MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 6.

Go down 
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

6. Empty
02092009
Postitamine6.

Niinii.
Arvake, kes kirjutab uut Deadly Lullaby osa?! Very Happy MINAA!
Niisiis, mul on küll ideekriis, kuid ma pole ammu kirjutanud. Kuu aega. Tralallaa. Forgive me.
Anyways, arvuti peaks ka kunagi saabuma ja siis ma olen jälle õnnelik.
Koolis läks suht hästi. Klassiõed on toredad, naljakad klassivennad (tegelt on neid kõigest paar kes oskavad nalju teha mida kõik mõistavad) ja mul on nüüd pinginaaber. Tegelt sain ma temaga ükskord suvel ka juba kokku, niiet teadsin teda juba varem. Lihtsalt äratundmisega läks pisut kauem.
Nimedega on pisut raske, kuid osasid juba tean. Peale selle käivad seal koolis mul niimõnedki tuttavad, kellega saab vahetunni ajal aega veeta. Very Happy
Ja ma isegi ei eksi koolis ära Very Happy Oskan orienteeruda (a)

Ma peaksin ära õppima kunagi pikemaid sissekandeid tegema. Endalgi on igav nii lühikest jama kirjutada. -.- Very Happy

Ahjaa, ma peaks paluma Irenat, et ta paneks mulle kasvõi need imelikud kunstripsmed või teeks maniküüri, sest jah, enamus tüdrukutest üritavad koolis kenad välja näha, siis miks mitte ka proovida midagi uut. Ei, ma ei ürita nende sarnane olla. Siis ma peaksin armastama midagi.. nunnut. Näiteks roosa.
Aga mina püsin metali juures.
Ohjea, sellega seoses, ma alles täna märkasin, et enamus õpilastel on oma stiil seal. Näiteks on mõned tüdrukud lihtsalt retuuside, suurte t-särkide, laiade tossude, imelike prillide ja soengutega. And rawr, minu paraleelklassis on kaksikud. Very Happy See ei puutu teemasse, aga ma pidin ära mainima. Neil on lihtsalt sellised sassis soengud mida nad ise teevad. Ma võin ka nii kooli minna kui ma hommikul just juukseid ei kammi Very Happy Nii meenutaksin ma hoora, kes on terve öö üle elanud ja raskest pohmellist ärganud. Elu on karm.
Aga järgmisel nädalal on kontrolltöö. Füüsikas. Cool, huh?
Jänedal oli vapsee teine kava mille järgi õppisime ja ma alles tunni keskel hakkasin aru saama mis kuidas käib seal. Arvutamine ja muu selline värk. Vähemalt öeldi klassis ette. Darn, ütlen kohe, et jätsin endast vist väga idioodi mulje.

Right now viibin Kadriorus. Saan siia ööseks jääda, kuid masendav, ma pean samas pluusis homme kooli minema kui täna. Okei, elab üle. Homme lähen õhtuks tagasi koju. On vaja ümbruspaberid õpikutele peale panna. (Ma sain need alles täna. Esimesel septembril ei saanud kuna polnud valmis pandud.)
Kõigele sellele lisaks on homme midagi koori sarnast. Enamus meie klassitüdrukutest lähevad ja täna muusika tunnis avastasin, et julgen laulda Very Happy HURRA! Very Happy
Nüüd tuleb vaid neile ka sopraniga ette laulda ja siis ütlevad nad raudselt minu kohta sedasama mida kohtunikud Ines Kassi (vms) kohta: Julia kräunub nagu kass Very Happy

Ow, last thing! MA ei lisa täna uut osa. Kunagi hiljem Very Happy Ma tean, idioot, kuid mis sellest, nagunii keegi ei loe seda. :)


Bullet Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

6. :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: 6.
Postitamine 2/9/2009, 22:12 by Maiu Laaneoja
ma ootan DL'i :)

ja veab sul, et normaalsed klassikaaslased on. ning oma stiil on retuusid, suured pluusid jalatsid, millesse saab kitsade pükste alumised ääred sisse toppida? see on niiiiiii tüüpiline tänapäeva noorte puhul, päriselt. igal pool näen, koolis käivad ka sellised peded ringi ,vastik on.

come on, kunstripsmed? dude, u suck Very Happy
Pizza
Re: 6.
Postitamine 4/9/2009, 20:30 by Pizza
Noh, mitte päris kunstripsmed aga neid kleebitakse. Nad on päris mitu nädalat küljes ja hiljem neid tuleb hooldata.
Audrey
Re: 6.
Postitamine 6/9/2009, 10:36 by Audrey
*Ahh, Maiu!!!*
Very Happy

Kunstripsmed on täiesti okei asjad. Endal olid 9. klassi lõpukal rohkem pole vaja olnud.
Ükskord mu klassiõde katsetas neid ja see oli päris suur FAIL...
Maiu Laaneoja
Re: 6.
Postitamine 6/9/2009, 11:15 by Maiu Laaneoja
come on! they suck! ma ei saa üldse aru, miks kurat on vaja end nii tehislikuks teha.. -.-
Keiti
Re: 6.
Postitamine 6/9/2009, 11:25 by Keiti
oleneb kunstripsmetest. m6ned t6esti sellised, et paha hakkab, aga on ka olemas selliseid, mis j22vad v2ga loomulikud .
Pizza
Re: 6.
Postitamine 6/9/2009, 12:42 by Pizza
Noh, ma tahangi feik välja näha sest mulle ei sobi midagi, mis on minu oma loomulik,.
Keiti
Re: 6.
Postitamine 6/9/2009, 12:48 by Keiti
olenebki inimesest . Very Happy
peaaesi, et sulle endale meeldib .
Pizza
Re: 6.
Postitamine 6/9/2009, 19:39 by Pizza
Justnimelt.
Re: 6.
Postitamine  by Sponsored content
 

6.

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: