MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 5.

Go down 
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

5. Empty
01092009
Postitamine5.

See sissekanne võib õige lühike olla, aga suva. Kedagi ei huvita, ega ju. See on blogi! (Endale meeldetuletuseks)
Mul hakkab vist harjumuseks saama see liigne muretsemine.
Koolis läks suht... lahedalt. Klass tundub küll põnev olevat, kuid ma ei hakanud ise kellegiga rääkima. Mitte veel. Õpikuid ma kätte ei saanud (üks teine tüüp ei saanud ka. Uued. xD) Ma ei eksinud ära isegi. Leidsin suht kiirelt klassiruumi ja raamatukogu üles. Jäi kergelt meelde lihtsalt oma esimesest külaskäigust.
Ja teate, ma ei olnud koolis närviline. Heh, miks? Mulle anti rahusteid kohe hommikul, sest ma ei suutnud isegi enam süüa. (Ojaa, närvilisus/ärevus sakib.)
Hiljem, peale seda kui olin Malluga natuke tema juures olnud, sain vennaga Apollos kokku, kus ta esimese septembri puhul mulle kauaoodatud raamatu ostis! Very Happy "Queen of the damned"! Argghhh, ma olen nii happy! xD Kahju, et seda eestikeelset väljaannet ei ole, kuid suva. Seal on LESTATI! XD Huvitav, mitu korda ma seda filmi vaadanud olen juba Very Happy Praktiliselt on asi nii, et ma pean kaks esimest raamatut ka veel ostma. Persse see Videvik, mind see ei huvita. x)

Trallallaa, ma vaatan, kui õhtuks mu ärevus üle ei lähe, hüppan vist vette. See peaks aitama rahuneda natuke Very Happy

~Bullet. :)
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

5. :: Comments

Audrey
Re: 5.
Postitamine 1/9/2009, 18:03 by Audrey
Närvilisus- nõustun Very Happy
keda huvitab? Mind. Mulle meeldib nina teiste asjadesse pista Wink

Kui ma uude kooli läksin oli päris-päris freaky. Õnneks mind võtsid mu uued klassiõed kohe omaks :)
Aga edu sulle siis uues koolis!
Pizza
Re: 5.
Postitamine 1/9/2009, 18:12 by Pizza
Ma ei saa midagi parata. See Videviku maania ajab südame ka pahaks. Ojee, Edward, Ojee, Bella. W/E,:/
Keiti
Re: 5.
Postitamine 1/9/2009, 18:42 by Keiti
Tegelt 2ra mu avatari vaata. Very Happy
ja uus kool on ysna halb .
Audrey
Re: 5.
Postitamine 1/9/2009, 19:40 by Audrey
Njah. maitsed on erinevad :) Mulle see meeldib, kuigi liiga väljendeid a'la*i Love you FOREVER* on tõsiselt liig.

Muide.. kas see raamat on see sama film enam-vähem kus Brad Pitt ja Tom Cruise mängivad???
Pizza
Re: 5.
Postitamine 1/9/2009, 20:02 by Pizza
Ei ole. See film kus Brad Pitt ja Tom Cruise mängivad on Intervjuu vampiiriga.
Audrey
Re: 5.
Postitamine 1/9/2009, 20:42 by Audrey
aa. Seal oli vist ka Lestat kellegi nimi Very Happy???
Maiu Laaneoja
Re: 5.
Postitamine 1/9/2009, 21:26 by Maiu Laaneoja
jup. teine näitleja on neis lihtsalt. Stewart Townsend ruulib.
Audrey
Re: 5.
Postitamine 2/9/2009, 14:57 by Audrey
Mmm, okei...
Very Happy
Pizza
Re: 5.
Postitamine 2/9/2009, 15:12 by Pizza
Maiu, see oli Stuart Townsend...
Aga jah, ta on parem kui see Tom Cruise :)
Re: 5.
Postitamine  by Sponsored content
 

5.

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: