MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+9
GossipGirl
black
Lord Esai
Lammas
Miley Cyrus
Kärolyn
spring
Helen
nasicc
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/5/2009, 18:00

Heh. Very Happy
Tglt uus osa tuleb siis, kui ma otsustan, kas ma teen õnneliku või... mitte nii väga õnneliku lõpu. Very Happy Ses suhtes, et... jah. Olen jõudnud vahepeal mõtlema hakata. Very Happy
Ma tahan reaalset juttu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/5/2009, 18:15

Sa hakkasid mõtlema?
Mis sul arus oli?? Very Happy
Ma tahan õnnelikku lõppu, tegelikult ka! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/5/2009, 18:27

Mõtlemine. xD
Ega ma usun, et tahad... Very Happy
Aga ma esitan selle loo vbl oma kooli loominguvõistlusele. Very Happy Ja ma ei taha, et see tüüpiline pubejutt oleks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/5/2009, 18:49

Aga sa tee siia nunnu lõpp ja siis pärast kirjuta omaette kuskil nurga taga siuke nõme lõpp nagu sul raudselt plaanis on.

Koolis tuleb mingi omaloominguvõistlus?
Ja mis sellest romaanivärgist saab?
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/5/2009, 18:55

Ma pidasingi seda loominguvõistluse all silmas.
Aili pani ju kuulutused välja.
jutustused, romaanid, luulekogumikud, filmistsenaariumid, näidendid jms oodatud. 1. novembriks. Very Happy
Loe stende, kullake. Very Happy

Aga ma´i tea... Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/5/2009, 19:01

Ee.. pole aega stende lugeda..

Aga meile ütles ta et romaan või näidend ja et algab romaan kuskilt sajast leheküljest. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/5/2009, 19:13

Noh, kuulutuse peal, et jutustus alates 5 lk, romaan eeldab juba pikemat teemakäsitlust... Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/5/2009, 19:04

on ka asi milleüle vaielda.. samalajal oleks sa võinud hoopis uut osa kribada! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/5/2009, 19:32

On palju erinevaid võimalusi, mida oma ajaga peale hakata. ;D
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/5/2009, 19:50

Jah, ja sinult ootan ma oma aja raiskamist kirjutamisega Very Happy:D:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/5/2009, 20:13

Kahju, et ma oma aega raisata ei taha. Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/5/2009, 20:30

häääh Very Happy
taha ikka Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/5/2009, 20:45

Patsemu? *












*Miks? Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/5/2009, 20:51

hea et sa tõlkisid Very Happy xD

selleks et ma TÄNA uut osa saaks! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime29/5/2009, 08:46

Palju tahad, vähe saad. (6) Very Happy
Pealegi, mõtle - viimane osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/6/2009, 18:05

Nonii.
It looks like it´s the very last part. Very Happy
Sorry, et nii kaua ootama pidite. Very Happy
Tegin ikka alguses mõeldud õnnelikumat sorti lõpu. Very Happy
Oleks võind parem olla. Very Happy
Still hope u like it. ^^

8. Osa

...väärt.

Martin:


Lasen kõigil, kellel vähegi soovi, ees bussi peale joosta ning järgnen siis vaikselt. Väike närv on sees - ma ei näinud ju eelmine nädal Liisat ning selle kahe nädalaga võib palju juhtunud olla. Sellegipoolest jääb tema blond juuksepahmak kohe bussi sisendes silma. Ta istub üksi, vahekäigu ääres. Pea on ettepoole nõksatanud ning arvatavasti ta loeb midagi.

Astun kiirelt vahekäigus edasi. Kontrolör teab mind juba nägupidi. Temaga pole probleemi. Seega jõuan vahejuhtumiteta Tüdrukuni ning panen talle märguandeks käe õlale. Liisa vaatab ehmunult üles.

„Oh, Sina.“ Liisa on pahane. Seda on ta häälestki kuulda – „sina“ oli suure tähega. Tüdruk teeb mulle ruumi ning ma istun häbenedes tema kõrvale. „Tere,“ ütlen võimalikult sõbralikult. Ta noogutab ning mängib snake´i edasi.

„Kus eelmine nädal olid?“ küsib Liisa kuidagi kõrge häälega. Ohkan ning vajun sügavamale istme polsterdusse. „Jäin bussist maha. Olin sunnitud järgmise bussiga tulema. Koolis läks natukene... pika peale. Paar kahte, mida oli vaja järgi vastata...“ Vakatan, mõeldes, mida ta nüüd must arvata võib – loll poiss, kellel pole teha muud, kui kahtesid saada. Või mida iganes.

„Aa... Okei.“
Umbes samal hetkel lendas ka tema uss peaga vastu posti ning mäng lõppes. Liisa sai skooriks 563. Pole paha.

Sätin oma sülesolevat kotti ning silmitsen teda. Suvi teeb inimestega imesid – ta pole enam pooltki nii kahvatu, kui mäletasin, ning kuigi ta on tõsine, on näha, et ta on õnnelik. Paar nädalat kooli veel; kes poleks.

Ta paneb oma telefoni taskusse ning pöördub kehaga pooleldi minu poole, avades suu, justkui midagi öelda tahtes. Kuid ma jõuan tast ette: „Ära hoia oma telefoni taskus. Tervisele kahjulik. Võib tekitada vähki ja võid jääda impotendiks – kui see on sõna, mida naiste kohta kasutatakse.“ Punastan. „Pea lähedal pole seda ka kasulik hoida, kuna see võib tekitada ajuvähki. Need magnetlained, mis tulevad... Samas on asi subjektiivne, kuna mida uuem on telefon – ja sul tundub olevat suht uus mudel – seda väiksem see kiirgus on. Sest noh... kui vanasti sai telefonidega helistada raadiomasti lähima saja kilomeetri piirides olemata, siis nüüd kaob levi kohe ära, kui masti silmapiiril pole,“ jagan oma teadmisi. Iseasi, kui täpsed need on... Mul on kalduvus siit-sealt informatsiooni hankida, ja seejärel need informatsioonikillukesed kokku liita. Tulemuseks võib olla vahel väga... vääraid fakte. „Parem karta kui kahetseda,“ lisan kiirelt.

Tüdruk vaatab oma telefoni eest ja tagant. „Ja kus ma seda siis hoidma peaksin?“ küsib ta kulmukergituse saatel. „Kus sina seda hoiad?“

„Kotis.“
Justkui märguande peale hakkab mu telefon pirisema. See pole just kuigi uuemat sorti, mis tähendab, et kiirgus on... meeletu.

Liisa:

Vaatan, kuidas Martin oma kotisolevat telefoni taga ajab ning panen enda oma taskusse tagasi – küll ma selle uue informatsioonikillukese kõrva taha panen ning hiljem selle vastu midagi vastu võtan.

Martini kulm on kortsus.

„Mh... Miks?“ Poiss kummardub kergelt ettepoole ning noogutab endaette. „Aeh. Oleksid võinud varem teada anda... Kuid mis siin ikka. Aitäh. Tsau.“ Martin lõpetas kõne ning pani telefoni kotti tagasi.

„Midagi ebameeldivat...?“ küsin ettevaatlikult, kuid minu ülimaks rahulduseks raputab ta pead ning isegi muigab natukene, mõrult. „Trenn jääb ära - õpetaja on suutnud haigeks jääda.“

„Aa...“
noogutan teadja ilmega. Õpetaja haige – kah asi, mille pärast muretseda. „Mis trenn see üleüldse on?“ küsin selle asemel. „Jalgpall.“ Naeran. Nüüd ma saan aru, mis seal muretseda... Poisid.

„Eniveis, mis vahepeal teinud oled siis ka? Kaks nädalat on küllaltki pikk aeg...“ nendib poiss vaikselt. Turtsatan. „Pool kuud.“

Sellegipoolest pean enne edasirääkimist mõtlema. Mida erilist ma teinud olen? Kool, kodu, kool, mõttetu bussisõit, kool, kodu, buss. Kahtlased mõtted välja jätta. Kuigi mõnikord viivad mu mõtted teaduslike katsetusteni... Uusim idee on Madonna näo keetmine. Kahjuks on see barbaarne ning ka kergelt... võimatu.

„Ma mõtlesin, et vorstide nahk on hästi pingul ja kui neid keeta või praadida, siis nende nahk läheb lõhki, eksole. Kui sa just eelnevalt sinna auke sisse pole teinud,“ otsustan siiski oma mõtteid Martiniga jagada. „Ja siis ma lugesin kuskilt, et Madonna nahk on nii pingule tõmmatud, et meigita näeb sealt läbi veresooni. Selle kohta öeldakse paberõhuke, kuid ma ei mõista... Paber võib väga paks olla. Igastahes. Siis ma mõtlesin, et kas madonna näonahk läheks ka lõhki, kui seda-teda keeta?“

Jään vait ning vaatan huulde hammustades Martinit, kes mind lollil ilmel jõllitama on jäänud. Hakkan oma mõttelendu häbenema – kuigi veel natukene aega tagasi arvasin tõesti, et see on asi, mille peale tulemine on auhinda väärt. Kuid Martini suunurk tuksatab ning peagi ei piirdu ta vaid naeratamisega, vaid purskab üle bussi naerma.

Muutun üle näo punaseks, kui näen silmanurgast, et kõik, kes kuuldeulatuses, jõllitavad meid. Juudas küll... Ma olen mark inimene.

„Kuule... see on ju päris... khäm... Jamh...“ Martin otsib sõnu, üritades samas rahulikuks jääda. Ikka ja jälle vappub ta korra üle keha, kui ta naerma kipub. „Geniaalne, ütleme siis nii,“ suudab ta lõpuks oma lause lõpetada. Tunnen end endiselt häbistatuna.

„Sellegipoolest...“ Martinit segab jälle pirisema hakanud telefon. Nõutud kutt.

Ta kobab taaskord oma mobiili järele ning paneb selle kõrva äärde. Vaatan aknast välja. Veel paar kilomeetrit ja oleme kohal. Ma vähemalt arvan, et see on paar kilomeetrit. Ma ei tea, kas ma olen maininud, kuid minu silmamõõt on alla igasugust arvestust. Kahjuks.

„Ee... Jah, see oleks vägev... Mm, ma nüüd ei tea... Kuule. Oota korra.“ Martin pöördub arglikult minu poole ning ma vaatan küsivalt vastu. Ta suu tõmbleb, justkui üritaks ta midagi öelda, kuid samas mitte. Seda on veider seletada.

„Kas sa... ehk. Ma mõtlen, et kui sul nagu.. mark pole, või mida iganes... Et kas ma võin selle paar tundi su sõpradega hängida? Kuni bussini, ma mõtlen...“

Oo. Mai. Gaad.

Ta kutsus mind välja.

Martin kutsus mind välja.

Või noh. Tegelikult ta ei kutsunud mind välja. Aga ta tahab muga koos olla. Või noh, ta kutsus välja – koos bussist välja. Mitte Välja. Lihtsalt välja. Väikese tähega. Mu olematute sõpradega. Ei no... fain.

Leian end pead raputamas ning Martini nägu muutub kohe palju rõõmsamaks. Ta pöördub minu poolt ära ning ütleb mobiili: „Sorry, kutid. Teised plaanid. Mõni teine kord, okei? Okei. Tsau.“ Ja ta paneb telefoni ära. Jälle oma spordikotti.

Võtan äkilise inspiratsioonivälgatuse valgel oma telefoni välja ja teesklen, et otsin telefoniraamatust kellegi numbrit. „Tead... Ma mõtlesin, et mu sõbrad pole äkki eriti sinu tüüpi... Et äkki pole sul midagi selle vastu, et me muidu kuhugi läheme?“ küsin oma häält normaalseks sundides. Martin noogutab. Natukene ehmunult, kuid siiki. Noogutab.

„Näe, ma helistan neile... Siis nad teavad,“ seletan telefoni kõrva äärde pannes. Sisimas loodan, et keegi helistada ei kavatse. Olen kuulnud juttu, kus üks naine oli ka tänaval teeselnud, et räägib telefoniga – mine tea, ehk samal põhjusel, mida mina – ja telefon oli lõugama hakanud. Täis mast. Hoian näppu nii igaks juhuks vastuvõtmise nupul – juhuks, kui telefon vibrama peaks hakkama.

„Eeh... Tsau... Mari! Mhm... Kuule, asi on selles, et ma nagu suht... ei saa täna tulla. Jah, mul... Ee... Jamh, jäin bussist maha. Hale olen. Tean. Aga vaatame... ehk mõni teine kord? Muidugi...“
Teesklen kiirustades kõne lõpetamist. Martin irvitab.

„Hale valevorst oled,“ teatab ta vahekäiku astudes – olime kohale jõudnud.

Ta ulatab mulle käe ning aitab mu samuti enda kõrvale. Ma ei valeta, kui väidan, et olin taevas. Või midagi sinnapoole. „Ei tea sa midagi,“ vastan ta irvitusele vastates. Tõsiselt – ta ei tea ju paljugi.

„Tean ikka küll.“
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/6/2009, 19:05

I am The First kommenteerija Very Happy Very Happy
Nii.. Mulle väga väga väga meeldib Martin Very Happy xD
ma alles nüüd taipasin ta nime.. Noo, miks sa just Selle nime valisid ? Very Happy
jaa.. lõpp oli.. kena Very Happy
selline realistlik, kui sa selle lõpu saadaks sinna maitea kuhu siis oleks ok küll ju ? Very Happy
ja Liisa pani ka lõpus hästi ikka Very Happy xD
ja Martinist oli eriti nunnu talle käsi ulata lõpus Very Happy
ja ma üldse laavin seda juttu sajaga Very Happy
tee uus hooaeg ? Very Happy xD
noh.. nende elust pärast seda ? Very Happy (''Elu pärast tõehetke'' xD)

aga jah.. MEEEELDIS Very Happy
See oli UUUT asemel^^ Very Happy xD

jahhh.. ma ei oska midagi öelda enam, edu Very Happy Very Happy
Aga ma tahan uut hooaega ka Very Happy Very Happy


Viimati muutis seda black (11/6/2009, 19:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/6/2009, 19:07

äh kui hea...
Tagasi üles Go down
kikael
Kojamees
kikael


Female Postituste arv : 35
Age : 28
Asukoht : Saue

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/6/2009, 19:11

Sa pead edasi kirjutama. 8. osa on way liiga vähe.
Ma lihtsalt armastan seda juttu.
Paluuuun teist hooaega, eks.
Aitäh ja headaega.
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/kikael
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/6/2009, 19:13

To black:
Haha. Very Happy
Nende nimedega oli nii, et ma lihtsalt teadsin, et nende nimed on Liisa ja Martin, et muidu nad pole Liisa ja Martin. Kui sa mõistad, mida ma mõtlesin. Very Happy

Järgmine hooaeg - Rong number 2070? Very Happy
I don´t think so. Millest ma kirjutaksin seal? Very Happy

Ja arvatavasti ma saadangi sinna. Very Happy Pool aastat veel tähtajani, kuid noh, jah. Kui sobib, siis on veri kuud. :) Ei pea vaeva nägema.... Very Happy Aga elame, näeme, mis jutuideid veel tuleb. Very Happy Äkki saab mitu saata, kuigi see oleks pugejalik. Very Happy

Aga tore, et meeldis. :)

To Loore:

:)

To kikael:
*naerab*
Ma tõesti ei teaks, millest kirjutada. Ses mõttes, et noh... jah. Very Happy
Ei taha lõhki ka minna selle looga. Et igavaks kisub. Very Happy MG´l (mingi üle 100 osa), on juba selline... hallitamise maik juures. Very Happy
Ja aitäh. :)
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/6/2009, 19:18

xDD
eii, mitte rong 2070 (vms Very Happy), vaid ntx.. paar kuud edasi, et nad on SÕbrad senikaua, aga sa hakkad siis tüüpilist reidi laavikat kirjutama Very Happy
et noh.. jah Very Happy, mitte rongisõitu vaid seda kudas nad igapäev kokku saavad.. või siis maitea ju :d xD mõtle ise( -.- ) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

aga jah, jahjahjah.. sain küll aru mis sa mõtlesid Very Happy ja tahan ikkagi uut hooaega Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/6/2009, 19:22

Selle jutu mõte oligi see, et mitte kirjutada järjekordset totaalset laavikat. Duh. -.- Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/6/2009, 19:23

xD
täpselt, Selle jutu, aga selleks ongi Teised hooajad Very Happy
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/6/2009, 19:43

Sa SAADAD selle jutu sinna võistlusele!! Very Happy
Kohe KINDLALT! Very Happy
Appi, ma nii naeran ikka veel siin... xD
Mari... xD
Nii hale. Very Happy Nii kuradi hale, kuigi see on midagi, mida mina ise ka teeksin. Very Happy
See telefoni asi, muidugi. Very Happy
Aga jutt oli TORE! Very Happy
Martin on vägev tüüp. Very Happy Võttis niimoodi vuntsi kokku ja ongi veel üks paar meie väikeses maailmas. Very Happy
Armas! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/6/2009, 19:46

To black:
Emmm..... Very Happy Ma nüüd ei tea. Ausalt. Very Happy

To spring:

Saadangi arvatavasti. ;D
Tore, kui meeldib. Very Happy
Ja armas, kui Martin on vägev. Ja paar.... neid pole kunagi liiga vähe. Very Happy
Aitäh! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)   Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Liin number 7. (8. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» KOLMAS NUMBER - 14.09.09
» Esimene number.(21.03.09)
» Karamell 5. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: