MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 KOLMAS NUMBER - 14.09.09

Go down 
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

KOLMAS NUMBER - 14.09.09 Empty
PostitaminePealkiri: KOLMAS NUMBER - 14.09.09   KOLMAS NUMBER - 14.09.09 Icon_minitime14/9/2009, 14:19

NOORTEKAS

Ma pean alustama vabandamisega. Mul on kohutavalt kahju, et vahepeal nii kaua aega läks. Siiski on praegu hea ajada köik majanduslanguse süüks. Muidugi olin ma ise samuti laisk, kuid see selleks.
Sügis on täiega käes ja enamik meist on alustanud jälle koolis käimist. Mõni mitte, kuid nimesid me ei nimeta. Igatahes head lugemist!
Keiti
. Wink


SISUKORD:
1.KOOMIKS
2.FILMI TUTVUSTUS
3.RAAMATU TUTVUSTUS
4.ARTIST
5.HOROSKOOP
6.UUDISEID
7.KOHTUMISENI!




1.KOOMIKS:
KOLMAS NUMBER - 14.09.09 Koomusk


2.FILMI TUTVUSTUS

Pealkiri: "The Duchess"

Sisu: Tegu siis filmiga, mis põhineb tõestisündinud lool 18. sajandil elanud aristokraat Georgianast ehk Devonshire'i hertsoginnast, kes oli oma aja moeikoon ja nagu ikka kostüümidraamadele kombeks, väga keerulise saatusega naine. Seepärast samastatakse teda ka Printsess Dianaga, kes on tollesama hertsoginnaga kaugelt isegi sugulane.Gorgiana, ehk G nagu teda filmis kutsutakse,(Keira Knightley) pannakse juba 17aastaselt Devonshire hertsogiga (Fiennes) paari ja naiivne tütarlaps usub tõsimeeli, et abielust saab asja. Hertsogi huvitab loomulikult ainult üks: meessoost järeltulija. Nagu kiuste sünnivad vaid tütred ja ka paari endi omavahelised suhted pole kõige soojemad, armastusest rääkimata. Asi muutub veelgi keerulisemaks, kui G parimast ja ainsast tõelisest sõbrannast saab hertsogi armuke. Loomulikult ei puudu filmist ka G südame kiiremini põksuma panev noormees (Cooper), kuid tegu ju keelatud armastusega.


Pilte:


KOLMAS NUMBER - 14.09.09 The-duchess

KOLMAS NUMBER - 14.09.09 Duchess

The Duchess trailer: https://www.youtube.com/watch?v=qLRoimyj9BE




3.RAAMATU TUTVUSTUS


Pealkiri: "Kirjaklambritest vöö"

Autor: Mare Sabolotny

Sisu: “Kirjaklambritest vöö” on sünge sissevaade tänapäeva noorte mõttemaailma ja elusse, kus koolitüdimuse, popitegemise ja pisitülide kõrval mängivad kaalukat rolli ka alkohol ja uimastid, seks ja aids, depressioon ning söömis- ja uneprobleemid.Raamatu peategelane, 16-aastane Kati, on pealtnäha tavaline mässumeelne teismeline. Ta käitub vahel iseendalegi arusaamatult, rääkimata emast-isast ja õpetajatest. Ta ei taha olla korralik ja keskmine, vaid hoopis metsik ja salapärane. Kuid üks tegu viib teiseni, probleemide hulk muudkui kasvab ning üha painavamaks muutuva kurbmängu lõpptulemus on ootamatult traagiline.

Soovitus: Mitmed mu tuttavad inimesed on seda raamatut lugema ning kõikidele meeldis see. Kaasaarvatud ka mulle. Kirjeldatakse tõsielulisi probleeme, mis viivad lõpuks enesetapuni. Soovitan kõigile!

Pilt: KOLMAS NUMBER - 14.09.09 Show?image_id=624



4.ARTIST

ARTIST: P!NK


Pärisnimi: Alecia Beth Moore

Sünniaeg: 8.september 1979 (30)

Plaate:1.Can`t take me home


KOLMAS NUMBER - 14.09.09 Can_t_take_me_home

2.Missundaztood

KOLMAS NUMBER - 14.09.09 13026081


3. Try This


KOLMAS NUMBER - 14.09.09 101a

4.I`m not dead

KOLMAS NUMBER - 14.09.09 Pink-imnotdead-toxicstyle


5.Funhouse


KOLMAS NUMBER - 14.09.09 Funhousecover


Veel P!nkist: Pink on sündinud Pennyslvanias. Tal on vend Jason Moore. Keskkoolis ühines Pink bändiga "Middleground". Ta laulis koos Christina Aquilera, Mya ja Lil` Kimiga populaarset Lady Marmaladei.


Muusika:
Pink teeb rockiliku muusikat ning tal on omapärane riietusstiil. Tema kõiga uuem laul on Funhouse.


P!nk youtubes: https://www.youtube.com/watch?v=gDBu-hX0Itg
P!nki kodukas: http://www.PinksPage.com




5.HOROSKOOP


HOROSKOOP: JÄÄR (21.III - 19.IV)
Unistus jääb, kui muu kõik kaobki käest. Pead suutma uskuda head, küll soov siis täide läeb. Mis kauge tundus veel eile, sul täna ongi käes.

SÕNN (20.IV - 20.V)
Viimasel ajal on su suhetesse tekkinud palju uusi ja eriskummalisi noote. Ole ettevaatlik, sest mõned neist võivad sulle väljalaulmiseks liiga kõrgeks osutuda.

KAKSIKUD (21.V - 20.VI)
Taipad, et kaks Luukere, kes minema jooksid, tulevad varsti tagasi ja sa oled paljastatud. Pead kiiresti tegutsema.

VÄHK (21.VI - 22.VII)
Tajud nüüd teravalt iseenese oskamatust ja küündimatust. Kuid välja näitad sa seda hoopis teisiti - näiteks teeseldud hoolimatusena.

LÕVI (23.VII - 22.VIII)
Langeta pea ja vaata alla, jätmaks mulje, et sa ei taha valitud kaarti kogemata näha. Kaardipakki hoiad sa vasakus käes oma küljel.

NEITSI (23.VIII - 22.IX)
Siinkohal kasutaksin suurepärast võimalust teatada oma suurepärasest võimalusest siinkohal midagi teatada.

KAALUD (23.IX - 22.X)
Sõnad, mis kuuluksid sulle, nad ikka ootavad veel ja veel. Alles on jäänud vaid mulle see vaikiv tunne mu sees. Sõnad mu sees ikka ootavad veel...

SKORPION (23.X - 21.XI)
Laupäeval tuleb pilves selgimistega ilm ja sajab mõõdukalt vihma. Puhub edelatuul 7-13 m/s, saartel ja rannikul puhanguti 19 m/s. Päeval on sooja 26...35 kraadi.

AMBUR (22.XI - 21.XII)
Meid kõiki mõjutavad ohtlikud veesoonte, maa, kosmose jne kiirgusväljad, mis rikuvad meie tervist 70% ulatuses.

KALJUKITS (22.XII - 19.I)
Maria jätab Piedro maha. Gisela nõustub Carlosega abielluma. Donos ähvardab Semiorgosele rääkida, et Tomasa ei ole rase olnudki.

VEEVALAJA (20.I - 18.II)
Mida ebastabiilsem on olukord, seda ebastabiilsemana ta sulle tundub. Tubli, nii peabki! Ja rebastel pea lõikab nii et juust pooleks.

KALAD (l9.II - 20.III)
Tajud üha süvenevat eraldatuse ja ruumipuuduse tunnet ühes noana hinge kriipiva üksindusega. Ehk oleks juba aeg sulle suurem akvaarium muretseda?



6.UUDISED

Praeguseks hetkes on meelelahutus juba selja taga. Nüüd on aeg minna tõsisemate asjade juurde. Uudised on seda kindlasti. Kuigi uudised võivad ka naljakad olla.

Kui kaua võib inimene liikumatult paigal püsida?

Portugali linna Viseu elanik Antonio Gomez Santos püstitas uue paigalseisu rekordi, millega ta loodab jõuda Guinnessi rekorditeraamatusse. Mees seisis ilma ühtki liigutust tegemata ühel kohal 20 tundi, 11 minutit ja 34 sekundit, ületades ühele indialasele kuulunud rekordit minuti võrra. Antonio Gomez püstitas oma rekordi linna ühes diskoteegis 24kraadise temperatuuri juures. Ainsad liigutused, mida selle rekordi püstitamise juures võib teha, on hingamine ning silmaliigutused. Kui talt küsiti, kuidas on nii kaua võimalik toime tulla ilma loomulikke vajadusi rahuldamata, ütles ta, et selle aluseks on eriettevalmistus ning kuivatatud puuviljadel põhinev dieet. Antonio Gomez Santos on varem ühe taolise rekordi juba püstitanud. See oli 1997. aastal, mil ta seisis liikumatult ühel kohal 18 tundi ja 35 minutit.


Millal ta suri?

Eile leiti Tallinnas Nõmmel tükeldatud naise surnukeha. Politsei uurib asju, kuid siiani pole veel ühtegi kahtlusalust.Samuti pole selge, kas naine tükeldati enne või pärast tapmist.



7.KOHTUMISENI!

Oli tore! Minul igatahes oli, aga ma ei tea kas teil ka. Sellepärast avaldage oma arvamust! Igatahes noortekas soovib noortele, eriti noortele ja vanadele noortele head aega! Very Happy
Tagasi üles Go down
 
KOLMAS NUMBER - 14.09.09
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» ESIMENE NUMBER.
» 1. Number ;)
» Esimene number.(21.03.09)
» Karamell 5. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Ajakirjad :: Noortekas-
Hüppa: