MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad... 77/77

Go down 
+54
kellluke16
Dragomira
StickwithU
Naughty
worfets
Smile*
totuks
Frezia
Kard
rebasekutsikas
Little Green House
PINK
NunnuOled-
LittleFunnyBunny-
getukz
Anny
Evvu
AlwaysMe^^
accident
LikeNoOther
HannaLiisaaa
kutsu123
kurmzu
Sümmeetria
Tennu
Emma
FlyWithMe
kkaia-
mina-olengi-see
Grape.
nasicc
KK
Griffu.
Lizz
padjanägu, [h]
StripedMämmu
LittleStar
NeverToLate
bbrit .
Pump
Krissu
Karolin
black
Taylor
Jezzy
Marmelaad
zoomie
SugarPiece
ThatsMe
Keku
Helen
Murtagh
LittleMissy
Kärolyn
58 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next
AutorTeade
StickwithU
Tasane
StickwithU


Female Postituste arv : 1

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime20/4/2012, 21:48

Tahtsin öelda, et ..
tegin konto ainult selle pärast, et öelda, et see jutt oli suurepärane.
Ja lugesin selle läbi paari tunniga.
Ja sain korralikult pillida Very Happy
aga Chad oleks pidanud jääma :/
Aitäh :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime21/4/2012, 00:14

Sulle ka aitäh, tore et meeldis :)

Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime31/5/2012, 18:42

Audrey, sina ja su jutt on imelised! Päriselt ka. :)
Ühel päeval oli mul igav ja mul tuli isu lugeda mõnda järjejuttu. Ma leidsin google abil selle foorumi ja hakkasin sealt midagi lugema. Need olid ka päris huvitavad lood. Siis said need läbi ja ma otsisin edasi. Vahepeal oli palju selliseid jutte, millest ma lugesin esimese peatüki ja siis panin kinni. Aga kui ma sinu juttu lugema hakkasin, siis ma armusin sellesse. See oli lihtsalt niiiiiiiii ilus, tore ja põnev jutt.
Ma tegin siia foorumisse kasutaja, et sulle öelda, kui väga hinge su jutud mulle läksid. Mul kulus 3 päeva, et kõik osad läbi lugeda. Viimast osa lugedes vajus mu suu õudusest lahti ja ma jõllitasin suurte silmadega ekraani. Ma hoidsin käsi suu ees ja pisaradki tikkusid silma. Ütle mulle, miks Chad surema pidi? Mul oli sellest nii kahju. Aga sina oled autor ja sina otsustad, mis saama peab.
Ma tahaksin veel öelda, et tänu sinule otsustasin ma hakata tegelema enda arendamise mõttes mõne järjejutuga. Mul on juba väga kaua (tegelikult vist isegi sellest ajast, kui ma hakkasin lugema Harry Potterit ehk umbes 6 aastat tagasi) olnud plaan kirjutada raamatut. Eelmisel suvel turgatas mulle pähe suurepärane idee. Mul on olemas tegelased, kohad, kus sündmused toimuvad, ma tean, mis kunagi juhtuma peab, aga ma pole jõudnud kaugemale, kui mitu erinevat varianti esimesest osast. Ja tänu sinule ma mõtlesingi, et jätan selle raamatu praegu kõrvale (no tõesti, kunagi ma tahan selle avaldada - egoist või mis? Very Happy) ja kirjutan mõne järjejutu. Varem mul polnud järjejuttude kirjutamiseks eriti kannatust, või siis viitsimist, emba-kumba. Ja ma tahaksin ennast arendada. Mõtlesin, et lihtsalt kirjutan ja saan lugejatelt tagasisidet, mida paremini teha jne. Sina oled see, kes andis mulle häid ideid. Aitäh! :) Ja no ausalt, mida ma ikka terve selle pika suve teen? Very Happy
See järjejutt on tõesti imeline, päriselt ka. Aga kuhu epiloog jääb? Very Happy Et ma tegelikult lootsin terve selle aja neid osi lugedes, et epiloog tuleb ka ja pidin pettuma, kui nägin, et seda polegi. Pähh... Aga igatahes suur-suur aitäh sulle sellise imelise jutu eest! :):)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime31/5/2012, 18:58

Sinu rõõmuks- Mine otsi NEED PISIASJAD 2 üles (või noh, vajuta sellele pildile)

Ja aitäh :)

Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime31/5/2012, 19:05

Aaaah. Okei, seda ma ei teadnud. Aitäääh. Hakkan kohe lugema siis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime31/5/2012, 19:11

Aga palun :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime11/7/2012, 08:16

Tean, et olen hiljaks jäänud kommenteerimisega (31. 05. 2012 viimane postitus), kuid kui sain selle loo loetud siis tundsin, et pean midagi kirjutama siia. Rohkem kui see, et "põnev" või "huvitav" või "armas" jne.
Ma ei tea, kas ma olen kummaline või mitte, aga võib öelda mul on "anne" *naerab*, mis paljudel lugejatel on, - heas raamatut lugedes kujutan kõikke ette. Kuigi see pole raamat vaid järjejutt, pean ütlema, et tulemus oli sama. Elasin sisse Summeri tegelasse. Kõik, mida tema tegi ja tundis, oli tunne, et sama on minuga.
Sa oskad väga hästi kirjutada. Sellised kirjanike, kes suudavad inimestesse feelingut edasi on, on vähe aga tundub, et sina kuulud nende hulka. Ma ei paneks imeks kui sa peaksid saama kuulsaks kirjanikuks. Ja ma ei mõtle mõnda kohalikku või nt see uus eesti kirjanik Harrik. Sinust saaks rohkem. Näiteks, miks ka mitte - uus J. K. Rowling Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime11/7/2012, 10:11

Ei ole hiljaks jäänud. Keegi ei keela seda ju kommenteerida. Mis sest, et viimane osa ilmus siin 16. september 2010 Very Happy

Täname :)

No jahm. Mul pole nagu nii palju püsivust raamatu kirjutamiseks. Ma pean seda tegema nii, et ma ei mõtleks sellele... Aga jah... Ma tahaks suuremat kriitikat juba Very Happy Ja ma teen selle suunas juba tööd Wink

Aga see Harrik. All that fuzz about her. Lehitsesin ka seda raamatut ja ei mõista millest selline eufooria. See raamat sobiks lugeda mu 7-aastasele tädipoja tütrele Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/8/2012, 18:43

Audrey selline pisike küsimus, et kas oleks võimalik, et ma prindin su jutu välja ning loen siis? Luban, et ei väljasta ega pane oma nime all kuskile üles. Loen läbi ning panen siis ahju. Kas sobiks see?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/8/2012, 19:07

Miks arvutist lugeda ei meeldi? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/8/2012, 19:32

Sest silmanägemine on mul halvemaks muutunug ning vanemad otsustasid panna mingi aja peale -.-
Aga ma võin ka siit :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/8/2012, 21:08

No ikka võid :) Ja peale lugemist kuulub see hävitamisele Very Happy Palavad tervitused sinu vaesele printerile ;D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/8/2012, 21:39

Tänan ning kindlasti hävitan ning tervitan printerit Very Happy
Tagasi üles Go down
kellluke16
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 8

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime29/10/2012, 20:03

muigama,muie,mina muigan/muigasin,sina muigad/muigasid jne mitte muje ja mujgasin:D pidevalt läbi terve jutu eksid sellega
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime29/10/2012, 20:28

Ma tean seda. Ja no ''mujgasin'' ma pole küll kuskil kirjutanud?
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/1/2013, 16:40

Apppi, kui kurb lõpp :'(
Ma hakkasin päriselt ka nutma.

Aga ma hakkan nüüd teist hooaega lugema Very Happy
Loodetavasti Chad ei surnud ära, kuna ta oli siiski nii hea ja nunnu poiss. Razz
Summeril vedas, et siukse poisi leidis Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/1/2013, 18:44

No tore kui see emotsioone tekitab Very Happy

Ja jahm, ei ta ei surnud tegelikult ära veel Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/1/2013, 18:54

R. : Sinu ütlus: Summeril vedas, et siukse poisi leidis.
Kui sa selle jutu ikka mõttega läbi lugesid, siis said ilmset ka ise aru et Summer ei leidnud Chadi. Vähemalt mitte sedasi nagu sinu lause seda antud hetkel väljendas. Jutus tuleb ju selgelt välja see, et saatus viis neid kokku, sellepärast, et Summer ju ei ostinud endale poissi. Nende kohtumine juhtus ju ühel teataval põhjusel, kelle nime ma ei tahaks isegi mitte mainida, aga jah selle juhuse nimeks sai Josh. Ma küll lugesin seda päris ammu, aga mäletan suht värskelt. Okei, see, et Chad Summeri läheduses juba enne seda jama ringi luusis, selle võib lihtsalt üheks pisitõukeks liigitada.

Ära nüüd ainult arva, et ma mingi friik olen, kes sulle niisama turja tahtis karata vms, ei ma pole selline. Lihtsalt see jutt ei ole minujaoks ainult jutt ja ma lihtsalt tundsin, et ma pean seda "poisi leidmise" kohta väheke parandama. Very Happy
Ära pikka viha pea. Neutral Ma tegelikult olen armas. xD rabbit
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/1/2013, 19:04

Ma just ise mõtlesin su sõnade üle Birgit ja pisike imestusega pean tõdema, et ma panin pisut oma tulevikku kirja Very Happy Ma ka ju ei otsinud aga saatus viis kokku. Ja veel milline saatus Very Happy
Ütleme nii, et mõlemal juhul- minu jutus ja mu oma elu,s olid poisid need, kes saatuse tahtel tüdruku nii-öelda leidsid Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/1/2013, 19:08

Jah, ma tean, et saatus viis nad kokku Very Happy
EI SURNUD VÄ? O_o
Väga tore! :)

Ja Audrey, mulle meeldib, kuidas sa kirjutad Wink
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/1/2013, 19:14

Auts: Sa ikka räägid sellest samast silmarõõmust, eks, eeeeks??? drunken
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/1/2013, 19:20

R: Ei Very Happy Eks sa NP 2-s loed :)
Ja väga tore kui Sulle meeldib!

Birgit: Jep. Samast-samast Very Happy Ma ei tea kas ma olen sulle rääkinud igasuguseid põnevaid faktikesi aga no ehk millagil Very Happy Imestad puruks end Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/1/2013, 19:26

Jah, ma lugesin esimese peatüki seal ära, aga otsustasin, et ma hetkel enam ei viitsi lugeda Very Happy Varsti loen jälle kindlasti. Homme ka kindlasti jne jne. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime28/1/2013, 19:28

Mhmh, aega on sellega Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime25/6/2013, 00:47

Hehhh ja mina kes ma ilen enda kommenteerimisega vääga hiljaks jäänud, kuna viimane osa oli äkki mingi 3 aastat tagasi vist Very Happy Aga igatahes ma lihtsalt ARMASTAN sind et sa kirjutasid selle super-hüper hea jutu. Muidugi olen mina endiselt "Hapra" andunud fänn aga pisiasjad olid võrreldavad minu lemmikuga. Ma pole veel seda küll täitsa läbi lugenud kuid 56.(?) peatükist on näha et Summer on niiiii sarnane mulle. Kõik see et ei suuda lahti lasta inimest kes on sulle mingi megalt haiget teinud ja kõik see mõtlemine ja värk Very Happy Aga ma ENDISELT ootan "Hapra" osi tagasi Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 42 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad... 77/77
Tagasi üles 
Lehekülg 42, lehekülgi kokku 43Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: