MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Heategevus:)

Go down 
+10
Espada
Keiti
White Wolf
GossipGirl
Maiu Laaneoja
Katu1995
black
Taylor
Audrey
HellouKitty1
14 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
HellouKitty1
Teise astme kurjuse abiline
HellouKitty1


Female Postituste arv : 9
Age : 29

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 12:18

Olete keegi midagi annetanud või kuidagi teistmoodi aidanud.

Ma olen paarkodra nendesse kastidesse raha pannud ja kerjustele ka andisn välismaal ka natuke raha:)
Tegelt mu suur soov oleks minna varjupaika, kus ma saaksin nende loomadega tegeleda, kes ei ole endale kodu saanud:)
Võibolla olen liiga noor selleks ka alles ja ei saa seda teha:)
Kahjusk elan kaugel ka:(

Õelge mida teie teinud olete või tahate teha:)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 12:30

Meie näiteks tgeime klassiga koolis raha korjanduse ja kogusime asju enne jõule ja siis viisime kõik selle stuffi (päris palju raha ja tekke, mänguasju tuli) Pärnu loomade varjupaika.

Ma ei läinud sinna kaasa, sest kui mu klassiõed seal nutsid, kui hoidsid korraga kolme kassipoega süles.., siis ma ei taha teada, mida mina oleks teinud

Minul pole üldse kahju anda raha kodututele kassidele, koertele (mõlemad lemmikud) kui ma tean, et see raha läheb nende aitamiseks mitte kellegi teise inimese taskusse.
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 28
Asukoht : In my dreams.

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 12:33

Meil oli ka koolis mingi korjandus koerte jaoks ja siis ma tõin mingi kaks mänguasja ja paki toitu. Meile neid sinna näha ei toodud. Natu raha ka, et varjupaigad veel paremaks muutuksid. See vist läks Tallinna loomadevarjupaigale, sellele kus värava peal Chappy silt on. Very Happy Aga nendesse poe kastidesse (need apteekide ja toidupoodide juures olevatesse) olen natuke pannud. Peamiselt kaheseid ja viieseid. Very Happy Mu õde tahtis mingi aeg ka sinna loomadevarjupaika minna, aga ta kartis, et ta hakkab nutma seal. Sad Nojahh, ta nüüd mürab meie oma loomaga natuke liiga palju. :)
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 13:04

minumeelest oleks ka lahe minna varjupaika kasv6i niisamagi, aga sinna ei lasta ilma vanema allkirjata sisse, ja mul polnud seda parasjagu kaasas kui ma sinna juhtusin (mingi kaks aastat tagasi vist..?),

aga muidu ma eriti ei tee annetusi, enamus kerjuseid ostavad juua selle eest ja nendest kastidest l2hevad ka ilmselt pool v2hemalt kellegi teise taskusse,
selline asi mis Audrey oma klassis tegi, oleks normaalne, siis teaks et l2heb kindlasti 6igesse kohta (btw, see oli seesama mida telekas ka n2idati? Very Happy)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 13:16

Mkm, meie asja pole telekast näidatud.

Lehes kunagi vist kirjutati
Tagasi üles Go down
Katu1995
Kuri põhjapõder(???)
Katu1995


Female Postituste arv : 197
Age : 28
Asukoht : :O

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 13:34

:)
Meil võiks koolis ka selline asi toimuda peaks klassijuhataga rääkima:)
Ma andsin välismaal maast leitud mingi paari sendise ja kui ma kuskile karpi panen, siis panen ka mingi kahe või viie kroonise:)
Tagasi üles Go down
http://simsimaailm.forumotion.com/profile.forum?mode=viewprofile
Külaline
Külaline




Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 13:59

Me käisime loomade varjupaigas, andsime koertele süüa, käisime nendega jalutamas jne. Ma sain suure ilusa kuldretriiveriga jalutada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 15:35

Rõõmuvabrikuga olin üritustel vabatahtlik. oraakel ja kõhutantsija.
ja no vahel ikka annetab midagi. ma ei viitsi rohkem meelde tuletada Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 15:43

Ma olen ka raha annetanud või nii .. kaks korda kerjusele ka, kes oli kindlasti joodik. Aga eks osku endale siis seda õlut või viina või mida iganes.

Ükskord laulis üks joodik tallinnas Balti jaamas päris hästi Very Happy ja siis mina ja neli sõpra otsisime enda viimased kahekroonised välja ja andisme talle:D Ta küsis, et kas võib selle eest õlut osta, meie, et osta osta Razz
Ikkagi, kuradi hästi laulis Very Happy
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 17:57

Koolis jõululaadal lähevad kõik ostetud asjade raha kas ühele või mitmele loomale,kellele toetust vaja on.
Väiksena viisime koos vanavanaemaga kodututele kassidele vorsti ühe maja juures.Vanaemaga andsime kiriku ees kunagi neljale vanale naisele natuke raha.
Seda kõike on küll väha,aga vähemalt midagigi (:
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 20:03

Puudega inimestele v6i lihtsalt kerjustele ma ei anneta kunagi midagi.
Enamasti on inimesed ise oma elus syydi.
Noh, ega ma pole loomadele ka andnud midagi v2ga, aga jah.
Heategevus on armas.
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime24/10/2009, 21:03

Ma olen apteekide juures lastehaiglale annetanud midagi väiksemat, pmst iga kord, kui Selveris käisin. :) Ja siis raamatukogus kodututele koertele. Ja koolis oli ka meil loomade varjupaiga annetus.
Ja eelmine aasta jõulupakkide asemel kogusime raha, ühe tuhande krooni ja ma viisin selle pärast panka ja see kanti üle kodutute loomade varjupaigale Viljandis. :)
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime25/10/2009, 19:12

aww, see on küll armas!



aga ise tulin just Estoniast, kus nüüd vabatahtlikuks hakkasin Very Happy saan pm iga päeva heategevuse eest tasuta teatripileti. super! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime26/10/2009, 09:19

Me tegime ka klassis korjanduse ja siis viisime Rakvere Loomadevarjupaika.
Ma käisin ka seal. Mul tulid pisarad ilma, kui ma neid loomi nägin. Lõpuks ma lihtsalt seisin ühe kassipojaga ja nutsin.
Selveris on need annetuskastid vahepeal, sinna olen mani pistnud. :)
Tagasi üles Go down
Katu1995
Kuri põhjapõder(???)
Katu1995


Female Postituste arv : 197
Age : 28
Asukoht : :O

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime16/3/2010, 21:25

Ohoo tglt tuli mul just meelde, et ma ei tea tglt palju sellest nüüd sinna läks kuhu mina muidu soovisin, et kui käis see tantsud tähtedega kahel saatel helistasin.
Ja sealt pidi ka minema annetusele
Tagasi üles Go down
http://simsimaailm.forumotion.com/profile.forum?mode=viewprofile
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime16/3/2010, 21:35

Okei, ma peaks ka oma nimekirja täiendama.
ELSis olen vabatahtlik, LN'is, ELF'is, eks näis, kuhu end veel pressida õnnestub Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime16/3/2010, 21:39

Meie kool siin on väga heategevuslik :) Iga kord kui meil on koolivormi-vaba päev, siis me toome kõik kaks eurot kooli ja need lähevad mingile heategevusele. Ja siis iga aasta on International Night, kui kõik erinevad rahvused teevad paraadi, ja siis mõned teevad etenduse või(/ja) toiduletti..ja kõik raha mis sealt tuleb läheb ka heategevusele. Jaa iga aasta suuremad klassid võtavad osa ConcernFastis, kus me ei söö 12 või 24 tundi midagi, ja inimesed sponsoreerivad meid, ja siis kõik see raha läheb Concern heategevusele.
Ja igast teisi asju on ka :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime20/3/2010, 15:01

Keiti kirjutas:
Puudega inimestele v6i lihtsalt kerjustele ma ei anneta kunagi midagi.
Enamasti on inimesed ise oma elus syydi.

Kuidas puudega inimesed ise selles süüdi on huvitav? Vaatad inimesele peale ja ütled, et ta oli purjus peaga roolis ja sellepärast selline? Mõtle ikka ka..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime20/3/2010, 22:50

Ma tahtsin kaa just seda viimast quoteida. Mismõttes puudega inimesed ise süüdi on? Päris paljud puudega inimesed on kas sellega sündinud või lihtsalt töö või millegi käigus sandistunud. Kuigi on ebatõenäoline, et vaimse puudega inimesed tänavatel ilma valveta on. Aga ma arvan, et kui keegi õnnetuke tänaval jalaproteesi pärast kerjaks ma ikka libistaks talle kümneka. Very Happy Üks kord oli Tartu kesklinnas keegi välismaine naine, kes keelt ei osanud ja kellele keegi oli abivalmilt eesti keeles papitüki peale kirjutanud, et mis tal vaja on. Nimelt oli ta tütrel epilepsiahoog tulnud Tartus. Selline abipalumine on ju lubatud...
Lammas ütles väga õigesti, et raha võib vabalt anda neile, kes mingit pilli mängivad või miskit - nad vähemalt teevad midagi Very Happy

Ja need korjanduskastid.. Sinna panen ma raha harilikult siis , kui mul peale poest tulekut mõttetu peenraha on, mida ma ei viitsi rahakotti tagasi toppida.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime20/3/2010, 23:47

Karma Very Happy nii hästi ongi süüdi, aga see jääb igaühe enda otsustada, millesse ta usub.

ja ala töötuabiraha ja sotskindlustust ja teisi toetusi saavad kõik kodanikud ju. Sellepärast olekski veidi ebaõiglane anda ühele rohkem kui teisele. Kes mängib, on vähemalt slele välja teeninud.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime21/3/2010, 01:18

oh praegu on küll õige aeg töötuabirahast rääkida, kui see kassa tühi on xD
Ja kes on juba lapsest peale eluheidik olnud ja pole makse maksnud.. mis tema teeb? Kerjaaab või varastab. See oleneb kõik niipaljudes asjaoludest. Kodutute teema on nii keeruline ja haruline, et seda küll nüüd ühestki otsast üldistada ei saa. I mean - teiste teemadega ikka saab küll, muidugi on erandeid, aga enamus ikka samasugune. Kuid kodutud? Neil on ainult erandid.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime21/3/2010, 14:01

Ma lõpetasin karmasse uskumise, sest ma ei suutnud välja mõelda, mida ma esimese kolme elukuu jooksul nii valet tegin, et arstid mu elu perse pidid keerama.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime21/3/2010, 14:18

Ma väljendasin ennast valesti. Olen sellega nõus, et puudega inimesed ei ole ise süüdi.. või noh.. alati ei ole.
Kuid üldises mõttes on inimesed ise kõiges süüdi, mis nendega juhtub. Kasvõi sellepärast, et nad on valel ajal vales kohas..
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime21/3/2010, 15:10

Jah, ma olen selles süüdi, et ma ema vere pärisin ja koos sellega ka allergia. Ma olen selles süüdi, et mingi vitupeast mölakas (loe: arst) andis mulle kolmekuusena üledoosi allergiaravimitest, mistõttu mu keha seiskus. Sõnaotseses mõttes. Ja siis ma olen veel selles ka süüdi, et mingi samalaadne vitupeast mölakas (Seekord praktikant) mul närvi paigast tõmbas ja üldse. Ma olin selles kõiges süüdi. Kolmekuusena olin juba selline värdjas, et tead ikka pidi rängalt karistama, et kogu eluks meelde jääks

Türa, kuidas ma vihkan, kui inimesed räägivad asjadest, millest nad SITTAGI ei tea. Tule ja ela üks päev minu kehas. Ma võin kihla vedada, et sa ei saaks voodistki välja.

EDIT: Nii armas, et mu nett alati siis otsustab ära minna, kui ma kedagi sõimama kukun. Nüüd ma olen liiga rahulik juba..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime21/3/2010, 16:04

Esimest korda kirjutasin ma, et ENAMASTI on inimesed ise oma elus süüdi. Ja ma ütlesin teises postituses, et ALATI ei ole...
Lihtsalt maailmas on järjest rohkem puudega inimesi, kes on ise süüdi. Ja ma ei arvagi, et KÕIK inimesed on ise süüdi..
Ma saan täiesti aru, et sind vihastab, kui keegi tuleb ütlema, et sa oled selles, mis sinuga juhtus ise süüdi... kuigi ma ei ole seda öelnud ja vale oleks öelda ka seda, et ma ei tea nendest asjadest midagi.
Sina ja paljud inimesed ei ole ise süüdi selles, mis nendega juhtus/juhtub, aga sama palju -kui mitte veel rohkem- inimesi on selles ise süüdi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Heategevus:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Heategevus:)   Heategevus:) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Heategevus:)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: