MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2.

Go down 
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

2. Empty
04082009
Postitamine2.

M, olgu, mul on praegu Open Office avatud ja mõned inspiratsiooni tükikesed on ajusopis, kuid god damn, ma ei oska enam kirjutada. Ma olen niigi kaks päeva juba mõteteta passinud ja ma ei taha selle jutuga aega viita, et seda umbes sügisel edasi kirjutada. *sigh*
Aga üks pluss on eilse päeva juures ka...
Ma sain ise vette. Surprised Jah, mis sellest, et ma siiamaani pole kindel selles, aga ma oskan ujuda küll natuke. ^w^
Siis, et... Ma õppisin vist sööma ka Very Happy Hommikusöögiks söön tavaliselt viinereid (kui jälle ümber ei mõtle) või paar võileiba. Kui neid ei viitsi, siis joon kakaod, mis on ka väga hea, eksole?

plaanid:

1. Mõelda DLi peale ja vaadata üle kõik asjad millest tahan kirjutada. Olen üpris kaugele jõudnud sellega ja lycanid peaksid varsti mängu tulema. (Arvestades kuidas ma tegelikult kirjutan, peaks sõda juba tegelikult käima Very Happy)
2. Pean emale helistama ja laskma omale tuua mõningaid raamatuid, ma jõuan varsti Draculaga ühele poole.
3. Tuleb harjutada kõige esimesena vette saada. Tavaliselt läheb sellega mul 5-10 minutit ja kuidagi suudan ma vette ikka ennast toimetada Very Happy
4. Selles toas kus ma praegu viibin, on vaja igal juhul põrandat pühkida. Ma süüdistan selles ainiti Bite'i. (koera.)
5. Ma pean mõtlema positiivsetele asjadele ^w^
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

2. :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: 2.
Postitamine 4/8/2009, 22:15 by Maiu Laaneoja
ujumisega tuleb teha nii nagu kurkal hommikuti. jooksed oma kildise ringi ära, viskad riided seljast ja ilma mõtlemata kohe sisse, sest muidu hakkab külm Very Happy mina tegin nii ja sõbranna mitte. minul oli kohe hea karastav, tema hädaldas Very Happy
Audrey
Re: 2.
Postitamine 4/8/2009, 22:25 by Audrey
mul oli vahel üldse söömisega probleeme. Mitte midagi ei läinud alla
Pizza
Re: 2.
Postitamine 4/8/2009, 22:44 by Pizza
Maiu, tavaliselt olen mina see, kes hädaldab, aga eile ja täna sain esimesena vette.
"Misajast mina esimesena vette saan?"
"Ma ka just mõtlesin selle asja üle."
Minu ja Kerttu väike mõttevahetus. Very Happy *turts*
Audrey, tore teada, et ainuke pole. Ma söön nt banaani hommikusöögiks ja õhtuni olen niisama.
Re: 2.
Postitamine  by Sponsored content
 

2.

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: