MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lemmik bänd/laulja ?

Go down 
+38
Tuki
Pump
Bee
Cool_Girl
Ade
Karolin
Tricia
Bluebelli
Katu1995
White Wolf
cth-
black
Emma
ThatsMe
padjanägu, [h]
Keku
Britney
Superstar
Krissu
GossipGirl
Lammas
Maiu Laaneoja
Audrey
Samantha Williams
Pingu
Prince Kirameki
Evy
Diana.
Liina
Espada
nasicc
Helen
Anny
Keiti
Disaster
Sixx-
Astrid.
Miley Cyrus
42 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Cool_Girl
Tasane
Cool_Girl


Female Postituste arv : 4
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime17/11/2009, 20:59

minu lemmik on Hannah Montana Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Cool_Girl
Tasane
Cool_Girl


Female Postituste arv : 4
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime17/11/2009, 21:00

kas kellelegi meeldb hannah montana Question
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime17/11/2009, 21:03

Hea küsimus..
ei meeldi.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime17/11/2009, 21:31

Daughtry meeldib ja seda loo No Suprise pärast :)
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime22/11/2009, 16:06

Hetkel on siis lemmikud: Sum 41, Train, Plain White T-s, Kansas, Nickelback, Jason Mraz, Muse jne.
Tagasi üles Go down
Pump
Võlur
Pump


Female Postituste arv : 59
Age : 27
Asukoht : Aruküla.

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime22/11/2009, 16:08

Jesse McCartney. Üle kõige.(;
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime22/11/2009, 18:00

Mmm.. ma tean, et ma olen siia postitand aga ikkagi. aa, ja seda tean ma kaa, et ma olen padjakas, praegu.

Tegelt on nii, et on sellised bändid, kellelt sulle meeldivad eranditult kõik lood (v.a paar nõmedamat, aga seda ikkagi kõva häälega kuulutama ei hakka - kokkuvõttes on ju siiski 97% lugudest head) ja siis ülejäänd on lihtsalt üksikud lood üksikutelt artistidelt.
Niietsiis.. pikemaajalised 100% lemmikud on Smilers, ABBA ja Ruja. Neil on iga tuju jaoks lugu olemas ja neid võib alati kuulata, eksole. Kõik lood on head kaa, just nagu ma seletasin.
PS. EESTI MUSA FOREVER! =)
ja siis on veel selline seltskond artiste, kelle tuju sul lihtsalt vahel peale tuleb ja siis sa kuulad täiesti lampi mingit Rock Hoteli päev otsa, kuigi sa ei tea nimepidi neilt pooligi lugusid - ometi on nad kõik head ju.
PS. EESTI MUSA FOREVER! =)
ja ülejäänud on siis üksikud (või mitte niiväga üksikud, kuid siiski) lood igast artistidelt.
PS. EESTI MUSA FOREVER! =)

halleluuja.
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime22/11/2009, 18:42

Aga mina olen ikkagi Simple Plan'i friik ja ma ei usu, et see ealeski lõppeb. Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime22/11/2009, 19:09

Simple Plan on jah hea !

Lemmik on ikka ja alati McFly Razz
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime22/11/2009, 19:31

Marilyn Manson, my love. Very Happy Ma jumaldan ta häält ja laule. Harilikult on need nii hea sõnumiga.
Siis Evanescence. Sama lugu. Vapustavalt hea hääl sellel Amy'l
Dope. Mõnikord mõnus kuulata.
Kolm põhilist, kelle obsession on mul praegu. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime1/12/2009, 23:05

Within temptation. (L) Kuigi viimast albumit enam poodi ostma ei torma... Very Happy
Leona Lewis meeldib ka viimasel ajal. Very Happy Unelood mul. Very Happy
Ja Mc Mane.
Aga ausalt öeldes kuulan ma viimasel ajal ainult telefonis olevat nii üht koma teist enne magamajäämist. Ei viitsi lihtsalt arvutist musa käima panna.
Aga Westlife'i peab ka ära mainima. (H) See on klassika. :d
Ja Tinchy Stryder (õigekirja eest pead ei anna) on ka hea. Very Happy Mulle meeldib tema hääl. Ja hääle armastamisest rääkides meeldib Byz ka. Very Happy
Üldiselt, kui ma praegu midagi kuulan, siis klassikalist muusikat. (Süüdistage muusikaajalugu. Hetke lemmiklaul on Händel'i "Hallelujah". Vist oli Händel... Very Happy )
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime1/12/2009, 23:49

Minu lemmik on Fall Out Boy. Need tüübid on nii mõnusalt segased lihtsalt. Very Happy

Samas ma kuulan väga palju muud ka. Emilie Autumn, A7X, Nightwish, The Prodigy, Pendulum, W.A. Mozart, ja nii edasi, ja nii edasi. Mu muusika eelistused on liiga laiad, et neid kuskile kasti suruda.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime2/12/2009, 01:54

Minu viimaseks lemmikuks on kujunenud Epica ja ma saan Juliat selle eest süüdistada XD
Muidu kuulan ma veel Nightwish´i, Within Temptation´it, Skilletit, Three Days Grace, Bullet For My Valentine, Emilie Autumn kuulub ka minu muusika listi, siis veel Immediate Music, see on selline sümfoonialiku laadiga. Mm..Kindlasti on neid bände veelgi, kui meelde tuleb siis annan teada Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime2/12/2009, 16:29

Skillleeeeet. (L) Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime2/12/2009, 22:25

You like that band too? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime3/12/2009, 16:14

I do. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime3/12/2009, 16:17

Praeguseks on neid mul taas mitu.

The Agonist näiteks
Ayumi Hamasaki
Evanescence
Within Temptation


Lisaks on veel, aga jah, neid ma eelistan kõige rohkem kuulata.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime3/12/2009, 16:18

Ma kuulasin kunagi Ayumi Ourselves'i kõriauguni ära... Very Happy Teised laulud ka head, kuid ei oska midagi erilist arvata (enam). Very Happy Kunagi oli ta täitsa klass omaette. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime3/12/2009, 16:23

Ma fännan tema Missunderstoodi.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime4/12/2009, 17:27

Minu nimekirja lisandub kindlasti ka Rock Hotel. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime4/12/2009, 23:35

hm.. põhilised (hetkel) on..
Smilers, Mika, McFly, Robbie Williams (vms Very Happy), musakooli plaat, Taylor Swift, Cascada (uued laulud on head Very Happy liiga häst oskab laulda ka Very Happy) jaa.. hm, nickelbaaaaaaaack! (L) Very Happy
kindlasti on veel neid, aga hetkel ei tule pähe. Very Happy

Rihanna on ka suht okei. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime10/12/2009, 00:00

nasicc kirjutas:
I do. Very Happy

awwi Very Happy
Ma ei arvanudki, et keegi seda kuulab Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime12/12/2009, 14:12

Haha, viimasel ajal on juurde tulnud B2ST või siis BEAST, MBLAQ, FT Island, Epic High, SS501... ^^
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime12/12/2009, 14:28

Little boots on hea :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime12/12/2009, 21:40

xD. Uusim lemmik on millegi pärast GaGa, aga ma arvan, et seda lühiajaliselt...ja see ei tähenda, et mulle CB enam ei meeldi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lemmik bänd/laulja ?
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Laulja [28/...]
» Lemmik tegevus?
» Lemmik film/filmid?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: