatuga.

8/10

Lk kokku: 9978
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime17/3/2016, 10:30

28

Pealkiri: Manners & Mutiny

Autor: Gail Carriger

Tutvustus:
Lessons in the art of espionage aboard Mademoiselle Geraldine’s floating dirigible have become tedious without Sophronia’s sweet sootie Soap nearby. She would much rather be using her skills to thwart the dastardly Picklemen, yet her concerns about their wicked intentions are ignored, and now she’s not sure whom to trust. What does the brusque werewolf dewan know? On whose side is the ever-stylish vampire Lord Akeldama? Only one thing is certain: a large-scale plot is under way, and when it comes to fruition, Sophronia must be ready to save her friends, her school, and all of London from disaster—in decidedly dramatic fashion, of course.

Tüüp: ebook

Lk arv: 326

Minu arvamus: Seekord ma ei olnud lõpuga eriti rahul, aga noh, kõike head ka ei saa. Mulle täitsa meeldib see sari. Aga endiselt, eesti keeles oleks seda mul palju lihtsam mõista.

8/10

Lk kokku: 10304
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime22/3/2016, 10:25

29

Pealkiri: Beautiful Creatures

Autor: Kami Garcia

Tutvustus:
Lena Duchannes is unlike anyone the small Southern town of Gatlin has ever seen, and she's struggling to conceal her power, and a curse that has haunted her family for generations. But even within the overgrown gardens, murky swamps and crumbling graveyards of the forgotten South, a secret cannot stay hidden forever.
Ethan Wate, who has been counting the months until he can escape from Gatlin, is haunted by dreams of a beautiful girl he has never met. When Lena moves into the town's oldest and most infamous plantation, Ethan is inexplicably drawn to her and determined to uncover the connection between them.
In a town with no surprises, one secret could change everything

Tüüp: ebook

Lk arv: 563

Minu arvamus: Tõesti, ma ei saa aru, mis armastuslugude hooaeg mul on. Päris hea, aga natuke lahjaks jäi muu koha pealt.

7/10

Lk kokku: 10867
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime22/3/2016, 10:27

30

Pealkiri: Beautiful Darkness

Autor: Kami Garcia

Tutvustus:
Ethan Wate used to think of Gatlin, the small Southern town he had always called home, as a place where nothing ever changed. Then he met mysterious newcomer Lena Duchannes, who revealed a secret world that had been hidden in plain sight all along. A Gatlin that harbored ancient secrets beneath its moss-covered oaks and cracked sidewalks. A Gatlin where a curse has marked Lena's family of powerful Supernaturals for generations. A Gatlin where impossible, magical, life-altering events happen.
Sometimes life-ending.
Together they can face anything Gatlin throws at them, but after suffering a tragic loss, Lena starts to pull away, keeping secrets that test their relationship. And now that Ethan's eyes have been opened to the darker side of Gatlin, there's no going back. Haunted by strange visions only he can see, Ethan is pulled deeper into his town's tangled history and finds himself caught up in the dangerous network of underground passageways endlessly crisscrossing the South, where nothing is as it seems.

Tüüp: ebook

Lk arv: 503

Minu arvamus: Üsna igavaks läks, selline traaaagiline armastus. Aga lõppes nii, et järgmine osa peaks põnevam olema.

6.5/10

Lk kokku: 11370
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime27/3/2016, 09:45

31

Pealkiri: Rithmatist

Autor: Brandon Sanderson

Tutvustus:
More than anything, Joel wants to be a Rithmatist. Rithmatists have the power to infuse life into two-dimensional figures known as Chalklings. Rithmatists are humanity’s only defense against the Wild Chalklings. Having nearly overrun the territory of Nebrask, the Wild Chalklings now threaten all of the American Isles.
As the son of a lowly chalkmaker at Armedius Academy, Joel can only watch as Rithmatist students learn the magical art that he would do anything to practice. Then students start disappearing—kidnapped from their rooms at night, leaving trails of blood. Assigned to help the professor who is investigating the crimes, Joel and his friend Melody find themselves on the trail of an unexpected discovery—one that will change Rithmatics—and their world—forever.

Tüüp: ebook

Lk arv: 353

Minu arvamus: Põnev maailm, huvitavad tegelased, aga selline tüüpilise fantasy maik on juures. Ehk siis ülioriginaalne ei ole (v.a maailm). Sellegi poolest mulle meeldis, selline veidi krimka moodi.

7.5/10

Lk kokku: 11723
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime31/3/2016, 08:22

32

Pealkiri: Grave Witch

Autor: Kalayna Price

Tutvustus:
sA a private investigator and consultant for the police, Alex Craft has seen a lot of dark magic. But even though she’s on good terms with Death himself—who happens to look fantastic in a pair of jeans—nothing has prepared her for her latest case. Alex is investigating a high profile murder when she’s attacked by the ‘shade’ she’s raising, which should be impossible. To top off her day, someone makes a serious attempt on her life, but Death saves her. Guess he likes having her around...

To solve this case Alex will have to team up with tough homicide detective Falin Andrews. Falin seems to be hiding something—though it’s certainly not his dislike of Alex—but Alex knows she needs his help to navigate the tangled webs of mortal and paranormal politics, and to track down a killer wielding a magic so malevolent, it may cost Alex her life...and her soul

Tüüp: ebook

Lk arv: 326

Minu arvamus: Huvitav lahendus, aga jälle tuleb mängu fae ehk haldjamaailm. See ei paku mulle eriti huvi (v.a Fever series I love you ). Peategelane oli lahe ja huvitav, Faliniga oli piisavalt seksuaalset pinget et lugu põnevaks teha... Aga üldjuhul, okei.

7.5/10

Lk kokku: 12049
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime31/3/2016, 08:24

33

Pealkiri: Grave Dance

Autor: Kalayna Price

Tutvustus:
After a month spent recovering from a vicious fight with a sorcerer, grave witch Alex Craft is ready to get back to solving murders by raising the dead. With her love life in turmoil thanks to the disappearance of Fae Investigation Bureau agent Falin Andrews and a shocking “L” word confession from Death himself, Alex is eager for the distractions of work. But her new case turns out to be a deadly challenge.

The police hire Alex to consult on a particularly strange investigation in the nature preserve south of Nekros City. The strange part: There are no corpses, only fragments of them. A serial killer is potentially on the loose, and Alex has no way to raise a shade without a body, so she’ll have to rely on the magic of others to find leads. But as she begins investigating, a creature born of the darkest magic comes after her. Someone very powerful wants to make sure the only thing she finds is a dead end—her own.

Tüüp: ebook

Lk arv: 371

Minu arvamus: Sorri, läheb igavaks (minu jaoks) ja liiga kriminulliks. Peategelase võimed aina kasvavad, haldja osalus aina suureneb... ei viitsi kolmandat osa lugeda. Aga ssee on mu enda arvamus, raamat ise on hästi kirjutatud. Ses suhtes on hea.
6/10

Lk kokku: 12420
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime10/4/2016, 13:43

34

Pealkiri: Eesti talurahva olukord ja klassivõitlus Liivi sõja algul

Autor: Herbert Ligi

Tutvustus:
Töös jälgitakse feodaalsuhete arengut ja talurahva olukorra muutumist juba XV sajandi algusest, eriti aga XV-XVI sajandi vahetusest alates. Mõnes küsimuses on tehtud tagasihaardeid ka XIII ja XIV sajandisse. Pearõhk on asetatud sellele, milliseks kujunes eesti talurahva majanduslik ja õiguslik seisund Liivi sõja puhkemise momendiks. Edasi näidatakse, kuidas käitus sõja esimestel aastatel eesti talurahvas. 1561. aasta - orduriigi lõpliku kokkuvarisemise aasta - on valitud kronoloogiliseks piiriks, kuna just talurahvaliikumine aastail 1558-1561 näitab eesti talurahva suhtumist saksa feodaalidesse ja ka mitu sajandit valitsenud poliitilisse süsteemi

Tüüp: kõvakaaneline

Lk arv: 474

Minu arvamus: Õnn ja rõõm on lugeda aalooraamatut aastats 1961 ja teha selle põhjal 500sõnaline retsensioon. Ja ma olen nii kuri ,et see ainult 500 sõna peab olema.. nagu kuidas sa võtad sellise raamatu nii lühidalt kokku ja vaidled/kritiseerid ka veel. Raamat ise uut infi mulle eriti ei andnud, nii palju on kuskil ajalooõpikutes ka kirjas. Seal on toodud lihtsalt viited allikatele ja analüüsitud pikemalt.
4/10

Lk kokku: 12894
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime27/4/2016, 21:41

35

Pealkiri: Eesti ajalugu. IV. Põhjasõjast pärisorjuse kaotamiseni

Autor: Mati Laur, Tõnu Tannberg, Helmut Piirimäe

Tutvustus:
Enne 1940. aastal alanud Vene okupatsiooni jõudis ilmuda "Eesti ajaloo" (peatoimetaja Hans Kruus) kolm köidet. Otsustava tõuke järgnevate köidete ilmumisele andis oma ametiaja lõpupoole president Lennart Meri. Käesolev neljas osa on järg aastatel 1935-1940 ilmunud kolmele köitele - alustatud on sealt, kus kunagi oldi sunnitud "Eesti ajalugu" lõpetama. Käsitletav ajajärk hõlmab sada kakskümmend aastat Eesti ajaloost - Põhjasõja algusest kuni eestlaste vabanemiseni pärisorjusest. Lugejateni jõuab mahukaim 18. sajandi ja 19. sajandi alguse ülevaade, mis nii eesti- kui võõrkeelsetes ajaloo üldkäsitlustes seni on avaldatud. Eesti ajaloo põhikandjateks on olnud põlisrahvas, kuid autorid on seadnud raamatus eesmärgiks jälgida mitte ainult eesti rahva, vaid kõigi meie maal elanud rahvaste ning võimude käekäiku, mis kõik kokku moodustab Eesti ajaloo. Väike maalapp Läänemere rannikul ei olnud maailma keskpunkt, aga ta oli üks osa maailmast, kus toimunut on püütud mõtestada laial üldajaloolisel taustal, tuues esile nii väljastpoolt meie maale tulnud mõjustusi kui ka siinsete sündmuste mõju teistele. Üldkäsitlus rajaneb momendi uurimisseisul, esindades seega üht etappi ajaloouurimise pidevalt jätkuvas protsessis. Pärast Eesti iseseisvuse taastamist tõusis ajaloolaste ette hulgaliselt probleeme, mille käsitlemine okupatsiooni tingimustes polnud võimalik või oli takistatud. Arusaadavalt on paljuski käibel ka eriarvamusi, millest olulisematele on tekstis tähelepanu juhitud. Tegijad loodavad, et käesolev väljaanne täidab ühe tühiku meie ajalooalases kirjanduses, et see pakub värskeid teadmisi ja arutlusainet Eesti minevikust ning impulsse edaspidiseks.

Tüüp: kõvakaaneline

Lk arv: 311

Minu arvamus: Suht surm ikka. ÕÕÕH
2/10

Lk kokku: 12894+ 311=13205
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime12/5/2016, 14:03

36

Pealkiri:Eestlane muutuvas ajas : seisusühiskonnast kodanikuühiskonda

Autor: Ea Jansen

Tutvustus:
Käsitlus on sissevaade aega, mil Eesti ühiskonnas — õigemini väljendudes Vene impeeriumi kolmes Balti provintsis — toimus sügav ja põhjalik ühiskondlik muutus. Valgustusajaga alanud ümberkujunemiste tulemuseks oli senise seisusühiskonna kõige alama ja vaid ajaloo objektina käsitatud kihituse, talupojaseisuse emantsipeerumine, tema teisenemine seevõrra, et 20. sajandi teisel kümnendil osutus võimalikuks iseseisva eesti rahvusriigi loomine

Tüüp: kõvakaaneline

Lk arv: 560

Minu arvamus: Surm vol 2. Veidike huvitavat oli ka, aga... oh well, aeg retsensiooni kirjutada.
3/10

Lk kokku: 13205+560= 13765
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime20/5/2016, 16:18

37

Pealkiri:The Serial Killers: A Study in the Psychology of Violence

Autor: Colin Wilson, Donald Seaman

Tutvustus:
As the number of serial killers worldwide has risen steadily - from the emergence of Jack the Ripper in 1888 to Harold Shipman and Ivan Milat, the backpacker killer of the Australian outback - the need to understand mass murder is becoming more urgent.
Using privileged access to the world's first National Centre for the Analysis of Violent Crime, Colin Wilson and Donald Seaman bring you this incisive study of the psychology of serial killers and the motives behind their crimes.
From childhood traumas to issues of frustration, fear and fantasy, discover what turns an ordinary human being into a compulsive killer.

Tüüp: ebook

Lk arv: 416

Minu arvamus: Ootasin enamat. Andis põhjaliku ülevaate sarimõrvaritest, kuidas nad mõrvasid ja miks. Aga see psühholoogia osa jäi ikka tahaplaanile. Aga jah... hirmsaid inimesi on ikka olemas

7/10

Lk kokku: 13765+ 416 = 14 181
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime21/5/2016, 18:40

38

Pealkiri: Banned Mind Control Techniques Unleashed: Learn The Dark Secrets Of Hypnosis, Manipulation, Deception, Persuasion, Brainwashing And Human Psychology

Autor: Daniel Smith

Tutvustus:
Mind control is a tool that one can use for good or evil purposes. It all depends on the type of mind control that is involved and the intent of the individual who wants to apply it. It also depends on whether the target or subject of mind control will benefit from it or is harmed. Nonetheless, mind control is a very intriguing and fascinating topic. The majority of us use some form of mind control such as persuasion or manipulation in our everyday lives to get what we want from others and to achieve our goals. Some of us even have used the mind control technique of self hypnosis on ourselves for self improvement in the areas of weight loss, reducing stress levels, or eradicating bad habits such as smoking from our lives.
Mind control is a vast subject that has many components and factors to it and to get the proper understanding of it and the many techniques that are involved, it must be examined and explored in great detail. In his book entitled Banned Mind Control Techniques Unleashed author Daniel Smith covers in detail Mind Control and its associated techniques that are literally hidden away from the general public. You will learn about the dark secrets of hypnosis, manipulation, deception, persuasion, brainwashing and human psychology.
After reading this book you will have a deeper understanding of mind control and its core principles. You will also have the information that you need to use mind control on others or stop others from using mind control on you!

Tüüp: ebook

Lk arv: 168

Minu arvamus: Andis ülevaate. Muud polegi nagu öelda Very Happy

6/10

Lk kokku: 14 181+168= 14 349
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime12/6/2016, 18:22

39

Pealkiri:T Lily of the Nile

Autor: Stephanie Dray

Tutvustus:
To Isis worshippers, Princess Selene and her twin brother Helios embody the divine celestial pair who will bring about a Golden Age. But when Selene's parents are vanquished by Rome, her auspicious birth becomes a curse. Trapped in an empire that reviles her heritage and suspects her faith, the young messianic princess struggles for survival in a Roman court of intrigue. She can't hide the hieroglyphics that carve themselves into her hands, nor can she stop the emperor from using her powers for his own ends. But faced with a new and ruthless Caesar who is obsessed with having a Cleopatra of his very own, Selene is determined to resurrect her mother's dreams. Can she succeed where her mother failed? And what will it cost her in a political game where the only rule is win-or die?

Tüüp: ebook

Lk arv: 351

Minu arvamus: Mul läks nii kaua ,et seda triloogiat saada. Ja see on täiega seda väärt! Kuna ma olen endiselt absoluutne Vana-Egiptuse fänn, meeldis see mulle väga. Cleopatra pole mu lemmik, kuna see nii äraämmutatud teema, aga siin on tema lastest juttu. Love it.

10/10

Lk kokku: 14349+351 = 14700
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime12/6/2016, 18:23

40

Pealkiri: Song of the Nile

Autor: Stephanie Dray

Tutvustus:
Sorceress. Seductress. Schemer. Cleopatra's daughter is the one woman with the power to destroy an empire... Having survived her perilous childhood as a royal captive of Rome, Selene pledged her loyalty to Augustus and swore she would become his very own Cleopatra. Now the young queen faces an uncertain destiny in a foreign land.
The magic of Isis flowing through her veins is what makes her indispensable to the emperor. Against a backdrop of imperial politics and religious persecution, Cleopatra's daughter beguiles her way to the very precipice of power. She has never forgotten her birthright, but will the price of her mother's throne be more than she's willing to pay?

Tüüp: ebook

Lk arv: 398

Minu arvamus: Teine raamat läks ikka päris tõsiseks. Selene üritab suurte valitsejate mängu mängida. Kangekaelne. ISegi liiga, tema karakter hakkab natukene häirima.

9/10

14700+ 398 =15098
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime20/6/2016, 13:21

41

Pealkiri: Daughters of the Nile

Autor: Stephanie Dray

Tutvustus:
After years of abuse as the emperor’s captive in Rome, Cleopatra Selene has found a safe harbor. No longer the pitiful orphaned daughter of the despised Egyptian Whore, the twenty year old is now the most powerful queen in the empire, ruling over the kingdom of Mauretania—an exotic land of enchanting possibility where she intends to revive her dynasty.
With her husband, King Juba II and the magic of Isis that is her birthright, Selene brings prosperity and peace to a kingdom thirsty for both. But when Augustus Caesar jealously demands that Selene’s children be given over to him to be fostered in Rome, she’s drawn back into the web of imperial plots and intrigues that she vowed to leave behind.111
Determined and resourceful, Selene must shield her loved ones from the emperor’s wrath, all while vying with ruthless rivals like King Herod. Can she find a way to overcome the threat to her marriage, her kingdom, her family, and her faith? Or will she be the last of her line?

Tüüp: ebook

Lk arv: 576

Minu arvamus: Omg, nii hea. Mul on vaja seda raamatut paberkandjal. I love you I love you I love you I love you Ja Selene ja Isidora on üliilusad nimed.

10/10

15098+ 576= 15674
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime20/6/2016, 13:24

42

Pealkiri: Lies and Liars: How and Why Sociopaths Lie and How You Can Detect and Deal with Them

Autor: Gini Graham Scott

Tutvustus:
Approximately 12 million Americans, or one in twenty-five, are sociopaths. But what does this statistic mean? What exactly is a sociopath? What do they do to be labeled as such? And how many people are affected by them? While everyday lying has become acceptable and even socially necessary, it is often difficult to discover when someone is manipulating you through lies or other actions. Since a sociopath has no conscience, he or she feels no remorse about piling lie on top of lie until, eventually, the façade comes crashing down and he or she is exposed

Tüüp: ebook

Lk arv: 184

Minu arvamus: Üldiselt selline tekst, mida mina oskaks ka sotsiopaatide kohta kirjutada. Kas ma sain midagi uut teada? Ainult seda, et nad on tõenäoliselt kroonilised valetajad, emotsioonide teesklejad, manipuleerijad ja seda, et minust oleks lapsena vabalt sotsiopaat võinud kasvada. Aga kasulik raamat, mis võiks olla koduriiulil tõlgituna.

7/10

15674+ 184 = 15858
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime6/7/2016, 07:43

43

Pealkiri: LÜrgne Kutse. Valgekihv

Autor: Jack London

Tutvustus:
Elu puutumatu looduse keskel ja karmides tingimustes, kohtumised paljude omataoliste rändurite ja nende abiliste – koertega – ajaendasid autorit kirjutama kaht käesolevas köites leiduvat suurepärast loomajutustust, mis on säravad pärlid kogu maailma kirjanduslikus animalistikas ning haaravad oma elamuslikkuse ja kunstilise sõna jõuga ikka uusi lugejate põlvkond

Tüüp: ebook

Lk arv: 376

Minu arvamus: Kujutate ette, ma lugesin seda esimest korda. Lapsena ma lugesin Jack LOndonit küll, aga Valgekihva raamatut meil ei olnud. Samas ma teadsin, et see oli paljude lemmik. Jah, se oli väga hea. Ertiti läks hinge Valgekihva lugu, piinatud päästetud loom. See annab lootust ka teiste samasuguste osas. JA üks lühijutt oli ka hea.

9/10

15858+ 376 = 16234
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime21/7/2016, 09:16

44

Pealkiri: Teach Like a Pirate: Increase Student Engagement, Boost Your Creativity, and Transform Your Life as an Educator

Autor: Dave Burgess

Tutvustus:Based on Dave Burgess's popular "Outrageous Teaching" and "Teach Like a PIRATE" seminars, this book offers inspiration, practical techniques, and innovative ideas that will help you to increase student engagement, boost your creativity, and transform your life as an educator. You'll learn how to: Tap into and dramatically increase your passion as a teacher Develop outrageously engaging lessons that draw students in like a magnet Establish rapport and a sense of camaraderie in your classroom Transform your class into a life-changing experience for your students This groundbreaking inspirational manifesto contains over 30 hooks specially designed to captivate your class and 170 brainstorming questions that will skyrocket your creativity. Once you learn the Teach Like a PIRATE system, you'll never look at your role as an educator the same again."

Tüüp: ebook

Lk arv: 192

Minu arvamus: Väga lahe oleks Sellis õpetaja tundides olla. Kuid ise sellist tsirkust korraldada? Jah. Samas ideid sai, mida sügisel katsetada.

7/10

16234+192= 16426
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime25/7/2016, 12:58

45

Pealkiri: Outlander

Autor: Diana Gabaldon

Tutvustus: The year is 1945. Claire Randall, a former combat nurse, is just back from the war and reunited with her husband on a second honeymoon when she walks through a standing stone in one of the ancient circles that dot the British Isles. Suddenly she is a Sassenach—an “outlander”—in a Scotland torn by war and raiding border clans in the year of Our Lord...1743.
Hurled back in time by forces she cannot understand, Claire is catapulted into the intrigues of lairds and spies that may threaten her life, and shatter her heart. For here James Fraser, a gallant young Scots warrior, shows her a love so absolute that Claire becomes a woman torn between fidelity and desire—and between two vastly different men in two irreconcilable lives.

Tüüp: ebook

Lk arv: 896

Minu arvamus: Woah, päris paks raamat Very Happy Alguses ma arvasin, et see on üsna igav, aga lõpu poole läks üsna heaks. Veidi ebarealistlik suhe, aga eks raamatusuhteid on ikka tore lugeda ja unistada. Mingi aeg loen järgesid ka ilmselt.

8/10

16426 ja 896 on 17322
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime25/7/2016, 13:03

46

Pealkiri: sotsiopaadid meie ümber

Autor: Martha Strout

Tutvustus: Ühel tavalisel inimesel kahekümne viiest pole südametunnistust ning ta võib kõike süütundeta teha.
Kes on see saatan, keda sina tunned? On see su valetav petisest endine abikaasa? Su sadistlik kehalise kasvatuse õpetaja keskkoolis? Su ülemus, kellele meeldib koosolekutel inimesi alandada?
Arvame, et sotsiopaadid on vägivaldsed kurjategijad, kuid raamatu autor mainib, et koguni neljal protsendil rahvastikust on see sageli märkamatuks jääv vaimne häire, mille peamine sümptom on täielik südametunnistuse puudumine. Su kolleeg, naaber või koguni mõni pereliige võib olla sotsiopaat. Nad võivad teha kõike, tundmata vähimatki süüd, häbi või kahetsust.

Tüüp: pehmekaaneline

Lk arv: 256

Minu arvamus: Räigelt huvitav. Ma pole ammu midagi nii head lugenud. Väga hästi kirjutatud, pole selline sensatsioonimaiguline ameerika kirjandus. Selle raamatu ostaks kojugi

10/10

17322 ja 256 on 17578
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime3/8/2016, 13:53

47

Pealkiri: pedagoogilise psühholoogia käsiraamat

Autor: Edgar Krull

Tutvustus: Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat» pakub õpetajale teavet õpilase arengu ja õppimise ning õppe-kasvatustöö kohta. Raamat algab õppe-kasvatustöö eesmärgistamise ning õpilase isiksuse ja arengu vaatlemisega, jätkub olulisemate õpiteooriate ja nende rakenduste tutvustamisega ning lõpeb õppe-kasvatustöö käsitlemisega. Viimati nimetatud teema haarab õppe-kasvatustöö planeerimist, meetodite valikut
õpioskuste ja õpimotivatsiooni kujundamist, distsipliini kindlustamist, õpitulemuste väljaselgitamist ja hindamist.
Pedagoogiliste probleemide süstemaatiline, terviklik ja teaduskirjandusele toetuv käsitlus ühelt poolt ning teksti hea liigendus, detailne sisukord ja aineregister teiselt poolt võimaldavad teost kasutada nii õpikuna kui ka käsiraamatuna.

Tüüp: kõvakaaneline A4

Lk arv: 638

Minu arvamus: enamus on selline asi, mida ma tean, kuid lihtsalt ei tea, kelle teooria see on. Midagi praktilist sealt teada ei saanud

7/10

17578 ja 638 on 18 216
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime17/8/2016, 17:24

48

Pealkiri: Kööbik

Autor: Adam Roberts

Tutvustus: Bingo Grabbings on kööbik, kes naudib mugavat elu (jalgu arvesse võtmata, loomulikult). Kuid Tema rahu saab rikutud, kui ühel päeval saabuvad võlur Gandef ja trobikond päkapikke, et tirida ta seiklustesse: neil on plaanis rüüstata varasalve (või nii nad vähemalt väidavad), mida valvab suur ja väga tusane lohe Smug.
Ehkki sellises hullumeelses ettevõtmise osalemine on Bingole vastumeelt, veenab teda ruttu viisakalt tema kõrile asetatud pistoda. Nii asuvadki kohkumatud kamraadid rännakule, mis tundub tõeliselt eepiline (noh, vähemalt seni, kuni loete, mis juhtus Bingo õnnetu nõbuga).
Ah jaa... Bingo leiab sõrmuselaadse asja - jumal üksi teab, mis SEE endas kannab....

Tüüp: pehmekaaneline

Lk arv: 201

Minu arvamus: Kerge raamat ajaviiteks. Vahepeal võttis muhelema, aga ei midagi enamat.

6/10

18 216 ja 201 on 18 417
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime24/8/2016, 11:30

49

Pealkiri: Emotsionaalne intelligentsus

Autor: Daniel Goleman

Tutvustus: Daniel Goleman on kindlasti üks kaasaja kuulsamaid ja mõjukamaid psühholooge. Tema tööd on kõrgelt hinnatud nii teadusringkondades kui ka laiema publiku hulgas. Kui kaua aega peeti üheks peamiseks inimese edukust määravaks tunnetuseks vaimset võimekust ? IQ-d, siis Daniel Goleman väidab, et määravaks on hoopis laiem omaduste kogum ? emotsionaalne intelligentsus. Emotsionaalne intelligentus on oskus ära tunda ja kontrollida oma emotsioone ja impulsse, mõista, mida teised tunnevad ning võime ennast ja teisi motiveerida ja mõjutada. Kõrge emotsionaalse intelligentsusega inimesed on head suhtlejad, edukad tööl ja koduses elus. "Emotsionaalne intelligentsus" on praeguseks ilmunud enam kui kahekümnes keeles ja on paljudes maades kiiresti saanud bestselleriks.

Tüüp: kõvakaaneline

Lk arv: 398

Minu arvamus: Üks minu lemmikumaid autoreid... Nii hea meel, et ma sain selle raamatu osta. Natuke palju tühja juttu, aga suudab oma poindi hästi esile tuua.

18 417+ 398 = 18 815
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime31/8/2016, 09:14

50

Pealkiri: The God slayers

Autor: Barbara Bretana

Tutvustus: What if you could design the perfect baby? What could you sell such a process for, or even the baby itself? Super genius, the perfect soldier, statesman, inventor? What would you pay for such perfection? And wouldn't the government want one if he or she existed? At what cost?

Tüüp: ebook

Lk arv: 467

Minu arvamus: Stseenid vahetusid ülikiirelt, tempo oli väga kiire.. Aga idee selle raamatu taga on väga huvitav. Mõnes mõttes mulle meeldis, aga seal jääb ikka üht-teist liiga nõrgaks, et nimetada seda nauditavaks. Jällegi toon välja liiga kerged armumised.
6/10

18 815 ja 467 on 19 282
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2016 eesmärk on 80 raamatut   2016 eesmärk on 80 raamatut - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2016 eesmärk on 80 raamatut
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Raamatut? Soovitaks keegi? :)
» Kas oled lugenud seda raamatut?
» 2016
» 2016
» 2016 :):)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Tuki-
Hüppa: