MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 4.

Go down 
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

4. Empty
31082009
Postitamine4.

Ma pole ammu siia midagi kirjutanud, aga ehk kõik teavad ka miks. Mu arvuti on juba terve kuu paranduses olnud. See on tõesti masendav. Ma pole ammu kirjutada saanud ja kodus ei ole selleks võimalust ka. Jagame vennaga arvutit ja hetkel (kuni 1. septembrini) ei ole ma jälle kodus vaid venna juures. (kirjutan tema arvutis seda)
Vahepeal pole midagi juhtunudki. Ei ole eriliselt midagi toimunud ka. See kuu käisin kõigest 1 korra kinos ja kõik. Enamus ajast veetsin Liisiga, kes täna ka minema sõitis (ühikasse). Me pidime liigutavalt hüvasti jätma, kuid ära jäi. Me ei saanud kokkugi, kuna niipea kui mina jõudsin sinna kohta kus ta viibis, läks ta koju ja kui mina tunni aja pärast tagasi koju jõudsin, oli tema läinud. Masendav.

Aga oh jess! Ma lähen homme uude kooli. Nende klasside värgiga on jama lahti. Ei ole võimalik arugi saada kus ma olen. -.- Mingi B ja C ei ole enam vaid muu nimi. Õpetajatel on vist igav seal! Ootan homset väga Very Happy Kell 11 on aktus. Mul pole kunagi nii hilja see toimunud ;o

Olgu, seekord ei kirjuta mida täna teha, sest aeg on niigi hiline ja siin ma küll seda romaani ei hakka kirjutama Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

4. :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: 4.
Postitamine 1/9/2009, 00:18 by Maiu Laaneoja
meie aktus on 11.15 vist Very Happy või oli 11.30... hmm.. eniveis, me doesn't care, nkn pean varem kohal olema Very Happy
aga edu sulle igatahes klassiruumi ülesleidmisega Very Happy and make a hell of a good impression Wink the first time really matters Very Happy
black
Re: 4.
Postitamine 1/9/2009, 13:20 by black
Mis kooli lähed või õigemini läksid siis ?Very Happy
Maiu Laaneoja
Re: 4.
Postitamine 1/9/2009, 13:33 by Maiu Laaneoja
Kunstigümnaasiumisse. ta chatis ka millalgi rääkis Very Happy
Pizza
Re: 4.
Postitamine 1/9/2009, 17:47 by Pizza
Tallinna Kunstigümnaasium Very Happy
black
Re: 4.
Postitamine 2/9/2009, 21:34 by black
Kunstigümnaasium ? ee, vau Very Happy noh, oskad joonistada siis ka v? Very Happy (mina isiklikult ei oska absoluutselt, nii et ma poleks mingil juhul sinna kooli läinud Very Happy)
Re: 4.
Postitamine  by Sponsored content
 

4.

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: