MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tsitaadid (<18 keelatud)

Go down 
+14
Kärolyn
Karolin
Heffu
White Wolf
Bluebelli
Keiti
Marmelaad
Emma
Lord Esai
Audrey
LittleMissy
Prince Kirameki
ThatsMe
Maiu Laaneoja
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime11/9/2009, 20:52

Jaa, jadad :) Msn'i kaudu? See oleks väga tänuväärne.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime11/9/2009, 21:04

anytime i'm online (and by that i don't mean online/busy/away oslt)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime18/9/2009, 21:22

lol!
Täiesti vägevad killud koolist, meil vist nii andekaid õpetajaid enam ei ole..

Aga kõige toredam mälestus on viimasest füüsika tunnist, uus õpetaja (mees) ja tal oli see vaakumi-maeiteamisasjanduskaasas. Alguses näitab siis, et vesi läheb keema seal kui rõhku vähendada. Siis räägib sellest mis juhtuks seal õhupalliga. Klassist kostub kellegi hüüe, et näidake. Õpetaja küsib tervelt klassilt, et kas siis kellegil on õhupalli. Kõik raputavad pead. Õpetaja mõtleb veidike ja küsib siis: "kas kellegil kondoomi on?" Klassist käib üle naer ning kuskilt kaudu rändab üks kondoomi pakk õpetajani. Vaatanud veidike seda pakki ja ohkab siis südamest ja avab pakendi. Puhub siis kondoomi natuke õhku, teeb sõlme peale ning paneb siis selle kupli alla, hakab siis õhku välja tõmbama ja äkitselt küsib: "kas sel koondomil oli mingi eriline maitse või? Suhu jäi kuidagi selline maitse, ma sellist ei ole kasutanud."
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime18/9/2009, 22:02

wtf?!?!?! Very Happy ERITI haige! Very Happy meil selliseid õpetajaid küll pole xD


aga. mul on kolm uut tsitaati.

Keemia. Mingi teema oli klassivennal õpetajaga (teatavalt siis kolmekümnendates väga ego mees), kes veidi ähvardaval toonil klassivennale vastu rääkis.

"Ma helistan su ema parimale sõbrannale! ..... Jah, ma tean rohkem teie perekondadest, kui te arvate."
ja muud taolist Very Happy ja KÕIK naersid! ma ei olnud ainuke! XD ta mingi kolm korda lisas seal selliseid asju, et rääkis end nö veel rohkem sisse Very Happy


Eesti keel. Vahtra:
"Pange nüüd käbe kohe."


nüüd ma enam ei mäleta, kes seda ütles. kas hergauk (ajaloos) või risto (füüsikas):
"Kohe vaatame, kes siin tuleb ja näitab soojenduseks."
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime18/9/2009, 22:17

Marmelaad,WOW!!Very Happy
Maiu,Puks meenutab ühte eelmist meesõpsi,see rääkis samamoodi,et "tean,teie perekondadest kõike" ja "ma räägin su vanaisale" jne. Terve klass naeris:D


Viimati muutis seda Emma (22/9/2009, 19:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime18/9/2009, 23:00

nojah, aga vaevalt, et ta seda selliselt ütles nagu ta nendega tihti suhtleks ja mitte ainult suhtleks Very Happy ja selliselt vahepeal peatudes ka, et kõigil oli aega mõista ning naerda Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime21/9/2009, 16:03

kellele puks meeldib, siis aidake tal aasta õpetajaks saada:
http://kristiine.tln.edu.ee/index.php?option=com_pollxt&Itemid=153
Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 16:38

Hääletasin Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 16:50

naiss Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 17:30

ehhe.
Mul meenus see, kui meiel n2dal tagasi mingi jama oli. (mingid 6pilased loopisid 6unadega kooli bussipeatuses mingied eramaju ja siis need inimesed, kes seal majades elasid kutsusid politsei) Igatahes 6ps hakkas yhele mu klassivennale r22kima "Ma tulen ka sinu koju ja istun keset elutuba ning ytlen, et ei lahku enne kui... Kas see on normaalne?" Klassivend: "ee, ma ei tea." 6ps: "muidugi on see normaalne, sest ennem kui ma sinu vanematega sellest asjast r22kida ei saa, ma ei lahku."
Me k6ik arvasime, et ta hakkab v66ra vara rikkumisest r22kima. xd

Aga muidu hirmus naljakad on need kyll.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 17:36

Ma tahaks ka Puksiga tunde, aga pole veel seda tundi. Very Happy
Aga tead, mina olen kurb sellepärast, et Maksimt¹uk (isegi kui läks valesti, siis eriti ei huvita Very Happy ) ära läks. Ta oli nagu parim õpetaja evah. xd Üks suurepärane näide siis eelmisest aastast.
"Lapsed, kui teie tahvlile sodimist ei lõpeta, siis kutsun mina direktori ja siis tuleb suur sandaal!" Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 19:19

Matas:

Meil 9-ndikud olid täna nii armsad ja hüppasid tundide ajal 2'lt korruselt alla.
Me siis klassiõega istusime matas koos ja akna ääres ja järsku ta hakkab karjuma: "Issand jumal, vaata...!!!"
Mina (kellele meeldivad sellised asjad :) Põnevus, ekstreemne jne):
"Ossa..."


Õpetaja (ülesande kohta): "See on väga raske operatsioon."

Keemias:

Õpetaja joonistas tahvlile mingit asja: "paneme siia, siia, siiia, Ja siis paneme..."

Päris lõbus oli Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 19:49

lolz XD päris palju on igast tundides panemist, ma olen täheldanud Very Happy


mulle õnneks Maksimt¹uk ei andnud Very Happy ta andis venkut, onju? mul on Ling. jah. Ling on hea. tõsiselt hea Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 21:17

Mu lemmikõps on ikkagi meie klassijuhataja ;D

Jumala õnnelikult kilkas: "Ai, jumal, mis nüüd saab!? Täitsa õudne!"
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 21:27

meie klassijuss on suht haige Very Happy


ahjaa, mis täna veel esta tunnis oli.
Osad tegid järeltööd viimasel 10l minutil, teised vastasid küsimustele lause kohta. siis hakkasin ma nuuskama. lõpetasin suht kähku ära. minu salfaka ärapanemisel võttis pinginaaber oma paki välja, sealt ühe ning nuuskas suht pikalt xD siis tüüp meie ees:
"No kaua võib?" Very Happy

x'D eijah. Vahtra ka irvitas Very Happy teised samuti Very Happy vaatasid ja itsitasid Razz no juhtub! Very Happy it's the season! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 21:35

HAhaaa Very Happy

Mu nina oli pühapäeva hommikul nii kinni et kui ma normaalselt hingata püüdsin tegi nina mingit kahtlast häält Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 21:42

XD hästi Very Happy
mul lähevad väljas kraanid nii lahti, et koju kuhugi ruumi jõudes suht tilgungi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 21:45

See kahtlane hääl oli : "Tuuuuut!"
Ma sain naerukrambid.

Aga.. mnjahh... Nüüd on nohu jälle tagasi, sest ma olen tubli tüdruk ja käin märja peaga õues ringi Very Happy Opaaa, ülehomme rebastepidu Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 21:46

oled küll geniaalne Very Happy ma siin elu eest vaatan, et kuidagi rohkem ei külmetaks Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime22/9/2009, 21:52

edu sulle Wink
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime28/9/2009, 18:11

Mingil eelmisel tunnil ajaloos.

"Shuppiluliuma, ma kirjutan kohe tahvlile ka, kui keegi tahab oma pojale nimeks panna, siis teab, kuidas kirjutada."
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime28/9/2009, 18:20

einohh, eriti hea ju. ^^

meil ytles ajaloo6ps :
"Nyyd hakkab siis muinasaeg l6pule j6udma"
edit: aa, ja yks klassivend ytles sellepeale "noh n2ha jah, et mu pinginaaber hakkab vaikselt inimeseks arenema."
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime28/9/2009, 18:39

x'D kommentaar oli hea Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime28/9/2009, 21:54

Meil ka suht igasugust värki räägitakse, poisid panevad muidugi hullult roppu.

Üks kõigi uus lemmikõpetaja on meie uus saksa kõnekeele õps. Ta lihtsalt räägib nii naljakalt en anna või otsad. Very Happy

Siis ühes kõnekeele tunnis:
Pidi tegema jutu sellest, mis suvel tegid.
Üks meie rühma poitsest tahab öelda, et läks vanaema juurde, aga tuleb: "Ich geht ins meine GroBmutter." Võiumbesnii.
Tõlkeks siis, et läks oma vanaema sisse. Very Happy

Viimasest ajast on meelde jäänud üks lemmikstseen:
Ajalootund, Karl Suurest käib jutt.
Õpetaja: "Ja nii ülendati majordoomus Pippin-"
Üks poistest (torkab vahele): "Pippin oli Sõrmuste Isandas see punase peaga jupats!"
Siis karjub veel keegi: "Ei olnud Pippin, Ilo oli punase peaga!"
Mina: "Ise oled Ilo, ta nimi on Merry!"

See viimane aga suutis terve klassi tunniks ajaks vaikselt töötama panna, sest ma olen klassi kõige vaiksem ja minu vahelesegamine vist ¹okeeris neid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime28/9/2009, 22:10

XD kuule jah, ma tean, mida sa tunned Very Happy ma olin ise ka oma põhikooliklassis kõige vaiksem ja targem Very Happy ja kui midagi imelikku ütlesin või tegin, mis teistele nii tavaline oli, siis vaadati mind ka - wtf, Elisabeth isegi teeb seda?! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Sponsored content





Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tsitaadid (<18 keelatud)   Tsitaadid (<18 keelatud) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tsitaadid (<18 keelatud)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Keelatud
» Keelatud armastus ! [One-shot]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Maiu Laaneoja looming-
Hüppa: